Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) SanyikaDC válasza Devilstudio (#1898) üzenetére


SanyikaDC
tag

Az enyémen Spigen Liquid Air figyel :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#1902) pcnet válasza Devilstudio (#1898) üzenetére


pcnet
addikt

90k egy kijelző csere? :Y Hol? Téged jól le akartak húzni! 55k hivatalos Samsung szervizben. Vízállóság is megmarad.

[link]

(Figyelem!Mobilnetesek óvatosan, a linkre kattintva letöltődik egy PDF.)

ollie: Valóban! :R

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#1903) ollie válasza pcnet (#1902) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg S7 edge volt, ott tényleg annyi.

***

(#1904) mg1992mg válasza Devilstudio (#1898) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Én LED View Covert használok teljes megelégedéssel, nyilván a keretbe nem fér bele nálad, de én konkrétan beleszerettem ebbe a tokba :D (pici túlzás)

(#1905) mSchumi87 válasza SanyikaDC (#1901) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Ez tetszik white dome uveggel szereti egymast nem tudod?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1906) SanyikaDC válasza mSchumi87 (#1905) üzenetére


SanyikaDC
tag

Feleslegesnek tartom a foliat mert ugyis cserelik a kijelzot ha kell 2 havonta mert "beeg"... s7 edge-nel rendszeresen csereltettem (2 ev alatt 5 alkalommal) de amugy nem nagyon hajlamos karcolodni... igy nem tudok valaszolni a kerdesedre :)

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#1907) borsodika válasza SanyikaDC (#1906) üzenetére


borsodika
őstag

Az S7-emen kb 2 hétig nem volt fólia sikeresen meg is karcolódott. (Csak azt nem tudom, hogy mert becsúsztatós tokban volt)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#1908) ollie válasza borsodika (#1907) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az ilyen becsúsztatós tokok pont nagyon rosszak a karcvédelem szempontjából, mert ha rákerül egy kvarckristály a kijelzőre, ami rengeteg van porban és homokban is, az ilyenkor végig is karcolja, amikor betolod a tokba a telefont.

***

(#1909) SanyikaDC válasza borsodika (#1907) üzenetére


SanyikaDC
tag

A becsúsztatós tokkal volt a baki, mert ha belekerül a por (ami olyan kemeny mint a gyemant) osszekarmolja a kijelzot ki be pakolgatasnal :) ezert nem hasznalok flip tokot sem mert az is osszekarmolta anno az s4-em 2 nap alatt... (ugyanigy a koze lerakodo por miatt)

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#1910) gaborm69


gaborm69
aktív tag

Nekem becsúsztatós van az S7-hez.15 hónapja semmi karc rajta.
Ja.S9+ megrendelve.Remélem hétfőn megkapom 😀

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 FE

(#1911) Devilstudio válasza gaborm69 (#1910) üzenetére


Devilstudio
tag

Remélem én is hogy hétfőn kézbe vehetem😁
Srácok nekem valahogy ez a tok jobban tetszik mint amit fentebb linkeltetek. Be is rendeltem azonnal.
Te milyen színben rendelted?

Na és akkor újabb kérdés fogalmazódott meg bennem vajon milyen 400gb-os sd kartya való ehhez a szörnyeteghez?

Link: http://tinyurl.hu/ggYz/

[ Szerkesztve ]

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#1912) spanglee001


spanglee001
addikt

kamera zárhangot és billentyű zárhangot lehet módosítani valahogy?

nem némítani akarom, csak testreszabni hogy kicsit egyedibb legyen :B

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1913) csorbajeno válasza Devilstudio (#1911) üzenetére


csorbajeno
veterán

Mindkettőtöket üdvözlünk a csapatban.

Az egy nagyon masszív tok, ezért viszont nagyon vastag. Több, mint 1cm a valóságban a vastagsága. Én is gondolkodtam azon, én végül a Hyperknit tokot vettem meg, mert sokkal elgánsabb és nem flippes.

[ Szerkesztve ]

(#1914) csorbajeno válasza spanglee001 (#1912) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nem hiszem, de ha a rendszerhangokat teljesen leveszed, akkor ezeket sem hallod.

