Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54701) sbalu1 válasza Totta92 (#54700) üzenetére


sbalu1
senior tag

Semmilyet.Megúntam, hogy kicsomagolom az új telefont és rögtön utána vissza, mindenféle fóliába, tokba.Csak hátlapi szilikon tok van rajta.Gorilla glass üvegnek az a dolga, hogy megvédje.Évek óta ìgy használom a telefonjaimat, az edgét, de az új A52-őt is, de semmi karcot nem látok rajtuk.

[ Szerkesztve ]

(#54702) BestofJAVA válasza sbalu1 (#54701) üzenetére


BestofJAVA
tag

Jól hangzik. Zsebben, kulcs mellett sem karcolódik?

Totta92: valaki lejjebb ajánl egy nejlonfóliát eBayről. Olyat vettem, és jó. 1eur körüli ár, ennek óta akárhányszor mosható.

(#54703) sbalu1 válasza BestofJAVA (#54702) üzenetére


sbalu1
senior tag

Zsebben, kulcs mellett nem tartom.Magammal övtokban viszem.

(#54704) Kispotter


Kispotter
tag

Sziasztok!
Szegény s7 edgém megadta magát. Nemrég cseréltettem benne aksit kb fél 1 éve, mert gondoltam megéri semmi baja a telefonnak. Az utóbbi hónapokban sajnos belassult akadozott, míg pár napja teljesen vége lett. 90%-on volt és nem reagált semmi gombra a resetre sem, töltőre sem elkönyveltem ennek annyi.. 4 nap után elővettem tötőre dugtam elkezdett tölteni 1%-on volt. 10%-nál bekapcsoltam menteni a dolgokat és lefagy random bekapcsolt képernyőnél 1 percig úgy marad és magától újraindul. Kikapcsolt képernyővel meg ugyan az van mint elsőre. Nem reagál semmire sem. Gondolom ennyi volt neki megírva. Most megkell várnom míg megint lemerül. Van valami olyan trükk amivel újraindítható és neten nem találom? Esetleg a hátlapot nehéz leszedni? Jó lenne ilyenkor az aksit letudnám húzni és bekapcsolgatni a telefont, hogy letudjak menteni pár dolgot ami elmaradt.. Nagyon sajnálom a telefont, hibátlan volt mindig is, de nem éri meg szervizelni szerintem gondolom alaplap hiba lenne ami egy vagyon.. :( Amúgy mostanában wifiről mobilnetre sem váltott át csak ha repülő üzemmódba tettem. Ez roppant zavaró volt..
Utód A72 lesz. Maradok a márkánál ilyen jó telefonom még nem volt sosem remélem az sem okoz majd csalódást.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#54705) sbalu1 válasza Kispotter (#54704) üzenetére


sbalu1
senior tag

Recovery módba se tudod tenni?Egyébként részvétem.

(#54707) Win-doze válasza Kispotter (#54704) üzenetére


Win-doze
csendes tag

Én a családnak rakosgattam össze négyet, mind s7e, maradt egy alap. ha az a hibás odaadom van másik, a hátlapot finoman le tudod melegíteni (youtube) de ha az aksi kuka, hiába. Adaton kívül vállalnám, de Nagyváradon élek. Ha meg a display alapja hibás, át tudom tenni egy másik gépbe, de akkor indító e-mail hozzáférés kell. Eddig az utolsó szoft-ig könnyű volt belemenni, már nem sikerült. Különben is elvesznek az adatok. Kb. ennyi.

(#54708) Kispotter válasza Win-doze (#54707) üzenetére


Kispotter
tag

Köszi rendes vagy. Tegnap levettem róla a hátlapot levettem az aksit darabjaira szedtem összeraktam, de semmi reakció sajnos.. :(( Halott teljesen. Az aksi valszeg jó, mert mint írtam nem régi..

