Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45501) gerner1 válasza alcapone386 (#45500) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az a baj, hogy például a tornyok teljesítménye nem állandó. Sok helyen, éjjel "lejebb esik "ugyanott a térerő, ezenkívül pedig az adott torony által bonyolított forgalom is befolyással van arra, hogy adott időpontban, a központból miként szabályozzák. Napközben pedig gyakran van olyan is, hogy szomszédos tornyokra terelik a forgalmat, stb. Nehezen lehetne összeállítani, valami egzaktot.

[ Szerkesztve ]

(#45502) Jag válasza alcapone386 (#45500) üzenetére


Jag
senior tag

Ehhez elég sok adatra lenne szükség, hogy bármit is lássunk rajta szerintem, de rajtam ne múljon, ha ez segi't bárkinek is.
Telefon életkora, aksi, oprendszer, frissi'tés, beálli'tások, kijelző, téma, appok, mik vannak letiltva, kell egy hétvégi, egy munkábajárós, egy szaladgálós nap, mobilnet, wifi, térerő, torony, biztos van még, amin múlik.

(#45503) alcapone386 válasza Jag (#45502) üzenetére


alcapone386
őstag

Csináltam egy google szerkeszthető térképet.
Aki úgy gondolja, megosztaná kinek mit bír a készüléke, az itt megteheti.
Természetesen nem kötelező, mindenki szabadon eldöntheti meg akarja e osztani a tapasztalatait vagy sem.
A térkép szabadon szerkeszthető mindenki számára. Ha van bárkinek ötlete, nyugodtan szerkessze :) Remélem nem lesznek partizánkodások.
Természetesen név nélkül megy a dolog, engem főleg nem érdekel, hogy ki hol lakik :)

Linket megnyitva, be kell jelentkezni gmail fiókba, majd a bal felső sarokban rákattintani a szerkesztés gombra.
Ha ez megvan máris elhelyezheted a jelölődet(kereső mező alatt a gombostűre kell kattintani, majd a kívánt helyiségre) és beírhatod a tapasztalatokat.

[Bárki által szerkeszthető térkép]

Csináltam egy Miskolci és egy Szegedi mintát is. Ezek alapján szerintem csak annak nem megy a kitöltés aki nem akarja :)

Remélem nem ütközik a fórum szabályzatába ez az ötletelés.

[ Szerkesztve ]

(#45504) alcapone386


alcapone386
őstag

Közben azt elfelejtettem, hogy a leírás PC re érvényes. :) Asztali nézetben sikerült mobilon is elővarázsolnom a jelölőt.

[ Szerkesztve ]

(#45505) vohanyi válasza alcapone386 (#45503) üzenetére


vohanyi
senior tag

Kitöltve részemről - Győr ..

(#45506) alcapone386 válasza vohanyi (#45505) üzenetére


alcapone386
őstag

Reméljük kiderül valami okosság :)

(#45507) vohanyi válasza alcapone386 (#45506) üzenetére


vohanyi
senior tag

Sok minden nem fog, fentebb 'gerner1' ezzel kapcs. már leírta tutit... véleményem így visszaolvasva, 1-2 ember stílusa minősítette tudását is, ajánlom figyelmükbe a hagyományos nyomógombos telokat, illetve a most kikerült "felujított" régi nokiákat.. mert ugye "okos" telót .... (itt a mondás helye van ) - :DD

(#45508) INMOTEP válasza gerner1 (#45493) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nem fogom visszakeresni amikor irtam az akku gondomról és jó páran köztük te is ! irtátok hogy másnál miért nem jelentkezik egyebek ....,valami ilyesmit irtatok már nem emlékszem pontosan .De nem is érdekel ez nem akarok vitatkozni ,van jobb dolgom is .Csak leirtam a véleményemet ,az meg nem érdekelt soha ki nem ért velem egyet .Csak hogy tisztázzuk Itt nem nagy mértékű merülésről van szó ! mert a készülék nem melegszik egyáltalán ,de nem ilyen volt anno akkor sem ,sőt maga a rendszer sem anyira stabil szerintem .Mostmár igy marad ,talán az új rendszer javit még valamit rajta vagy nem

[ Szerkesztve ]

(#45509) datya


datya
csendes tag

Üdv mindenkinek! A msi nap vettem újonnan a telenortól egy s7 edge készüléket és az lenne a kérdésem, hogy szemből nézve az edge széleknél kicsit rózsaszines hatása van a kijelzőnek , de ha más szögből nézem akkor viszont nincs ez a hajlított üveg miatti fényvisszaveredős miatt látszik így vagy ez hiba ?

