Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45451) alcapone386 válasza Cry0 (#45447) üzenetére


alcapone386
őstag

Facebook ot nem használok. Magisknál előugró ablak alatt mit értessz?

(#45452) Jack Oneill válasza alcapone386 (#45435) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Na ez engem is erdekelne, mert nem igazan tudtam eddig rajonni, hogy hasznal-e vagy nem a gyari altatas. En speciel most hasznalom, es nem latom, hogy jobban merulne tole. Talan meg hasznos is. De nagyon varom a tobbiek tapasztalatat is.

(#45453) vohanyi válasza Jack Oneill (#45452) üzenetére


vohanyi
senior tag

Amikor kiírja,hogy altatásba rakta,mert régen használtam, tudomásul veszem-ennyi,de én nem rakok be magamtól... jól kezeli le.

(#45454) Jack Oneill válasza vohanyi (#45453) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Egyszer tettem egy probat es banom, hogy nem csinaltam kepernyomentest. Ha azon a beallitason volt, hogy ,,mindig alvo'' akkor jobban birta a telo. Nyilvan, mivel nem ette az energiat a hatterben az adott alkalmazas. Ertesitesek ugyanugy jottek. Max a facebooknal volt, hogy csak belepeskor jelentek meg az ertesitesek, ez nem zavart. De most par napig teszek meg egy probat igy is, meg ugy is.

[ Szerkesztve ]

(#45455) alcapone386 válasza Jack Oneill (#45454) üzenetére


alcapone386
őstag

Na akkor ütközünk :) Nekem epp jobban merült. Szerintem függ attól is, hogy milyen appot teszel bele. Ha olyan kerül bele, ami folyton ébren akar maradni, annak az altatása folyamatosan adhat munkát a procinak.

(#45456) Jack Oneill válasza alcapone386 (#45455) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Meglatjuk. Most hosszabb probat teszek. De igazad van egyebkent, megis ezt tapasztaltam.

(#45457) aprokaroka87 válasza alcapone386 (#45455) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A Grennify mondjuk root+xposed esetén lehet hatásosabb.

Nem tudom te hogy használtad.

(#45458) vohanyi


vohanyi
senior tag

Tessék, 8 órás éjszakai pihi után, 3% ... Képerny.felb. wqhd,telj.üz. optimalizált, és semmi energiatakarékos kütyüt nem haszn, aod kikapcsolva,de ezt már írtam. [kép] - [kép]

(#45459) gyuri81 válasza vohanyi (#45458) üzenetére


gyuri81
veterán

Szerencsés vagy! Fogadd el , hogy vannak olyan S7 edge-k amik UGYANILYEN beállítások mellett 12%-os is merülnek éjszaka!

(#45460) Jack Oneill válasza vohanyi (#45458) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nem rossz. Nalam az energiatakarek miatt 0-1 %

(#45461) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Amúgy, ha már a fogyasztás a téma..

Superman rom van fent, semmi felesleges/kamu/optimalizáló app nincs fent.
Ha lefekvés előtt, rendes napi használat után, kilövöm az összes alkalmazást a gyári feladatkezelővel és repülőgépen hagyom, kb 7 óra alatt 15%-ot fogyaszt.
Ha inkább rebootolom lefekvés előtt és úgy hagyom repülőn, akkor kb 2-3%-ot.
Ennek vajon mi lehet az oka?

Nagy merülésnél ilyenkor fogyasztásnál eszköz készenlétben és android rendszer van kb 7%-al.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#45462) gyuri81 válasza Zirowe (#45461) üzenetére


gyuri81
veterán

Ha lefekvés előtt, rendes napi használat után, kilövöm az összes alkalmazást a gyári feladatkezelővel és repülőgépen hagyom, kb 7 óra alatt 15%-ot fogyaszt.
Ha inkább rebootolom lefekvés előtt és úgy hagyom repülőn, akkor kb 2-3%-ot.

Na ez az! Erre még senki nem jött rá, csak azt tudják leírni ,hogy a felhasználó a hülye :(
Többek közt itt sokalltam be a telefontól...

(#45463) aprokaroka87 válasza gyuri81 (#45459) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ne lepődj meg ha a telefon lelkivilága is rossz néha, azért merül jobban :D.

Amúgy meg az hogy te mit állitasz be nem biztos hogy sokat számit.

Egy esetleges beragadt wakelock is okozhat jobb merülést, és azt meg nem is biztos hogy jól kijelzi az akkumlátor fogyasztás rész.