(#1915) borsodika válasza ollie (#1908) üzenetére


borsodika
őstag

Pedig most az S9+-hoz is rendeltem már csak várom, hogy megérkezzen :U Azért hordtam az S7-et is abba, hogy a zsebben lévő por, zsebkendő, textíliák ne kerüljenek a telefonba. S7-nél a Nillkin TPU is olyan volt, hogy befedte az usb és a jack aljatot is sajnos S9+nál már nem így csinálták meg nem is értem hogy miért.
Nem egy olyan esetet láttam, hogy a Jack aljatből zsebkendő maradványokat szedtünk ki.

A tuti befutó eddig akkor a Dome fólia + Nillkin TPU + becsúsztatós tok és akkor így maximum a fóliát karcolja össze a tok.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#1916) manokaki


manokaki
őstag

Sziasztok !

Valakinek esetleg ötlete !

Csináltam egy hülyeséget , fent volt a BK disabler alkalmazás ,letiltottam vele a google playt és más egyéb alkalmazásokat , ezután viszont töröltem a BK disabler-t , amit ugye ezek után nem tudok visszatenni mivel a törlése elött lefagyasztottam vele a Google Playt-t !

Mivel elszertém adni a telefonomat S9 , teljes visszaállitást akartam csinálni ,de ugye nem engedi , mert rengeteg Samsung alkalmazás lelett vele fagyasztva ..

mit lehet ilyenkor tenni !

Letöltöttem a SABS alkalmazást , megkaptam a License kodot is , megy is , de hiába jelőlőm ki a korábban lefagyasztott alkalmazásokat , nem ektiválja vissza öket !

Lehet valamit tenni ?

előre köszönöm a sgitséget , megjutalmazom aki tud segiteni :R akár privátba küld telefont felhivom ha tud megoldást , de el is viszem hozzáa telefont ha kel !

Attila

(#1917) csorbajeno válasza manokaki (#1916) üzenetére


csorbajeno
veterán

SmartSwitch-el vészhelyzeti visszaállítás?

(#1918) tangiers


tangiers
tag

Üdvözlet Mindenkinek!

Gondoltam megosztom mindenkivel a 2-3 hete függőben lévő nyeremény készülék története sikeresen lezárult.
Mint kiderült, Telenor hálózatfüggő volt, de megkaptam hivatalosan a függetlenítő kódot, ergo független lett a készülék amitől végre megszabadulhatok. A Samsung termék regisztrációval érvényesíthető a +1 év garancia.

A storinak vége, köszönöm azoknak akik segíteni próbáltak. :)

(#1919) csorbajeno válasza tangiers (#1918) üzenetére


csorbajeno
veterán

Örülök, hogy valaki meg tudta mondani ezt az egyszerű választ a kérdésedre :)) Sőt, valaki még meg is tudta oldani... :DDD Mennyiért sikerült eladnod, ha szabad megkérdezni?

(#1920) manokaki válasza csorbajeno (#1917) üzenetére


manokaki
őstag

nem probáltam , nem ismerem !

(#1921) tangiers válasza csorbajeno (#1919) üzenetére


tangiers
tag

Nagyon lassan oldották meg, de végül sikerült. Most indítottam el a projektet, eddig papírok hiányában nem volt értelme. Szerintem a legalacsonyabb árat választottam, mert eladni szeretném nem hirdetgetni.

(#1922) donpedrito


donpedrito
csendes tag

Sziasztok!

S8 topicban is feltettem eme költői kérdést, de hátha itt is tud majd valaki plusz infóval szolgálni :)
4 év iOs használat után tennék ismét egy próbát Android fronton, és van pár alternatívám, köztük az S8 ill. S9.
esetleg szóbajöhet ezeknek a +-os változatai is..
Amire használom a telefont: webes böngészés, 8-10-12 oldal simán megnyitva, youtube, faceb., messenger, insta, whatsapp, viber, 3 mail fiók, banki appok, gps (waze), játékból semmi extra (kb top eleven, clash royal).. illetve sok sok fotó, ha kirándulunk, nyaralunk mindig telóval készítek képeket, profi manuális beállításokhoz nem sokat konyítok. 2-2,5 max 3 évre keresek telót.
Előfizetés hosszabítással csapnék bele, jelenleg úgy néz ki, hogy S8 99Eur, S9 249 Euro..
Melyiket lenne érdemese eme célokra és erre az időtávra beszerezni?
a +-os variánsokra erősebb HW miatt gondoltam, hogy tovább kihúzhatják, a jövőbeli frissítésekkel gördülékenyebbek lennének esetleg.. de őszintén szólva a sima S8 és S9 ami rohadt kényelmes használatot ad, és kicsit jobban is tetszik. Nekem nagyon kézbesimulósak, míg a + már kicsit kényelmetlen.. nem vészes, lehet megszoknám..
(csak zárójelben, a Mate 10 pro is eléggé bejön (tudom, az is tepsi), egyik rendszerrel sincs tapasztalatom)

A tapasztalat olyasvalami, amihez csak közvetlenül azután jut az ember, hogy szüksége lett volna rá.

