Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) #61600768


#61600768
törölt tag

Erről van valami infótok? Ez ragadós vagy cuppanós megoldást használ?

Ha kijön a pitaka tok ezzel együtt gondoltam használni..

[ Szerkesztve ]

(#1652) Ateszpapa válasza spanglee001 (#1650) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Amibe az S8 is.

(#1653) vodrosjozsi válasza Ateszpapa (#1652) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Sm-r323 a pontos típus. Ez még a controller nélküli verzió

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#1654) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Üdv. s9 a telenornál független vagy függő?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1655) spanglee001 válasza vodrosjozsi (#1653) üzenetére


spanglee001
addikt

szerintem a 324be bele kell menjen, az s8 és s8+is belemegy, az ettől újabb sm325 annyival másabb hogy a note 8 is bekerült a kompatibilitási listába, legalábbis ezt az infót találtam.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1656) IamTheDog válasza ShadowLac (#1654) üzenetére


IamTheDog
tag

Függő single simes.

(#1657) ShadowLac válasza IamTheDog (#1656) üzenetére


ShadowLac
addikt

Ok köszi

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#1658) Ateszpapa válasza vodrosjozsi (#1653) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nekem az van, még a Note 7-hez adták.
Vettem hozzá egy távirányítót külön.
S8-cal használom, mert adtak hozzá USB-C átalakítót is.

S9-hez nem adtak ki új VR szemüveget, de kompatibilis a régebbi VR szemüvegekkel, kivéve az első fehér verziót..
Azzal nem lehet használni.

spanglee001:

A kékes színűt vegyed, és jó lesz.
Csak arra figyelj, hogy USB-C csatija (is) legyen.

[ Szerkesztve ]

(#1659) csorbajeno válasza ShadowLac (#1654) üzenetére


csorbajeno
veterán

Függő 1 SIM-es. Megjelenéskor írta valaki, hogy csak a Telekom adja függetlenül a telefonokat és ebből csak a független a dual SIM-es.

Én is S6-ról váltottam és nagyon jó az S9. Nem bántam meg a váltást, de az S6-tól sem váltam meg.

(#1660) concrete86


concrete86
aktív tag

Tudtok Budapesten, személyesen átvehető hátlapi védőfóliát? Az se baj, ha üveg.

(#1661) Carambola válasza dkovizoli (#1641) üzenetére


Carambola
tag

A samsung az összes telefonján blokkolja majd a hívásrögzítést. Az S8 és S8+- on is. Sajnos a Samsung nem is enyhít ezen. A programfejlesztők leírták, hogy amíg ez a blokkolás létezik, nem tudják megkerülni ezt. Szóval pá pá hívásrögzítés. Én is használtam, bosszant is a hiánya....

(#1662) spanglee001 válasza Ateszpapa (#1658) üzenetére


spanglee001
addikt

a 324es gear vr al megy tesztelve, elég jó a kis kontroller is, fejlődnek az appok is, nameg a 18+os free weblapokon is megjelent a vr kategória egyre nagyobb választékkal ;] :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1663) hroberto válasza Carambola (#1661) üzenetére


hroberto
veterán

Ha jól sejtem törvény tiltja a hivásrögzítést a másik fél tudta nélkül, úgyhogy ezért talán nem a Samsung a hibás.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1664) ollie válasza hroberto (#1663) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így van.

***

(#1665) manokaki


manokaki
őstag

Mit jelenthet fent baloldalon az a jel ?

(#1666) Fifi válasza hroberto (#1663) üzenetére


Fifi
őstag

Ez nettó hülyeség a samsung részéről! Ha bemondom minden hívás előtt, hogy rögzítem a beszélgetést, akkor megfelelek a törvénynek! Ennek még a lehetőségét is elveszik ... :W

Ennyi erővel az autógyártóknak nem szabadna Európában 140 km/h-nál nagyobb sebességre képes autókat gyártania, nem lehetne kapni 8cm-nél hosszabb vágóélű kést stb., mert ezekkel mind törvényt lehet szegni ...

(#1667) JockeyEwing válasza Fifi (#1666) üzenetére


JockeyEwing
aktív tag

Egyetértek.
Amúgy szerintem 300 ezer Ft kipengetése után az ember had döntse el saját maga, hogy mit szeretne.

(#1668) ollie válasza JockeyEwing (#1667) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sok minden nem pénz kérdése. És ezt nem önszántából csinálja a Samsung, EU-s előírásoknak kell megfelelnie.

***

(#1669) Ateszpapa válasza spanglee001 (#1662) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Tudom, használom egy ideje, több appot is megvettem már.
Érdemes megvárni az akciókat.

Ha még nem próbáltad ki és szeretsz parázni akkor az "affekted the manor"-t próbáld ki. :)
Szigorúan fülessel az igazi, és irányítóval. ;)

(#1670) HdRew


HdRew
őstag

Sziasztok!

Én is gondolkodok a váltáson, jelenleg egy iPhone 5-öm van, ami lassan 5,5 éves, megszolgálta rendesen, amit kellett, de már nagyon lassú szegényke. Akkoriban szerintem még a felárt megérte az Apple, most már viszont szinte biztosra veszem, hogy nem. És már elég sok technológiai újítás volt, amiért megérné új telefont vásárolni.

