Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) .bTr


.bTr
tag

12 óra munka után meglehetősen élvezetes volt olvasni AliceWake írásait, no offense a többiek sem kutyák, de végre egy üdítő stílus. Korábban egy fitness kütyüvel kapcsolatos cikkét olvastam, az is hasonló jó minőség volt.
Köszönjük a Zinternet nevében...
Volt már samsung telefonom, nem is egy, de S6 edge+ óta megfogadtam soha többé samu, azóta a második OnePlus telefonom nyúzom és teljesen elégedett vagyok velük.
Igaz az S9+ -ban én most látok némi fantáziát, de az 5T-t lecserélni erre... kövezést követelne.

(#152) S e t h válasza mSchumi87 (#137) üzenetére


S e t h
nagyúr

Van egy listám.
De nem közölhetem a rajta szereplők adatait.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#154) judas13 válasza .bTr (#151) üzenetére


judas13
addikt

Közös a cikk amúgy Bone-nal.
De jó lett tényleg.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#155) hello28


hello28
aktív tag

Sziasztok
Legyen szó s8 s 9 plusz stb kijelző védelemre a biztosításon kívül megoldás mit javasoltok!?
Mert elég gyenge pontnak tűnik szinte 1 esés és annyi...sajnos!!

Amúgy én ios kedvelem használom de tetszetős ami hiányzott nekem s8 pont ahoz nyúltak amihez kellett szerintem..
És kiprobalom szerintem nem lesz gond vele remelem :)

(#156) #33253120 válasza hello28 (#155) üzenetére


#33253120
törölt tag

S7 is full üveg, 20 hónap alatt kb 6-8 alkalommal pattant a betonon 30-120 cm magasságból.
Üvegfólia (mondjuk S7 esetén full lehetetlen dolog) és zárható tok. SES-ben voltam beégés miatt, mellettem a fickó mesélte, hogy valami izé5 Samsung leesett a gyári fliptokban, zárva, kijelzőre. Visszapattant, kinyílt a tok, akkor még látta, hogy semmi baja, és ekkor verte magát oda a telefon kijelzővel lefelé a járólapra. :( Be is tört.

(#157) Ákkk


Ákkk
addikt

Ma volt alkalmam próbálgatni az s9+-t kicsit komolyabb téren de kicsit kevés ez tehát marad note8.... de szerintem még sima s8-at sem éri meg lecserélni...

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#158) <Lacy85> válasza dlaj (#146) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Vannak jóval kisebb 18:9-es telók is. Pl. Sony XZ2c. Az csak 5"-os. :)

(#159) igori


igori
tag

Sztem paradigma...

(#160) csorbajeno válasza dilajoska1 (#12) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én jelenleg az S6 tábort erősítem és ez a cikk csak a pontot tette az S9-em végére. A Telekomtól 2 évre 110.000-ért ideadják. Annyit nekem megér.

(#161) ollie válasza hello28 (#155) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

Vagy van Samsung gyári is, ami jól véd, a Protective Standing Cover.

***

(#162) Sn00k


Sn00k
veterán

Jók lettek. Hozzták a kötelezőt. A képek rendben vannak. Külsőre tényleg nincs változás az elődhöz képest, es szerintem évekig nem is fognak ezen változtatni. De nem is kell. Mikortól lehet megvásárolni kis hazankban?

3njoy the Lif3

(#163) Quqesz


Quqesz
nagyúr

S8+ marad, nem éri meg cserélni.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#164) hello28 válasza ollie (#161) üzenetére


hello28
aktív tag

Köszönöm a segítséget megnézem !!
Amúgy látom írtak beégés nagyon soknál előfordul !?
Megelőzhető !??
Kell valamire figyelni s8 nagyon beégtek?

A másik írásban letesztelte egy elég jó nagyító alá vették a dolgokat és kihozták legjobb megjelenítő a kijelző nem értem nem ugyan az a kijelző s8??

Amúgy persze akinek jelenleg s8 plusz note 8 kevés fogja akinek más van annak megéri szerintem..
Mert azért jó lett ...

