Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) kdennis válasza csaba1203 (#4195) üzenetére


kdennis
aktív tag

Nagyon durván szívja az akksit az AOD, azt csak akkor kapcsold be ha menőzni akarsz egy kicsit vagy ha fontos hogy lásd az órát mindig.

(#4202) csaba1203 válasza kdennis (#4201) üzenetére


csaba1203
addikt

Arra gondoltam ha melózok,akkor egy 8 órás műszak alatt majd kipróbálom.
Az lenne a jó ha lehetne időzíteni a ki bekapcsolást.

(#4203) kdennis válasza csaba1203 (#4202) üzenetére


kdennis
aktív tag

Hát figyi én minden este töltöm de csak 80-90 %-ig. De ha reggel 100-ról benyomom az AOD akkor estére kb 40% lesz, ha nem akkor 70%. És a pulzus mérés nekem állandó!

(#4204) csaba1203 válasza kdennis (#4203) üzenetére


csaba1203
addikt

Nálam takarékosabbra van véve minden de majd meglátom ha kipróbálom.
Gondolom ez is erősen függ milyen a face ha fekete vagy sötét biztosan kevesebbet eszik,mint a színesebb hátterek.

(#4205) gaben1117 válasza radar (#4200) üzenetére


gaben1117
senior tag

Ugyanígy jártam én is és egyelőre nem találom a megoldást. :(

Curve kártyám már tuti aktív, mert ma fizettem vele a boltban. A samsung ügyfélszolgálat elhajtott azzal, hogy ugye nálunk nem támogatott még hivatalosan a Samsung Pay.

Curve topikban sem találtam hasonló problémát és ott is csak annyit tudtak javasolni, hogy próbáljam törölni majd újra felvenni a kártyát a samsung pay-be de sajnos nem segít.

(#4206) HUTCHDB válasza csaba1203 (#4195) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én úgy használom, vagyis AOD-vel és korábban már írtam az uzemidorol, ami nálam kb. 2,5-3 nap.
Az AOD idokből azért az esték kiesnek, mivel éjszakára leveszem az órát és egy idő után a kijelző teljesen elsötétül.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4207) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Azért elég tré, hogy erre a méregdrága krumplira alig jön frissítés.

(#4208) bandi0000 válasza ToomyC (#4207) üzenetére


bandi0000
nagyúr

milyen frissítés kell erre a krumplira amit hiànyolsz?

Xbox One: bandymnc

(#4209) csaba1203 válasza HUTCHDB (#4206) üzenetére


csaba1203
addikt

Valószínűleg nálam is marad a 2,5-3 nap ezzel a felállással,hogy éjjel repülő üzemmódban van és szinte csak fekete vagy sötét face-ket használok.
Azért az a napi 8 óra talán óránként 1%-ot jelenthet mínuszba.

[ Szerkesztve ]

(#4210) niklebi


niklebi
senior tag

Megpróbáltam visszaállítani az órát a magyar régióra, de nem sikerült. A Connect IP cím megadása után ezt írta : "Connect is not recognized as an internal or external command, operable program or bath file" Próbáltam mindent az elejétől csinálni, de mindig ezt a választ kaptam. Mi lehet a gond? Mindent úgy csináltam mint előzőleg.

(#4211) radar válasza gaben1117 (#4205) üzenetére


radar
tag

A probléma a Curve rendszerébe van mert nem küldi senkinek sem az sms-t! Ezért nem tudjuk hitelesiteni. :(

(#4212) kislaci válasza niklebi (#4210) üzenetére


kislaci
senior tag

Szia, minek akarod visszaállítani magyar régióra?

(#4213) doongoo válasza radar (#4211) üzenetére


doongoo
addikt

Én meg még várom a curve aktiváló linket, mivel az utolsó négy karakter beírását nem fogadja el az apk. Ma este lesz 2 napja, hogy írtam nekik...

(#4214) radar válasza doongoo (#4213) üzenetére


radar
tag

Téged is ez fog majd fogadni. Nem az sms!

(#4215) niklebi válasza kislaci (#4212) üzenetére


niklebi
senior tag

A frissítés miatt. Jelenleg nem akar frissülni, mindig azt írja, hogy naprakész. Olyan mintha leakarná tölteni, felvillan valami és utána ezt írja. Lehet megbánom, mert jelenleg az SP. tökéletesen működik.