Jelenleg az s9 tetszik a legjobban és ahogy elnézem, tudásra is kiemelkedik, úgyhogy kénytelen vagyok valószínűleg felülbírálni magamat, amikor azt mondtam egy Samu E250 után, hogy soha többet telefon tőlük. :D

Én is várom a userek általi teszteket, remélem minél többen írtok róla, hogy annál szélesebb képet kaphassak a telefonról.

Akiknek instant get volt, azoknak jó használatot kívánok és írják meg a tapasztalataikat!! :)

Köszi,
Hunreeth

(#1671) ragehu válasza spanglee001 (#1662) üzenetére


ragehu
csendes tag

A Face Your Fears-t nézd meg, szerintem az baromi jó
Pláne az új repülős jelenet :)

Aki a WhiteStone Dome üvegfóliát használja, annak a VR kicsit macerás, mivel pont annyival lesz vastagabb a telefon, hogy izomból kell becsatlakoztatni a szemüveg USB portjára, hogy felismerje - minek köszönhetően fel is hólyagosodik az üvegfólia.

Nálam először nem akarta érzékelni a teló a Gear VR-t, egyszerűen nem mertem ennyire erőletni a portra
Azt hittem, hogy valami software-es gond van, az Alleeban megnézték a Samsungál, nekik sem sikerült beüzemelni,

Próbáltam utána a Bartók Béla úti szervízben, srác nem tökölt, jó erővel rátolta, egyből jó lett
De az üvegfólia is, ahol fogja az USB rész....

(#1672) crane75 válasza Carambola (#1661) üzenetére


crane75
senior tag

Szia, ezt hol olvastad? Én úgy vagyok ezzel, hogy ha ezt tudom, nem Samsungot veszek. Nyilván van erre törvény, de eddig is volt és gondolom, hogy nem minden gyártó fog ebbe így beleállni.
Bízom benne, hogy ahogy eddig is, a külső alkalmazások fejlesztői meg fogják találni a kiskaput. 😐

[ Szerkesztve ]

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#1673) hroberto válasza Fifi (#1666) üzenetére


hroberto
veterán

Én pedig megértem a Samsungot. Ha engedélyezik a hívásrögzítést a telefonjaikon, akkor akár meg is üthetik a bokájukat. Esetleg pert kapnak a nyakukba. Minek kockáztassanak?

Az autós hasonlatod meg azért sántít mert ha te bármilyen autóval szabálytalanul közlekedsz, (gyorsan hajtasz) akkor nem a gyártó fizet hanem te.
Hidd el ha a gyártókkal fizettetnék meg a gyorshajtások bírságait, már le lenne korlátozva a sebesség.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1674) tibyke75


tibyke75
csendes tag

Iphone kezdetektől tiltva van Usaba szigorúan veszik és tiltják a rögzítést.

Műveletlen disznó...te meg mit bámulsz itt, Hokibrikett ?

(#1675) csatoth79


csatoth79
tag

[link]

Kevesebbet reklámzott 240fps videó teszt ,minőségre veri szerintem a Mate 10 pro hasonló opcióját...

[link]

Persze nem egy időben készült,de látszik a vonalélesség...

(#1676) #61600768 válasza tibyke75 (#1674) üzenetére


#61600768
törölt tag

Snapdragonnal szerelt s9-en és +-on mégis működnek hívásrögzítők.

(#1677) csorbajeno válasza #61600768 (#1676) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az S9-en nem, de az S9+-on működik a hívásrögzítő?

Én is úgy gondolom, hogy a törvényi szabályzások miatt nem engedélyezett a másik fél hangjának rögzítése és ugye azt se felejtsük el, hogy a legtöbbet az Apple-t és a Samsungot perelgetik. Meg majd lassan a Huawei-t fogják.Máshol már nem nagyon van pénz...

(#1678) spanglee001 válasza csorbajeno (#1677) üzenetére


spanglee001
addikt

s9+om van az ACR nem veszi a másik hangját. azt honnan tudom milyen procival szerelt? vagy mind ugyanolyan?

a face your face már megvolt.
az affected megvettem nemsoká tesztelem :B

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1679) csorbajeno válasza spanglee001 (#1678) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az Európába szánt modellek mind Exynos-szal vannak szerelv, de a telefon specifikációját illetően ez az app sokat tud segíteni.

(#1680) Gesa68 válasza spanglee001 (#1678) üzenetére


Gesa68
csendes tag

Például Play áruház Phone Info. Picit késtem.