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#54709) mayafree


mayafree
csendes tag

Sziasztok!
Ha magyar XEH ROM van jelenleg rajta akkor melyik UK Romot érdemes feltenni amin már 2021.01 havi frissítés van?
XEU vagy BTU?
Telekomos SIM-el használnám.
Köszönöm!

(#54710) gerner1 válasza mayafree (#54709) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Amennyiben le tudsz mondani a VoLTE -ról, akkor a felsoroltak közül, szerintem bármelyiket telepítheted.

(#54711) mayafree válasza gerner1 (#54710) üzenetére


mayafree
csendes tag

Szia!
Köszönöm a gyors választ!
Van elképzelésed, hogy szerinted mennyi időn belül valószínű, hogy frissítik a magyar Romot?
Elnézést de nem értek hozzá a XEH romon is elérhető a VoLTE vagy csak TMH-n?

(#54712) gerner1 válasza mayafree (#54711) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Info nincs, hogy érkezik-e frissítés + mikor (?).

Telekom VoLTE aktív a TMH, és XEH firmware -rel.

(#54713) mayafree válasza gerner1 (#54712) üzenetére


mayafree
csendes tag

Ok, értem. Köszi.

(#54714) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

sziasztok, akinek még az eredeti akksi van, nektek se megy már a gyorstöltés, vagy csak az én kábelem béna?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#54715) dragon1993 válasza t72killer (#54714) üzenetére


dragon1993
őstag

Nekem megy, de két éves korában kijelző + alaplap + akku cseréltetve lett.

(#54716) gerner1 válasza t72killer (#54714) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálunk az utolsó példányon (amelyben még nem volt cseréltetve) is müxik.

(#54717) t72killer válasza gerner1 (#54716) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R , próbálok akkor másik töltőt és kábelt.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#54718) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Anyukám S7 Edge telefonján kellene akkumulátort cserélni. Lehet még kapni a telefonba valódi gyári Samu akksit? Lenne értelme Samsung szervizben próbálkozni?
:R

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#54719) gerner1 válasza KubanitoS (#54718) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Azt neked kell tudni, hogy nektek rentábilis-e, vagy sem.

Anyósomnak, mi is cseréltettünk idén (SES).

(#54720) KubanitoS válasza gerner1 (#54719) üzenetére


KubanitoS
veterán

Bocsánat, úgy értettem, hogy lehet-e normális minőségű akksit kapni még a telefonba, ami valóban tudja a 3000+ -os akku teljesítményt és nem csak a kínai vackok vannak-e. Anyukám nem fog telefont cserélni, nagyon megszerette az edget.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#54721) gerner1 válasza KubanitoS (#54720) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A 'SES' -ben, van esély erre. Ugyanakkor, a teló piaci értékéhez viszonyítva "húzós"...

(#54722) KubanitoS válasza gerner1 (#54721) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mi az a ses?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#54723) bci22 válasza KubanitoS (#54722) üzenetére


bci22
csendes tag

"Samsung Experience Store"

(#54724) t72killer válasza KubanitoS (#54718) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Eredeti akksi, samu szervízben betéve egészen biztosan nem éri meg. Vagy utángyártott akksi, az első mókolós GSM-vállalkozónál berakatva, vagy csere egy a52 5g-re/hasonlóra és kész.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#54725) KubanitoS válasza t72killer (#54724) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mint ahogyan említettem, nem lesz csere. Tudnátok ajánlani megfelelő minőségű utángyártott akksit? A net tele van velük, csak nem tudom melyik a normális márka. A gyári akksit miről lehet felsimerni, hogy nehogy átcimkézett hamisítvány legyen.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#54726) gerner1 válasza KubanitoS (#54725) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Erre, az 'egzakt megjelölésre' (ami nem gyári..), kiváncsi vagyok én is. Több topikban látható, hogy még a "gyarinak mutatott" (nem a samunál, hanem sufni GSM...) is sántít...