Plusz tudomásom szerint, ezek valamilyen szinten becslésen alapulnak.

(#45464) vohanyi válasza Zirowe (#45461) üzenetére


vohanyi
senior tag

Alkalmazások bezárása,bal alsó, csak a mostanában megnyitottakat zárod be, éppen ezért : [kép], a Gmailt azért zártam be, mert a samsung mailt használom. - azért lett ujra 100% közben,mert usb-n hagytam feltöltés miatt ...

[ Szerkesztve ]

(#45465) laszlolczka válasza Zirowe (#45461) üzenetére


laszlolczka
őstag

Hát a Superman rom nem hires az akku kezelésben.Ezért is áltam vissza a gyárira. Simán hozza az 5 óra kijelző időt.Melyik kernelt használod?

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#45466) wayne1


wayne1
senior tag

Mondjuk az akku fogyasztást nagyban befolyásolja a hálózat térereje is. Sajnos hiába lakom a városközpontban az albérlet az alagsorban kialakított lakásban van és 1-2 pálcika van csak a térerőből. Sajnos észre is veszem, mert itt jobban merül a telefon mint máshol ahol fullos a térerő.

(#45467) seger válasza gyuri81 (#45462) üzenetére


seger
addikt

Pont ezt akartam írni ahogy olvastam, hogy majd írják user error... bla bla bla...
Sokan ezért váltottak... nem user error... egyszerűen valami szar....
Ha nálluk is jelentkezne, akkor persze tuti nem user error....

(#45468) vohanyi válasza seger (#45467) üzenetére


vohanyi
senior tag

Nem egészen,.. alkalmazásokban, amit nem használsz,de eszi akksit,pl. health.. ki lehet lőni,de mutattam... én,amit beraktam, voda/4G-n/LTE/ hagytam,de wifi/mobilnet kikapcs, soha nem rakom repülőbe....

(#45469) gyuri81 válasza vohanyi (#45468) üzenetére


gyuri81
veterán

Szerinted az ilyen alap app-okat nem tiltottam le mint S-Healt és társai???

sajnos megvan még az s7, szívesen elpostázom neked és tedd egymás mellé a két készüléket és majd rájössz, hogy a két telefon nem egyformán viselkedik!!!

Ha csak én írnék ilyen merülés dolgot még megértem, hogy balfsz vagyok, de tele van vele a fórum

(#45470) Jag válasza seger (#45467) üzenetére


Jag
senior tag

Én inkább megfordítanám a kérdést.
A nagy többségnek miért nem szar?

Szerintem az emberek rosszul pozicionálják be a telefon fogalmát.
Konzol, pc, laptop, GPS, fényképezőgép, távirányító, és minden egyéb eszköz kiváltására használják.
Ami ugye elvben működhet, de vegyük észre, hogy ez egy tenyérnyi telefon.
Túl nagy az elvárás.
A user error az én szemben azt jelenti, hogy a fentiek eléréséhez, sok olyan program kerül a telefonra, ami még ha le is töröljük okozhat galibát. Nem gondolom, hogy bármilyen telefonra jótékony hatású lenne egy Talking Tom telepítése pl. Vagy bármiféle rendszer buzeráló app. Ezen is csak egy operációs rendszer fut, mint minden más eszközön. Nem jedi kard és nem is svájcibicska, hiába is szeretnénk. Még!
Azt is lássuk, hogy egy pár centis akkumulátortól várunk el olyan teljesítményt, mint egy lapot, vagy egy hálózatra folyamatosan kötött pc.
Egy pc is bemondja az unalmast egy idő után, pedig az komolyan fel van készítve a programok futtatására rendszer szinten.

(#45471) gerner1 válasza gyuri81 (#45469) üzenetére


gerner1
Topikgazda

"Ha csak én írnék ilyen merülés dolgot még megértem, hogy balfsz vagyok, de tele van vele a fórum"
-Azért ez nagyon finoman fogalmazva "barokkos túlzás", és ezt Te magad is pontosan tudod...

(#45472) vohanyi válasza gyuri81 (#45469) üzenetére


vohanyi
senior tag

S7, vagy S7E ? függ a ROM-tól,és ezer féle mástól, de összeröffenhetünk, ha Győr fele jársz, feljössz..stb..

(#45473) vohanyi válasza gerner1 (#45471) üzenetére


vohanyi
senior tag

👍

(#45474) aprokaroka87 válasza Jag (#45470) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Csak úgy ovatosan megkérdezem.

