Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53501) KTibxx válasza s4hu|SyD^ (#53499) üzenetére


KTibxx
aktív tag

(#53502) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Sziasztok,

azzal mit lehet kezdeni, hogy sokszor végigfut a kijelzőn az a fény, mint amikor üzenetet kapok, de mikor ránézek, nincs semmi.. elég sűrűn jelez. Valami program generálja?

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#53503) vohanyi válasza Sziszifeca (#53502) üzenetére


vohanyi
senior tag

Nálam is kb. 2 hónapja van, elv ua, okos tok, de kijelző életre kel, mint amikor pl. hivnak, kialszik,és semmi.... okos tokot le vettam, de jelenség ugyanaz. Nem jöttem még rá okára, viszont kilövöm a netet,wifit, tehát nincs net kapcs., akkor nincs. Fixre vettem 3G-re..stb.. akkor is, csak wifi, akkor is. Érteítéseket kikapcsoltam teljesen - akkor is felvillan.... Ha meglesz jelenség oka, jelzem.

(#53504) s4hu|SyD^ válasza Sziszifeca (#53502) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Edge Lighting talán?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#53505) passat77


passat77
tag

Ki lehet root nélkül kapcsolni a gyári internet böngészöt? Több mint 1 Gb-ot lefoglal a memóriából, hiába reseteltem az egész telefont (wipe data factory reset)

[ Szerkesztve ]

(#53506) Sziszifeca válasza vohanyi (#53503) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Igen, nekem is kb 2 hónapja van ez.
Én is mindent próbáltam mindent. Talán olyan lehet esetleg hogy valami szinkronizál, vagy frissít.. passz.

s4hu|SyD^: Igen az :)

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#53507) vohanyi válasza Sziszifeca (#53506) üzenetére


vohanyi
senior tag

Előző frissítés után jött ez a 'jelenség', egyelőre nálam nincs rá magyarázat.

(#53508) amoledus válasza Sziszifeca (#53502) üzenetére


amoledus
aktív tag

Nekem szinkronizáláskor csinálta régebben , de azóta nem frissítés óta sem .

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#53509) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Nekem néha rezzen egyet a telefon a semmiből. Semmi új notification nem jelenik meg olyankor.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#53510) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Nézzetek körben a notification részben. Lehet valami csendesen jelez. Valami app ami frissült talán.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#53511) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezzel mi a jó ló...t kezdjek:W?!?

Bocsánat a hangnemért, de eléggé feb.ta az agyam, hogy évek óta hímestojásként bántam a telóval - oprendszert+appokat beleértve, és most kiakad egy sima oreo frissítésre. Rootolva természetesen sohasem volt.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#53512) t72killer válasza t72killer (#53511) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Amúgy úgy néz ki frissült. Vt még1 450megás pakk:

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#53513) amoledus válasza t72killer (#53511) üzenetére


amoledus
aktív tag

Használsz olyan programot ami alkalmazásokat tilt le ? Érdemes egy reset/wipe után próbálkozni valami app-al lehet a gond.

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#53514) t72killer válasza amoledus (#53513) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Saját magam tiltogattam appokat a beépített alkalmazáskezelőben. Ami extra van: 2-3féle VPN progi (nem voltak aktívak frissítéskor). Felmerült bennem, hogy lehetett-e vírus vagy vmi beépített szemét, amiről pl a múlt 7en írtam:F

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#53515) t72killer válasza t72killer (#53514) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Knoxot csekkoltam gyorsan download módban, de az is 0-n áll, ahogy kell.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#53516) gerner1 válasza t72killer (#53511) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Emlékszem, hogy főleg még az S7E első évében, többen is írtunk ilyen hibáról. Akkoriban az eseteket megvizsgálva az volt a konklúzió, hogy bizonyos esetekben, a készülék "SYSTEM STATUS" -a Official -ról ⇒Custom -ra változik, ha van microSD , vagy SiM a készülékben egy OTA update településekor. Utána pedig, többek közt ilyen hibaüzenettel jutalmaz a készülék.

Ennek ellenőrzése:
1. (8.0 -án): Beállítások ⇒A telefon névjegye- ⇒Állapot ⇒Eszköz állapota -hoz írt szöveg ha nem "Hivatalos", akkor ez az oka.
2. ODIN (Download) Mode -ban a: "SYSTEM STATUS" sor mellé írt szöveg ha nem "Official"...

Az Összefoglalóban egyébként van erről is néhány gondolat, az Ismert hibák/Ⅰ. alatt. Az akkoriban többeknek megoldást eredményező "eljárás" is ott van ...
- Azt ⇑ próbáltad már ?

