Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Ákkk válasza petesejt (#1450) üzenetére


Ákkk
addikt

Navi közben nincs gyostöltés az csak kikapcsolt képernyő esetén van a qi töltés esetén sokkal nagyobb a hő és kisebb a töltés mértéke mint a vezetékes esetén na már most ez egy ragasztott üvegburkolatú telefonnak meg a benne lévő aksinak szerinted használni fog...

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#1452) akooos válasza Memmaao (#1448) üzenetére


akooos
veterán

A tartó/töltő csak tapadókorongos, vagy lehet szellőzőbe is dugni? :R

(#1453) Ákkk válasza akooos (#1452) üzenetére


Ákkk
addikt

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#1454) petesejt válasza Ákkk (#1451) üzenetére


petesejt
aktív tag

Nézd, az én 25+ éves elektronikai végzettségem okán -- különösen, hogy egy vérprofi és szigorú Videoton ex-fejlesztőmérnök volt a tanárom -- nekem nagyon sok mindentől feláll a szőr a hátamon. De még ha nem is merték bevallani, hogy valóban vékony lett az S8 széria üvege, ha nem is vallották be, hogy magától is meg tudott repedni a hátlap az éjszakai gyorstöltés közben, azért ennek mégis vastagabbra tervezték az üvegét. Úgy vagyok vele, hogy ha hibáztak is, azért csak-csak mérnökemberek, csak-csak letesztelték alaposan, és nem is az összes tört el, csak néhány, akkor ezt most már talán csak lehet nyugodtan használni.

Úgy szeretném hinni, hogy nem csak az összehányás megy.... És amikor a Note 7 kapcsán bepillantást lehetett nyerni picit a tesztrészlegbe, az azért komolyan bizalomgerjesztő volt. Hogy szoftveresen gubancok vannak azt még megértem, nagy a sietség, sok minden nem derül ki csak ha elkezdik használni a tömegek, de a hardvert azért csak alaposan megalkották, vagy nem?

Naiv vagyok?

(Egyébként nekem navi közben is volt gyorstöltés a megfelelő fejjel és kábellel. Note 4.)

[ Szerkesztve ]

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1455) ollie válasza petesejt (#1450) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ugyanaz a verziószám, és független (nem Telekomos) készülék.

***

(#1456) Hikvision


Hikvision
senior tag

Kár volt megdicsérni a telefont, ma nálam is előjött a nem fogadott hívás bug, pedig eddig nem csinálta, és nem telepítettem változtattam rajta semmit. A bluetooth-al együtt ez már rohadt idegesítő.

20 éve a PH-n.

(#1457) concrete86 válasza Hikvision (#1456) üzenetére


concrete86
aktív tag

Felhívott a SES Westend, valamilyen okmányomról kérnek fotót, de a lényeg:
Többen mentek hozzájuk a missed calls-dologgal már, szoftveres javítást igényel. Hogy az mikor jön ki, nem tudják.
A másik lényeg: szerintük nincs elállási jogom, mert személyesen rendeltem elő. Tudomásom szerint pont az a lényege az elállásnak, hogy vásárlás előtt nem volt alkalmam kipróbálni a készüléket.. Tapasztalatok?

(#1458) ollie válasza Hikvision (#1456) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt nézd meg: [link]

***

(#1459) petesejt válasza ollie (#1455) üzenetére


petesejt
aktív tag

Azt nem írtad le, hogy jelzi-e a nem fogadott hívásokat, vagy sem. :)

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1460) ollie válasza petesejt (#1459) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem csak az első napon volt probléma ezzel, de a másnap jövő frissítés megoldotta, szóval jelzi.

***

(#1461) sóhaj válasza ollie (#1460) üzenetére


sóhaj
csendes tag

Először a másik telefonomról telepítettem át mindent és egy idő után észrevettem ,hogy nincs nem fogadott hívás jelzés.Ezt követően gyári beállítást csináltam ,alapra állítottam és azóta jelez.A blutusszal is gond volt először ,mert más telefonokon csak engedélyezni és láthatóvá kell tenni .Ennél nem elég még rá kell bökni valamilyen keresésre is emlékezetem szerint ugyanezen a menüpontnál és csak akkor kapcsolódik pl az autómhoz.

