Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53851) Hege1234


Hege1234
addikt

romolgatásnál
tapasztalt valaki olyat hogy nem működik egy idő
után a kamerába a hangvezérlés?
(elég volt egy halk shoot is és már lőtte is a képet)

(#53852) s4hu|SyD^ válasza Yogibear974 (#53850) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mi lesz az új ha nem titok?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#53853) Yogibear974 válasza s4hu|SyD^ (#53852) üzenetére


Yogibear974
senior tag

S10+ kék. Belakás alatt ;-)

Üdv: -=Yogibear=-

(#53854) h_benjamin


h_benjamin
aktív tag

[kép] Telenor. VoLTE nincs.

[ Szerkesztve ]

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#53855) dragon1993 válasza h_benjamin (#53854) üzenetére


dragon1993
őstag

Megjött a XEH frissítés

(#53856) Alastair' válasza dragon1993 (#53855) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Felraktam.
Digi VoLTE, Vowifi ok, vodán nincs VoLTE.

Alister from Hell

(#53857) gerner1 válasza Alastair' (#53856) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Így van. Telenor, és Vodka VoLTE támogatás ezekkel sem érkezett.

(#53858) t72killer válasza Yogibear974 (#53853) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A repedés után én is gondolkodom rajta, de egyelőre drágállom. Talán a következő példány érkezése lefarag belőle még egy egészséges 100-150EUR-t...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#53859) Yogibear974 válasza t72killer (#53858) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Sajnos 'szükségem' lett rá. Nemigazán elmélkedtem el a kompromisszumon.

Üdv: -=Yogibear=-

(#53860) t72killer válasza Yogibear974 (#53859) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Érthető, ha kipurcan a teló, muszáj újat venni.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#53861) h_benjamin válasza dragon1993 (#53855) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Feltudom rakni minden gond nélkül Pan telómra? Tehát nem veszik el semmim?

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#53862) gerner1 válasza h_benjamin (#53861) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Fel rakhatod, de ha a HOME_CSC -vel teszed -amellyel megmaradnak a beállításaid, stb- akkor a szolgáltatós programok és partició kiosztás is megmarad. A későbbiekben pedig, gondok lehetnek az OTA -s frissítésekkel (nem érkezenek meg), amit még kapunk. Ezért javasolt, hogy CSC váltásnál az FR -rel együtt járó metódust válasszuk.

(#53863) kzoli1994


kzoli1994
csendes tag

Sziasztok!
Egyik ismerosomhoz kerult egy S7 edge amin meg 2018 aprilisi frissites van, es nem is jelez frissebbet... A kerdes hogy erdemes lenne odinnal feltenni az utolso frissitest?
Vannak benne uj funkciok, akkumulator ido javult, esetleg mas pozitiv valtozas?
Android 8.0 telekomos telefon, fuggetlenitve.
G935FXXU2ARA1

(#53864) gerner1 válasza kzoli1994 (#53863) üzenetére


gerner1
Topikgazda

2018 aprilisi ?
- Akkor az még 7.0 -ás android. Ami nem probléma, ha annak teljesen megfelel, aki használja.

Akku idő nem lett jobb. De speciel -szubjektíve- nálam rosszabb se a 8.0 -val. 2018 aprilis óta egyébként minden készülék akkumulátora például bő 1 évvel lett öregebb, és a szolgáltatók hálózatainak paraméterei is változtak sokat, amelyek kihatással vannak az akkuidőre akkor is, ha valaki még 6.0.1 -en van., és ezekhez hozzáadódnak az azóta nagyobbra és erőforrásigényesebbre hízott programok. Önmagukban ezek miatt sem lett jobb akkuidő, egyetlen készüléknél sem.

De, ha 8.0 van rajta, akkor a 2018.április nem stimmel, mert azt júniusban kapta meg a típus család.

G935FXXU2ARA1
- ez így kevés.. De, ha a leírt kód pontos, akkor az egy 2018.februári javító firmware -hez tartozik...

Ezek alapján, én nem tudok egzakt választ adni. Az akkuidőt amúgy is túl sokminden befolyásolja most is, ahogy évekkel ez előtt is.