(#45510) Alonso69


Alonso69
senior tag

Sziasztok.Egy kicsit más,nem kapcsolódik a mai "vitához" OREO TN-2009 0.5 ,akit nem érint ,attól elnézést ,lépjen tovább. :)
Ezt a frissitést csak tiszta telepítéssel szabad felrakni ,különösen a(U)DATA(/U) törlése,enélkül jobb nem felrakni.Változások:
Portolt végtelen előkép s8+ (kivenni, felhasználni tilos)
Óra -bármilyen szín (be-ki) dátum ,másodperc és egyébb beállítások(kivenni,felhasználni tilos)
Face unlock (kivenni felhasználni tilos)
A Home gomb beállítása 12 fúnkció
Doze QMS (kikapcsolt képernyőnél google service ,alszik)
Aktiv kapcsoló QHD
Aktiv kapcsoló (szenzor vílágítás) én még találtam meg hol van.
Kikapcsolva pulzusérzékelő szenzora
Egyenlőre ennyi ,a Gear S plugin engedélyeket kér az induláshoz,lehet működik?
A viper android telepíthető a Magisk-ból.
Olyan mintha S8+ lenne a kezemben,hát érdekes ,meglátjuk milyen lessz.
Itt a [link]

Térkép kitöltve:Baja :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#45511) Alonso69 válasza Alonso69 (#45510) üzenetére


Alonso69
senior tag

BAJA ,csak elnyomtam,remélem leszünk többen akik részt vesznek ebben a felmérésben. :)

Xiaomi 12

(#45512) alcapone386 válasza Alonso69 (#45511) üzenetére


alcapone386
őstag

Map: Reméljük. Egy próbát megér .

Oreo: nagyon vártam már. Köszi! Ma este megy is felfelé :)

(#45513) Cry0 válasza Alonso69 (#45510) üzenetére


Cry0
őstag

Erb9?
illetve ehez a romhoz is kellenek a 0,3 hoz szükséges telepítendő fájlok?
alcapone386 Kitöltve, Atkár :B

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#45514) Alonso69 válasza Cry0 (#45513) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia.
Ez még ERB 6-os ,Javítások, illetve az S8+ portolt rom és az Oreo keresztezése. A régiből nem kell semmit felrakni ,most a teljes képernyős hívás -fogadást tesztelem( az is új lett )és egy Egyszerű Rom Control is próbára vár,ha működnek ,feltöltöm .

Xiaomi 12

(#45515) Cry0 válasza Alonso69 (#45514) üzenetére


Cry0
őstag

a facebookos elugró ablak problémámat meg tudod nekem nézni hogy még mindig fent áll-e? :B

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#45516) alcapone386 válasza Alonso69 (#45514) üzenetére


alcapone386
őstag

Már fent is van. Jöhet a tesztelés :)

(#45517) Alonso69 válasza Cry0 (#45515) üzenetére


Alonso69
senior tag

Bocsi ,de nem emlèkszem,hogy mi is volt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#45518) Alonso69


Alonso69
senior tag

A teljes képernyős hivás fogadás tökéletes ugyan -úgy kell felrakni ,beállítani ,mint az előzőt.a Rom control sajnos orosz nyelvű,ennek tudatában ki lehet próbálni,aksi töltötség visszajelzés egy vonallal,mátrix animáció a memória tisztitásnál ami bíztos ,hogy műkszik.[link]

Xiaomi 12

(#45519) Cry0 válasza Alonso69 (#45517) üzenetére


Cry0
őstag

facebookon ha megnyitok pl egy hirdetést vagy egy cikket akkor "az alkalmazás bezárult" hiba üzenet fogad

