Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17697) zseko válasza #67656192 (#17691) üzenetére


zseko
veterán

A Clean Mastert azóta rühellem, mióta az S4-emen egy FR-t kellett csinálni miatta :(((. Csak akkor egyszer tettem fel, nem is a memóriatakarító része miatt, de először és utoljára került fel egy telefonomra. Az első telefonom egy Spica volt még 2011-ben, már annál rájöttem, hogy a 'memóriatakarító' program többet árt mint használ.
Az android tervezése ebből a szempontból egy gyökérség szerintem, de ez magánvélemény. Lehet önműködőnek tervezték, de hogy szarul csinálják, az biztos. A memória tele van mindenféle szeméttel amit önkényesen elindít, ha akarom ha nem, ha használom ha nem, ha 4 év alatt egyszer kell, akkor is, sőt, még csak kezelni sem lehet a helyzetet. A pc-m se tölti be a memóriába a böngészőt, számológépet, videolejátszót, az office alkalmazásait, meg minden szart, csak mert majd talán kelleni fog.
És ehhez még hozzájön az a hazugság, hogy a memóriában 'alvó' állapotban lévő alkalmazások nem fogyasztanak semmit. A fenéket nem.

HR24.hu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.