Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13601) glacious válasza leslien (#13599) üzenetére


glacious
addikt

Eredeti gondolom csak a legelső gyári romnál lehet.

(#13602) leslien válasza glacious (#13601) üzenetére


leslien
nagyúr

nekem gyári rom van csak ota frissítés volt első perctől ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13603) Romeo619


Romeo619
senior tag

Sziasztok,

A mai napon fekete csíkos lett a kijelzője az egy hónapos S7 Edge-nek.

Amennyiben felhúzom a fényerőt kisebb lesz és eltűnik, ha leveszek akkor pedig nagyobb lesz majd beborítja az egész képernyőt.

Mi a radai fene baja van, beégett a kijelző vagy mi? Még csak le se esett...

(#13604) vadászcsiga válasza Hando (#13563) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez nagyon jo cucc. Egyelőre szokni kell, ráadásul az en gombom nem kattog, de tetszik. Jo lenne ha lehetne több dolgot rendelni a home gomhoz, mondjuk az alkalmazás váltót.

(#13605) t72killer válasza Romeo619 (#13603) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Gari.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#13606) heidrich válasza #45553408 (#13545) üzenetére


heidrich
senior tag

Nekem is tegnap hozta a futár, már most imádom. Fogása ezerszer stabilabb és jobb mint S7E és hát a nagyobb kijelző. S Pen-t keveset fogom használni de egyszerűen zseniális milyen pontos. (utoljára Note 2-m volt)
Egyébként nekem mintha kicsit akadna, laggolna neha a felület egy picit, mondjuk engem nem zavar mert alig észrevehető, nyilván ezen még úgy is javítanak elvégre első szoftver. Az új Grace UX felület tényleg szép lett, elsőre azért fura az uj kategóriás settings. Valahol láttam YouTube reviewban, hogy vissza volt allitva az S7 stílus de sehol sem tálaltam.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#13607) #67656192 válasza Deck (#13596) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem tudtam..

(#13608) 600700


600700
senior tag

Hat igen , sok netes tesztelo panaszkodik a lagokra Note7 nel. Nem veszes de nem szupersima rendszer. S7, S7edge jobb ilyen szempontbol.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#13609) #67656192 válasza 600700 (#13608) üzenetére


#67656192
törölt tag

Maradok egyelőre. Szerintem nekem a Note7 kimarad.. Többet vártam hardveresen. Gondolom szoftveresen még javulni fog.

[ Szerkesztve ]

(#13610) Timeola válasza #93966848 (#13562) üzenetére


Timeola
aktív tag

Jól illeszkedett, viszont a kijelző érzékenységét rontotta, erősebben kellett nyomni. Ettől függetlenül újra felrakattam volna, viszont itt (Db.) már nem lehet kapni, helyette egy másikat ajánlottak, ami állítólag még jobb, de drágább is, most ez van fent (X One 9H). Majd kiderül mennyire lesz jobb (ma tették rá), egyelőre annyit veszek észre, hogy az érintőkijelző érzékenységét nem befolyásolja.

(#13611) t72killer válasza 600700 (#13608) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Sőt, állítólag a chinaphone-ok még jobbak, uis azokban kevesebb a bloatware.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#13612) Száguldo válasza Deck (#13600) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Igen erre én is gondoltam és meg is csináltam vele de nem változott sajnos.

(#13613) Száguldo válasza leslien (#13602) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Hát el kell hogy keserítselek mert valami nálad sem oké mivel a két üres mezőben a TMH-nak kéne szerepelnie
így mint itt az ORX

(#13614) Deck válasza Száguldo (#13612) üzenetére


Deck
titán

Más írt már erről valamelyik S7 topikban és visszaállt neki az eredetire azzal a programmal. A windowsosal. Ez tuti. Keress rá, hogy csinálta.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#13615) Száguldo válasza Deck (#13614) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Köszi meg nézem, bár nincs nagy jelentősége számomra mert úgy is XEH lesz minden. :)

(#13616) Risard válasza Deck (#13600) üzenetére


Risard
aktív tag

Én ez alapján raktam vissza de Nekem is ilyen!

[link]

(#13617) leslien válasza Száguldo (#13613) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor a vadi új független odint nem látott S7 nek is gond van...? :U

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13618) Száguldo válasza leslien (#13617) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Most néztem egy S6-on és ott is ilyen, a Phoneinfo szerintem a ludas hogy nem olvassa.

(#13619) Locsi válasza Száguldo (#13618) üzenetére


Locsi
senior tag

Az is lehet, hogy csak multi csc-s romoknál van kitöltve. Illetve mégsem, mert itt egy mukti csc- amiben üres a mező.

[ Szerkesztve ]

(#13620) gerner1 válasza Locsi (#13619) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Multinál pont az a lényeg, hiszen gyárilag nem fixre állítot, nem volt "függés" . Így a multi-CSC tartalomból bármelyik igaz . A mi 2 készülékeinken is (XEH) üres az " Eredeti CSC kód:" sor .
Van két S5 is a családban. Az egyik XEH volt gyárilag ott is ugyan ez látható. A másik függetlenítve lett (vodkás volt gyárilag) majd át állítottam XEH -re. Ez utóbbi készüléknél, abban a sorban ott van, hogy VDH, de az összes többi sornál megegyező adatokat ad, ezzel .

