Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53251) sbalu1 válasza sbalu1 (#53250) üzenetére


sbalu1
senior tag

Közben megtaláltam, a Sidesync progi segítségével megoldható a dolog.

(#53252) Degeczi válasza Degeczi (#53237) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Közben meg is jött az említett típus

Először már azt hittem, nem megy vele tokban a töltés, de aztán próbából kicseréltem a hozzá mellékelt USB kábelt egy bevált típusra, és azzal már tökéletes! Tehát egy jó kábelt érdemes kipróbálni, ha másnak is hasonló gondja akadna, mert lehet, h csak a hozzácsomagolt kábel vacak: a nagyobb távolság miatt rosszabb hatékonyságú töltés miatt nyilván nagyobb áramot vesz föl a töltő, amit a gyenge kábel már nem bír

(#53253) Redback


Redback
csendes tag

Sziasztok!

A mai napon a telefon kijelzője használat közben kikapcsolt, majd felvillant egy rövid időre, majd megint kikapcsolt. Azóta teljesen fekete. Próbáltam kikapcsolni illetve soft resetelni (power + hangerő le), de nem sikerült kikapcsolnom. A LED működik, értesítéseket megkapom (slack üzeneteknél rezeg), a két nem fizikai gomb is fel-fel villan néha, de a kijelző nem akar bekapcsolni. Van esetleg ajánlott szervíz a hivatalos márkaszervízeken kívül? Mivel már nem garanciás, így egy jól dolgozó, megbízható nem márkaszervízbe is elviszem, ha esetleg valamennyivel jobb áron dolgozik.

Köszi a segítséget!

(#53254) rhommel válasza Redback (#53253) üzenetére


rhommel
csendes tag

Szia!
Tegnap este én is hasonlóan jártam mint te, annyi különbséggel, hogy az én telefonom nem akarta venni a vezeték nélküli töltést. Gondoltam kikapcsolom és csinálok neki egy wipe cache-t recoveryben, amit meg is csináltam és ezután nem bootolt be a telefon csak villogott a kék led és a két világító gomb. Nem reagált semmilyen gombnyomásra a hangerő le+bekapcsológomb kombinációjára sem bármilyen hosszan is csináltam. Na mondom jó akkor szépen lemerülsz reggelre (67%-on volt).. így is lett, ébredés után néztem, lemerült. Kipróbáltam és szépen töltött usb-ről, adtam neki 10 percet, mert az animáció is írta hogy 0%-os. 10 perc után adtam neki egy hangerő le+ bekapcsolást amitől bekapcsolt és bebootolt és fel is állt a rendszer de azonnal kifagyott. Akkor kezdődött megint előről, megvártam míg megint lemerül, 10 perc töltés és recoverybe léptem (hangerő fel+bekapcsoló gomb) wipe cache még egyszer power off, aztán bekapcsolás újra recovery és innen egy reboot. Azóta működik a telefon.

OFF: hiányzik a régi Galaxy S3, mert ha valami nem volt jó, csak kikaptad az akksit és minden rendben ha valami nem sikerült mókoláskor! :D

(#53255) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

A blokkolt számok listáját lehet valahogy exportálni-importálni?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#53256) tesz-vesz123 válasza tesz-vesz123 (#53199) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Sziasztok! Jelenteném, hátha másnak is segítség; megoldódott ez a problémám. Lehet, hogy egy frissítés végett, nem tudom, de az előbb beállítottam újra a jelenlegi témám és a tárcsázó lag, akadozás megszűnt. Remélem másnak is működni fog! :)

(#53257) Degeczi válasza tesz-vesz123 (#53256) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Miatt.

(#53258) tesz-vesz123 válasza Degeczi (#53257) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Nem.

(#53259) Degeczi válasza tesz-vesz123 (#53258) üzenetére


Degeczi
nagyúr

De. Nem egy frissítés céljából javult meg, hanem miatt.