(#53517) t72killer válasza gerner1 (#53516) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

1es mód szerint: device status: Official. Igaz, az eredeti hibaüzi óta felment 2db kisebb frissítés, lehet helyrerakták időközben:F

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#53518) stefi68


stefi68
addikt

Tud valaki olyan autós tartót, ami a nem a szélvédőre tapad, hanem a műszerfal tetejére helyezhető?
Tehát a rücsis felülethez tud valamilyen módon tapadni.
Természetesen kizárt mindenféle ragasztás.
Persze találtam ilyeneket, amin a műszerfal tetején elhelyezve ábrázolják, de a leírásban többnyire az szerepel, hogy tiszta, sima felülethez tapad. A műszerfal teteje pedig nem annyira sima....

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#53519) pchris válasza stefi68 (#53518) üzenetére


pchris
tag

Valami ilyesmire gondolsz? Cikkszám alapján keress rá, és ennél olcsóbban is megtalálhatod. Persze ehhez még kell egy tartó (bölcső) is. Illetve láttam még babzsák szerű tartó talpakat, amik a tömegüknél fogva nem mozdultak el a műszerfalról, aminek fel tudták venni az alakját.

[ Szerkesztve ]

(#53520) stefi68 válasza pchris (#53519) üzenetére


stefi68
addikt

Igen valami ilyesmire....
Én ezt találtam mint megbízhatót: EXOGEAR exomount Touch
De sajnos már nem nagyon árulják :(

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#53521) Bpetya57


Bpetya57
csendes tag

Sziasztok!
Ezzel a tokkal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
https://almastokok.hu/Samsung-Galaxy-S7-edge-kek-okostok
Előre is köszönettel!

(#53522) h_benjamin


h_benjamin
aktív tag

Ha esetleg valakit érdekel. [One UI (9.0 Pie) on Galaxy S7 Edge]

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#53523) stefi68 válasza h_benjamin (#53522) üzenetére


stefi68
addikt

Próbáltad? Milyen?
Kamerahiba nálad előjött?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#53524) h_benjamin válasza stefi68 (#53523) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Sajnos nem próbáltam. Így nem tudok semmit róla.

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#53525) malisonX


malisonX
aktív tag

Elvileg nagyban készül már a V3-mas verzió, bízom benne hogy a hétvégén be is fejezi a srác.
Mivel bőven lesz benne bugfix -részletesebben a topicjában olvashattok róla - szerintem megéri azt megvárni. Én személyszerint arra várok és meg is fogom írni a tapasztalatokat. Egyébként várható a hivatalos android 9.0 is az S7-re, erről is lehet olvasni az újabb kommentek között. [link]

[ Szerkesztve ]

(#53526) s4hu|SyD^ válasza malisonX (#53525) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Sammobile meg azt hozta le, hogy véletlen rossz modell számot regisztráltak és már vissza is vonták.

Amúgy a főzött ROM-ok fájópontja nálam a SamsungPay hiánya pl.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#53527) stefi68 válasza h_benjamin (#53524) üzenetére


stefi68
addikt

Éjszaka feltettem csak úgy kíváncsiságból...
Nem lesz rossz, az biztos. Tetszik az új felület, főleg az éjszakai mód.
Kameramódok közül nem mind működik (még), pl. panorámakép.
Nálam a gyors próba alatt a legnagyobb érvágás az volt, hogy a gyári okos tokot nem tudta kezelni.

Ha már éjszakai romolás, gondoltam kipróbálom a másik újdonságot a [TeamExyKings][G930/G935_F/FD][9.0][Note FE Port]-ot.
Sajnos nem tudtam vele bebootolni.
Először Magisk roottal telepítettem, kiírt valami incompatible kernel errort. Azután root nélkül próbálkoztam, de úgy is bootloop lett a vége. Úgyhogy feladtam.

Ha valaki próbálkozott vele, leírhatná ő mire jutott.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#53528) gerner1


gerner1
Topikgazda

A Voda is elindította a VoLTE -t. Talán, idővel még az S7 edge is megkapja ehhez a support -ot...

(#53529) vazee00 válasza stefi68 (#53523) üzenetére


vazee00
tag

Pár hete ezt használom, teljesen jó. Nálam nincs kamera bug, bár nem is használom sokat. Ráadásul a dual sim is működik a gyárilag 1 simes telefonban.

