Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53951) petir válasza gerner1 (#53950) üzenetére


petir
senior tag

Konkrétan akkor kapják be a....

Az , hogy két készülék között van különbség a frissitesben még érthető de mikor mind a 4 szolgáltatónál aktív az adott szolgáltatás miért kell különbséget tenni a frissítésben - ez számomra érthetetlen....

(#53952) gerner1 válasza petir (#53951) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szolgáltatói kapacitás korlátok (nem véletlen, hogy a Digi -t kivéve, gyakorlatilag mindnél korlátozott kör kapta meg a lehetőséget első körben...), szolgáltatói üzletpolitika (kinek adják el a jelenleg helyből VoLTE képes készülékeiket, amelyeken többet lehet keresni, mint ha kifutott régi típusokat is idő előtt helyzetbe hoznak), stb, stb. Az sem véletlen, hogy hosszú évek óta a Telenorra érkezik a legkevesebb frissítés (nem csak erre a típusra...), ami szintén nem a "Samu sara". Más EU -s országokban már évekkel ezelőtt például az S5 -ösök is VoLTE képesek voltak, de itthon nem kapott az sem ilyen támogatást...

[ Szerkesztve ]

(#53953) cikasz válasza B.i.L (#53947) üzenetére


cikasz
őstag

What? Nekem is ilyen telefonom van és többek között az swgoh-al is játszom, de semmiféle diavetítés nincs.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#53954) myckie2


myckie2
őstag

Sziasztok!

Valaki tud független stock romhoz (bármelyik verzió) linket adni? (Google Drive/Mega). Nagyon megköszönném! :)

u.i Megvan!

[ Szerkesztve ]

(#53955) Alastair' válasza myckie2 (#53954) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Samfirm-el le lehet tölteni.
SM-G935F
XEH

Ezeket a paramétereket kell megadni.

Alister from Hell

(#53956) myckie2 válasza Alastair' (#53955) üzenetére


myckie2
őstag

Igen megtaláltam hozzászólásokban, de köszönöm!

(#53957) petir válasza gerner1 (#53952) üzenetére


petir
senior tag

Igen valahol igazat adok Neked fogyasztói társadalom vedd meg a legújabbat...
Ugyanakkor mindig mosolygok mikor olvasom , hogy s8 meg s9rol térnek vissza emberek....
Jó s10ről már nem ott már azért jelentősebb az ugrás

Viszont amiben nem adok igazat ott egy főzött ROM és máris megy...Igen ugrik a knox stb stb... De azért kíváncsi lennék hány topiclakónak van 0-án :D

(#53958) gerner1 válasza petir (#53957) üzenetére


gerner1
Topikgazda

"Viszont amiben nem adok igazat ott egy főzött ROM és máris megy..."
- Az lehet, de a topikban az alap megközelítés a gyári firmware -rel kapcsolatos, és nem azokkal amelyek a "nem hivatalos" kategória. Ugyanakkor, eddig, Te is arról írtál, hogy feltennéd valamelyik gyári függetlent, vagy másik régióra kiadottat ….
De, akkor talán meg is lehet a megoldás a problémádra, amennyiben az valóban működik a telenor -os hálózattal is (én nem tudom, mert nem root -olok…).

[ Szerkesztve ]

(#53959) tama2000 válasza petir (#53957) üzenetére


tama2000
tag

Én 2 év után S10+ra váltottam az Edge-ről, de nem érzek akkora nagy előrelépést. Sőt! Valamiben kifejezetten visszalépés a 10+. Például a kijelző fényereje. Nagyon sokat használom a telefont kültéren. Az Edge kijelző fényereje, napon láthatósága köröket ver a 10+ra. És néha tényleg olyan érzésem van, hogy a rendszer sem gyorsabb. Az ujjlenyomat olvasó meg egyenesen vicc kategória a 10+nál. Igaz a gyári fólia még rajta van, de kb harmadjára sikerül szinte mindig feloldanom, pedig kétszer is hozzá adtam ugyanazt az ujjam. Aztán a közelségérzékelő abnormális működésétől már idegbajt kapok. Úgyhogy nagyon jó kis telefon az Edge:)

