Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53051) NYPD


NYPD
aktív tag

Sziasztok!

Az utóbbi időben nem ismeri fel a PC (Win10) a telefont USB-s kapcsolaton keresztül. A telefon MTP módban van természetesen.

Ismeretlen USB-eszköz - A számítógéphez legutóbb csatlakoztatott USB-eszköz működésében hiba lépett fel, és a Windows nem ismeri fel.

Ezt a hibát dobja, eszközkezelőben is ismeretlen eszközként látja. Smartswitch-csel sem hajlandó kapcsolódni.

Windows/INF mappából már telepítettem a wpdmtp.inf fájlt, nincs változás.

Segítsetek kérlek, mit próbálhatnék még meg, hogy működjön.

Köszi!

(#53052) laszlolczka válasza NYPD (#53051) üzenetére


laszlolczka
őstag

Próbáld másik porton csatlakoztatni,a telónak felkell dobni egy ablakot,hogy engedélyezed a hozzáférést.USB hiba keresést engedélyezd.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#53053) NYPD válasza laszlolczka (#53052) üzenetére


NYPD
aktív tag

Végigpróbáltam az összes USB-t a gépen, hibakeresés be van kapcsolva, nincs változás sajnos.. Másik gépen is ezt csinálta.

[ Szerkesztve ]

(#53054) laszlolczka válasza NYPD (#53053) üzenetére


laszlolczka
őstag

Stock rom van a telón?Próbáld recovery modban a dalvik-cache törlést.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#53055) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Lenne egy fura kerdesem. Mennyi volt ez a telo a megjeleneskor a Telekomnal, reszletre? Kivancsi vagyok, megjeleneskor mennyi a havi torlesztoje egy csucstelonak.

(#53056) gerner1 válasza NYPD (#53053) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az Összefoglalóban erre vonatkozó részt olvastad? Azokból mi az, ami biztosan megvolt?

[ Szerkesztve ]

(#53057) NYPD válasza laszlolczka (#53054) üzenetére


NYPD
aktív tag

+@gerner1

Az összefoglalóban lévő dolgokat mind megcsináltam, fent van a legfrissebb driver, vcredist, .net is. Telefonon is töröltem a cache-t, semmi változás, továbbra sem ismeri fel ez a b*zi. MTP eszközként nem jelenik meg a telefon az eszközkezelőben, úgyhogy azt a megoldást nem is tudom megcsinálni.. Tűzval kikapcsolva.

Stock T-s Oreo van rajta. Rootolatlan.

[ Szerkesztve ]

(#53058) glacious válasza NYPD (#53057) üzenetére


glacious
addikt

Kábelt cseréltél, mert azt nem írtad?

(#53055) Jack Oneill: valami nagyon alap előfizetéssl 210 volt.

[ Szerkesztve ]

(#53059) laszlolczka válasza NYPD (#53057) üzenetére


laszlolczka
őstag

Akkor töröld az össze dolgot ami a telóval kapcsolatos( Smartwitch).Gépet újra inditod,és feltelepided amit töröltél.A telót csak akkor csatlakoztasd,ha kéri a gép.Kérni fogja a teló is az engedélyt.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#53060) gerner1 válasza NYPD (#53057) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az "Ismert hibák / Ⅵ." -ban olvashatóakat is tételesen végigvetted ?

(#53061) gerner1


gerner1
Topikgazda

XEH -re érkezett egy frissítés OTA -n. Biztonsági szint : jan.01.

(#53062) janaman01 válasza gerner1 (#53061) üzenetére


janaman01
addikt

Na akkor ez most felmegy a 2018 as 7. Havira. Egyébként ha igy frissitem fel akkor lesz calami hátranyom belőle, hogy kimaradt egy jópár?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#53063) gerner1 válasza janaman01 (#53062) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Csak annyi a hátrány, hogy erről már nem lehet visszatérni a 2018.szept előtti fw verziókra.

(#53064) janaman01 válasza gerner1 (#53063) üzenetére


janaman01
addikt

Értem. Meg a szeptemberi jó nekem ha olyan...😂 azt is teszteltem. Most egyelőre a decemberit eröltette rám....azóta nem talál frissitést.

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#53065) vadászcsiga válasza Jack Oneill (#53055) üzenetére


vadászcsiga
félisten

240k-ért vettem valami 4000ft-os elifizuval.

(#53066) zsizsef válasza gerner1 (#53061) üzenetére


zsizsef
senior tag

WTF!? Nekem úgy tűnik, ha idegen recovery van nem indul el a telefon ezzel a rommal.