(#53260) tesz-vesz123 válasza Degeczi (#53259) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Nem biztos, hogy frissítés miatt. 🤷🏻‍♂️

(#53261) glacious válasza tesz-vesz123 (#53260) üzenetére


glacious
addikt

Úgy érti: Nem azért javult meg, hogy legyen rá frissítés.

(#53262) Man0gatya


Man0gatya
aktív tag

Sziasztok! van két szürke folt a képernyőn nem tudom mitől lehet. Más is tapaszalt már ilyet?

(#53263) passat77


passat77
tag

A zero camera mod oreon elérhető? Tapasztalata valakinek van a zero camera mod-ról?

[ Szerkesztve ]

(#53264) Keem1 válasza passat77 (#53263) üzenetére


Keem1
addikt

Fent van, tökéletesen működik.

(#53265) tesz-vesz123 válasza tesz-vesz123 (#53256) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Jelentés 2: Újra elkezdett lagolni random, a semmitől... Akkor ez így is fog maradni már. :U

(#53266) laci laci válasza passat77 (#53263) üzenetére


laci laci
addikt

Igen elérhető, többen használtunk. A keresőbe beírod és találsz...

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#53267) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Kérdezném a custom ROM használókat, hogy valami jó fajta Pie vagy One UI van-e már ehhez a telóhoz?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#53268) laci laci válasza s4hu|SyD^ (#53267) üzenetére


laci laci
addikt

Inkább portolt romot ajánlanék, egyrészt egy-két portolt rom van csak, azok pedig még csak 8.1 android használnak. Másrészt a portolt rom a gyári felületre alapszik. Az xda-n sok. van fent illetve ha visszaolvasol a fórumban vagy a keresővel elég sok infót találsz.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#53269) kissati66 válasza tesz-vesz123 (#53265) üzenetére


kissati66
tag

Nálam is lagol, amikor számokat írok be a tárcsázóba és amikor hívok valakit, a háttérben a színátmenet szintén akadozik néhány másodpercig. Kíváncsi lennék, hogy van egyáltalán valaki, akinél ezek lag mentesen működnek gyári legfrissebb ROM-mal? Vagyis általános problémáról van szó, vagy csak néhányunknál jelentkezik valami rejtélyes okból?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#53270) tesz-vesz123 válasza kissati66 (#53269) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

A színátmenetes rész szintén akadozik nálam is és lassabban indul a hívás is...

(#53271) Parallaxis válasza kissati66 (#53269) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nálam is lagol, amikor számokat írok be a tárcsázóba és amikor hívok valakit, a háttérben a színátmenet szintén akadozik néhány másodpercig.

A fejlesztői eszközök alatt az animációk sebességét állítsd vissza 1-re és nézd meg úgy is.

(#53272) Bdanyy válasza kissati66 (#53269) üzenetére


Bdanyy
addikt

A lag nálam is megmaradt

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#53273) vohanyi


vohanyi
senior tag

XEH - 48MB-os frissítés érkezett,
Bizt.jav. szint:2019.02.01.

(#53274) laszlolczka válasza s4hu|SyD^ (#53267) üzenetére


laszlolczka
őstag

Hyper rom,pie.Nem rossz,én is használtam.GLMR-rom,az egyik kedvencem volt.

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#53275) kissati66 válasza Parallaxis (#53271) üzenetére


kissati66
tag

Megpróbáltam, semmi változás azon kívül, hogy a telefon lassúbbnak tűnik :) Neked jó? Ahogy látom mindenki panaszkodik, pozitív visszajelzés még nem érkezett...

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#53276) kissati66 válasza vohanyi (#53273) üzenetére


kissati66
tag

Nekem is megérkezett ROM CSC-re a februári frissítés, viszont ezzel a bootloader verziószáma nálam 3-ról 4-re változik.