[ Szerkesztve ]

(#1462) IamTheDog válasza concrete86 (#1457) üzenetére


IamTheDog
tag

Csak online rendelés esetén van a 14 napos elállás. Ott viszont akkor is, ha személyesen veszed át.

Kérdés, hogy mikor te személyesen rendelted elő, ki volt-e már állítva a készülék náluk. Ha ki, akkor szerintem tényleg nincs elállás, ha nem, akkor fogalmam sincs mi van, mert azt nem tudom, hogy szemelyes vásárlás, rendelés esetén kell-e az adott eszközből lennie.

(#1463) manokaki válasza glacious (#1439) üzenetére


manokaki
őstag

S9 vagy S9+-od van ? Gyári TouchWiz-et használod vagy van fent valami launcher ? tiltottál le dolgokat , ha igen mit pontosan ?

köszönöm

Attila

(#1464) qsotre


qsotre
csendes tag

Az S8 is megkapja az új dex funkciókat? A note mellé szívesen látnék egy olyan laptopot mint amit a razer csinált a projekt lindához :)

(#1465) hroberto válasza concrete86 (#1436) üzenetére


hroberto
veterán

Egy kalap szart sem ér az egész. Nekem még anno az S7 edge random restartjait probálták ilyen módon megoldani. De eredménytelenül. Kb. annyit csinálnak, hogy végig nyálazzák a beállításokat.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1466) concrete86 válasza hroberto (#1465) üzenetére


concrete86
aktív tag

Csak próbáltam rávilágítani, hogy ez a premium assistance kb. abban merül ki, hogy ingyen letörlik a telefonomat és megállapítják, amit már mi is tudunk.. Kétszer tettem fel a kérdést, hogy mikorra tervezik a szoftverfrissítést. Szerintem direkt nem vették észre.. Ma elkezdtem keresni egy iX-et, cserébe ezért a telóért..

(#1467) gaborm69 válasza concrete86 (#1466) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Lehet hogy mi előbb megtudjuk mint ők 😀

Samsung Galaxy S20 FE

(#1468) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Milyen a sztereo hangszoro? Sokkal jobb mint az S8ason?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1469) Ákkk válasza concrete86 (#1466) üzenetére


Ákkk
addikt

Kéne róla egy újságcikk akkor kicsit máshogy állnának hozzá.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#1470) gaborm69


gaborm69
aktív tag

Külföldi fórumokon is van erre panasz?Mármint az értesítés hiányára.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 FE

(#1471) #61600768 válasza mSchumi87 (#1468) üzenetére


#61600768
törölt tag

Sokkal! Sőt van dolby atmos funkció amitől én semmit sem vártam az oldal és hátsó hangszóró k hiánya miatt (mint házi moziknál). De tévedtem. Fasza térhangzás van akár film akár youtube pl.. Persze nem egy 5.1es mozi. Nagyon bejön.

[ Szerkesztve ]

(#1472) mSchumi87 válasza #61600768 (#1471) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Es csengohangnal is mukodik a sztereo meg a dolby?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1473) csorbajeno válasza petesejt (#1450) üzenetére


csorbajeno
veterán

Mióta kikapcsoltam a spam szűrést, azóta nekem kijelez rendesen. A verzióm 3.0.00.17, azaz megegyezik a tiéddel.

(#1474) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Nálam is előjött ez a hívás értesítési problema... :W (telenoros - single simes - DBT rom)

Más:. Aki használ light flow-t , annál is meghülyült a led? Nougat-on teljesen jól működőtt S8+ on
Pedig megvettem a teljes verziót + a licencet is , nem olyan színnel villog mint amit beállítok.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#1475) csorbajeno válasza Leonardo91 (#1474) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én a BBM csevegőnél vettem észre azt, hogy én hiába állítottam be kékre a LED-et, mégis pirosan villog.

(#1476) ollie válasza mSchumi87 (#1468) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mivel az S8-ason nincs sztereó, ezért igen, jobb annál. :)

***

(#1477) #61600768 válasza mSchumi87 (#1472) üzenetére


#61600768
törölt tag

Igen

(#1478) mSchumi87 válasza #61600768 (#1477) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Na az kafa akkor :) Remelem mar nem olyan dobozos a hang es van benne kis basszus is

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1479) OCTAMD válasza Leonardo91 (#1474) üzenetére


OCTAMD
őstag

Azért nézd meg a telefonban,mert szerintem nem DBT van neked

Azt hogy azt töltötted le,nem azt jelenti hogy azt is kaptad

A kékkel bekeretezett a valós

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1480) #61600768 válasza mSchumi87 (#1478) üzenetére


#61600768
törölt tag

Doboz hang nincs, basszus inkább fülessel.