(#53067) janaman01 válasza gerner1 (#53063) üzenetére


janaman01
addikt

Megjött nekem is a frissités. Elég karcsúra sikeredett 35 Mb

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#53068) Kal-El


Kal-El
senior tag

Lehet úgy képet készíteni ezzel a telefonnal, hogy mutassa az aktuális dátumot a képen?

(#53069) vohanyi válasza Kal-El (#53068) üzenetére


vohanyi
senior tag

Persze, én nagyon régen ezt használom, teljesen személyre szabható, a szöveg színe, formája, helye..stb... [link]

(#53070) janaman01


janaman01
addikt

Na..ment is vissza gyorsan a szeptemberi rom. És itt nálam meg is állt a frissités. Érezhetően laggol akadozik ...nagyom érzékeny vagyok erre, mondjuk ez az én heppem...a note 3 hoz is addig kerestem a főzöttet még egyet találtam ami marha jól ment rajta. Tudom velem van a baj....meg szerencse hogy a szeptemberi visszamehet rá....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#53071) vohanyi válasza janaman01 (#53070) üzenetére


vohanyi
senior tag

Semmi gond nem volt nekem semelyik frissítéssel, a maival sem.

(#53072) gerner1 válasza vohanyi (#53071) üzenetére


gerner1
Topikgazda

👍 Nálam is minden rendben, ahogy az eddigi update -ek telepítése után, eddig is. Semmi lag (stb..), minden ok.

(#53073) gerner1 válasza zsizsef (#53066) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az update (amiket posztolok), minden esetben a gyári hivatalos fw -hez van. Főzött ROM -ok, és egyébb hasonló kombinációk ⇒az egy másik téma, de nem az én asztalaom, mert nem root -olt készüléket használok.

(#53074) Kal-El válasza vohanyi (#53069) üzenetére


Kal-El
senior tag

Köszi!
Sajnos ez nekem nem vált be, valamiért nagyon kicsi a betű rajta és hiába állítom át minimálisan növeli csak. Viszont egy másik program: Timestamp Camera Free az már nagyon jól működik.
Mondjuk nem értem, hogy ez miért nem alapfunkció egy telefonnál manapság. Olyan kb, mint egy számológép program a telefonon.

(#53075) janaman01 válasza gerner1 (#53072) üzenetére


janaman01
addikt

Nem tudom mitől lehet. Pedig tiszta telepitést csinaltam nemegyszer factory reset chace stb megvolt mindig, ráadásul most a facebook kereső sáv eltűnés is rendbe jött, ugyanazzal a face verzióval ...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#53076) NYPD válasza glacious (#53058) üzenetére


NYPD
aktív tag

Kábelhiba volt, másik kábellel működik. Köszi mindenkinek.

(#53077) B.i.L válasza dragon1993 (#53021) üzenetére


B.i.L
senior tag

Sziasztok
Bocsáss meg a zavarásért,csupán érdekel a hozzászólásodban a pixelhiba,ugyanis nekem is előjött.
Itt - hozzászólásod,viszont azt nem taglalod,hogy mekkora a pixelhiba.
Prémium+ garanciám van,törés,belső meghibásodás,ázás...stb.
Igazándiból 1 pici fekete pötty van a kijelzőn.Ezt vajon cserélik?

Horgászni mentem...B.i.L

(#53078) gerner1 válasza B.i.L (#53077) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A leírt hibával -a hivatalos garanciaidő alatt- biztosan beadhatotd szervizbe, cserélni fogják a kijelzőt.
Nekem is ilyen hiba volt. Egy pici ponttal kezdődött a kijelző bal szélén, ami ~kb 2hét alatt lencse méretűre hízott.Az Összefoglalóban megtalálod a főbb kijelző hibákat (is)...

Ugyanakkor, ha neked csak a készülékbiztosításod van (már), akkor csak az önrészt kell fizetned, de a kérdéskörnek ez a síkja innen már, itt, OFF téma.

(#53079) B.i.L válasza gerner1 (#53078) üzenetére


B.i.L
senior tag

Köszönöm,elolvastam az Összefoglalót.