[ Szerkesztve ]

(#1681) spanglee001 válasza Gesa68 (#1680) üzenetére


spanglee001
addikt

exynos van az enyémben is.

az affected kicsit hányinger keltő bár én elviselem, de a feleségem nem annyira, de attól hangulatos kis game volt.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1682) ragehu válasza spanglee001 (#1681) üzenetére


ragehu
csendes tag

Amikor megyünk előre, az agyat teljesen összezavarja, ettől jön a motion sickness :)

Az sokat segít, ha miközben "mész előre", helyben jársz :-D

(#1683) petesejt válasza hroberto (#1673) üzenetére


petesejt
aktív tag

Végtelenül egyszerű lenne a megoldás: a rögzített fél számára hívásrögzítéskor rendszeresen pittyeg a telefon a vonalba. Esetleg bemondja félpercenként, hogy "A hívás felvételre kerül." Vagy akármi hasonló.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1684) Ákkk válasza petesejt (#1683) üzenetére


Ákkk
addikt

Magánszemélyként eu-ban elvileg jogsértő oreó esetén megoldani csak root-al lehet mint sok mást de ez itt azonnali garanciavesztést jelent.
Egyébként lehet hivásrögzítő nélkül élni...

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#1685) petesejt válasza Ákkk (#1684) üzenetére


petesejt
aktív tag

Megértem, hogy valakinek jegyzeteléshez fontos, de én sem használtam soha. Amit nekem le kellene írni, azt leírhatja az ügyfél is email-ben. :)

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1686) lge73x


lge73x
tag

Megérkezett XEH-re is az ARCC frissítés!

(#1687) Fifi válasza Ákkk (#1684) üzenetére


Fifi
őstag

Valóban lehet hívásrögzítő nélkül élni ... lehet hús vagy sex nélkül is, de nem örülnék, ha ezeket is rám kényszerítenék! :(((

Részemről lezárom, mert úgy látom, hogy ez meddő vita. Vannak emberek, akik ha nem használnak valamit, akkor úgy gondolják, hogy másnak sincs rá szüksége és teljesen felesleges.
Nekünk meg törvénysértőknek meg marad a root vagy másik márka :(

Elnézést, hogy eddig is borzoltam a kedélyeket! :B

(#1688) wong kok wah


wong kok wah
senior tag

A nem fogadott hívás kijelzés probléma sajnos nálam is jelentkezik. Azt figyeltem meg, hogy ha újraindittom a telefont, akkor az első 2-3 alkalommal biztosan nem jelzi ki a a nem fogadott hívásokat. A hívóazonosító és a spam védelem ki- be kapcsolása nem befolyásolja... :(

(#1689) csorbajeno válasza manokaki (#1665) üzenetére


csorbajeno
veterán

Használsz valamilyen launchert?

(#1690) #61600768 válasza crane75 (#1672) üzenetére


#61600768
törölt tag

Samsung csak a google és az unió szigorított törvényeinek tett eleget. Az összes telefonján blokkolni fogják a harmadik féltől származó hívásrögzítő alkalmazást. Nem lesz ez masképp más gyártókkal sem. Az már más kérdés idővel milyen módszerekkek próbálják kijátszani ezt az userek.

(#1691) csorbajeno válasza #61600768 (#1690) üzenetére


csorbajeno
veterán

Azt hiszem, hogy ez csak root-tal lesz megoldható minden gyártó esetén.

(#1692) leslien


leslien
nagyúr

tényleg arról nem volt szó h a Snapdragon verzában is isocell szenzor van ?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1693) csorbajeno válasza leslien (#1692) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nem hiszem, hogy a kameramodul összefüggene a rendszerchippel. Szerintem mindkét chiphez társítanak mindkét optikából, így elvben 4-féle készülék van.

(#1694) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Sziasztok aki használ whitestone dome glass az milyen tokkal hasznalja ami nem nyomja fel a széletek?

Kozbe találtam egy ilyet:
[link]

de gondolom van aki mas gyartoktol is hasznal tokot, azokra lennék kivancsi

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1695) borsodika válasza mSchumi87 (#1694) üzenetére


borsodika
őstag

Én Nillkin TPU tokkal használom ami nem ér hozzá a fóliához, mégis már a második fólia van rajta ami ugyanúgy fellevegősödött...

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#1696) ForRedGlory válasza borsodika (#1695) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A whitestone jon fel?!

(#1697) mSchumi87 válasza borsodika (#1695) üzenetére


mSchumi87
senior tag

whitestone dome glass van rajta? De ha nem ér hozzá akkor mitol jon fel? Nem emiat lehet mint a videon mutatja: [link]

pl hogy a zsebben erosebben oda nyomja a széleit es amiat?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1698) tothl válasza mSchumi87 (#1694) üzenetére


tothl
addikt

En a gyari alcantara-t hasznalom az nem nyomja fel.

(#1699) leslien válasza csorbajeno (#1693) üzenetére


leslien
nagyúr

csak mert tavaly (S8) Exynos csak isocell és Snapdrgaon Sony Imx 333...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1700) borsodika válasza mSchumi87 (#1697) üzenetére


borsodika
őstag

Igen, whitestone dome glass van rajta. A bal szélénél látszik, hogy levegő került a ragasztóréteghez és kis idő után aláment a por. Az első fóliát én tettem fel a másodikat a Samsung boltban, de az eredmény ugyanaz.

Itt a speedshopos flip tok van rajta, de látszik, hogy nem ér a fóliához mégis 2 nap elteltével már levegősödött fel a széle:

[link]
[link2]

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.