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#53277) Parallaxis válasza kissati66 (#53275) üzenetére


Parallaxis
addikt

S9 +-om van és ugyanez a lag probléma volt ott is és ez volt rá a megoldás, gondoltam, egy próbát itt is megér :)

[ Szerkesztve ]

(#53278) Sanraith válasza kissati66 (#53275) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Akinek működik a telefonja, az csak véletlenül jár erre... :)
Eredeti samsungos szoftverrel nekem nem laggolnak a tárcsázó billentyűk. A hívásindító gomb megnyomása után kb 1 sec eltelik mielőtt a tárcsázóról a telefonáló részre átvált, de folytonos az animáció.

(#53279) gerner1 válasza Sanraith (#53278) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nekem is nagyjából ilyen a tárcsázó "működése".

(#53280) t72killer válasza Parallaxis (#53277) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Úgy tűnik, a javítás s9 only, csak hogy érezzék a júzerek a törődést, és kukázzák a "régi" s7 edge-eiket, amik még mindíg verik a legtöbb samu telefont SOT-ban:((.

Még mindíg húzom-halasztom a nagyfrissítést és Nougat-on vagyok, ezekután nem olyan biztos, hogy rohanok letölteni az új rendszert. Az appok egyelőre még tökéletesen kompatibilisek a Nougat-tal, nem kérek belassítást... Idővel talán majd kipróbálok egy Lineage-et, aztán ha konkrétan behal az akksi pár év múlva, jöhet egy újabb telefon, de nem előbb.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#53281) Degeczi válasza t72killer (#53280) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Én is így vagyok vele, bár ha megjelenne Telenoros VoLTE frissítés, azt valszeg fölraknám - és az már biztosan csak Oreora jön ki, ha egyáltalán

(#53282) passat77


passat77
tag

Egyre idegesítőbb, hogy videó felvételekor meg-meg akad. Más is tapasztalt már ilyet? Eddig csak a lassított videóknál tudtam erről a problémáról....

(#53283) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Van ebben valami tapifelügyelet? mert újabban minden tereptárgy , értsd zseb , tok , bármi egyèb mint az ujjam felveszi vagy kinyomja a telót ha hívnak, és már kezdek kicsit neheztelni.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#53284) Sasskent


Sasskent
kezdő

Beállítottam, hogy írja ki az értesítéseket zárt képernyőn. 3 másodpercig mutatja, aztán sötétség. Lehet hosszabbítani valahogy?

(#53285) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Tegnap jött frissítés a telefonra, azóta a USB conektor nem mükődik. Ha pendrájv, vagy egérel dugom össze nem látja egyiket sem. Frissités előtt rendesen működöt

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#53286) gerner1 válasza szita.erno (#53285) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Gyorsítótár törlés mikor volt utoljára a recovery -ben?

(#53287) Sasskent


Sasskent
kezdő

Hogyan lehet beállítani, hogy a zárolt képernyőn megjelenjenek a Viber és WhatsApp üzenetek teljes egészében, az SMS-ről pedig csak értesítés /az sms tartalma ne/?

Egész widgeteket ki lehet tenni a zárolt képernyőre?

[ Szerkesztve ]

(#53288) szita.erno válasza gerner1 (#53286) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Azt hogy tudom törölni.Nem szoktam ilyet csinálni.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#53289) gerner1 válasza szita.erno (#53288) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az Összefoglalóban megtalálod .

(#53290) Sasskent válasza Sasskent (#53284) üzenetére


Sasskent
kezdő

Segítőkész Samsung rajongók is vannak a csoportban?

(#53291) kutyek válasza kissati66 (#53275) üzenetére


kutyek
senior tag

Nálam friss gyári rendszeren tökéletes a tárcsázó, zéró lag (más sem laggol amúgy).

FYI sokáig egy 2017 augusztusban belakott 6.0 rendszerrel használtam, 7 OTA update ment fel egymás után, mikor tavaly oreóra frissítettem. Azóta fél évig "félreflashelt" EREO modemmel, majd egy odinnal felrakott friss fw-rel használom. Egyszer sem volt FR! 100+ appom van, gyakorlatilag hibátlan a rendszer...