[ Szerkesztve ]

(#165) *Mukeey* válasza Quqesz (#163) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nálam is marad az S8.Majd következőnél cserélek.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#166) Ákkk válasza Sn00k (#162) üzenetére


Ákkk
addikt

1 hét és kapható de lehet előbb aki s8 duó s note8-ról vált és előrendelte lehet hamar eladja...😀

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#167) malibu


malibu
tag

Nekem is s7 edge van. Már 2 éves. Imádom! Ugyanolyan gyors mint új korában, de most még el tudom adni 1 év garival viszonylag jó áron. Elvileg holnap érkezik az s9+-om :) Olvastam, hogy törököknél valaki már megkapta és mivel előrendelt, kapott egy sport gear-t ajándékba díszdobozban. Ez vajon mindenhol így lehet? Hallottatok erről valamit?

Másik egy érdekes appos kérdés lenne, de nem tudom feltehetem-e itt. Nem konkrétan s9 téma.
Külön offban megírom, mert eléggé idegesít a dolog.

(#168) Ákkk válasza hello28 (#164) üzenetére


Ákkk
addikt

A beégés használat függő ha navinak veszed és max fényerőn használod hamar be fog következni.
Amúgy nem de 2 évig garancia is van rá ......

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#169) malibu


malibu
tag

Ma hallottam arról, hogy lehallgatnak mindent mikrofonon keresztül.
Gondoltam kipróbálom. Egy olyan autótípust mondtam el párszor a telefon pár méteres körzetében 1-2 órában, amire tuti, hogy soha sehol nem kerestem rá. Azóta pont ezzel a típussal bombáznak a reklámokban. Google, face, stb....Kicsit durva. Minden hallhat, láthat bárki ilyen alapon.

Nincs olyan app ami pontosan monitoroz minden hardver használatot?
mikrofon, kamera, hangszóró, stb...Hogy mikor milyen program használta.

(#170) moleculez válasza #67656192 (#50) üzenetére


moleculez
veterán

Ez biztos nekem?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#171) WZP


WZP
aktív tag

Jól sejtem hogy a galileo műholdak vétele az SoC képesség, és az S7-el lemondhatok róla ?

Inter Arma Enim Silent Leges

(#172) <Lacy85> válasza malibu (#167) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Hát ja. Az is patent kis teló. Épp most pörgettem át asszonyét, és szó szerint semmivel nem lassabb, mint az S8.
Meg akarom lepni egy S9+-szal, de ő is nagyon ragaszkodik a régihez.
Mutogattam neki, milyen jól néz ki a lila, mert kíváncsi voltam a reakcióra.

"Jól néz ki, de nekem tökéletes az S7 Edge..." :D

[ Szerkesztve ]

(#173) Ákkk válasza WZP (#171) üzenetére


Ákkk
addikt

Igen arra az s7 nem lesz képes ha csak be nem szerelsz egy újabb gps-t.
S8 már tudja.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#174) KengelRoland válasza malibu (#169) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Tiltsd le a mikrofonhasználatot.
Bár...Mondok más példát. Én szeretem gyáriban megvenni a filmeket is. És az összes ilyen multiáruházban kapható forgó állványos olcsó DVD-n reklámok vannak, mégpedig eltekerhetetlenül. Kérdeztem magamban, hogy ha kifizettem becsülettel a film árát, akkor milyen jogon bombáznak reklámmal? Mert a tévében az az indok a reklámokhoz, hogy ingyen nézel egy filmet, cserébe reklámot kapsz és így fizet a csatorna a filmiparnak.
Aztán mostanában mikor néztem a neten a dvd film árakat, akkor láttam, hogy olyan dvd amit én 990 vagy 1500 forintért megvettem 8 éve, azok ilyen 6-8 ezer forintba kerülnek eredetileg. Most vagy ilyen az infláció, vagy akciósan kaptam a filmet, cserébe reklámot kell nézni.
Nos azok a termékek, amiket használsz, Google, Viber, Facebook, valakinek a szellemi termékei vagyis megírták, kifejlesztették, felügyelik, karbantartják, tárhelyet tartanak fenn, fizetik ezekhez az embereket, stb. Te ingyen tudod használni, cserébe reklámot kapsz. Amúgy nem egy ember figyeli a beszéded, hanem egy szoftver. De valóban képes ember is lehallgatni. Viszont az utcán is hallják amit mondasz. Egyébként az okostévé, okos hűtő, okoskenyérpirító ezek mind lehallgatnak/lehallgathatnak. Egyetlen védekezési mód ellenük, hogy ha nem használod ezeket a termékeket.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#175) crane75 válasza KengelRoland (#174) üzenetére