(#4216) niklebi


niklebi
senior tag

Azoknak akiknek nem sikerül a Curve kártya aktiválása, a telefonszám megadása egy ötlet. Mióta frissült az app azóta van ez a sok probléma ahogy olvasom itt is meg a Curve topikban is. [Innen] le lehet tölteni egy régebbi verziót (nov.18 előttit) azt telepíteni, nem engedni frissülni és azon megpróbálni. Egy próbát szerintem megér.

[ Szerkesztve ]

(#4217) radar válasza niklebi (#4216) üzenetére


radar
tag

Az ötlet jó, de sajnos igysem küldi az sms-t. Azért köszi!

(#4218) kislaci válasza niklebi (#4215) üzenetére


kislaci
senior tag

Milyen szoftveren vagy? Én btu Csg4, és úgy tudom (bár lehet nem így van), hogy btu még nem frissült és mindenkinek Csg4.

[ Szerkesztve ]

(#4219) haxiboy


haxiboy
veterán

Sziasztok!
Elkezdtem kicsit komolyabban foglalkozni a Watch Face tervezéssel, persze jelenleg csak saját célra. Szeretnék tőletek ötleteket kapni hogy úgy általában mire van igény, mi az amit szivesen látnátok 1-1 óraszámlapon, mi az ami kiveri a biztosítékot?
Első körben gyakorlásnak szánom, igyekszem mind natívan mind a faceren keresztül elérhetővé tenni a munkáimat.
Akár külön AOD / Normál tanácsokat is meghallgatok.

Előre is köszi! :R :R

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#4220) csaba1203 válasza haxiboy (#4219) üzenetére


csaba1203
addikt

Irigyellek,hogy ilyen kreatív vagy :D
Nálam egyszóval a túlzsúfoltság az,ami kiveri a biztosítékot.
Általában fekete hátterű lapokat használok és a klasszikus vagy picit hybrid beütésű az,ami bejön.
Majd írd meg milyen néven találhatunk meg ha feltöltöd a munkáidat. :C

(#4221) haxiboy válasza csaba1203 (#4220) üzenetére


haxiboy
veterán

Az első munkáimat szerintem csak .tpk csomag formájában fogom lehetővé tenni a vállalkozó szelleműeknek. Store-ba csak akkor szeretnék bekerülni amikor már van 3-5 vállalható, illetve valamilyen portfólió weboldalt is össze kéne dobnom :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#4222) Tybike81


Tybike81
őstag

Csg4 xeh letölthető softot nem tudtok linkelni nekem amit netodinnal feltudok tenni?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#4223) niklebi válasza kislaci (#4218) üzenetére


niklebi
senior tag

Akkor az enyém kivétel. Az óra régió BTU, a szoftver ESD8, az ami előtte is volt. Ezért akarom oda-vissza átállítani az órát. Lehet még ha sikerül is jól ráfázok és nem megy, majd az SP.

[ Szerkesztve ]

(#4224) niklebi válasza Tybike81 (#4222) üzenetére


niklebi
senior tag

Szerintem a XEH régióban nincs CSG4 szoftver. Szerintem régiónként és óra típusonként más a név. Legalábbis amiket eddig láttam.

[ Szerkesztve ]

(#4225) bandi0000 válasza haxiboy (#4219) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Egyrészt nem tudom mennyire korlàtozott a dolog, de a te helyedben próbàlnàm minél jobban univerzàlisra csinàlni

Tehàt amiket fel lehet pakolni, azokat lehessen variállni, tehàt kint lehessen minden vagy semmi vagy vàlogatva

Amit nem szeretek ha túl nagy a különbsêg az aod és a normál face között, nekem pl az jönne be ha ugyan az lenne, nyilván többet enne de valamit valamiért

Xbox One: bandymnc

(#4226) kislaci válasza niklebi (#4224) üzenetére


kislaci
senior tag

Van Csg4 xeh-re, én csg4—én voltam és vagyok is, xeh-én voltam, majd atraktam btura és nincs frissítés. De szerintem az esd8 frissebb, mint a Csg4. Most mi a xeh legfrissebb?