(#53960) B.i.L válasza cikasz (#53953) üzenetére


B.i.L
senior tag

Kellene Fr?persze,de nem visz rá a lélek. Nagyjából böngészés,game,navi,és utalás,ami kell - most azt érzem,mintha nem lenne elég valami...ez viszont rettentően zavar :

Tudom,ez nem mérvadó...de nah

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#53961) cikasz válasza tama2000 (#53959) üzenetére


cikasz
őstag

Akkor cserélünk? Odaadom az S7-et a tiédért :DDD :DDD

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#53962) tama2000 válasza cikasz (#53961) üzenetére


tama2000
tag

Hááát! Nem is tudom :N
Csak azt akartam sugallni, hogy akinek nem sürgős a váltás, esetleg várjon még egy kicsit :K

(#53963) Sasskent válasza tama2000 (#53959) üzenetére


Sasskent
kezdő

Gondoltam, hogy így van. Köszi az őszinte szavakat.

(#53964) kzoli1994


kzoli1994
csendes tag

Sziasztok!

Sima 1 simes S7 edget hogy lehetne 2 simmel hasznalni? Ehhez is letezik valamilyen sim adapter? Az egyik sim-rol csak telefonalni kene, a masikrol menne a mobilnet is. (Sajnos a regi a dual simes alaplapom tonkre ment es csak single simeset tudtam beszerezni)

Elore is koszonom a segitseget!

(#53965) gerner1 válasza kzoli1994 (#53964) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Messze nem ilyen egyszerű a "képlet", mert ezzel még nem lesz meg a 2. IMEI szám, ami nélkül nincsen DualSiM.

Szóval, utolsó infóim szerint (akkor még 6.0 -án), kell root, majd IMEI szám "klónozás" + inicializálás, stb,stb. Otthoni körülményekkel, és céleszköz nélkül esélytelen...

(#53966) dragon1993 válasza gerner1 (#53965) üzenetére


dragon1993
őstag

Én úgy tudom 8.0 alakk külső szoftverrel van rá lehetőség, de szintén IMEI-t kell írni a második sim slotnak.

Sajnos a dualsim + sd kártya csak barkácsolással megy.

(#53967) kzoli1994 válasza gerner1 (#53965) üzenetére


kzoli1994
csendes tag

A régi alaplap IMEI számát valahogy nem lehetne átrakni?
Egyáltalán mi tárolja azt? Vagy esetleg fizikailag átrakni?(ezt csak a nagyon végső esetben szeretném, mert konkrétan nem tudom mi ment tönkre a régi alaplapon) A művelet maga nem lenne gond, a munkahelyemen megoldható...

(#53968) gerner1 válasza kzoli1994 (#53967) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nincs infóm, nem tudok segíteni ebben.

(#53969) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Júniusban vettem egy A50-et, az S7 edge-et a párom kapta. Máfél hónap használat után, az A50-et a páromnak adtam, mert a kijelzőn kívűl minden téren elmarad az S7 mögött.
Mutogattam neki, hogy az A50 milyen szép szelfiket csinál, valóban ebben jobb mint az S7, így tudtam rávenni a cserére :D
A hátlapi kamera nagyon gyenge az A50-ben, az S7 olyan köröket ver rá, hogy nem akartam hinni a szememnek. A videó felvételt ne is említsem.
A letöltési sebesség speedtestek alapján kb. 2x gyorsabb, mind wifin, mind mobilneten az S7-el.
A hardvere is pörgősebb, pláne a grfikus gyorsító, bár ebben az A50 nem sokkal marad el.
Hiaba a 3 év különbség, az A50 nem volt jó csere.

Alister from Hell

(#53970) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Újra nekiálltunk ipari mennyiségű áramot zabálni, éjszaka totál lenullázta magát...

Ötletem nincs sok, a cell standby tűnik kiugrónak. Altatásra semmit se kínált fel...

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#53971) krystman


krystman
őstag

Szerintetek ez mire jó? Most dobta fel a Play.