Szerinted root jog nélkül mennyire tud belenyúlni a rendszerbe egy "optimalizáló" app?

:D

(#45475) Jag válasza aprokaroka87 (#45474) üzenetére


Jag
senior tag

Ugyan annyira, mint a Talking Tom, vagy bármilyen szutyok spam progi.
Nem az a lényeg, hogy a rendszerbe nyúl bele. Az lenne még szép...
Teleszemeteli.
Vagy te még életedben nem telepítetted újra a pc-det?
Sose hallottál még ilyenről mi?

(#45476) vohanyi válasza aprokaroka87 (#45474) üzenetére


vohanyi
senior tag

Csak úgy óvatosan megjegyzem, merítheti szépen akksit :)

(#45477) aprokaroka87 válasza vohanyi (#45476) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nyilván ha rosszul van megirva az app vagy adott OS nem szivleli az adott appot.
Ilyen pl a GPSZ, valakinél nincs gond vele, valakinél meg mindig merít.

Nyilván ilyenkor a kérdés az az hogy az user kit hibáztasson, a Google-t mert úgy irja meg az appot, vagy pedig a telefon gyártóját.

A GPSZ pl ellégé beletud "épűlni" a rendszerbe.

(#45478) laszlolczka válasza Jag (#45470) üzenetére


laszlolczka
őstag

+1.Nagyon érthetően leirtad.Külföldi fórumokon inkább csak a costum romoknál panaszkodnak az akku időre,főleg a béta oreó végett. :R

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#45479) Zirowe válasza laszlolczka (#45465) üzenetére


Zirowe
nagyúr

SuperStock, 5 órához közel nincs. :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#45480) Keem1


Keem1
addikt

Komolyan nem értem ezt az akku mizériát :D
Nálam van hogy éjjel 2%-ot, máskor 14-et merül.
Nemrég 6 óra SoT volt, ma 2,5. Térerő, használat mind változhat.
Barlangban élünk, hogy nem tudjuk feltölteni? Akár naponta 2-3x is fel lehet. De egy napot még a legmostohább körülmények között is kibír. Ha nem, ott a táskában a 10 Ah-s mobiltöltő.
Kit érdekel hogy mennyi a sot? Én csak használom. Felőlem merülhet, majd feltöltöm.

[ Szerkesztve ]

(#45481) alcapone386 válasza Keem1 (#45480) üzenetére


alcapone386
őstag

+1. Melóhelyen is van egy tronsmart qucik charge, otthon gyári samu. Ha nagyon kéne van power bank is aztán csá :)

Hozzátenném melóhelyen lassan meg kell takarítani mert már poros. :)

(#45482) Xanax88 válasza Jag (#45470) üzenetére


Xanax88
tag

Az a baj, hogy mikor egy ember mer panaszkodni, egyből 3 másik ugrik neki és emiatt rengetegen nem is irnak inkább, mert már kicsit unalmas, az, hogy semmire nincs megoldás, csak az összefoglaló, meg a wipe, aztán ha nem segít, akkor biztos user error... nevetséges.
Rengetegszer mire lecsesztek valakit, hogy miért merészelt kérdezni, ugyan annyi energiával válaszolni is lehetne neki, nem az első telefonom és nem az első követett topicom, de ilyen buzi hozzáállást még sehol nem láttam prohardveren...
Gyakorlatilag 'wipe' és 'összefoglaló' spam az egész fórum.
Ismerettségi körömben van még 2 másik S7E tulaj, mindkettő hasonló okok miatt nem ír ide semmit.
Az, hogy ti veritek magatokat a fasza akkuidőre, meg mindenkihülye akinek nincs meg a 6 óra sot, 48 óra keszenlét és ezt kb mindenhol a többiek orra alá toljátok egyenesen undorító... ez így nem egy közösség, hanem egy 4-5 tagú fanboy banda...
Nem mérvadó ilyenből leszűrni, hogy a nagy átlagnak milyen jó minden.
Pár nagyhangú emberből általánosítan mindenkire azért erős.

Mondjuk az is meredek, hogy teljesen alap és magától értetődő dolognak kezelitek a wipe cachet egy olyan készűléknél ami 2-3 éves napi használatra lett tervezve és a userek nagyrésze azt se tudja mi az, normális esetben ha minden jól megy, nehogymár ilyenekkel kelljen szarakodni, érdekes, máshol nem kellett... Furcsa módon a Note2 mön egyszer ha csináltam, és a mai napig ugyan olyan jól megy mint a dobozból kivéve... ráadasul azt még sokkal aktívabban használtam mint ezt, rommáhányva appokkal sem produkált olyan anomáliákat mint a hetes.