crane75
senior tag

Szia, hol lehet az ilyesmit ketiltani?

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#176) Gyula84 válasza Anulu79 (#13) üzenetére


Gyula84
veterán

én meg S6 edge-ről se sehova :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#177) vodrosjozsi válasza Quqesz (#163) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem is akartad volna te ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#178) balazs1022


balazs1022
őstag

Most nem lettek raw kepek felrakva, pedig bone123 mindig szokott. :(
Tetszik ez az apertura ujitas, tobb haszna van mint a notch-nak.
Az amoledet meg elfelejthetnek vegre.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#179) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Na, eljött a nagy nap, szerintetek mennyi esélye van, hogy ma átveheti az, aki előrendelte? (Telenor)

(#180) KengelRoland válasza crane75 (#175) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Látom, nem ismered a saját telefonodat 😊. Beállítások, alkalmazások. Minden alkalmazásnál külön meg lehet adni, hogy hogy milyen hardverhez adsz engedélyt. De feleslegesen agyalsz ezen. Gondolj bele. Ha megvonod a Vibertől a mikrofon használati jogát, akkor hogyan fogsz vele telefonálni...? Ha a Messengertől vonod meg, akkor hogyan válaszolsz ha valaki felhív téged? Ha a Googletól vonod meg, akkor hogyan használod a hangparancsot, szöveges diktálást? Törődj bele, hogy lehallgatnak. Ezen csak egy dolog segíthet, az íves javítás. Más nem. Szokj hozzá.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#181) hroberto


hroberto
addikt

Meglepő, hogy nem emelkedett jelentősen a nyitóár az elődmodell nyitóárához képest.
Igaz nem túl nagy előrelépés az S8 után, de valószínűleg ez lesz a következő telefonom ha már beesik az ár számomra emészthető szintre.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#182) moleculez


moleculez
veterán

MS Office appokkal lehet létrehozni is dokumentumot, vagy kell hozzá O365-t venni?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#183) csorbajeno válasza moleculez (#182) üzenetére


csorbajeno
veterán

Lehet új dokumentumot létrehozni. Ugyanúgy működik, mint a Windows-os verziója.

(#184) koko52


koko52
veterán

Marad az S3 :K

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#185) Hikvision válasza koko52 (#184) üzenetére


Hikvision
senior tag

Vodafone már átadta a futárszolgálatnak, úgyhogy elvileg Ma itt lesz.
S8+ról váltok S9+ra, az ok egyszerű, összetört az S8+, és most járt le a hűség a vodafonnál. Nagy csodákra én sem számítok.

20 éve a PH-n.

(#186) Grenczii


Grenczii
tag

Na érkezik az S9 :) 07:30-10:30 között ér ide a futár.
S8ról nem váltanék az tuti ,de S7ről már más a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#187) borsodika válasza Grenczii (#186) üzenetére


borsodika
őstag

Várjuk a beszámolót róla. :)

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#188) kengyel válasza Hikvision (#185) üzenetére


kengyel
nagyúr

Majd írj egy rövid beszámolót, milyen az elődhöz képest. A kamera érdekelne jobban, de majd lesznek fent képek.

kengyel

(#189) batai15 válasza koko52 (#184) üzenetére


batai15
félisten

Biztos nem érné meg neked a váltás ahogy nézem majd olyan 20 év múlva maximum..

