Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) csorbajeno válasza nimba1 (#700) üzenetére


csorbajeno
veterán

Hívásrögzítő néven Appliqato-tól. Régebben azt hiszem ezt használtam egy rövid ideig.

(#702) Ákkk válasza csorbajeno (#701) üzenetére


Ákkk
addikt

Oreo alatt kevés működik samsung telefonoknál.

674 hsz.
Few
Sajna azok a verziók általában amerikában kaphatóak,mert itt nincs rá akkora igény gondolom a szolgáltatók nem látnak benne fantáziát és drágább mint a sima verzió.
De ha raksz rá egy komolyabb tokot akkor kb ugyanott vagy védelem szempontjából, a kijelző az active model esetén is törik ha leejted....

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#703) C-max válasza nimba1 (#700) üzenetére


C-max
kezdő

Én az acr-t használom igaz Note 8-on , meg karácsony környékén akciós volt a pro licensz, teszi a dolgát szépen

[ Szerkesztve ]

(#704) ollie


ollie
MODERÁTOR

Úgy néz ki, hogy az update megoldotta az értesítés bugot. Volt egy reggeli hívásom, akkor rezgett a telefon (a zsebemben volt), mire kivettem, már semmi jelzés nem volt (nem is tudtam, hogy hívtak), és az ikonokon meg az értesítési sávban sem mutatott semmit. Az update után megjelentek az értesítések az elmulasztott hívásról.

***

(#705) Kékes525 válasza ollie (#704) üzenetére


Kékes525
félisten

Emlékeim szerint kezdetben az S6-on is megvolt ez a bug. Úgy látszik a Samsung nem tanult ebből.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#706) ollie válasza Kékes525 (#705) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na de még meg sem jelent hivatalosan a telefon, szóval még előtte javították.

***

(#707) Kékes525 válasza ollie (#706) üzenetére


Kékes525
félisten

Plusz pont érte. :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#708) borsodika


borsodika
őstag

Bekerült az összefoglalóba S9+hoz a vodás, és t-mobile rom.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#709) Kékes525 válasza borsodika (#708) üzenetére


Kékes525
félisten

Javaslok az összefoglalóba egy akku élettartam, akku idő optimalizálás leírást. Illetve általános szoftveres hibajavítási, probléma megoldási útmutatót. Ezek jó része megvan a többi Samsungos topikban. :R

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#710) Chrys_ válasza ollie (#130) üzenetére


Chrys_
addikt

Csak be kell állítani (ha nem default, ezt most nem tudom). Ráadásul ugye még az ujjlenyomat-szenzorral is nyitható-csukható az értesítési sáv.

(#711) kelekyle válasza borsodika (#708) üzenetére


kelekyle
őstag

Rég nem T-Mobile! Telekom, javítsd kérlek.

[ Szerkesztve ]

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#712) OCTAMD válasza kelekyle (#711) üzenetére


OCTAMD
őstag

pedig ez minden külföldi oldalon T-Mobile,és jobb is így,hiszen rengetegszer keverik az emberek a telenorral

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#713) borsodika válasza kelekyle (#711) üzenetére


borsodika
őstag

Pont ezért írtam T-mobile-nak mert a Sammobile is így hívja.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#714) mchawer


mchawer
tag

Na, XEH-re megérkezett a frissítés :) Ezeket tartalmazza. Nem mintha eddig problémám lett volna vele... :C

[ Szerkesztve ]

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#715) Ákkk válasza Kékes525 (#709) üzenetére


Ákkk
addikt

Ehezz előbb meg kell ismerni a készüléket a viszonylag új samsung általl kiadott oreo rendszert és a hibáit, addig felesleges bármit is írni.
Ezenkívűl még lesz pár hibajavítás a samsung részről ezért a későbbiekben érdemes írni erröl...

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#716) borsodika válasza mchawer (#714) üzenetére


borsodika
őstag

Link :)

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#717) SonyNex7 válasza C-max (#703) üzenetére


SonyNex7
senior tag

+1 Acr
Igaz S8-on használom friss oreoval de hibátlan.
Mondjuk előtte is az volt S7 edgen 1,5 évig.

(#718) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

[link]

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#719) Kékes525 válasza Ákkk (#715) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez is igaz, de vannak általános dolgok is, ami biztos, hogy érvényesek erre a rendszerre is. Neked azok triviálisak, de egy kezdőnek nem.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#720) .bTr


.bTr
tag

Valaki élt ezzel a beszámításos és +30k akcióvan? Hogyan működik?
Leadom neten az előrendelést, majd utána beviszem a telefont és mondanak rá A vagy B?
És ha nem mondnak rá olyat ami nekem tetszik, akkor vissza lehet mondani vajon az előrendelést?
Köszi!

(#721) ollie válasza .bTr (#720) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már vége az előrendelésnek.

De amúgy ja, be kellett vinni a régi telefont személyesen egy SES-be, MM-be, vagy egyéb viszonteladóhoz, ott rögtön felbecsülik az értékét, és azon kívül még adtak 30k engedményt. Szóval személyesen kellett intézni, nem a neten, és persze vagy elfogadtad a becslést, vagy nem, de utóbbi esetben 30k-t sem kapsz.