(#4227) Tybike81 válasza kislaci (#4226) üzenetére


Tybike81
őstag

Hogy lehet megnézni a csc kódot? Amúgy megoldottam, találtam egy Csg4 előtti softot azt netodinnal feltettem, és utána az óra meg frissített csg4-re, csak nem tudom milyen lett a csc kódom.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#4228) haxiboy válasza bandi0000 (#4225) üzenetére


haxiboy
veterán

Természetesen univerzális lesz, de nem szeretném teletömni adattal a usert, maximum 1 vagy 2 komplikációt szeretnék az egyes watchfaceimen, persze ahova illik mert digitális stb, vagy valamilyen kreatív formában kivitelezhető oda többet.

A többet enne még hagyján, de a fejlesztői eszközöknél adott a maximum 15%-os on-pixel érték amit tartani kell, ami ugyebár főleg a színek megnyirbálásával valamint a fényerő csökkentésével érhető el. Persze a legtöbb esetben ez jól kivitelezhető minimális eltéréssel az eredeti óraszámlaphoz képest.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#4229) kislaci válasza Tybike81 (#4227) üzenetére


kislaci
senior tag

Galaxy weareable / óra névjegye / szoftver adatai

(#4230) Tybike81 válasza kislaci (#4229) üzenetére


Tybike81
őstag

És ott hogy derül ki, hogy xeh?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#4231) CB válasza haxiboy (#4219) üzenetére


CB
senior tag

Én pl. azt nem szeretem, ha szemüveget kell felvennem, ha az időt látni szeretném. Tehát a túlzsúfolt számlapok számomra jól mutatnak, csak nem használhatók, mert nincs olyan hosszú a kezem, amilye távolságban le tudom olvasni az apró számokat. Ráadásul azokon mindig keresni kell az adatokat (főként, ha az ember naponta szereti váltogatni).
Az AOD nálam inkább az jön be, ahol csak a mutatók vannak, és a másodperc mondjuk egy pötty, ami kúszik.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#4232) kislaci válasza Tybike81 (#4230) üzenetére


kislaci
senior tag

Azt nem tudom hol derül ki.

Egyébként azt hol tudom megnézni, hogy milyen región melyik a legfrissebb szoftver?

[ Szerkesztve ]

(#4233) radar


radar
tag

Hitelesitettem a telenoros számommal. Csak úgy fossa most már az sms-t. :)

(#4234) sbalu1 válasza haxiboy (#4228) üzenetére


sbalu1
senior tag

Részemről a hibrid face-ket szeretem, azokból is a szineseket, szinezhetőeket, a dim funkciónál pedig a fluoreszkáló hatásúakat, mivel nálam mindig megy a kijelző.Azt is szeretem, ha az időjárási hőmérséklet is ki van jelezve, nem csak egy link az időjáráshoz, valamint az óra és a teló töltöttségi szintje is.

(#4235) Tybike81 válasza sbalu1 (#4234) üzenetére


Tybike81
őstag

Tudsz linket adni ilyenekhez? Amúgy többet fogyasztanak ezek a facek?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#4236) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

3 napja nálam a curve kártya, de az appba beléve azt irja, hogy postázás alatt. gondolom ez kell ahhoz, hogy továbblépjek, nem?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4237) mati12 válasza bajnokpityu (#4236) üzenetére


mati12
senior tag

Rendelj kártyát a Curve kártyához és miután elfogadta megváltozik a Curve státusza is. Utána tudod majd csak aktiválni a Curve kártyádat.

(#4238) haxiboy válasza bajnokpityu (#4236) üzenetére


haxiboy
veterán

Amint hitelesítettem az egyik saját kártyámat, utána tudtam aktiválni a curve kártyát.

(#4234) sbalu1 : :R

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#4239) sbalu1 válasza Tybike81 (#4235) üzenetére


sbalu1
senior tag

Watchmaker és Facer alkalmazásokat használok leginkább ilyen nekem tetsző facek beszerzéséhez.A Galaxy Store-ból is be lehet szerezni jó kijelzőket, időnként nagyon jó fizetősöket is ingyenessé tesznek bizonyos ideig.

(#4240) guriga1234 válasza sbalu1 (#4239) üzenetére


guriga1234
addikt

Facer: Little labs. Ezeket kerülöm, mert rettenetesen eszi az aksit. De tény, hogy szépek a számlapok.