(#13621) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Na meghalt az s7 edge. :D Eddig hívás bug volt. Ma délután gondolt egyet és semmi hálózat.
Abszolút semmi. Újraindítás manuális hálózatkeresés semmi.
Pólus samsung -ba be. Nézik még nem láttak ilyet teljesen kiakadt.
Menjek fel a tré mobilhoz biztos a kártyát tiltották le. Na mondom persze reggel még semmi baja nem volt és hirtelen letiltják. Menjek fel. Felmegyek ügyintéző segítőkész megnézi a kártyát semmi baja. Ad egy számlamásolatot mert úgyis kérni fogja a szervíz. Vissza a samsunghoz de már a szervízbe. Csávó nézi még nem látottt ilyen kiakadást. A hang bug szerinte attól volt hogy mikor a 4g hálózatot eldobja szerinte max 2 és max 3g-t használjak és attól jó lenne. De arra hogy semmilyen hálózatot nem lát ő sem tud mit mondani.
Berakta a kártyát egy másik készülékbe van hálózat láss csodát csak a telefon a ... :)
Most várom hogy értesítsenek hogy meg tudták -e csinálni. Szerintük 5-8 munkanap maximum de lehet hamarabb kész. Cserekészüléket felajánlottak nem éltem vele mert van céges.

Ha így folytatódnak a hibák eladom és az árából veszek egy s3-ast. Azzal 3 év alatt nem volt ennyi gondom mint az s7 edge-el 5 hónap alatt.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#13622) Száguldo válasza gerner1 (#13620) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Ha kóddal függetleníted akkor marad a VDH ha rendesen gyári boxal akkor XEH lenne ott.

(#13623) gerner1 válasza Száguldo (#13622) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Kód volt.

(#13624) Ákkk válasza hadogabi1 (#13621) üzenetére


Ákkk
addikt

Na pont így járt ismerősöm is a nyár elején csere utalványt kapott. De 1 hónapig a szervízbe volt a teló és amikor reklamált akkor kapta a cserére jogosító papírt.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#13625) envagyok


envagyok
veterán

https://m.mobilarena.hu/hir/lobbanekony_termeszetu_a_note_7.html

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#13626) Joe.36 válasza envagyok (#13625) üzenetére


Joe.36
addikt

A megjelenést követően többször, így is beszámoltak arról, hogy töltés közben lángra kapott a készülék. :C

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#13627) t72killer válasza envagyok (#13625) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A szoftverben lehet valami, az akksirobbatásokból az első 100%, hogy kamu, a második is erősen kérdéses.

#13626: ez így hazugság, a kettőből az egyik hivatkozott eset egy héttel az illetékes kínai bejelentés előtt "történt", és persze az "elpárolgott" logó esetére sem kaptunk magyarázatot, csak annyit, hogy Japánban nincs logó a telókon. Persze... Helyesbítve: "a megjelenést megelőzően többen számoltak be...;]"

Linkként nem megy a beszúrás? Nálam ahogy az sgs2-t upgradeltem 2.6-ról 4.1.2-re "hirtelen" használhatóvá váltak a PH!-s smiley-k és módosítók:R

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#13628) Akidobos74


Akidobos74
aktív tag

Szürkeimportos ( német O2 ) készülékre is megjött a frissítés.

(#13629) Száguldo válasza envagyok (#13625) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Nincs ezzel gond a VR mellé bizonyos régiókban majd adnak ajándék tűzoltó készüléket is vagy ha nem akkor sincs nagy baj mert le lehet locsolni hiszen vízálló. :))

[ Szerkesztve ]

(#13630) SanyikaDC


SanyikaDC
tag

na ennek most örüljünk vagy sem? :)

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#13631) envagyok válasza SanyikaDC (#13630) üzenetére


envagyok
veterán

Nekem Telenoros most este 7 óra alatt 3%-ot merült.
Ez jól hangzik.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#13632) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem kifejezetten s7e, mobilnet: állítólag kemények vagyunk, mint a Pista Bá reggel. Mindeközben a csóró Ny-EU-ban a wifit nyomják. Amúgy ha jól tévedek a wifi lényegesen akksikímélőbb a 3-4g-nél, de majd kijavít vki, aki kimérte.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#13633) sgery


sgery
őstag

Fóliában jutottunk előrébb valamit az utóbbi hetekben?
A gyári vágott spigen fóliákkal kapcsolatban van már valakinek véleménye?

Közben jött pár kiegészítő, írok róla.
Ebay-es spigen slim tok, nem az eredeti, de jó utánzat, főleg hogy 800ft körül van. Passzentos, jól illeszkedik, szép, jó a tapintása és a kijelzőn picit túllóg alul/felül.

Neve nincs (bár alul samsung van ráírva, de persze nem eredeti) qi töltő. Tölt, működik, szétkaptam, belül is igényesen van csinálva úgy mint az álló hamisítottnál :) Viszont gyors töltés nincs benne, hiába van ráírva. :( 1700Ft körül volt.