(#53972) glacious válasza krystman (#53971) üzenetére


glacious
addikt

Kiterjesztett valóságot használó alkalmazásokhoz biztosít felületet. pl. mérés

(#53973) Ferfiu válasza krystman (#53971) üzenetére


Ferfiu
tag

Szerintem telepítetted a Harry Potter: Wizards Unite című játékot, tőlem az kérte mostanában. Ahogy felettem is írták, kiterjesztett valósághoz szükséges alkalmazás.

(#53974) krystman válasza glacious (#53972) üzenetére


krystman
őstag

Köszönöm :R

(#53975) krystman válasza Ferfiu (#53973) üzenetére


krystman
őstag

Nem telepítettem semmi játékot mostanában! Egyszer csak megjelent ! :F

(#53976) Sasskent válasza t72killer (#53970) üzenetére


Sasskent
kezdő

4g-re vagy 3g]re van állítva a SIM?

(#53977) zsizsef válasza krystman (#53975) üzenetére


zsizsef
senior tag

+1. Én eltávolitottam.

(#53978) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Erről tudni már valamit? A voda nem rakta még bele a VoLTE profilt?

Alister from Hell

(#53979) gerner1 válasza Alastair' (#53978) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Egyelőre nincs erről specifikált infó. De, a frisítés elérhető már VDH -ra is OTA -n, és SamFirm -mel is (G935FXXS6ESGD / G935FVFG6ESGD / G935FXXS6ESGD) . Kis idő, és lesz visszajelzés a VoLTE opcióval kapcsolatban is ...

(#53980) Alastair' válasza gerner1 (#53979) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nekem XEH volt rajta, de már indul újra az új rommal a teló :) Vodás simmel használom.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#53981) gerner1 válasza Alastair' (#53980) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nah, akkor hamar lesz közelebbi infó, hogy lett-e VoLTE kapocsoló a beállításokban. 👍
Amennyiben igen, akkor lesz egy köröd a központtal, aktíváltatni a SiM kártyádhoz a szolgáltatást, és csak után fog működni (de nem mindenhol).

(#53982) Alastair' válasza gerner1 (#53981) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Az már aktív, mert korábban A50-ben használtam.
De VoLTE kapcsoló nem lett :O
Azt mondjuk nem vágom miért VD2-re áll

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#53983) gerner1 válasza Alastair' (#53982) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Azért, mert a Vodafonos firmware multi-CSC -s (VFG), és abban a VD2 -es régió a default. Ezért nem állítható át utólag az S7E készülék sem, VDH aktív-CSC -re. Így viszont (hogy az aktívod nem VDH..) egyelőre továbbra is bizonytalan, hogy ezzel érkezett-e VoLTE támogatás, vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#53984) Alastair' válasza gerner1 (#53983) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Mondjuk a németeknél is van működő VoLTE, nem hiszem, hogy a magyar voda külön írná a profilt.
Az A50-re se akart jönni jódarabig frissítés, azon is multi csc rom van, arra DBT-t raktam, és rögtön megjelent a VoLTE ikon.
Mondjuk az XEH-re állt.
Na mind1, rosszabb nem lett, majd a következő XEH, hátha.

Alister from Hell

(#53985) gerner1 válasza Alastair' (#53984) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Pedig külön profil. A50 -en futó firmware -ek, már az új CSC konfigurálási inicializálással vannak ellátva. Nem azonos azzal, ami az S7/S7E -re releváns.

Aki nincs VDH -n, az XEH (erre át állítható bármikor mert ez single-CSC) régóra kiadott firmware -ben aktívált Voda+VoLTE támogatással fogja tudni elérni (amennyiben kiadásra kerül), ahogy azt írtad is.

[ Szerkesztve ]

(#53986) Alastair' válasza gerner1 (#53985) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ami viszont érdekes, hogy júliusi biztonságit írnak a romhoz, a teló viszont augusztus1-et ír, tehát friss a cucc.
Mondjuk a Sammobile jól írja.
Az összes vodás rom ezzel a multi csc-vel jött, a narancsosok singlik.