Hát ennyi... aztán azt csináltok amit akartok, ha nektek ez így jó... szemelyszerint majdnem pont leszarom. Csak bosszantó látni ezt minden nap ha felnézek.

Krisz

(#45483) gerner1 válasza Xanax88 (#45482) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Sajnos ezekkel a barokkos túlzásokkal, Te is éppen arra az oldalra estél át, amelyet éppen kifogásolsz. Szóval egy picit véleményes a posztod, mert úgy hirdetsz a tartalmával valamit, amelyben te magad nem vagy különb.

Továbbá megkérlek, hogy a trágár szavakat légy szíves mellőzd. Egyrészt nem megengedett egyik topikban sem, másrészt a stílus maga az ember.

(#45484) Jag válasza Xanax88 (#45482) üzenetére


Jag
senior tag

Úgy látom elmaradt a napi adagod, a nevedből ítélve.
Én teljesen normális hangnemben leírtam a véleményem.
Sehol, egyszer sem írtam még itt összefoglalót, se wipe-ot.
Sehol nem vertem magam semmire, úgyhogy ezt a hangnemet otthon, vagy azzal, akivel bajod van...
Ha fusztrál a telefonod, akkor add el, vagy bánomisén és fogadd el, hogy vagyunk páran, akinek az ég világon semmi bajunk vele. Nem az én gondom, hogy téged ez zavar...

(#45485) gerner1


gerner1
Topikgazda

Javaslom mindenkinek (azoknak is, akik egyébként "elégedettek"...), hogy olvassatok bele más topikokba is, és végezzetek azokban keresést is. Gyakorlatilag mindegyikben találkozni fogtok a merüléssel, mégpedig az ittenihez hasonló arányban. A Recovery -ben való "manőverezés" szintén jelen van. Pont úgy, ahogy korábban többen nehezen fogadták el (itt is), hogy például a "hívásberagadás" problémája szintén érinti a többi készüléket is, nemcsak az S7 /S7E -t.

-Akkor azok is -mind- tré készülékek volnának ? Leírjuk, csak mert -mondjuk- adott esetben "én" kifogtam egy esetlegesen hibás darabot, vagy mert mondjuk képtelen vagyok a számtalan befolyásoló tényező közül megállapítani, hogy az "esetemben" melyek azok, amelyek megállnak/vagy sem ?...
- Valóban az az alap, hogy ha a másik leír "X"óra SoT -ot ⇒de nálam nem annyi sehogysem, akkor ettől már -mondjuk- szintén "made in dobd el" -lé minsősítem a készüléket? .. - vagy ami rosszabb, kétségbe vonom azt, hogy lehet (másnál) annyi is ?...
~5-7 fórumozó panaszkodik az "én" problémámmal is azonos bajról, a többiek (akik többségben vannak) viszont nem. De -ez- már alap, hogy "többségnek", és ezzel együtt hibásnak állítsunk be "valamit", ami ha valóban problémás volna önmagában, akkor az kivétel nélkül jelentkezne mindenki másnál is? ...
stb,stb,stb -
Ugyan már... Ezek a megközelítések mindegyike méltatlan.

Próbáljatok objektívebbek lenni. Amennyiben pedig valóban végéigpróbáltunk mindent, és nincs változás, akkor szervizbe kell adni. A többi telefon gyártó sem köt mindent a userek orrára. Egyrészt nem is elvárható, hogy a vevőik mélyebben ismerjék a készülékek "bugyrait", másrészt ott van (mindegyiknek) a szervizhálózatuk. Továbbá olyat sem hirdetnek, hogy "érteni kell hozzá", és ez itt is helytálló.

[ Szerkesztve ]

(#45486) INMOTEP válasza Jag (#45470) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nézd , 1 db játék sincs a készülékemen ,a hálózat is direkt 3g re van állitva hogy ne váltogasson a mobilenetet csak akkor kapcsolom be ameddig használom útközben .,facebook ,jófogás és ezen kivül 4 alkalmazás van rajta és csak telefonálásra használom a készüléket .Mégse érezném azt hogy olyan lenne az akku üzemidő mint anno amikor a gyári szoftverrel kijött a készülék ,ráadásul akku elhasználódásra sem lehet fogni mert nemrégen volt garanciában cserélve kijelző akku .A Készülék nem melegszik ,csupán kb 8 százalékot merül este 8-9 től másnap reggel 5 ig úgy hogy hozzá sem nyúlok ...Továbbá a véleményem nem fog változni ,az android rendszer frissitések miatt van az egész ,ez nem megoldás hogy töröljük a vipe cash-t vagy mit .A készülékkel kiadott szoftver verziónál soha nem volt akadozás és ilyen fajta merülések mint mostanában .Nekem mondhat bárki bármit ,és hiába mondjátok hogy miért nem raktam vissza ....Egy idő mulva úgyis rá fog kényszeriteni a play áruház hogy frissitsem le ,és akkor minek szenvedjek a szoftverezéssel nincs értelme .Ez már soha nem lesz olyan amilyen volt