OCTAMD ha újraparticionálta a telót 5 fájlos rommal akkor dbt lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1481) OCTAMD válasza #61600768 (#1480) üzenetére


OCTAMD
őstag

Tutin XEU vagy XEH lesz az

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1482) gyarmatinic


gyarmatinic
tag

Én nem tudom mi van ezzel a telefonnal :( néha olyan fain képeket csinál máskor meg még jobban elmosódik, mint az 5s-emen. Az átlátszó tok átka lenne?

Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1483) #61600768 válasza OCTAMD (#1481) üzenetére


#61600768
törölt tag

Mármint?

(#1484) OCTAMD válasza #61600768 (#1483) üzenetére


OCTAMD
őstag

XEU lesz,nem DBT

Betallózva a BL AP CP CSC

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1485) #61600768 válasza OCTAMD (#1484) üzenetére


#61600768
törölt tag

Anno S4 és Note 3 telóm is DBT lett repartos rommal. Repartos rom komplett letöröl mindent így logikus is hogy az lesz amit felraksz.

"BL AP CP CSC" + pit

[ Szerkesztve ]

(#1486) OCTAMD válasza #61600768 (#1485) üzenetére


OCTAMD
őstag

S8 S9 Note8 A8 kicsit másképp működik

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1487) #61600768 válasza OCTAMD (#1486) üzenetére


#61600768
törölt tag

És miként?

(#1488) OCTAMD válasza #61600768 (#1487) üzenetére


OCTAMD
őstag

Majd próbáld ki

Tegyél fel egy francia vagy spanyol romot,ha lesz időd

ODIN v3.13.1et használd

Warranty Void maradjon 0(0x0000)

Majd tolj egy fotót róla

Lehet neked sikerül

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1489) petesejt válasza concrete86 (#1466) üzenetére


petesejt
aktív tag

Próbáltad külső appok nélkül, mondjuk csak egy gmail címtárral és levelezéssel szinkronizálva használni akár csak egy napig is? Mondom ezt azért, mert sokaknak valami külső app miatt állt be ez a hiba tavaly is az S8-aknál. Bármilyen meglepő, de a számítógép meghibásodások 80 százaléka is valamilyen szutyok szoftver eredménye, amit a júzer tett fel. Ismerek olyan paranoidot, aki annyi védelmi szoftvert pakolt a gépére, hogy pont amiatt nem működött neki szinte semmi. Láss csodát, az újratelepített Windows alatt meg minden működött hibátlanul.

No offense, csak ha a mai rohanó világban ilyen magasak az igények (azaz legyen is meg azonnal a legújabb telefon, és elsőre hibátlan szoftverrel), akkor illene a szitkozódás mellett (helyett?) arra is egy napot szánni, hogy kipróbálod teljesen alap, gyári beállításokkal, frissítve, de anélkül, hogy telerámolnád a megszokott szoftverarzenállal.

Komoly esélye van, hogy működni fog.

Az én Note 4-esemen pl. egy ideje egyszerre ment a wifi és a 4G is. Millió helyen írnak róla, miért lehet, hogy lehet orvosolni, én kipróbáltam mindet. Persze sikertelenül, de mégis biztos voltam benne, hogy valami fos szoftver okozza a gondot, csak nem volt humorom elszöszölni velük egyesével. Most, az S9+ telepítésekor kiderült, hogy egy "GPS sebességmérő" nevű program telepítése után kapcsolódik be, és semmit a világon nem lehet ellene tenni. Leszedtem a Note 4-ről is, a hiba ott is eltűnt....

Ennyit a "hibás" készülékekről és a hiba és a hibát okozó appok közötti logikai feltételezésekről. Méltatlankodás helyett én legelőször magamban keresem a hibát, és ezt próbálom átadni másoknak is, de minduntalan kudarcot vallok. Valahogy ez az attitűd nem divat. Mást okolni annál inkább.