FayRPG: fayrpg.hu | Zöldhulladék, zöldség-gyümölcs hulladék újrahasznosítás: bioferet.hu | fayrpg.hu | kukamosok.hu | tejfelvasarlas.jomekft.hu | fantasyworld.hu | blackcatpub.hu | energym.hu | keramika.hu | TheVR Android App: thevrapp.hu | személyi edzés érd: stepandmove.hu

(#53530) malisonX válasza vazee00 (#53529) üzenetére


malisonX
aktív tag

Az komoly... semmi mást nem szükséges módosítani a szoftveren, csak fel kell tenni ezt a romot a dual simhez? Új SIM tálcát vettél a telefonhoz, vagy módosítani is lehet a gyárit? A Bixby Vision frissítés után is működik? Köszi

(#53531) stefi68 válasza vazee00 (#53529) üzenetére


stefi68
addikt

"Pár hete ezt használom..."
Melyiket a kettő közül?
Amiről először volt szó a BlackDiamond félét, v. a TeamExyKings félét ami nálam nem volt hajlandó elindulni?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#53532) vazee00 válasza malisonX (#53530) üzenetére


vazee00
tag

Nem, ez csak fél igazság. Ha felrakod a romot, egyből felismeri a sim kártyát, viszont a szolgáltatónál nem fogod tudni h asználni, ugyanis a sim2 -nek nincs IMEI száma. (Ennek megoldásáról nem írok, mert a szabályzat tiltja, de megoldható) A gyári tálcát használom, az sd kártya helyére megy a 2. sim kártya.

stefi68: A BlackDiamond félét használom. Nálam stabil, gyors... Abszolút tudom ajánlani.

FayRPG: fayrpg.hu | Zöldhulladék, zöldség-gyümölcs hulladék újrahasznosítás: bioferet.hu | fayrpg.hu | kukamosok.hu | tejfelvasarlas.jomekft.hu | fantasyworld.hu | blackcatpub.hu | energym.hu | keramika.hu | TheVR Android App: thevrapp.hu | személyi edzés érd: stepandmove.hu

(#53533) mycso válasza vazee00 (#53532) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Közben kipróbáltam én is ezt a romot. (BlackDiamond)
Jópofának tűnik és valóban kezeli a 2 simet. Ahogy írod, mivel gyárilag nem tartozik a telefonhoz 2. imei szám, ezért nem tud felregisztrálni a hálóra.

Még egy gondolat, a gyári simtálcát meg kell picit faragni, vagy a 2. helyre kerülő simkártyából kell faragni, hogy paszoljon.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#53534) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Ha USB Connectorral Pendrive csatlakoztatok a telefonhoz azt le kell választani , vagy csak ki kell húzni ? És hány ? GB os Pendrive lehet csatlakoztatni amit tud kezelni? :F

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#53535) gerner1 válasza szita.erno (#53534) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Én a művelet végeztével szimplán (lehet nem megfelelő..) ki szoktam húzni. Már próbáltam 512GB -os pendrive -ot, és 1TB -os 2,5" -os HDD -t is, és mindegyiket kezelte ha az(ok) az alapkövetelményeknek megfelelt(ek).

[ Szerkesztve ]

(#53536) Hege1234


Hege1234
addikt

Sziasztok!

sima s7 telefonom van SM-G930
tudom nem ugyan az kettő
telefon de ez a topik jobban pörög
azért írtam de is..

lejárt a garim..
van aki használ custom rom-okat?

használja valaki pl a
LineageOS-t ?

pár évvel ezelőtt másik telefonnal
simán egy nap felraktam 1-2 romot kipróbálni de már
nem vacakolnék ilyennel..
aki használ megmondaná melyik a legstabilabb?
4G,gps,kamera fontos hogy működjön..

[ Szerkesztve ]

(#53537) Keem1 válasza Hege1234 (#53536) üzenetére


Keem1
addikt

A nem Touchwiz alapú romok azért nem jók, mert a Samsung saját dolgai elérhetetlenek. Pl. a kamera bizonyos funkciói külső kamera appal nem működnek (a legjobb minőséget is csak a stock app tudja produkálni), az meg ugye nincs non- TW romokban.
Például külső appok nem tudnak se 4k-t, se 60 fps-t (tudom, úgy kommunikálják hogy igen, de valójában fake, interpolált mind). Ezt csak a gyári app tudja. És ez még csak a kamera, a többi komponenst nem is említettem.

[ Szerkesztve ]

(#53538) laszlolczka válasza Hege1234 (#53536) üzenetére


laszlolczka
őstag

ROM][NOTE8 PORT][8.0] SuperStable V4.2(24.01.2019) GALAXY S7&S7E (G930&G935F/FD/S/L/K.Az egyik legjobb rom,minden működik -gyári kamera.Aroma telepitős.Teljes mértékben testre szabható,magyar nyelvet tartalmaz.

