Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) Rigormortiis válasza Gero66 (#4850) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Miért vettél ilyen órát, ha zavar ez a funkció? Megjelenésekor ha jól emlékszem ez volt az egyetlen ilyen eszköz, amivel lehetett telefonálni az Apple Watch-on kívül, ami nagy szó szerintem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#4852) Dokker2 válasza Gero66 (#4847) üzenetére


Dokker2
tag

Egyebkent nem ertem miert zavar az ha az ora is jelzi a hivast. Ne ott vedd fel hanem a telon. Es akkor a telefon mic/hangszoro mukodik. Az ora semmit se zavar be

Es egyebkent a telefonos app al ki tudod kapcsolni hogy jelezzen. Es akkor meg az oran sem jelzi ki a hivast

[ Szerkesztve ]

(#4853) tomasz79


tomasz79
tag

Sziasztok.
Szeretnék vásárolni az órámhoz szilikon szíjat. Valami színeset. Tudna valaki esetleg egy linket ahol nem annyira drágán kapni?

(#4854) doongoo válasza Gero66 (#4846) üzenetére


doongoo
addikt

Attól, hogy az értesítés átmegy az órára a hívásról, attól még nem kell onnan telefonálnod. Felveszed a hívást telefonon és kész.

(#4855) Gero66 válasza Dokker2 (#4852) üzenetére


Gero66
csendes tag

OK értem én hogy nem értitek miért zavar.Ha hívok valakit a telefonommal akkor is az órámon hallom a másik felet,és az órába kell beszélnem hogy halljanak engem.Ha engem hívnak ugyanez van. Valami kis egyszerú beállítási hiba,de nem jövök rá.

Azt kapod vissza,amit másoknak adsz.

(#4856) Gero66 válasza Rigormortiis (#4851) üzenetére


Gero66
csendes tag

Amit írsz nem egészen igaz. Már a 80' években David Hasselhofnak volt telefonos órája.
Amúgy meg azért vettem mert minden funkciója,a tudása, a design pont az én ízlésemnek megfelelő.Megoldást várok,nem kérdést hogy "miért vetted ha zavar ez a funkció"
Gondolom te csak az órádon telefonálsz,mert te sem tudtad kikapcsolni :F

Azt kapod vissza,amit másoknak adsz.

(#4857) Dokker2 válasza Gero66 (#4856) üzenetére


Dokker2
tag

Én annyiban valtoztatnek hogy galaxy watch-ra irtam a leirast. gear s3-ba nem tudom van e ilyen. Vagy annal hogy működik. Én ha a telefonról telefonálok akkor az óra kijelzője még csak fel sem villan. És minden a telefonról történik. De ha mégis átmegy a hang és mic az órára akkor hivás közben a telefonon is be tudod állitani hogy melyiken történjenek a dolgok. Igaz minden hivasnal elején be kell allitanod. De jobb a semmitol ha nem talalsz masik megoldast...

(#4858) Gero66 válasza Dokker2 (#4857) üzenetére


Gero66
csendes tag

Nagyon köszi,most végre úgy néz ki jó lett.A baj csak az már nem tudom miket állítgattam át.De a mostani tesztek szerint pont úgy működik ahogy írtad. Jó kis óra ez,majdnem Galaxy :R

Azt kapod vissza,amit másoknak adsz.

(#4859) Potenza válasza doongoo (#4844) üzenetére


Potenza
tag

:Y jajj meg rá is melegítettél?
Jobb lenne 1 humánusabb megoldás erre hogy ha megunja az ember akkor pikk pakk lecserélje.
Még barátkozom a gondolattal bár pont így tetszik ahogy van a skinje a védők mind elütnek az eredetitől.
Bár oké a funkció a fontos.

(#4860) Shader válasza tomasz79 (#4853) üzenetére


Shader
aktív tag

Aliexpress a barátod.
1-2 $

--- Sent from mobile device ---

(#4861) tomasz79 válasza Shader (#4860) üzenetére


tomasz79
tag

Még sosem rendeltem külföldi oldalról meg angolul se tudok.

(#4862) sbalu1 válasza tomasz79 (#4861) üzenetére


sbalu1
senior tag

Estleg itt nézz körül: [link]

(#4863) doongoo válasza Potenza (#4859) üzenetére


doongoo
addikt

hajszárítóval fújtam egy kcisit. Ettől a ragasztó lágyul (értsd, nyúlósabb lesz) és sokkal könnyebebn lejön.

(#4864) Ubul86 válasza Gero66 (#4850) üzenetére


Ubul86
őstag

egy próbát megér: órán beállítások -> appok -> engedélyek -> telefon és és a hívásról vedd ki az engedélyt

(#4865) ity


ity
csendes tag

Sziasztok! Segítséget kérnék : 1 hónapja vettem az órát esim-el a t-mobilnál. Mivel nincs másik t-mobilos elofizetesem ezért nincs telefonhoz kapcsolva (nem is lehet). Az óra nem reagál semmire, az alsó gomb nagyon hosszú nyomására feljön a logója +rebooting, majd a Samsung galaxy watch, majd a Samsung felirat és utána újra sötétség! Van valakinek tippje, vagy szerviz?