(#190) Bossyy


Bossyy
tag

Durva, hogy egy ilyen készülék áráért lehet venni használtan patika állapotú S8 at ÉS mondjuk mellé még egy Iphone 7 est. Mindkettőt garival, dobozában, tartozékokkal.
Egy év alatt 130-150 ezret fog veszíteni az értékéből, havonta több mint 10ezret! Na ettől prémium, nem a felhasznált anyagoktól :-)

(#191) S e t h


S e t h
nagyúr

Most ugyanaz az érzés fogott el, ami az iphoneknál szokott, amikor ugyanazt a telefont látom egymást követő években.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#192) batai15 válasza S e t h (#191) üzenetére


batai15
félisten

Ha azt nézed valamivel ki kell jönni ha meg akarja tartani az előkelő helyet, jövőre hátha nagyobb innováció lesz.

(#193) KengelRoland válasza koko52 (#184) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Hát, ha nem villogni meg menőzni kell a telefon, akkor teljesen jó készülék az. Szerintem nem sok program van, ami nem megy rajta, maximum a játékok, de játszani játékkonzol vagy PC való. Ugye sokan presztízskérdést csinálnak abból, hogy mindig a legújabb telefon legyen náluk. Pár év és ezek az emberek felnőnek, rájönnek, hogy felesleges 2 havonta elbukni 40-50 ezret csak azért, hogy más lássa, hogy megint új tellánk van. Bőven elég cserélni, ha törik, vagy elveszik valahol.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#194) koko52 válasza batai15 (#189) üzenetére


koko52
veterán

Nagyon jól látod, de lehet classic lesz a következő.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#195) kchris78 válasza ollie (#73) üzenetére


kchris78
veterán

na ez ket dolog miatt nem mindegy: kisebb aksi gyorsabban hasznalodik el gyorsabban gyulnek a ciklusok. masik: hosszabb nap (sieles tura barmi) jol jon minden plusz 100mAh! jobban birja a gpst a fotozast ugy hogy nem kell meg vacak kulso powerbankkal szenvedni...

(#196) atike válasza koko52 (#184) üzenetére


atike
nagyúr

:Y

Milyen rendszer fut most azon? Az akksi hogy bírja...?

(#197) cosworth válasza malibu (#169) üzenetére


cosworth
csendes tag

Ha a telefon alvó állapotában elkezdek mellette a Toyotákról beszélni, akkor pl. a Gmailben toyotás hirdetések fognak megjelenni? :) Érdekesen hangzik, kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 (Samsung Galaxy S7)

(#198) ollie válasza malibu (#167) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos nem kapsz Sport Gear-t. Nálunk az előrendelői akció az, hogy beszámíttathatsz régi mobilt az árba, és ekkor kapsz még egy 30 ezer Forintos kupont is.

(#169) malibu: biztos a gyíkemberek voltak. ;] Egyébként meg alapból a google app figyeli, hogy mit mondasz akkor is, ha stand by-ban van a teló (kikapcsolható), a google meg mivel mindig célzott reklámokkal dobál (ezt is ki lehet kapcsolni), ezért nincs semmi különleges abban, ami történt.

[ Szerkesztve ]

***

(#199) Dave1984 válasza Grenczii (#186) üzenetére


Dave1984
őstag

Én S7 ről sem érzek késztetést a váltáltasra. Talán ha 200 ezer alá beesik. Inkább az A8al szemezgetek. Azt hiszem engem az is kiszolgal. Hamarosan beesik 100ezerre valószínűleg az váltja az S7em.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#200) kchris78 válasza KengelRoland (#193) üzenetére


kchris78
veterán

azert en megneznem hogy a program indulasok stb hogy alakulnak rajta... nezd meg az antutu pontjat a memoriajat, a hattertar sebesseget.. azert ezek kozott mar nagyon nagyon nagy sebesseg kulonbsegek vannak.. plusz 2012-13 utan a droid stabilitasa nagyot ugrott. 1GB RAM.. alap bongeszes felzabalja az osszeset. Telefonnak jo. okostelefonnak... partizezres aktualis telefon sokkal tobbet tud mindenben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.