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#53539) stefi68 válasza Hege1234 (#53536) üzenetére


stefi68
addikt

Én a Deluxe romot (Oreo) használom már egy ideje.
A szokásos Samsung ficsőrök mellett vannak benne rom specifikus plusz dolgok amik a Deluxe Rom Control-ból (DRC) elérhetők: Statusbar, Notifications Panel, Network Speedmeter, Virtual Buttons, Remap Buttons, Reboot, Menu, Lockscreen, Navigations Bar, Recents, TW Launcher, Other mods.

Ezelőtt egy Super Stable (korábban Prime Stable) nevű romot (szintén Oreo) használtam. Az is hasonló volt testreszabhatóságban.

Ezekben az eredeti Samsung (Oreo) appok vannak még, tehát nincsenek keverve az újabb Pie rendszer appjaival. Így pl. egy témázásnál a témának megfelelő a megjelenésük.

Vannak "kevert" romok amikben már Pie rendszer appok is vannak. Na azoknál már a témázhatóság kérdéses.

Vannak kevésbé testreszabható romok, melyekben nincs plusz ficsőröket kínáló Rom Control, de pl van bennük Good Lock, amely szintén lehetőséget biztosít némi módosításra a rendszer kinézetében.

És van két mostanság felkapottnak mondható Pie port is. A BlackDiamond és a TeamExyKings nevű. Ezek még viszonylag kezdeti stádiumban lévő, de már nagyrészt jól működő próbálkozások, melyek idővel egyre jobbak lesznek.

Természetesen vannak nem gyári alapú romok is: LineageOS, AOSP, AICP, Resurrection Remix, stb. Ezekből már Pie változat is.
Ezekről nincs tapasztalatom. Nyilván ua. lehet mint más készülékeknél. Gyors, jól működő romok, Samsung ficsőrök nélkül, elfogadhatóan működő kamerával. Ezeknél egyértelműen a kamera a gyenge pont, ahogy írták is előttem.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#53540) laszlolczka válasza Hege1234 (#53536) üzenetére


laszlolczka
őstag

ROM] GlamourS9 PLUS | 8.0.0 | AROMA | V6.0 | RC | Updated 26.03.2019 | Flat & Edge.A legjobb.stefi 68:használtad ezt?

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#53541) Hege1234


Hege1234
addikt

(#53537) Keem1
a kamera nekem fontos
honnan tudom hogy melyik rom Touchwiz-es?
samsung heath-ot is használom

(#53538) laszlolczka
kipróbálom holnapi
napot szántam romolásra..

(#53539) stefi68
húú itt már nagyon sok beállítási lehetőség van
ami nem is baj :)
üzemidő itt is jobb a gyárinál?

(#53540) laszlolczka
ez miben tér el a note 8 as port-tól?
itt most csak azért választanám ezt mert
nemrég jött ki (Updated 26.03.2019)

köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat :R

(#53542) szita.erno válasza gerner1 (#53535) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Köszi az infót. Én is ki húzom mindig mert nem találtam olyant hogy le tudnám választani. De mikor ki húzom 2.db Android os mappát fel tesz a pendrive ra.De nem tudom hogy miért!

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#53543) laszlolczka válasza Hege1234 (#53541) üzenetére


laszlolczka
őstag

Full S9 port.Minden működik,kamera- healt-fizetés stb.Akku idő jó.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#53544) Hege1234 válasza laszlolczka (#53543) üzenetére


Hege1234
addikt

nagyon jó
pont ilyet kerestem

(#53545) stefi68 válasza laszlolczka (#53540) üzenetére


stefi68
addikt

Pár verzióval ezelőttit próbáltam. Nyilván volt vele valami bajom, azért hagytam el.
De teszek vele egy próbát a hosszú hétvégén majd... :K

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#53546) dragon1993


dragon1993
őstag

Főzött rommal megy a VoLTE? (Telekom)

(#53547) laszlolczka válasza dragon1993 (#53546) üzenetére


laszlolczka
őstag

Megy,de nem minddel.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#53548) Hege1234 válasza stefi68 (#53545) üzenetére


Hege1234
addikt

milyen hibákat tapasztaltál?

(#53549) stefi68 válasza Hege1234 (#53548) üzenetére


stefi68
addikt

Már nem emlékszem, 1-2 hónapja volt. lehet, azóta már ki is javították. Ki kell próbálni...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#53550) laszlolczka válasza Hege1234 (#53548) üzenetére


laszlolczka
őstag

ROM][Flat & Edge][OneUi, Night Mode][24-Mar-19][v6] HYPER-ROM | be uniqe.Ez is jó,friss.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.