(#54727) t72killer válasza KubanitoS (#54725) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Patonát próbálnék esetleg, német ebayen láttam, de szerszámkészlet nélkül. Ha házilag bele tudod barkácsolni, akkor emberi áron megoldható az akkucsere, csak vízálló nem lesz már.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#54728) Zoli_2010


Zoli_2010
tag

Sziasztok!
Megfáradt az S7edge-em, amit évek óta használtam a Note II után (nem cserélgetek túl gyakran).
Csak root-olva volt, sima stock rom. Még a 7.0, ha jól emlékszem.
Szerda reggel óta "Custom binary blocked by FRP lock"-ot ír.
Már arra sem emlékszem, mivel rootoltam pontosan.
A kérdésem: lehet-e valahogy adatokat /bármit kinyerni belőle, vagy csak a teljes újrahúzás maradt?
Köszönöm!

(#54729) glacious válasza Zoli_2010 (#54728) üzenetére


glacious
addikt

Elméletben, ha a legfrissebb gyári romot home_csc-vel újrateszed, akkor meg kéne maradnia az adataidnak.

(#54730) Zoli_2010 válasza glacious (#54729) üzenetére


Zoli_2010
tag

Kösz szépen, megkísérlem! :D -- ezt reméltem én is... aztán majd kiderül.
Most lett 1 sima S21, -céges- majd megszokom, az S7 meg lesz a gyerkőcé. Aksi már gyengül, pár halvány beégés is van..
De ha feléled jól, az még dilemma: nem szeretem pl. a kijelzőgombokat és az ujjlenyomatolvasót se az S21-en.

(#54731) petir


petir
senior tag

Sziasztok,

Nyugdíjaztam az öreg harcost , működik de az idő eljart felette :)
Köszönöm a segítséget meg a hasznos infókat jó kis csapat van itt :)
Aki tudja használja még sokáig :)

(#54732) t72killer válasza petir (#54731) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+1, 5 teljes év után nálam is meglett az utód, egy a52s. Az öreg egyelőre másodtelóként dolgozik tovább, aztán megy gyerkőcnek.

Lett volna benne még egy fél év bőven, de ha a sors is úgy akarja, februárban megyünk "nyaralni", gondoltam legyen már egy jobb kamera a zsebben :R.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#54733) piocasember


piocasember
tag

Sziasztok! Bocsánat, ha nem olvasok vissza több száz oldalt, úgyhogy elnézést, ha volt már a kérdés! Müködik még a downgrade Android 7-re? Tudom, hülye kérdés, de nekem fontos lenne, hogy Android 7 fusson rajta! Köszönöm szépen!

(#54734) gerner1 válasza piocasember (#54733) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Normál körülményekkel, ODIN -nal, csak akkor, ha a készülékeden futó jelenlegi firmware release BL értéke 2 -es, ahogy az utolsó droid 7 -es relese -é is 2 -es.. Minden más esetben, azaz az összes 2018-09-18 utániakról = nincs lehetőség.

Hogy, esetleg root -tal milyen(?) alternatíva van, arról nincs infóm.

[ Szerkesztve ]

(#54735) piocasember válasza gerner1 (#54734) üzenetére


piocasember
tag

Nagyon szépen köszönöm :R

(#54737) dauphin


dauphin
aktív tag

Sziasztok! Olyan gondom van, hogy a fiam Samsung S7 Edge mobilja egy napja az indítási képernyőn nem lép tovább. Szerintetek meg tudom oldani saját erőből, vagy szervízbe kell vinnem a telót? Előre is köszönöm a segítségeteket.

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#54738) gerner1 válasza dauphin (#54737) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Amennyiben, semmire nem reagál, azaz:
- nem lehet Reset -elni, illetve lehet de az eredmény ugyan ez,
- Recovery -be lépés, majd abban a 'wipe cache partiioin' után is ez az eredmény,
- ODIN ("Download") MODE -ba helyezés + a készüléken lévő firmware újra flash -elése után is ugyan ez,

akkor marad a szerviz. Vagy alaplap, vagy akku. A miénk, picit később "fagyott le" a boot során [ néha eljutott a SiM-PIN -t kérésig (hőmérséklet függvényében) ], végül akku-csere lett.