(#4866) Airzsolti válasza ity (#4865) üzenetére


Airzsolti
kezdő

A reboot elindulásakor a home gomb ujboli gyors megnyomasaval elojon a szerviz menu. Nezd meg, hogy ott nincs-e valami csökkentett mod vagy vmi. Ennel jobban nem ertek hozza, de hátha ez is segít.

(#4867) Dokker2 válasza Gero66 (#4858) üzenetére


Dokker2
tag

Nincs mit. Nekem az s3 frontier jobban bejon kinezetre mint a watch. Csak az akksi merete dominalt nalam a valasztasban. A toltogetes a halalom :DD

(#4868) Dokker2 válasza Potenza (#4859) üzenetére


Dokker2
tag

Nem csak gyuru van ra. Van matrica is. Es azt megis csak konnyebb levenni :)

(#4869) Maxximus válasza Dokker2 (#4867) üzenetére


Maxximus
őstag

nekem is

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#4870) Potenza válasza Maxximus (#4869) üzenetére


Potenza
tag

Hmm azzal meg nem találkoztam. Ez most nekem új.

(#4871) Potenza


Potenza
tag

Sry ezt Dokker2 - nek szántam

(#4872) niklebi válasza ity (#4865) üzenetére


niklebi
senior tag

Bekapcsoláskor nem kell nagyon hosszan nyomni, csak addig amíg megjelenik a Samsung felirat. Meg kell jelenni egy olyan képernyőnek amin egy kis földgömb, meg ha jól emlékszem egy kérdőjel van. Telefonod gondolom van, és mindegy milyen előfizetéssel. A telefonra a Playből telepíteni kell a Galaxy Wearable alkalmazást. Azt kell elindítani a telefonon és az megcsinál mindent, de az órának bekapcsolva kell lennie. Amit kér még azt telepíteni kell a telefonra. Csatlakoztatni fogja az órát BT-on a telefonhoz és megcsinál mindent kivéve a hálózathoz csatlakozást. Mellesleg nem értem miért vettél esimes órát, ha nincs T. Mobilos előfizetésed. A bluetooth-os is jó lett volna neked. Remélem így sikerül elindítanod, ha nem akkor menj vissza oda ahol vetted és kérd meg őket indítsák el neked hogy BT-on működjön.

(#4873) niklebi válasza ity (#4865) üzenetére


niklebi
senior tag

Megint elolvasva a hozzászólásodat ezt nem teljesen értem "Mivel nincs másik t-mobilos elofizetesem", akkor most van T-Mobilos előfizetésed, csak az órán nincs másik, vagy egyáltalán nincs. Ha van akkor miért nem kértél multisimet a jelenlegi előfizetéshez? Az csak plusz 900 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#4874) Dokker2 válasza Potenza (#4871) üzenetére


Dokker2
tag

https://youtu.be/9lxvTvY-Yw4

(#4875) Maxximus válasza Dokker2 (#4874) üzenetére


Maxximus
őstag

fúj... :N

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#4876) Potenza válasza Dokker2 (#4874) üzenetére


Potenza
tag

Ehez kézművesnek kell lenni 😀 akkor inkabb az alu gyűrű.✌

(#4877) tomasz79 válasza sbalu1 (#4862) üzenetére


tomasz79
tag

Köszi itt találtam.

(#4878) Dokker2


Dokker2
tag

Igen. Nem konnyu feltenni. En is inkabb maradok a gyurunel. Meg eleg jol ved is. Ez foleg annak szolt aki nem szereti a fem kiegeszitot..... En special imadom.

[ Szerkesztve ]

(#4879) ity válasza Airzsolti (#4866) üzenetére


ity
csendes tag

Köszi a segítséget, jó volt a tipp, megoldotta a problémát!!! :R

(#4880) RockCNC


RockCNC
senior tag

Frissült a galaxy s9+ és sehogy sem jövök rá, hol kapcsolom ki ezt a funkciót.
Ha telefonon hívok valakit, akkor az órán halom a csörgést, míg a tárcsázóba ki nem kapcsolom a bluetooth.
Csatlakoztatva van hívásra, máshogy nem lehet..

[ Szerkesztve ]

(#4881) richardb8308 válasza RockCNC (#4880) üzenetére


richardb8308
csendes tag

Nálam is volt ilyen probléma. Nálam úgy oldódott meg, hogy készítettem egy mentést az órán lévő dolgaimról, majd visszaállítottam a gyári állapotra.

People tend to forget the old adage; KISS. (Keep it simple stupid.)

(#4882) RockCNC válasza richardb8308 (#4881) üzenetére


RockCNC
senior tag

Gyári visszaállítás újra és jó lett.
Szerintem nincs kiforrva a 10-es droid

(#4883) richardb8308 válasza RockCNC (#4882) üzenetére


richardb8308
csendes tag

Nem tudom nekem azóta semmi bajom az órával. Valószínűleg beakadt neki valami.

People tend to forget the old adage; KISS. (Keep it simple stupid.)