(#1923) SanyikaDC válasza donpedrito (#1922) üzenetére


SanyikaDC
tag

S9+ és nem fogod megbánni ;)

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#1924) donpedrito válasza SanyikaDC (#1923) üzenetére


donpedrito
csendes tag

szóval mindenkép megéri a + -os inkább? Ejj - ejj... Bitang egy jószág.. :D
azt amúgy 349 euroért adják az előfizumhoz...
érdekes, az S8+ ugyanúgy 99 euro, mint az S8...

A tapasztalat olyasvalami, amihez csak közvetlenül azután jut az ember, hogy szüksége lett volna rá.

(#1925) SanyikaDC válasza donpedrito (#1924) üzenetére


SanyikaDC
tag

A méret vállalható (2 nap utan teljesen normalisnak hat) es az akku miatt egyertelmu hogy a + jelzo eri meg jobban :) tartalomfogyasztasra is jobb egy nagy kijelzo

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#1926) csorbajeno válasza donpedrito (#1924) üzenetére


csorbajeno
veterán

A két S9 közül választanék mindenképpen. A kettő között méretben van 1cm különbség, cserébe viszont kapsz plussz egy kamerát zoomolni, +500mAh akkukapacitást és +2GB RAM-ot. Mindez 100€ többletköltségért. A te altalad vázolt felhasználás kompromisszummentes hadznalata megköveteli az S9+-t, de minimális igenycsökkenéssel(kevesebb lap a böngészőben) már a sima S9 is elég. Én a sima S9-et vettem meg, de úgy, hogy csak 3-4 lap van megnyitva elég a 4GB RAM ahhoz, hogy az appokat ne zárja be a háttérben. Az S8 és S9 között pedig alapvetően nem sok különbség van, igazából a kamerát változtatták meg, a biometrikus azonosítókat kombinálták es persze más helyre került az ujjlenyomat olvasó. Azt hiszem alapvetően ennyi.

(#1927) csorbajeno válasza SanyikaDC (#1925) üzenetére


csorbajeno
veterán

Azért tartalomfogyaztásban én olyan óriás különbséget nem vettem észre a +0,4" kijelzőkülönbséggel.

(#1928) Ákkk válasza csorbajeno (#1927) üzenetére


Ákkk
addikt

Hát azért észre lehet venni főként amikor note 8 után megfogom a sima s9-et a képarány miatt is az nagyon pici...

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#1929) csorbajeno válasza Ákkk (#1928) üzenetére


csorbajeno
veterán

Lehet, én tartósan nem használtam a 9+-t, csak amíg vacilláltam a kettő között, akkor nyomkodtam egyszerre a kettőt. Akkor nekem nem tűnt fel, de tartós használat mellett elhiszem, amit írtál.

[ Szerkesztve ]

(#1930) SanyikaDC válasza csorbajeno (#1927) üzenetére


SanyikaDC
tag

Csatlakozok a kollegahoz. Igen eleg eszreveheto az a +1cm ;) (csak emlekezz vissza az s7 s7edge kozotti 0,4"-re) izlesek es pofonok kisebb kezbe egyerelmuen s9... az asszonyt is probalom meggyozni hogy egy sima s9-et szerezzen be :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#1931) Chrys_ válasza manokaki (#1916) üzenetére


Chrys_
addikt

teló off, power+volume up vagy down (most nem tudom melyik), és Bixby key egyszerre. Amikor megjelenik a Samsung logo, akkor elengeded a powert. Bejutsz a recovery menübe, ott csinálsz egy full wipe-t és egy cahce törlést, majd reboot.
Elindul a telefon, ne állíts vissza mentésből semmit. Majd írja, hogy nem lett törölve róla előzőleg a samsung vagy a google account. Ezt állítsd be neki megint (ami előzőleg is be volt állítva).
Ennyi.

(#1932) MrTwister válasza Zsebob (#1835) üzenetére


MrTwister
őstag

Az én barátom Telenor S9-én szintén, bár most a spam szűrés kikapcsolása egyelőre megoldotta neki. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1933) OCTAMD válasza tangiers (#1918) üzenetére


OCTAMD
őstag

Akkor mindent jól mondtam és mondtunk neked.