[ Szerkesztve ]

(#45487) seger válasza Jag (#45470) üzenetére


seger
addikt

Ebben leírtál egy csomó olyan dolgot, amit szerintem nem egy átlagos ember használ.... ezekszerint talking tom-ozol. Az se baj... Én viszont nem, de még távirányítónak sem használom.... sőtt, a frissítés óta sem raktam fel semmit. Sőtt volt gyári állapot is és ugyan azokat raktam vissza....
Sőtt ha visszaolvasol, azért elég nagy %-ban van írás a merülésről. Nem 1-2 ember írta, köztük nem amatőrök, valamint nem kezdők....
Viszont vitázni ezen felesleges!!! Sokan váltottak, és sokan fogunk is.
Valami viszont biztos van. Ha valahogyan össze lehetne gyűjteni kinek van rendben és kinek nincs, és mikori készülékek, lehet valami kiderülne!
Viszont akinek nem merül mint a titanic, az örüljön neki és ne nézze le azokat akiknek szar és ne azt írkáljátok hogy a felhasználó egy balfasz... Hidd el, akiknek merül, azoknak elég baj az....
Ráadásul nem is értem miért hasonlítod egy pc-hez vagy egy notihoz....stb

Igazából nem csak válasz akart lenni, úgy mindenkinek írtam!

[ Szerkesztve ]

(#45488) INMOTEP válasza gerner1 (#45483) üzenetére


INMOTEP
őstag

Lehet mondani hogy túlzásokba esett ,de van benne valami amit ir.Egyszerüen nem tudjátok elfogadni hogy ez nem csak pár embernél előforduló hiba , sokaknak nincs viszonyitási alapjuk sem hogy milyennek kellene lennie és inkább csak használja és kész .Engem ugyan nem zavart régebben sem hogy irtátok próbáltátok bebizonyitani hogy ez csak pár embernél előforduló hiba és biztos a készüléken van valami ami akad .Nyilván ti sem használnátok a Wipe cash-t törlést szinte rendszeresen ha tökéletes rendszer lenne ! Ugyan ki fogja ezt csinálni mindig ? ti mindig ezt javasoljátok mindenkinek ,ez nem megoldás :U

(#45489) nggabi válasza INMOTEP (#45486) üzenetére


nggabi
nagyúr

Sw, de csak pont nálad rossz, mindenki másnál okés... A wipe cache legyen veled ;]

"szenyor dzsíííí"

(#45490) gerner1 válasza INMOTEP (#45486) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálunk is ~kb annyit merül éjjszakánként, mindkét S7E itthon (~7-9%). Más helyszínen kevesebbet. A mi esetünkben -a két helyszín között- egyvalamiben van különbség. Ezért a saját vonatkozásunkban letudtam szűkíteni a lehetséges okokat ⇒1-re.

(#45491) Nagya21


Nagya21
addikt

Üdv Mindenkinek!
Nos az elharapozó vitába nem akarok belszólni, csak tényeket közlök.
Január végi a telefon tehát szinte csak bejáratós, nincs semmi extra batteri app telepítve, csak a szokásos: időjárás, micosoft kártya, otp, digi,pinball, számológép+, asphalt, zsirozás, +social media.
Hálózat 4g, Voda.
Általában 3 naponta töltöm 10-30% maradék energiával.3-5 óra kijelzőidővel
Beállításoknál csak akkor aktív valami, ha megy a kijelző.
Reggel vettem le a töltőről (05.00) azóta 7%-ot merült, teljesen megvagyok elégedve vele.
Első napokban nekem is csúnyán merült, de aztán beállogattam mindent, az akksi is bejáródott, és azóta öröm és bodottá.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#45492) laszlolczka válasza INMOTEP (#45488) üzenetére