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#45520) alcapone386 válasza Alonso69 (#45518) üzenetére


alcapone386
őstag

Két kerdésem lenne hírtelen.
1. Home gomb funkciókat amit írtál azt merre találom?
2. CSC-t te tudtál változtatni? Én megpróbáltam amivem 7.0 alatt csináltam, de bejött amire számítottam. Bootlop lett így most megint újraraktam a romot. Csak azért kéne másik CSC hogy menjen az ismeretlen számok azonosítása és voLTE :)

Szerk: 1. megvan :)

[ Szerkesztve ]

(#45521) Alonso69 válasza Cry0 (#45519) üzenetére


Alonso69
senior tag

Frissűlt a Facebook ,rögtön a Smart Witch telepítés után ,mindent megtudok nyitni ,videót, hírdetést és nincsen hiba üzenet,de Kérdezd meg alcapone 386 -ot is.

Alcapone.a Home gomb funkciókat az extra settings// hardware buttons//home button alatt találod .
A CSC- nem szoktam váltani ,nem is próbáltam eddig.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#45522) chubby2o6 válasza vohanyi (#45496) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Szia! Én megpróbáltam, de az apk telepítése után nekem semmi nincs a data/overlays/jsonfiles/trialjson mappában. Igaz, nem gyári romon vagyok. Létezik, hogy Superman romon nem működik? TW alapú rom.

(#45523) alcapone386 válasza Alonso69 (#45521) üzenetére


alcapone386
őstag

Sajnos facebookban nem fogok tudni segíteni, mert kerülöm mint politikus a gyóntatófülkét :)

Nem tudom használjátok-e, de oreora való dual speaker: link tesztelve--》 hibátlan

CSC: semmi gond. Várok egy oero kompatibilis CSC changerre :)

[ Szerkesztve ]

(#45524) alcapone386 válasza alcapone386 (#45523) üzenetére


alcapone386
őstag

Oreo észrevétel: pulzusmérő nem műxik :( Sebaj :)

[ Szerkesztve ]

(#45525) Alonso69 válasza alcapone386 (#45524) üzenetére


Alonso69
senior tag

Kivan kapcsolva a szenzor ,mert híbásan működött. :)
Majd kiderül mivel lett jobb vagy rosszabb.

Xiaomi 12

(#45526) Parallaxis válasza laszlolczka (#45492) üzenetére


Parallaxis
addikt

De mért nem lehet a rendszert 1/2 évente újra húzni.Az a pár app amit használok 10 perc alatt vissza állitok be lakom a telót.

Mert sokan mások használják is a készüléket.
Nálam egy újratelepítés/belakás közel egy nap.
(Főleg, mióta a Samsung úgy döntött, hogy többé nem menti el az alkalmazások beállításait, csak az alkalmazásokat magát, így mivel nincs root, gyakorlatilag nincs semmi használható backup/restore megoldás.)

Az emlitett időszak alatt rengetek szemét keletkezik.Ezt tárolni- kezelni kell a telónak.

Ez a dolga az operációs rendszernek, nem a user feladata, hogy ezzel vacakoljon. Normális esetben ennek nem szabadna gondot okozni, de sajna az Android a mai napig nem nőtt fel odáig, hogy ezt képes legyen megbízhatóan kezelni.

(#45527) Jorgos01


Jorgos01
tag

Hogy jó tapasztalatok is legyenek az akkuról.
Igaz még csak kb. 3 hetes a készülék.


Nekem reggelre jellemzően 3%-ot esik. (Nyíregyháza, térerő gondom nincs.)
Wi-fi reggel nyolctól este 10-ig folyamatosan bekapcsolva. Játék, video, zenehallgatás semmi.
Alapvetően telefonálásra, emailezésre használva. Meg egy kis böngészés.
Soha rosszabbat.

[ Szerkesztve ]

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#45528) gyuri81 válasza Jorgos01 (#45527) üzenetére


gyuri81
veterán

Ez igen!!! :R

(#45529) Parallaxis


Parallaxis
addikt

Nálam ez a mai nap:

(#45530) laszlolczka válasza Parallaxis (#45526) üzenetére


laszlolczka
őstag

Igen én is használom, de ha valóban közel 1 napba telik a vissza állitás, akkor asztali gépet javaslok.10 olyan appvan amit megvásároltam, navi reklám blokkoló stb.Vagy a mentést teszem vissza ami ritka.A tiszta telepités hive vagyok.Nálam nincsennik olyan hibák amiket a fórumba olvasok.Mégis csak egy telefonról beszélünk.Tökéletes telefon pedig nem volt nem is lesz.Koromnál fogva rengetek telóm volt, de ezzel elégedett vagyok.Sajnálom hogy te nem.