(#53292) kissati66 válasza kissati66 (#53275) üzenetére


kissati66
tag

Hm, érdekes... Csináltam egy Wipe Cache-t recovery-ből és meggyógyult a tárcsázó, sem a számok beírásánál, sem a színátmenetes háttérnél nincs semmi akadás, teljesen rendben működik most. Ez azért fura, mert korábban is többször megpróbáltam törölni emiatt a cache-t, de sosem hozott eredményt, most meg hirtelen jó lett. :F
Újra előjött a probléma és mivel időközben betöltődött néhány alkalmazás, ami rögtön a telefon elindulása után (amikor a tárcsázó rendben volt) még nem futott, szinte biztos, hogy valamelyik app kavar be.

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#53293) kisbago


kisbago
aktív tag

sziasztok olyan problémám lenne hogy van egy samsung s7 edge (sm-g935f)
és bekapcsolás után ezt írja ki: custom binary blocked by frp lock
újra akartam rakni odin nal de a samsung oldalán nem enged letölteni! valaki tud valami más megoldást? :R

(#53294) Keem1 válasza kisbago (#53293) üzenetére


Keem1
addikt

Nem kapcsoltad be az OEM feloldást. Ha gyári romot teszel fel, akkor nincs gond, csak az előzőleg a telefonhoz "nőtt" google fiókkal kell visszalépned. Mielőtt rootolsz vagy nem gyári romot teszel fel, be kell kapcsolnod az OEM feloldást.

Ha feltettél egy custom romot, akkor "csak" fel kell tenned egy gyárit, wipe data/cache, újraindítás, visszalépsz a google fiókkal és voilá, működik.

Egyébként pedig olvasnivaló a témában.

[ Szerkesztve ]

(#53295) kisbago válasza Keem1 (#53294) üzenetére


kisbago
aktív tag

Azt hol lehet bekapcsolni? Illetve mikor nekem kiírja azt a szöveget utána ki is kapcsol a telefon! És gyári romokat valamiért nem enged a Samsung letölteni az oldaláról!

(#53296) gerner1 válasza kisbago (#53295) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az Összefoglalóban ezt is megtalálod, illetve a hogyan töltsd le, és mivel telepítsd a gyári firmware -t is.

Az FRP-lock megoldásában viszont nem tudunk segíteni, mert tiltott téma az összes topikban.

[ Szerkesztve ]

(#53297) Darko


Darko
senior tag

Segítségeteket kérném!

Lassított felvételt (120fps) szeretnék felvenni a gyári kamera appal, ami tulajdonképpen a belső memóriába elkészítve és telefonról visszanézve röccenésmentes. A videót elmentve, a telefonon visszanézve is jó, pc-re letöltve pc-n nézve akad, ugrik, kihagy, mindig ugyanannál a részeknél, úgyanúgy. Gépemmel (i7 4770k, 16GB) nem gondolnám hogy gond van, más videólejátszásakor (pl 4k) nincs semmi probléma.
Mi lehet a probléma?

Illetve, van e másik kamera app amivel tudok 120fps videót felvenni.

Az Open Camera-val 120 fps-vel felvett videók 30 fps készülnek, ez miért van?

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#53298) Jorgos01


Jorgos01
tag

Sziasztok.
Véletlenül kitöröltem egy videót.
Vissza lehet valahogyan állítani?
Ha igen, hogyan?
Előre is köszönöm.

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#53299) *Ropi* válasza Darko (#53297) üzenetére


*Ropi*
félisten

Elviszed egy adatmentő céghez és imádkozol (ennyi infóra ilyen választ lehet adni).

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#53300) Degeczi válasza Jorgos01 (#53298) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A jövőben pedig bekapcsolod a Google Photo szinkront, és akkor a felhőben megmarad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.