[ Szerkesztve ]

(#53865) kzoli1994 válasza gerner1 (#53864) üzenetére


kzoli1994
csendes tag

Tehat uj funkciok nincsenek? Esetleg kameras kepessegek?

[ Szerkesztve ]

(#53866) gerner1 válasza kzoli1994 (#53865) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nos, tehát akkor a készülék biztonsági szintje az, ami áprilisi. Tehát nem a firmware release áprilisi ( a kettő nem ua...) . 8.0, akkor a későbbi frissítésekkel sem lett jobb. Rosszabb sem (szerintem).

A készüléken futó firmware release pontos azonosításához, szükség van az ahhoz tartozó legalább 3db kódsorra a négyből. Ez kinyerhető, ha a tárcsázóba beütjük ezt:

*#1234#

Ezt követően a készülék kiírja egymás alá a firmware legfontosabb kódsorait (AP / CP / CSC ). Bár nem tudom, hogy ez oszt/szoroz-e, mert az első 8.0 -hoz képest semmi szignifikáns nem történt. Amennyiben elolvastad, csak az elmúlt napok posztjait, akkor láthatod, hogy például a Telenor & Vodka VoLTE opcióját sem kapta még meg a készülék (amelyek mondjuk nevezhetőek lennének valami "jelentősebbnek"). Az pedig továbbra is szubjektív, hogy "érdemes-e" feltenni valami újabbat. Amennyiben úgy tetszik valakinek, akkor felrakja / ha jó minden úgy ahogy van ⇒az is egy opció a lehetőségek közül. Egyéni döntés mindegyik. Erről a 2-es biztonsági irányelv szintű firmware -ről (ha a kódsorok többi eleme is ezt támasztja alá..) pédául még vissza lehet térni az utolsó 7.0 -ás firmware release -re, és adott esetben, valakinek, lehet ez is egy "opció"...

[ Szerkesztve ]

(#53867) kzoli1994 válasza gerner1 (#53866) üzenetére


kzoli1994
csendes tag

Hat akkor lehet hogy marad igy mivel nincs semmi gond a telefonnal... Maximum annyi hogy amikor bluetooth-on ra van kapcsoldva egy hangfalra akkor kb negyedere vissza esik wifin a net sebessege. Youtube videok betoltesenel eszre is lehet venni...

(#53868) gerner1 válasza kzoli1994 (#53867) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem csoda. BT is ugyan azt a 2.4GHz - es frekit használja, mint a standard WiFi. 5GHz -es WiFi -vel, már más a helyzet... Szóval, ez ilyen mindegyik készüléken.

Visszatérve a firmwar -re... azon a készüléken nem a firmware -hez tartozó CP komponens (...*2ARA1) van telepítve (amire írtam, hogy "javító" firmware -hez tartozik, ami *2ERD6 kellene hogy legyen), ezért nem kapott azóta frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#53869) Alastair' válasza kzoli1994 (#53867) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Én a helyedbe Odinnal rétenném a legfrissebb magyar XEH rom-ot. Az a tuti.

Alister from Hell

(#53870) janaman01


janaman01
addikt

Ez a digi vowifi tulajdonkeppen mi is? Nekem XEH van fent a voLTE t tudom ki bekapocsolni de vowifi menű az nincs a mostani frissitessel sem

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#53871) bkri válasza janaman01 (#53870) üzenetére


bkri
tag

Voice Over WiFi
Ugyanaz mint a VOLte csak itt a wifit használja adat(beszélgetés) átvitelre.

[ Szerkesztve ]

(#53872) janaman01 válasza bkri (#53871) üzenetére


janaman01
addikt

Ezt csak a digi támogatja? Vagy a többi szolgáltató is?

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#53873) dragon1993


dragon1993
őstag

[Érdekesség]

Dolgoznak az S7E project treble támogatásán, kamera gondok vannak jelenleg, de ha megoldják egyszerűen telepíthető a Miui az Oxygen Os és a Pixel Experience is.
[kép]

(#53874) bkri válasza janaman01 (#53872) üzenetére


bkri
tag

Ezt sajnos nem tudom. :(

(#53875) gerner1 válasza janaman01 (#53872) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Telekomnál is elérhető, 2018.aug. óta.