[ Szerkesztve ]

***

(#722) .bTr válasza ollie (#721) üzenetére


.bTr
tag

Pont most ejtettem egy telefont az MM-el.
Előrendelés holnap éjfélig van és ha leadod, akkor 31-ig mehetsz be személyesen a beszámítást intézni.
Kitolták a határidőt. A lényeg, hogy előrendelés legyen.

(#723) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Üdv! Volt már dolga ilyennel valakinek?
[link]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#724) bagaba1 válasza .bTr (#720) üzenetére


bagaba1
tag

Én pont ma intéztem a győri Samsung Experience Storeban. S6-om átnézték, lefuttattak rajta pár gyors kijelzőtesztet, üveg nem törött, 38-at mondtak rá, de mivel lejárt már a garancia, ezért 34e. Erre jön még rá az extra 30e Ft kedvezmény. Az S9-et megrendeltem, péntektől lehet átvenni, és akkor kell a saját telefonomat is átadni nekik. Egy komplett másolást még megcsinálnak átvételkor, így azzal is le lesz a gond. Az S9 teljes árát(279.990 Ft) kellett előre kifizetni, majd amikor leadom a telefonom, akkor kapom vissza a ~64e Ft-ot.

A telefonod értékét itt tudod csekkolni.

http://www.flickr.com/photos/109769896@N06/

(#725) Gesa68 válasza .bTr (#720) üzenetére


Gesa68
csendes tag

Szia az elö rendelés 03.15-ig leadható. Cégeknél változhat a hozzáállás a beszámításnál, ez
03.31-ig él https://www.auchan.hu/samsung-elorendeles

(#726) crane75


crane75
senior tag

Sziasztok, nálam nem lehet szerkeszteni az értesítéseket, mert ha már nem az összes alkalmazás van jelölve, mint értesítésben engedélyezett, akkor nem jelzi a nem fogadott hívásokat. Most töltöttem le az update - et, de az sem javított ezen. Az értesítések beállításainál ráadásul nem is jelenik meg a hívás/telefon opció...

[ Szerkesztve ]

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#727) IamTheDog


IamTheDog
tag

Ha valakit érdekel:
TMH-s rom XEU flashelése után úgy, hogy a sim kártyát benne hagytam, szóval sim reset is volt, XEH/XEH,XEU/TMH lett.

(#728) anita67 válasza PeteePeti (#723) üzenetére


anita67
tag

Én egy éve használom, S6 és S8 telefonokhoz.

(#729) OCTAMD válasza IamTheDog (#727) üzenetére


OCTAMD
őstag

Nyomj egy fotòt

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#730) IamTheDog válasza OCTAMD (#729) üzenetére


IamTheDog
tag

(#731) SanyikaDC


SanyikaDC
tag

Múlthét péntek óta használom és eddig jó :) s7 edge-et váltott nálam. Milyen független romot ajánlotok rá?

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#732) samu74 válasza crane75 (#672) üzenetére


samu74
addikt

Ami a biztonságos mappában az csak ott látszik, és csak azon keresztül jutsz be oda.
Onnan vissza tudod helyezni a mappán kívül ha úgy döntesz, vagy ha a megosztás opciónál a biztonságos mappát választod. Tehát oda-vissza megy, de ami ott van az nem látszik.

-----------

(#733) borsodika válasza SanyikaDC (#731) üzenetére


borsodika
őstag

Várjuk meg amire letölthető lesz a XEH és akkor azt. :)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#734) IamTheDog válasza borsodika (#733) üzenetére


IamTheDog
tag

Az XEU is XEH, ha magyar simmel használod.

(#735) kchris78 válasza OCTAMD (#572) üzenetére


kchris78
veterán

szerintem akinek problema az ilyen arcsokkenes telefon eseten az gondolkozzon el hogy megengedhet e maganak ekkora penzt ilyen celra kiadni. egyszerubben: plusz volt esetleg olyan hulye is hogy megjeleneskor meg a brutal draga arra MEG ra is ajanlott... nem tudom ilyenkor mik vannak a fejekben... en lattam mi zajlott mert vegigkovettem az arakat akkor... alig akartak 400 ala menni az okosok pedig akkor meg kereshettek volna..

(#736) petesejt válasza IamTheDog (#500) üzenetére


petesejt
aktív tag

És ezt fel lehet tenni büntetlenül (azaz garancia és KNOX vesztés nélkül) egy Telekom készülékre is pölö? Engem is érdekel, hogy lehet-e Telekom készülékből Telekomtól teljesen független (azaz hamar frissülőt) csinálni. (Ne haragudj, de a #727-es hozzászólásod nekem kínai.) :)

***

Személy szerint nagyon sajnálom, hogy nincs a Samunak egy ugyanilyen telefonja, csak mondjuk 6 collos kijelzővel és kb. 70mm-es szélességgel. Az lenne a tökéletes. Az S9 nekem kicsi (nem is látom valami jól még nagyobb betűkkel sem), a plus pedig egy picit túl nagy gépeléshez. Ha létezne a középső változat, egy vékony tokkal, imádnám.