(#54739) grabber válasza dauphin (#54737) üzenetére


grabber
addikt

Kuka,max papír nehezéknek lesz jó. Alaplap csere ami 80k kb.
Nekem is ez volt és szerintem ez szériahiba. Rengeteg S7 így hal meg.

(#54740) boozoo


boozoo
tag

Sziasztok.
Van egy S7-em, amit el szeretnék adni. Asszonyé volt, Telekomos munkahelyi telefon.
Megcsináltam rajta gerner1 által írt "Eladás előtti műveletsor"-át, illetve előtte még a Telekomos oldalon levő ingyenes hálózatfüggetlenítést (ami szerintem sikerült - jött vissza kód).

Viszont bekapcsoltam a telefont és a T-s bejelentkező képpel indult, meg azzal a bazi hangos T-s zenével.
Most nem tudom, nem sikerült függetleníteni?, vagy ezt a bejelentkezést nem lehet megváltoztatni?
Esetleg ebben tudtok segíteni?

Köszönöm! :R

(#54741) Viktor77 válasza boozoo (#54740) üzenetére


Viktor77
titán

A telefon független lett, de a rom maradt T-s.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#54742) boozoo válasza Viktor77 (#54741) üzenetére


boozoo
tag

És azon lehet / érdemes változtatni? (Ugye az eladás miatt.)

(#54743) petir válasza boozoo (#54742) üzenetére


petir
senior tag

Jelenleg TMH ROM van rajta mivel T-Mobilnál vett készülék. Ugye tartalmazza a szolgáltató app-jait. Ha zavar akkor egy XEH ROM-ot kell feltenni. Az hálózatfüggetlen ROM nem tartalmaz semmilyen plusz applikácciót.

(#54744) boozoo


boozoo
tag

Ennek a XEH ROM feltételének vannak veszélyei? Vagy egy mobil analfabéta (én) is fel tudja tenni? De még tovább mennék: hogy kell?, guglival nem találtam.

Előre is köszönöm!

(#54745) gerner1 válasza boozoo (#54744) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Összefoglaló.

Van firmware letöltés és telepítéshez is leírás. Ugyanakkor, hagyhatod is, hiszen a függőség, egy egyszerű idegen szolgáltató SiM behelyezésével is ellenőrizhető.

(#54746) boozoo válasza gerner1 (#54745) üzenetére


boozoo
tag

Oké, köszönöm!

(#54747) sörét


sörét
újonc

Üdv!

Találkozott már valaki olyannal, hogy egy gyári(nak tűnő) akku nem fér el a helyén? Ott, ahol a gyárilag benne lévő akkunak széltében van kb. 0.5 mm holtjátéka ez nem fér el, mert 0.5 - 0.75 mm-el szélesebb. Pont annyival, hogy még betuszkolni sem lehet a helyére mert a széleken felakad (megnyomni egyébként sem akartam, nehogy zárlatos legyen). Lehet ennyi gyártási különbség az akkuk közt méretben, vagy kifogtam egy hamisítványt?

[ Szerkesztve ]

(#54748) nggabi válasza sörét (#54747) üzenetére


nggabi
nagyúr

nincs rajta plusz csomagolás? a képen lévő a gyárinak a közelében sincs sztem.

"szenyor dzsíííí"

(#54749) , válasza sörét (#54747) üzenetére


,
addikt

Ez egy utángyártott akksi.

(#54750) sörét


sörét
újonc

Ilyen akku, abból a boltból származik, nem gyári volt a csomagolása. Értem, akkor ez a probléma. Köszönöm a választ mindkettőtöknek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.