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#45531) Csobotario


Csobotario
csendes tag

Nincs új a nap alatt.. Az összes optimalizáló app letörölve, wipechache utána.. A tökéletesség hátárán hozza a formáját akkumerülés terén is tovább, nevetséges 55 percnyi kijelzőidővel és majnem 30%-nyi akku merüléssel, gyakorlatilag nem használtam ma szinte semmire sem..

[ Szerkesztve ]

(#45532) California1 válasza INMOTEP (#45486) üzenetére


California1
őstag

"..Egy idő mulva úgyis rá fog kényszeriteni a play áruház hogy frissitsem le ,és akkor minek szenvedjek a szoftverezéssel nincs értelme .Ez már soha nem lesz olyan amilyen volt"

Pontosan ahogy leírtad ! Ugyanúgy mint az iPad és iPhoneoknál. Ezt nem írtad.

Maximálisan jól látod.

(#45533) würzburger


würzburger
aktív tag

Hát Srácok 1.5 év együtt töltött idő után Note8-ra váltottam... Azért ezt a topikot sem hanyagolom majd... 😊

(#45534) chubby2o6 válasza Csobotario (#45531) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Mondtam, nem fogod megúszni FR nélkül.
Csak kalandvágyból is kipróbálhatnád.
Mentsd el a híváslistát, üzeneteket a Samsung Cloudba, a fényképeket töltsd fel a Google Fotókba, aztán odinnal FR-el rakd újra a romot. Belakásnál csak a híváslistát, üzeneteket állítsd vissza a mentésből, minden más appot, amit használni akarsz, szedd le újra a Play-ről.
Elképzelhető, hogy utána is ugyanígy merül, de akkor legalább kizárhatod az sw hibát, és ha még egy éven belül vagy, szervizben gariban kicseréltetheted az aksit.

(#45535) Csobotario válasza chubby2o6 (#45534) üzenetére


Csobotario
csendes tag

Egy 0,5 éves telefonnál FR?? Szerintem ez szánalmas de mindegy. Haverom mate 8 pro-ja most 2 éves és kenterbe veri ezt... jó ő megtartotta a Marshmallow-t. Én kiadom az útját ennek. Amúgy GSMpalota nevű helyen vettem, de többet nem veszek ezektől semmit.. gyanús, hogy valami külföldi szemetet sóztak rám, csak nem voltam elég körültekintő anno sajnos és ezt nem vettem észre, mert minden szinte gyári formában volt csomagolva, csak az lett gyanús kb 1 hónap után, amikor feltettem a phoneinfo-t, hogy a CSC Italy.... Drága tanulópénz volt ez számomra.

[ Szerkesztve ]

(#45536) Jag válasza Csobotario (#45535) üzenetére


Jag
senior tag

Jaaaaa, hat kerem akkor ne csodalkozz.
Vettel egy buheramobilt, ami ki tudja honnan van es mi tortent mar vele es csodalkozol hogy problemaid vannak?

(#45537) chubby2o6 válasza Csobotario (#45535) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Én is webshopból rendeltem, és nekem is olasz Nougat rom volt rajta gyárilag. Én egyből feltettem egy 6.0-s BTU romot, de nem igazán tetszett a gyári MM, szal elfogadtam a felajánlott frissítést Nougatra. Soha nem volt aksi gondom. Azóta már custom romon vagyok, ebben is BTU volt az alapértelmezett csc, úgy hagytam, ezzel sincs aksi bajom.
Nincs jelentősége az FR szempontjából, hogy mennyi idős a teló, kétnapos korában is beragadhat valami. ( Bár a képet nézve, szerintem egy nap után a 66% teljesen rendben van. Gyári romot használsz, ha szolgáltatós, akkor azon lehet jónéhány előre telepített, felesleges, de mindig futó app. Ezt belekalkulálva a 66% tök jó.)
Ha nem érdekel a garancia, akkor azt mondanám, rootold, tegyél fel egy custom romot. Ha számít a gari, akkor odinozz fel egy gyári romot FR után, vagy az odinban pipáld be az FR-t. Egy próbát mindenképpen megér, mert így kicsit olyan, mintha egy defekt miatt akarnád eladni az autódat. :)