Horgászni mentem...B.i.L

(#53080) janaman01


janaman01
addikt

Na gyerekek megint én....veletlenül felfrissült a teló ejszaka..csak onnan vettem észre hogy a 35 megás frissítést dobta fel. Mivel napközben minden döccenőmentesen ment ezért most marad is. Nem tudom mi változott , de most teljesen jó gördülékenyen megy a rendszer...kezdem nem érteni..😂🤣

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#53081) amoledus válasza janaman01 (#53080) üzenetére


amoledus
aktív tag

Az utolsó frissítés javította az előzőben lévő minimális lassulást , szerencsére :D

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#53082) zsizsef


zsizsef
senior tag

Root. Legális vagy illegális?

(#53083) vohanyi válasza zsizsef (#53082) üzenetére


vohanyi
senior tag

Legális, de garancia ugrato samu szerviznél.

[ Szerkesztve ]

(#53084) gerner1 válasza zsizsef (#53082) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Végleges garanciavesztést eredményez. Az Összefoglalóban benne van.

(#53085) zsizsef válasza vohanyi (#53083) üzenetére


zsizsef
senior tag

Olvastam az összefoglalót, mint törzsvendég. Csak a voda szerint illegállis :) , előzmény meg visszakereshető. Írom a levelet a "fogyasztóvédelemnek".

(#53086) Sasskent


Sasskent
kezdő

Most elkezdtem én is landscape módban, oldalra fektetve használni a telót.

Be lehet állítani a kezdőlapot landscape módra? Csak ikonok vannak a kezdőlapomon, widgetek nincsenek.

(#53087) gerner1 válasza zsizsef (#53085) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szerintem felesleges. A garanciát ugyanis nem a szolgáltatók adják, hanem a -jelen esetben- a Samsung. Amíg pedig, a root a garanciából kizáró ok, addig az akkor is kizáró, ha a telót egy ses store -ban vetted, és akkor is ha bármely szolgáltatónál. Szóval, bárhonnan nézve is garancivesztést eredményez. Ez is benne van az összefoglalóban, és ha olvastad, akkor tudod is...

[ Szerkesztve ]

(#53088) janaman01 válasza amoledus (#53081) üzenetére


janaman01
addikt

Lehet😂 mindegy most jó. Ez engem kiszolgál meg egy pár évig remelem. Annál is inkább mert 2109 marciusig meg garis😎

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#53089) stefi68 válasza janaman01 (#53088) üzenetére


stefi68
addikt

Jó sok gari van rá. Több mint 90 év :Y

Hol adtak rá ennyit? Legközelebb én is ott veszem... :DD

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#53090) janaman01 válasza stefi68 (#53089) üzenetére


janaman01
addikt

Hoppá ..felcseréltem ..akarom mondani 2019.. :D :))

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#53091) amoledus válasza janaman01 (#53090) üzenetére


amoledus
aktív tag

Nem te választod az s7edge-t hanem ő választ gazdát egy életre :D :DD

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#53092) wolfman-72


wolfman-72
csendes tag

Üdv mindenkinek! S7edge telóm van, és mostanában az értesítési led nem villog ha valami érkezik rá. Van valakinek valami ötlete?

(#53093) zAPAtyin


zAPAtyin
tag

Az RCS üzenetküldő (Telekom) szolgáltatást hol kell aktiválni.
Nekem egyszer feldobott egy ablakot, de kinyomtam, azóta nem találom.

(#53094) Keem1 válasza zAPAtyin (#53093) üzenetére


Keem1
addikt

Az üzenetküldő appban, a beállítások között chat/azonnali üzenet/RCS/stb néven érdemes keresni.

(#53095) Sasskent


Sasskent
kezdő

A jó minőségű AMOLED kijelző elég csúnyán gyűjti az ujjlenyomatokat. Olyan fóliát keresek, amely nem mutatja az ujjlenyomatokat. Tokban tartom, ezért védenie nem muszáj, de épp jól jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#53096) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Elővettem a 2009ben vett i8910 HDm, a rajta lévő invisible shieldet leszámítva tök jó állapotban van. Az edge panelhez lehet ez adott ihletet 🙂 [link]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#53097) Sasskent


Sasskent
kezdő

Hogyan lehet beállítani, hogy âz értesítési panelen az Android rendszer értesítési ne jelenjenek meg?

(#53098) laci laci válasza Sasskent (#53097) üzenetére


laci laci
addikt

Mikor megjelenő balra húzd el az értesítő sávot és ott tudok a jelvényt kikapcsolni.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#53099) janaman01 válasza Sasskent (#53095) üzenetére


janaman01
addikt

Én a screenknight fóliát használom

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#53100) h_benjamin válasza janaman01 (#53099) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Én is +1

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.