Tokok közül én ezt néztem, nagyon szimpatikus, szolid, mégis védi az előlapot is valamennyire. Merthogy rövidesen valószínű veszek egy S9+ készüléket. (Note 4-et cserélek, pici fenntartással -- remélem nem fogom megbánni.) :F

Utolsó gondolat: azért Samuka elmehet a francba, azzal hogy 20%-kal vastagabbra csinálták az üvegeket, kvázi burkoltan bevallották, hogy tényleg nagyon könnyen tört az S8 széria -- erre rengeteg fórumon panaszkodtak, volt aki az éjszakai gyorstöltés után repedt üveggel szedte le a telefont a töltőről.... Nem véletlenül adnék én is szemrebbenés nélkül akár 400-at is egy hivatalos S9+ Active-ért. Az tuti elmegy 2-3 évet gond nélkül. Max. kőporos lesz a sarka. :))

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#737) SonyNex7 válasza petesejt (#736) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Ez a +20% hol van leírva hivatalosan?Amúgy le... :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

(#738) IamTheDog válasza petesejt (#736) üzenetére


IamTheDog
tag

Az enyém telekomos és nem ugrott a Knox. Csak a legújabb, 3.13.1-es Odin kell hozzá, illetve egy független rom. Természetesen sima CSC-vel, full gyalulással.

Elvileg ez most már az független magyarral egy időben kapja majd a frissítést.

Érdekes egyébként a CSC kódoknál ez a vessző a közepén (XEH/XEH,XEU/TMH). A sógornőm függetlent vett a Média Marktban, neki XEH/XEH/XEH, de nekem az eredeti is TMH/TMH,TMH/TMH volt. Ha jól tudom, az S8-nál sem volt ilyen vesszőzés, ha valaki szolgáltatói romot cserélt. Na mindegy, a Knox 0 (0x0000), szóval elvileg minden rendben a garanciával. Minden hivatalos rajta.

[ Szerkesztve ]

(#739) IamTheDog válasza IamTheDog (#738) üzenetére


IamTheDog
tag

Amúgy a többiek, akik a Telekomtól vették, azoknak is ilyen vesszőzős a szoftver infóban a CSC?

(#740) palee69


palee69
senior tag

Sziasztok!
Van esetleg valaki aki S8+-ról váltott S9+-ra?
Van annyi plusz kamerában,sebességben,egyebekben,hogy megéri váltani?
Válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#741) Kékes525 válasza palee69 (#740) üzenetére


Kékes525
félisten

Attól függ, hogy neked ez mennyire éri meg. Én arról nem váltanék, de ez erősen szubjektív. Az S9+ az S8+ feljavított változata.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#742) IamTheDog válasza palee69 (#740) üzenetére


IamTheDog
tag

Szerintem csak akkor, ha tényleg nagyon fontos a kamera.

(#743) roobert


roobert
csendes tag

Sziasztok! Meg tudnátok mondani, hogy a Snapdragon-os (kínai) verzió is tudja-e az itthoni frekvenciákat, működik-e mindenhol minden hálózaton?

(#744) borsodika válasza roobert (#743) üzenetére


borsodika
őstag

Nem nagyon találtam infót a snapdragonos verzió frekvenciatámogatottságáról. Ezt a modellt Amerikába és Kínába szánta a Samsung ebből kiindulva szvsz működne itthon, de nem támogatná az összes itthon használatos frekvenciát.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#745) OCTAMD válasza roobert (#743) üzenetére


OCTAMD
őstag

mobiladatok.hu

SM-G9600 SM-G9650

de garanciàd nem lesz magyarban

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#746) crane75


crane75
senior tag

A hangos kép mod elérhető valahogy s9+ ra?

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#747) csorbajeno válasza crane75 (#746) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az S6 esetében voltak letölthető kamera módok a Galaxy Apps-ból, szerintem itt is megoldható.

(#748) concrete86


concrete86
aktív tag

Üdv!

Nagyon sokat vacilláltam az iPhone X és az S9 között, végül az utóbbi lett. iPhone-om sosem volt, de valami újdonságra vágytam + tetszenek az elülső kamera feature-jei a X-en. Végül az olcsóság és a SES 24 havi 0% THM győzött.

Azt szeretném kérdezni, tudtok-e valami app-ot androidra, amivel hasonló effekteket lehet elérni, mint a X elülső kamerájának portré módja? Vagy ez hardveres funkció lenne?

(#749) gaborm69 válasza concrete86 (#748) üzenetére


gaborm69
aktív tag

A honlapon nem látok hitellehetőséget.

Samsung Galaxy S20 FE

(#750) concrete86 válasza gaborm69 (#749) üzenetére


concrete86
aktív tag

Oldal alja.
https://ses.shop.hu/termek/samsung-telefon/galaxy-s9/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.