[ Szerkesztve ]

(#45538) Csobotario válasza chubby2o6 (#45537) üzenetére


Csobotario
csendes tag

Az a 66% nem maradt volna annyi, szerintem reggelre 45% sem maradt volna az akksiban... Újra kellett indítanom és talán ez állítja meg a merülést, ezután beáll a stabil 1% / 3 óra merülés.. Hát igen a mindennapi újraindítgatás az én FR-em XD vicc..

(#45539) chubby2o6 válasza Csobotario (#45538) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Én még most is azt mondom, hogy semmi baja az aksidnak. Gondolj bele, 33% egy nap alatt 1 óra SoT-al, ha sarkítjuk, akkor pont három napig megy egy töltéssel és lesz 3 óra Sot-od. Vagy két napig 4,5 óra SoT-al, szerintem egy okostelónál ez simán jó. Fogadd el, hogy ha egy okostelót úgy használsz, ahogy egy okostelót szokás, akkor azt bizony minden este töltőre kell rakni.
Ettől függetlenül egy FR nem árthat.

(#45540) Jack Oneill válasza Jag (#45536) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Errol beszeltem itt par hete. Akik nyafognak, 90%-a hasonlo helyen vette a telot.

[ Szerkesztve ]

(#45541) Csobotario válasza chubby2o6 (#45539) üzenetére


Csobotario
csendes tag

Ez a telefon 5,5-6 óra SOT-ot hozott talán van róla képernyőmentésem is még decemberben a 2017 májusi update volt fenn akkor.. megkeresem.

(#45542) OCTAMD válasza Csobotario (#45535) üzenetére


OCTAMD
őstag

Attòl hogy olasz vagy magyar vagy nèmet mi vàltozik?Elàrulom semmi.Ugyanazt kapod,csak a dobozban lévő papírok más nyelvűek ahogy a rom is.Nyilvàn vehettèl volna magyart is 40-50ezerrel dràgàbban,de hasznàlatban semmi különbség.Ettől függetlenül rà tudod pakolni a magyar romot(XEH)

Phone info meg egy kalap kaki ...

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#45543) gerner1 válasza Csobotario (#45535) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az általad "kifényezett" Mate 8 pro -val kapcsolatban, a teljesség igénye nélkül, néhány szösszenet, alig ~2 perc keresés után:
- gyorsítótár (cache) törléssel kapcsolatban néhány poszt a sok közül...
- merülés témaköre ...

Attól pedig, hogy a készülék nem itthoni, másik CSC -re kiadott ROM van rajta ⇒semmit nem jelent. Se rosszabb, se jobb nem lesz tőle ilyen szempontból egy készülék. Így ebbe kapaszkodnod is, teljesen felesleges, és öndevalváló.

Kulturáltan kértem, hogy nézzetek bele más topikokba, és végezzetek keresést is. Legalább arra figyelhetnél, hogy amit példának próbálsz felhozni, az legalább mindazon szempontokból védhető legyen, amelyeket itt kifogásolsz.
⇑Akkor ezek szerint, az is tré készülék? ... - Ugyan már.

Ezektől függetlenül, a Mate 8 akkor sincs party -ban az S7 -tel, ha egyébként minden rendben vele. Nem egy liga a két készülék, de ettől függetlenül az is használható, és kedvelhető. Pont úgy, ahogy ezeken kívül még jónéhány másik is.