(#4241) bajnokpityu válasza haxiboy (#4238) üzenetére


bajnokpityu
félisten

hitelesitettem normáls sajátot, de még nem engedi a curve kártyát hozzáadni.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4242) sbalu1 válasza guriga1234 (#4240) üzenetére


sbalu1
senior tag

Az én tapasztalatom az, hogy ahogyan én használom ezt az órámat, max. 2 napot tudok töltés nélkül abszolválni.Mindegy milyen számlappal.Biztosan van különbség az egyes facek energiafelhasználása között, de szerintem nem számottevő.Legalábbis azon több száz számlapot figyelembe véve amelyeket én használok.Még így is 100 %-al több az üzemidő az előző LG Watch Urbane okos órámhoz képest.Az csak 1 napot bírt töltés nélkül.

(#4243) N4ri87 válasza Macika66 (#3602) üzenetére


N4ri87
senior tag

Ez történt. Nekem több, mint egy hónap kellett, mire az emag javította. Kissé csalódott voltam, hogy ez ennyire könnyen tönkre megy.

C805

(#4244) csaba1203


csaba1203
addikt

Az AOD próba megvolt ma és elég jól beleharapott az üzemidőbe 8 óra alatt.
Viszont most bekapcsoltam egy másik funkciót ha a csuklóm fordítom,akkor bekapcsolja a kijelzőt ez talán nem fogyaszt annyit és kényelmesebb,mint gombokat nyomkodni.... :B

(#4245) snecizero


snecizero
senior tag

Nekem meglesz az 5 nap ! :Y
Evvel számlappal használom az órát.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#4246) metaksza


metaksza
tag

Sziasztok. A negyvenhatosom már egy jó ideje szarakodik, próbáltam újraindítani is, de semmi. A helyzet az, hogy sosem kapcsol ki a képernyő. Ha rácsapok, hogy lezárnám, akkor halványabb lesz, és eltűnik a másodperc számlálás, tehát érzékeli, hogy most neki nem kéne mennie, de attól még halványan világít. Korábban ilyenkor teljesen elsötétült.
Így nagyjából egy nap alatt le is merül. Próbáltam minden beállítást, de semmi. Van valakinek tippje?

(#4247) KZP válasza metaksza (#4246) üzenetére


KZP
őstag

Gyári visszaállítást próbáltad már?

(#4248) spanglee001 válasza metaksza (#4246) üzenetére


spanglee001
addikt

lehet hülye kérdés, de nem az AOD lett bekapcsolva?

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4249) doongoo válasza bajnokpityu (#4241) üzenetére


doongoo
addikt

nálam nincs a Curve ügyfélszolgálat a helyzet magaslatán:
Miután be volt már rendelve a saját bankos kártyám a curve alá (igazolva - verified is volt a mikroterhelés általl kapott kóddal) , de ennek ellnére sem engedte aktiválni a Curve kártyámat (beírtam az utolsó négy számát ennek, de hiába, újra kérte), ezért írtam nekik. már 4 napja. Aztán tegnapelőtt érdeklődtem, hogy mi a helyzet, mert még nem jött válasz. Erre tegnap jött a rizsa , hogy leterheltek, de töröljem a beregisztrált saját bankos kártyát, majd vegyem fel újra. Töröltem is, majd újra fel is vettem, DE: hiába terheltettem háromszor is a verify menüpont alatt, csak nem jött rendes tranzakciós aktiváló kód (mindháromszor csak azt írta, hogy CRV* card verification). Így most nem tudom igazolni a saját bankos kártyámat és emiatt nem is tudok a Curve kártya aktiválásra továbbmenni...
Persze, amikor anno eredetileg hozzáadtam, akkor azonnal jött a kód. Most várom, hogy hátha pár nap múlva a bankszámlakivonaton látni fogom a kódot.
A fentiek után kaptam este későn még egy emailt az ügyfélszolgálattól (gondolom az érdeklődésemre/sürgetésemre válaszként) egy linkkel, hogy töltsem fel az igazolvány képeimet és egy selfiet a Curve kártya aktiváláshoz. Ezt még nem léptem meg.
Tippetek? Megpróbáljam annak ellenére, hogy a saját bankos kártya még nem igazolt, vagy inkább várjak?

(#4250) haxiboy válasza bajnokpityu (#4241) üzenetére


haxiboy
veterán

Egy ki-be jelentkezés segíthet, ha nem akkor supportnak kell írni.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.