laszlolczka
őstag

Az is igaz amit te állitasz.De mért nem lehet a rendszert 1/2 évente újra húzni.Az a pár app amit használok 10 perc alatt vissza állitok be lakom a telót.Az emlitett időszak alatt rengetek szemét keletkezik.Ezt tárolni- kezelni kell a telónak.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#45493) gerner1 válasza INMOTEP (#45488) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Megkérlek, hogy ne általánosíts. Akire gondolsz, azokat pedig nevezd meg légy szíves. Akkor is, ha az egyébként -mondjuk- csak rám irányul. Én nem fogok megsértődni, mindig is nyitott voltam, és vagyok is az értelmes társalgásra. A "hőbölgés", "körül-nem-nézés", kategórikus kizárása valaminek (ami adott esetben másnál lehet teljesen más eredményű is),és hasonló aspektusok ⇒de hirdetése valminek... - ezek nem a társalgást definiálják, és nem is segítenek. Továbbá, a mindig (ezt+azt hirdetjük) sem helytálló...

[ Szerkesztve ]

(#45494) alcapone386 válasza laszlolczka (#45492) üzenetére


alcapone386
őstag

Skacok. Csinált már valaki statisztikát, hogy ki hol, melyik körzetben lakik? Kezdem azt hinni, hogy adótotony és adótorony között is van különbség. Pl nemrég költöztem Miskolcról - Szegedre. Miskolc hegyes völgyes terület, így tele van nyomva egy csomó toronnyal. Térerő majdnem mindenhol fullos volt. Visszagondolva az 5-6 órás sotok Miskolcon jöttek össze. Szegeden eddig az atlag 4 óra.

Lehet hülyeséget beszélek, de lehet hogy nem :D

(#45495) Jag válasza seger (#45487) üzenetére


Jag
senior tag

Értem, akkor szar az S7! (nekem nem)
Így oké?
Megnyugodtál?
Én nem vagyok márkafüggő, se S7 buzi, nekem ez nem hit kérdése. :-)
Én nem néztem le senkit. Leírtam a gondolataimat. Lehetséges okokat. És egész biztos vagyok benne, hogy van némi igazság alapja. Ja, hogy nem nálad? Simán lehet.
Ti húzzátok fel ezen magatokat. :-)

Azt nem vágom, hogy pl. miért nem adjátok szervizbe?
Rögtön kiderülne (ha van) a turpisság.
E helyett a rinya megy, hogy: jajj, merül, jajj SOT. Mindenki csak WIPE-ol! Sehol egy megoldás....
Hát ez egy fórum, ahol hasonszőrű kollégák vannak, nem samsung szervizes.
Elmondja amit gondol, amit tud. Nektek nem elég ez és fel vagytok háborodva, hogy nem kaptok megoldást a problémátokra. A user error nyilván azért merül fel több emberben, mert érdekes módon nekik jól működik.
Az érdekes annyira nem is érdekes, mert egy alap elvárás egy ilyen készüléktől, hogy jól üzemeljen.
Szerviz nem játszik, nincs megoldás, akkor szar. Nekem aztán hótmindegy. :-)

(#45496) vohanyi


vohanyi
senior tag

Erre különösebben nem reagáltatok, pedig, aki szereti a szép témákat, érdemes foglalkozni vele, és ott a link, nem csak rootolt telóra jó a megoldás, itt van pl. amit most használok, a BobCat Digital Blue témát , ami akksi kímélőnek is jobb, színei miatt is, mutatom : [kép] - [kép] - [kép] - [kép]

(#45497) gerner1 válasza alcapone386 (#45494) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem beszélsz hülyeséget. 👍 Ez is egy olyan tényező (külső körülmény), amit számításba kell venni.

(#45498) laszlolczka válasza alcapone386 (#45494) üzenetére


laszlolczka
őstag

Én Salgótarjáni vagyok, itt hozza a teló az 5 órát simán.No amikor a lányomhoz megyek( VII kerület) jelentősen csökken 3 óra.Szerintem nagy köze van a tornyoknak az üzem időhöz, még akkor is ha fixre állitod( pl 3g).

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#45499) laszlolczka válasza vohanyi (#45496) üzenetére


laszlolczka
őstag

Én is a kéket használom, nagyon bejön. Olyan mintha másik telóm lenne.😑

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#45500) alcapone386 válasza gerner1 (#45497) üzenetére


alcapone386
őstag

Lehet gyűjteni kéne, rárakni térképre és kirajzolódna egy kép, hogy van e összefüggés. Persze fontos az akksi állapota is, de egy körülbelüli adatunk lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.