(#53876) Keem1


Keem1
addikt

Srácok, nem tudja valaki, mi kell a nyomtatáshoz? Elvileg az hiányzik a telefonról, ami a nyomtatást menedzseli, pl hogy válasszak nyomtatót. Valószínűleg kiheréltem. A céges J6-on jól működik. Mindkét eszközön az appok között a print és a nyomtat szóra ugyanaz jön fel, a Google Cloud Print, valamint a gyári nyomtató kezelő a beállítások között ugyanúgy van paraméterezve.
A különbség csupán annyi, hogy ha rányomok a nyomtatásra, a cégesen választható a nyomtató, ezen meg visszatérek a dokumentumhoz, hibaüzenet nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#53877) Yogibear974 válasza Keem1 (#53876) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Samsung mobil print app. volt fönt. A mostanin semmi sincs. Megtalálja wps hálózaton a nyomtatót.

Üdv: -=Yogibear=-

(#53878) gerner1 válasza Keem1 (#53876) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nekünk Canon van, és az ahhoz való nyomtató programmal (play -ről) jól működik.

(#53879) Keem1 válasza Yogibear974 (#53877) üzenetére


Keem1
addikt

Valami háttérappot törölhettem, fent van a Google Cloud Print, a gyári app, meg a HP appja is. Ezek beállításaiban ott a nyomi.
De ha rá küldenék bármit a nyomtatóra, meg se jelenik az az ablak, ahol kiválaszthatom. A céges telefonon ott van. Biztos hogy én töröltem ki egy rendszerappot, de nem tudom, mi az. A céges telón "print" és "nyomtat" kifejezésekkel nincs eggyel több app, mint a sajátomon.

(#53880) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg még javítják az s7edge készüléket? Köszi

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#53881) gerner1 válasza sanyi0627 (#53880) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen.

(#53882) Beklot


Beklot
csendes tag

Sziasztok!
Az S7 edge telefonom kamerájának üvege megrepedt. Körbenéztem és 480Ft-os tétel, de hol tudom/érdemes cseréltetnem?

(#53883) Hando válasza Beklot (#53882) üzenetére


Hando
tag

Szerintem te magad is kitudod cserélni óvatosan kiszeded, kitisztítod és beragaszrod az újat!
videó: [link]

(#53884) szabolcs17


szabolcs17
csendes tag

Sziasztok!
A kijelző ilyen meghibásodása mitől lehet? Tapasztalt ilyent valaki? Kb egy hete leesett a telefon, tokban volt. Nem a kijelzőre esett hanem pont a bekapcsoló gombra ami félig be is nyomódott, tulajdonképpen csak esztétikai hiba, mert ugyanúgy működik mint azelőtt. Ez a garanciát kizárja? Kijelzőn semmiféle karc, ütődés nem látszik.

[ Szerkesztve ]

(#53885) gerner1 válasza szabolcs17 (#53884) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Horizontális csíkozódás, amit garanciában javítanak, amennyiben még garanciális a készülék. Az Összefoglalóban is megtalálod...

Külsérelmi nyom -ha van- , eddig még minden esetben garanciavesztést eredményezett, szóval ha ilyen van bárhol a készüléken, akkor nem tudlak bíztatni.

[ Szerkesztve ]

(#53886) amoledus válasza gerner1 (#53885) üzenetére


amoledus
aktív tag

Minden fizikai sérülés megvonja a garanciát .

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#53887) grabber


grabber
addikt

Lassan lejár a 2 év garim a telefonra. A SOT csak 2,5 óra egy nap. Azon gondolkozom,hogy be lehet még adni gariztatni? Van hozzá 1 napos gyorsszerviz?

(#53888) Keem1 válasza grabber (#53887) üzenetére


Keem1
addikt

Bármikor beadhatod, de fizetős lesz. Akkura csak 1 év a gari :D

(#53889) grabber válasza Keem1 (#53888) üzenetére


grabber
addikt

Hogy is felejthettem el? :D Mennyibe fájna az akku csere?