Alister from Hell

(#53987) Keem1


Keem1
addikt

Srácok, jól olvastam, hogy nyár eleji XEH frissítéssel van VoWifi? Azt láttam, hogy Digi ok. Telekom? Próbálta valaki?

(#53988) t72killer válasza Sasskent (#53976) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

4g autoconnect. érdekes, most megint nyugton van... Lehet tornyot szereltek és azért szenvedett :F? elég béna ez így...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#53989) gerner1 válasza Keem1 (#53987) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen, amennyiben a környéken van olyan doboz, amelyik ki tud szolgálni ilyennel. Előfizetés oldalról azonban feltételek / korlátozások vannak. Amennyiben minden feltétel rendben, akkor a készülék beállításaiban látható lesz ez.

(#53990) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Sziasztok!
Erre esetleg valaki tudna megoldást? Sima S7 csak látom ez a topik jobban pörög. Köszi
[link]

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#53991) Keem1 válasza HarleyCustom (#53990) üzenetére


Keem1
addikt

Nagy valószínűséggel nincs rá szükséged, én csak szemétnek hívom az ilyesmit.
Ha annak idején megvetted, Package Disabler Pro-val tilthatod. Ha nem garis már a telód és rootoltad/rootolnád, akkor törölhető is. Másképp elvileg nem tudsz tőle megszabadulni.

Én rögtön rom újratelepítés után töröltem a fenébe, a többi bloatware-rel együtt.

[ Szerkesztve ]

(#53992) gerner1 válasza HarleyCustom (#53990) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ezt már próbáltad ? :

Beállítások ⇒Alkalmazások ⇒ ⇒Rendszeralkalmazások megjeleníté.. -ben, a listából, az alábbi programoknál (egyenként) :
- com.sec.ims
- IMS Service
- IMS Settings
⇒Értesítések ⇒Alkalmazás-jelvények + egyéb vonatkozó engedélyek ⇒OFF -ra állítása.

(#53993) HarleyCustom válasza Keem1 (#53991) üzenetére


HarleyCustom
veterán

...és gerner1:

:R Köszi srácok, csinálok valamit vele. Egyébként a nejemé... :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#53994) otps válasza t72killer (#53904) üzenetére


otps
aktív tag

A rendes szerviz gondolom garanciát vállal rá, csak a kb 90eFt összktg helyett inkább szereznék egy full érintetlen, raktárürítős S8-at (400EUR körül láttam legutóbb) amiben minden zsírúj és 0ról indul a 2év gari.

Mit jelent ez a raktárürítős pontosan? Hol lehet beszerezni? Mi benne a trükk? Lehet, hogy engem is érdekel.

(#53995) otps válasza Ádám16 (#1) üzenetére


otps
aktív tag

Válasz a Téma összefoglalóra.

A jelenleg érvényes, hivatalos szerviz díjak (2019.02.23 -től érv.)

Hogyan navigálok el a https://www.samsung.com/hu/-ról az aktuális szerviz árlistához? Gondolom, február óta frissült az S10 és a Note10 szériával, a régebbiek modellek szervizelése meg értelemszerűen olcsóbb lett.

Az is kérdés, hogy navigálok el szintén a főoldalról a táblagépek szerviz-árlistájához.

(#53996) gerner1 válasza otps (#53995) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A linkelt listától frissebb, még nem létezik. Attól újabbat, egyelőre nem adtak ki.

[ Szerkesztve ]

(#53997) t72killer válasza otps (#53994) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

sorry, már nem rémlik a másfél hónappal ezelőtti guglizás eredménye...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#53998) HarleyCustom válasza gerner1 (#53992) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az ims service alatt nem lehet kikapcsolni az értesítést. Nem engedi.
A másik kettőnél ki van kapcsolva.

Majd figyelem mit csinál

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#53999) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Kaptam ma egy 150 megás frissítést UK független. Gondolom csak security.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#54000) bubumaci74


bubumaci74
tag

Sziasztok!

Feltettem a legújabb romot, amit a samsung appal letöltöttem.
Rootoltam is utána.
Szerettem volna törölni néhány appot, de nem engedi.
Mi lehet a probléma?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.