Már akkor mondtuk,hogy függő a telo és NCK 8jegyű kóddal lesz független.

Na azóta legalább esett az ára is simán 20-25000et

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1934) #61600768


#61600768
törölt tag

Ma frissült a samsung névjegyzék. Azt nem írják mit javítottak viszont a névjegyzék app része a spam szűrő is. Lehet javították a nem fogadott hívás kijelzést. Én frissítés után nyomnék egy resetet a névjegyzéknek és a teló appnak is aztán reboot.

(#1935) kakuk100 válasza #61600768 (#1934) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia!
Hogy lehet resetet csinalni csak a nevjegyzeknek?
Koszi.

(#1936) #61600768 válasza kakuk100 (#1935) üzenetére


#61600768
törölt tag

Beállítások > alkalmazások > névjegyzék > tárhely
Itt törlöd az adatokat és gyorsítótárat

Aztán ugyanitt a három telefon appnak is.

Névjegyzék mentés mindezek előtt.

(#1937) kakuk100 válasza #61600768 (#1936) üzenetére


kakuk100
őstag

Koszonom szepen!
:R

(#1938) 73egon


73egon
tag

Sziasztok! Egy kérdésem lenne. Este 91% töltöttségen hagytam a telefont, bekapcsoltam a repülőgép módot. Reggel 77% fogadott. Fogyasztó: Eszköz készenlétben 10h 3s
Ez elfogadható? Mert nekem ez a 14% soknak tűnik nagyon.

Az Úr azért adott eszet nekünk, mert azt akarta, hogy használjuk.

(#1939) csorbajeno válasza 73egon (#1938) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az nagyon sok, nem került "deep sleep"-be a telefon valószínűleg.

(#1940) ollie válasza donpedrito (#1924) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ilyen felhasználáshoz, főleg ha több évre veszed, kelleni fog a 6GB ram, szóval csak az S9+ jöhet szóba.

(#1926) csorbajeno: + stereo dolby hangszóró és változtatható aprtúrás kamera

(#1927) csorbajeno: pedig óriási a különbség. A sima S8/S9-nek olyan széles a kijelzője, mint egy 16:8-as arányú, 5 colos kijelzőnek, az S8+/S9+-nál ez 5.5 colnak felel meg. És ezeknél a méreteknél már hatalmas különbség van pl. akkor, amikor netezel, mert vízszintesen több szöveg fér el a képernyőn (függőlegesen tartva).

[ Szerkesztve ]

***

(#1941) 73egon válasza csorbajeno (#1939) üzenetére


73egon
tag

Egy kicsit még sügérnek érzem magam hozzá, 4 napja van meg. Mit jelent?

[ Szerkesztve ]

Az Úr azért adott eszet nekünk, mert azt akarta, hogy használjuk.

(#1942) #61600768 válasza 73egon (#1941) üzenetére


#61600768
törölt tag

Semmit

(#1943) borsodika válasza Chrys_ (#1931) üzenetére


borsodika
őstag

Én inkább Odinnal csinálnék egy teljes gyalulást a helyében.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#1944) Chrys_ válasza borsodika (#1943) üzenetére


Chrys_
addikt

felesleges

(#1945) UfoZoli válasza manokaki (#1916) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

apk mirrorrol, vagy valami más webes helyről a bk disabler apk letöltése?
Asszonynak az eredeti package disabler pro-t kellett törölnőm a telojáról, de ott törlés után minden letiltott cuccost aktívált, s még újraindítás sem kellett..

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#1946) #61600768 válasza manokaki (#1916) üzenetére


#61600768
törölt tag

"MDM extension" alkalmazás van a telódon?

(#1947) #61600768


#61600768
törölt tag

Sokkal szebb a coral blue, nem akarja valaki elcserélni? :O

(#1948) Tamás34 válasza #61600768 (#1942) üzenetére


Tamás34
senior tag

Gratulálok! Ez egy nagyon nagy segítség volt a Fórumtársnak :( Szerintem ennél normálisabb válaszra várt!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#1949) manokaki válasza #61600768 (#1946) üzenetére


manokaki
őstag

Igen volt , de megoldodott a dolog . Köszönöm.

Attila

(#1950) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Hasznal valaki Spigen Neo Hybrid tokot? Mennyire bírja a muanyag kerete es mennyire kopik? Koszi

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.