@gaborm69: Nagyon gyorsan megtudhatnánk a hiba konkrét okát, de ahhoz sok munkát kellene beletenni, sokaknak. Látod, a dialer verziószáma után érdeklődő kérdésemre 2 azaz kettő darab válasz érkezett, így az, hogy érdemben eredményt is érünk el, reménytelen vállalkozás. De a "Kalap szart sem ér az egész" attitűd azért az megy. Nincs új a nap alatt.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1490) gaborm69 válasza petesejt (#1489) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Bevallom közben nekem is volt olyan gondolatom hogy talán nem is a készülékkel lessz a gond.Az a baj hogy sokan mentik a régi telefonról az újra az appokat beállításokat stb.Ami között valószínű lessz ami nem kompatibilis az Oreo-val.

Samsung Galaxy S20 FE

(#1491) Ákkk válasza petesejt (#1489) üzenetére


Ákkk
addikt

Más verziót még senki nem használhat az s9 pároson mert az az 1 van :)

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#1492) ragehu válasza petesejt (#1489) üzenetére


ragehu
csendes tag

No, végül rászántam magam, megvettem a telefont.

Persze kapásból az ismert hibákat próbáltam tesztelni - pont úgy, ahogy írod.
Egyszerűen bejelentkeztem, s eljutottam odáig, hogy lehessen telefonálni és tesztelni bluetooth-t, képernyőt, nem fogadott hívást.

Nulla telepített software-rel, gyári beállításokkal

Minden oké, a nem fogadott hívásokat pedig nem jelezte, míg nem kapcsoltam ki a spam szűrőt.
Utána jelezte azt is.
Alighanem, jeleznie kellene a spam szűrő mellett is - biztos, hogy lesz erre software-es javítás,

(#1493) concrete86 válasza petesejt (#1489) üzenetére


concrete86
aktív tag

#1492 kulturáltabb és értelmesebb választ adott, mint amilyet én tudtam volna.
Fel merem vállalni azon véleményemet, miszerint igen, az egyik legnagyobb cég a világon a csúcskategóriás termékét mikor kiadja, adja ki hibátlanul. Mint a mosógépeit, TV-it. Működnek. Nem robbannak fel és ellátják a funkciójukat.

Nyilván nem ismerjük egymást, de én feltételezem rólatok, hogy azért vagytok itt, mert nem vagytok teljesen hozzá nem értők. Éppen ezért nem akartam feleslegesen leírni, hogy valószínűleg nem a candy crush-tól, meg a onedrive-tól hülyült meg az amúgy tökéletes telefonom.
A Te példád a GPS volt egy olyan app miatt, ami kapcsolgatta ezeket a funkciókat.

Lényeg a lényeg, szerintem ne másokat akarj megtéríteni, inkább csak simán mutass példát, ha adni szeretnél valamit az emberiségnek.

No offense, defense.

(#1494) TODI1111


TODI1111
addikt

Ha valakit érdekelne a whitestone dome fólia és a spigen neo hybrid tok jól megvannak együtt.
Nem takarítottam meg előtte, de a lényeg látszik.

(#1495) leslien


leslien
nagyúr

dicsértessék... ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1496) Chrys_


Chrys_
addikt

Az asszony tegnap elcserélte a fél éves iPhone 8 Plus telefonját egy teljesen új, még fóliázott Samsung Galaxy S9+-ra :) Már nagyon szabadulni akart az iPhone-tól, folyamatosan csak szidta az IOS hülyeségei miatt.
Valahogy nem kapott el az instant get érzés az S8+ birtokában.

(#1497) Bossi


Bossi
őstag

Láttam volt már kérdés, hogy hol kapható az új DEX, de választ nem találtam valakinek van esetleg információja erről?

(#1498) JockeyEwing válasza TODI1111 (#1494) üzenetére


JockeyEwing
aktív tag

Szia

Nagyon szép. Nekem is Neo Hybrid van. Valószínű, tetetek rá én is.
Viszont az a kérdés, hogy ha valamiért le szeretném majd venni ezt az üveget róla, akkor hogyan lehet? Mert valami UV ragasztó féleséggel van rögzítve. Nem marad annak nyoma a kijelzőn?

(#1499) Leonardo91 válasza OCTAMD (#1479) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Valóban XEU
De gondolom erre is hamarabb jönnek a frissítések majd mint a PAN-ra

Nekem a Rugged Armor Urban kicsit felnyomta a fóliamat pedig szinte megegyezik a Neo Hybriddel

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#1500) #61600768


#61600768
törölt tag

Most érkezett S9+..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.