(#4884) Potenza válasza Dokker2 (#4878) üzenetére


Potenza
tag

Jól is néz ki. :) ismerem magam.. addig szar..kodok amig megsértem es utána teszem fel 😂

(#4885) Tybike81


Tybike81
őstag

Eltűnt az a funkció ha csatlakozva van az óra a telefonhoz akkor néma, ha nem csatlakozik akkor meg van hang? Vagy csak én vagyok bamba és nem találom meg?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#4886) Maxximus válasza Dokker2 (#4878) üzenetére


Maxximus
őstag

Ez ok :K

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#4887) Dokker2 válasza Potenza (#4884) üzenetére


Dokker2
tag

En addig huztam amig tenyleg megsertettem. :W Pedig szilikon tok volt rajta. De a gyurut azt pont nem vedi. Igy raktam ra ezt :DD

(#4888) Gero66


Gero66
csendes tag

Sziasztok! Légyszi nézzétek már meg hogy ébredés után hány lépést mutat az órátok.Tudom elvileg semmit,de nekem átlagban 50 körül.Az alvásmonitor az elég pontos sztem,de a lépéseket nem tudom hova tenni.
Alvajáró lettem? :Y

Azt kapod vissza,amit másoknak adsz.

(#4889) Maxximus válasza Gero66 (#4888) üzenetére


Maxximus
őstag

:K :DDD

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#4890) piero86 válasza Gero66 (#4888) üzenetére


piero86
aktív tag

Nekem ahányszor ránéztem reggel, mindig 0 volt! Kivéve ha fenn voltam éjjel 2ig. Éjféltől indul újra a számláló.

(#4891) Ace882 válasza Gero66 (#4888) üzenetére


Ace882
tag

Akkor Én mit szóljak? Rendszeresen 4-8 emeletet teszek meg álmomban. Ja családi házban lakom :)

[ Szerkesztve ]

Ahogy múlnak az évek, egyre több a fiatal körülöttem.

(#4892) atee válasza Gero66 (#4888) üzenetére


atee
őstag

Csodák nincsenek. Ezek az értékek viszonyításnak jók csak.
Nálam ugyan az a 2 emelet. Általában 2, de volt már 0,1,4 is ritkán.

D-day 2002-01-04 01:54

(#4893) tomasz79


tomasz79
tag

Múltkor tettem egy nagyobb kört a környéken, (kb. 15 km) már nem először. Ilyenkor mindig elindítom az órán a túra funkciót.
Kb a táv utolsó negyedénél azt vettem észre hogy a kilométerenkénti beszédjelzés egyfolytába ismétlődik, illetve kb 10 km-el nagyobb távot közölt mint a valós.
Valami beakadhatott vagy mi?
Illetve ezt is szokás néha kikapcsolni vagy újra inditani mint egy telefont?

(#4894) Ubul86 válasza tomasz79 (#4893) üzenetére


Ubul86
őstag

én szoktam vinni futni, a 10 km nálam 10 km volt (tudom a terepet), ellenben az erősebb gps jel adásánál kevesebbet mutatott. Szóval azt vissza állítottam az alapértelmezettre, mert akkor jobb volt az eredmény :D ki érti ezt (telefont nem vittem magammal)

(#4895) djbahool


djbahool
senior tag

Sziasztok,
Ha bluetooth kapcsolat van a telefon és óra közt, és van egy bejövő hívás, de az órán veszem fel, akkor is a telefonon kell hogy beszéljek.
Erre van valami beállítás, hogy hiába a bluetooth kapcsolat, ha egyszer órán fogadom a hívást, akkor az órán beszéljek?

(#4896) IOX


IOX
tag

Sziasztok! Van arra vmilyen mód, hogy a pulzus mérést valahogy kalibráljam?

(#4897) Ubul86 válasza djbahool (#4895) üzenetére


Ubul86
őstag

fura, mert nálam úgy működik, ahogy kell: ha órán veszem fel, akkor ott beszélek. Ha telefonon, akkor ott. Szóval nem tudom, mi lehet a probléma, milyen telefon?

(#4898) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Tegnap eveztem egy jó 3 órát, és gondoltam kipróbálom, hogy felismeri-e magától a mozgásformát.

Felismeri, de állandóan leállítja, utána gyaloglásnak számítja, aztán megint evezés, aztán semmi, mindezt úgy, hogy folyamatosan húztam.

Azt már korábban is tapasztaltam, hogy a mutatott kalóriaérték közelében nincs a valóságnak, de a felismeréssel is hadilábon áll.

A futást és bringázást ettől függetlenül elég pontosan felismeri és naplózza.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#4899) djbahool válasza Ubul86 (#4897) üzenetére


djbahool
senior tag

úgy tünik megtaláltam,
beállítás az órán
"play phone voice on watch" -ot kell bekapcsolni hozzá

(#4900) Ubul86 válasza Rigormortiis (#4898) üzenetére


Ubul86
őstag

mondjuk ezt a felismerést alapból nem bíznám semmire se. Elindítom én, azért van.
A séta biztos jó mondjuk automatikusan :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.