[ Szerkesztve ]

(#45544) Jack Oneill válasza gerner1 (#45543) üzenetére


Jack Oneill
veterán

+1 :D
Tobbek kozott meg ezt is mondtam a nyafogoknak, hogy olvassanak bele mas topikba, ott is ugyanugy vannak hasonlo panaszok. Sajnalom a sz..ar peldanyt kifogokat, de ne a telot hordjak le a sarga foldig. A Mate 8 meg kozeleben sincs az S7-hez :D

[ Szerkesztve ]

(#45545) chubby2o6 válasza Csobotario (#45541) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Látod, ezért nem kell rárepülni minden frissítésre. Ha valami úgy működik, hogy minden szempontból megfelel neked, akkor ahhoz mint tud hozzátenni egy frissítés? Én amúgy sem vagyog odáig az OTA-ért, nem tartom szerencsésnek, ha egy teljesen belakott, beállítgatott rendszerre ráengedek egy ilyen-olyan változtatásokkal teli frissítést. Ha nagyon muszáj, Fr után odinnal felteszem az új romot, és inkább rászánom az időt a belakásra.
Az megvan egyébként, hogy amennyi időt belefeccoltál eddig az ezzel kapcsolatos fórumozásba, azalatt már régen ráodinoztál volna egy szűz romot? ;]

(#45546) KTibxx


KTibxx
aktív tag

Sziasztok! Eléggé fellángolt 1-2 tagban az elégedetlenség.
Minden bántás nélkül egy-2 gondolat.
"..Egy idő mulva úgyis rá fog kényszeriteni a play áruház hogy frissitsem le"
Semmi nem kényszerít senkit semmire. Te vagy az "ura" ez csak egy gép. Én az tettem, hogy az általam használt bevált app verziók közül a gyártótól, vagy APKMirror-ról stb. elmentettem az apk-t. Újratelepítés után manuálisan kell visszatenni (nincs hiba). Melós, egyáltalán nem elavult módszer, nem kell ettől félni. Már azért sem mert ha 1szer rendben van a rendszer nem nagyon lesz szükség erre megfelelő karbantartás mellett.
Adhell-ben mindent tiltottam ami nem kell naponta (pl play áruházat is): Lassacskán 1 éves az enyém és ugyan úgy hozza az 5-7 óra kijelző időt pedig nyúzva van (nem játékra, és igaz nem engedtem az újabb rendszerfrissítéseket sem - nem pozitívak a tapasztalataim) Semmi háttérben futó online tevékenység nincs engedélyezve, 3-4G is csak akkor ha kell. Ebből következik, ha ezek kellenek -ami nem bűn- töbletfogyasztás az ára, ez így természetes.
És az egyik leg fontosabb: érdemes megfogadni ami szóba került, hogy egyszer kell rendberakni (akár FR, de jobb ha felteszel egy magyar hivatalos rom-ot) nem lesz több gondod vele! Sajnos nem egy problémáról olvasni a "félhivatalos" forrásból származó készülékeknél! Ezen lehet rágódni, de ennyi idő alatt rég készlennél már :)
És tetszik-nemtetszik karban kell tartani időnként.
17 éves tapasztalatból mondom, nem vettél rossz típust!
Sok sikert!

[ Szerkesztve ]

(#45547) vohanyi válasza KTibxx (#45546) üzenetére


vohanyi
senior tag

+1 - amit írtál, egyetértek, még a 17 év is stimmel nálam is ... mondjuk én a play áruházat hagyom, appok frissítésével,már ami onnan van hivatalos, hagy frissítse, abból soha nem volt gondom.2-3-4 G, meg annyira változó,helyfüggő..

(#45548) grabber


grabber
addikt

Direkt nem raktam töltőre az este. Tegnap 600km vezettem ezért is merült ennyire!!!
Az éjjel 59% volt ma reggel 49%
Óránként 1%-oz merült az éjjel.
Semmi repülő mód
Semmi energia takarékos mód
Semmi program bezárás (facebook,messenger... mind ment)
Semmi wipe fél éve
Üzemidő 940 óra

Annyi hogy én a legelején még anno kikapcsoltam a felesleges Google,Samsung szolgáltatásokat. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#45549) feka007


feka007
nagyúr

Sziasztok!

Milyen védőtokot ajánlotok fekete S7 edge-re? Lényeg, hogy jól nézzen ki és védje esésnél.

(#45550) gyuri81 válasza feka007 (#45549) üzenetére


gyuri81
veterán

Spigen Rugged Armor pl

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.