(#53890) Keem1 válasza grabber (#53889) üzenetére


Keem1
addikt

15-17 ezer, amiben benne van az új hátlap is.

(#53891) grabber válasza Keem1 (#53890) üzenetére


grabber
addikt

Lehet kicseréltetem,mert akkor jobban használható lesz a telefon. Most töltöttem le programot és megnézem mennyire van elhasználódva az akkum
Minden nap 1x töltöttem csak és lassú töltővel. De akkor is eddig bírta.

(#53892) sanyi0627 válasza grabber (#53891) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Ha a kijelző be van égve és jófejek a szervizbe akkor cserélik a kijelzővel együtt mivel az akksi a kijelző határa van ragasztva.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#53893) grabber válasza sanyi0627 (#53892) üzenetére


grabber
addikt

15K nem a világ vége. Most úgy sem tudnék ideális telefont venni.

(#53894) t72killer válasza sanyi0627 (#53892) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Törött kijelzőt mennyiért cserélnek? Elsőre nem gondoltam rá, hogy gazdaságos lenne cserélni, de ha akksi+kijelző párossal lenne egy értelmes összeg, úgy, h vízálló lesz a teló, el tudok képzelni egy értelmes összeget...

Az akksiidőm mintha romlani kezdett volna az utóbbi időben, annak ellenére, hogy extrém kevés (talán 300) cilust kaphatott az elmúlt 3évben. Ez az egyetlen panaszom a telóra, egyszerűen semmilyen értelmes alternatíva/előrelépés nincs 200eFt alatt - használtnál meg ugye az ember borítékolhatja, hogy messze nem kímélték annyira az akksit, mint én.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#53895) gerner1 válasza t72killer (#53894) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A jelenleg érvényes -hivatalos- szerviz díjszabást megtalálod az Összefoglalóban. Alternatív megoldás lehet olcsóbb, ha van donor. Sajnos, a jelenlegi használtpiaci árak mellett, az ilyesmi gtk.

(#53896) t72killer válasza gerner1 (#53895) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Köszi:R, háát, 63+15k az erősen felejtős:( inkább egy "gagyi" A-szériás új teló+vízálló tok.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#53897) Mityu_76


Mityu_76
tag

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni "esetleg privi üzenetben leírással ha van" a g935f dualosításában? Köszönöm.

"HONDACRX4EVER"

(#53898) t72killer válasza Mityu_76 (#53897) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Engem is érdekelne a sztori, de be van rendesen drótozva az egysimes verzió, hogy a duplaSIM adapterek tényleg működjenek benne:F? Ha nem, akkor bármilyen adaptert is teszel bele, egyszerre csak egy SIM-et lehet használni...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#53899) gerner1 válasza Mityu_76 (#53897) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szerintem, ez otthoni körülményekkel továbbra sem megoldható. Úgy bő ~2 éve volt ez téma utoljára olyan formában és szinten, amikor volt "aki" vállalta volna. Akkor is egyértelmű volt, hogy a 2. SIM IMEI-szám klónozás/inicializálásához (6.0.1 -en), szükség van hardware -es céleszközre (box) is. Mivel, olyan nagy kapkodás ez iránt nem volt, szépen meg is rekedt a téma. Szóval, azóta lehet-e, vagy sem... - hogyan(?), stb … ⇒nincsen infóm. Ráadásul, kb ~1 éve rámírt a szaki, hogy bizonytalan időre felfüggeszti a tevékenységét, így ajánlani sem tudok senkit.
De, úgy emlékszem, hogy talán idén április környékén voltak akik szintén belevágtak volna a műveletbe. Nem tudom, hogy eredményre jutottak-e, vagy sem... A keresővel megtalálod, vagy kis szerencsével jelentkeznek maguk...

[ Szerkesztve ]

(#53900) sanyi0627 válasza t72killer (#53894) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Meg szerviz után már valszeg nem vízálló.
Tavaly volt az enyim szervizbe kijelzo és akksicserén. Váci úti szervízbe.
Rá fél évre poros volt a hátsó kameránál belülröl...

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.