Gyári autós qi töltő: minőségi, szép, viszont gyors töltés nincs benne. Erre kíváncsi leszek, hogy tölt-e annyit mint amennyit a navigáció leszív. nagyon remélem, hogy igen, mert nem volt olcsó.

Amit pedig régebben vettem elöl-hátul védő műanyag tok, hát jó jó, de a homok/por bemegy alá és karcol, szóval inkább akkor javasolt, ha nem piszkos munkánál használja az ember. 200ft-ot mondjuk mindenhogy megér :)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#13634) 600700 válasza sgery (#13633) üzenetére


600700
senior tag

Gyari vagott spigen folia : karcolodik nagyon , nem igazan ajanlott. Tobb hozzaszolas volt e temaban ha visszakeresel.
Tolto:
En nem javaslom hogy a 200k telefont mindenfele tanusitvany nelkuli china tolton toltsd akku - telefon megsinyli lehet, esetleg magadra gyujtod a lakast.
Tok:
Ha a spigen tetszik 4-6eft egy eredeti szerintem nem nagy beruhazas a telefon arahoz kepest es minoseget kapsz nem egy kopiat ami.pl leejtesnel semmit nem ved a sarkokon.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#13635) Hitch


Hitch
aktív tag

Sziasztok!

Miként oldható meg, hogy egy email címből csupán a naptárak szinkronizálására van szükségem.
Letölthető-e olyan naptár, amiben külön megtudok adni egy email címet amit utána szinkronizál, anélkül, hogy a beállításokban hozzáadnám az email címet a fiókokhoz?
Ahogy beállítom fiókként, egyből minden névjegyet is beszinkronizál amire nincs szükségem ( viber, what"s up is mutatja ha kikapcsolom a szinkront akkor is).

előre is köszönöm szépen

(#13636) PeLa87 válasza SanyikaDC (#13630) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Nekem is tegnap este érkezett, de elhalasztottam ma reggelire! :)

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#13637) Konflikt


Konflikt
addikt

sziasztok, a T-nel vasarolt peldanyhoz tovabbra is adnak gear VR-t? vagy ez mar nincs benne. koszi.
illetve megegy kerdes, milyen vezeteknelkuli tolto tudja a gyorstoltest es ez mit jelent idoben? (elsosorban tapasztalatokra lennek kivancsi, lattam egy peldanyt az osszefoglaloban)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#13638) mfranky válasza Konflikt (#13637) üzenetére


mfranky
őstag

Véleményem szerint nem marad el sokkal a 60% - 30 perc alatti vezetékes töltéstől, itt olyan 40-45%-ot tölt 30 perc alatt. EZT használom

üdv, :R

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#13639) Ákkk válasza Konflikt (#13637) üzenetére


Ákkk
addikt

A t honlapja szerint
"A készüléket agusztus 18-tól már VR szemüveg nélkül adjuk mert elfogyott."

A gyorstöltés kb megfelezi a töltési időt a hozzá vásárolható eredeti vezetéknélküli töltő tartozékkal pld. tudja.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#13640) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

T-mobile szoftver frissítés érkezett.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#13641) vadászcsiga válasza mycso (#13640) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De má' mikor? :D

(#13642) Romeo619 válasza t72killer (#13605) üzenetére


Romeo619
senior tag

Készen is van bevittem egyből mondták képernyő csere...2 hetet kell várnom...marha jó

Kaptam helyette egy A7-t de hát kicsit nem egyforma a színt :/

(#13643) attila132%


attila132%
csendes tag

Sziasztok!
Másfél hónapos telefonomom egyik napról a másikra áttetsző szürke csíkok jelentek meg, és ezek csak max. fényerőnél tűnnek el. Voltam a T-nél, meg Samsung szervízben is. Mindkét helyen kijelző cserét ajánlottak, viszont elég gáznak tartom hogy egy szinte új telefon ami nem bír 2 hónapot, javítva lesz, és nem cserélik ki az egészet. Valakinek van a témában tapasztalata, esetleg járt ugyanígy? Sehogy nem érhetem el hogy cseréljék? Vízállóság ugyanúgy megmarad miután megbontották a telefont?

(#13644) t72killer válasza attila132% (#13643) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szépen vízállóan összeszerelik, biztiamibizti, fürdesd meg ha lehet még az ügyfélszolgálaton (vízállóság-gari vonatkozik rá bontás után is). Egyértelmű, hogy a kijelző hibája, nem az elektronikáé, én akkoris a kijelzőcserét választanám, ha lehetne választani, uis a teló többi része vizsgázott, jó, cseréljék csak a hibás részt.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#13645) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Ma megrendeltem a S7e black teló. Kedden kapom meg. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek a nugátos frissítéssel megkapjuk a Note 7 féle kezelőfelület designt?
Választ köszi.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13646) leslien válasza jacis (#13645) üzenetére


leslien
nagyúr

na végre vettél egy normális telot... :D ;] mindenképp megkapjuk csak kérdés h mikor.. btw szeretni fogod nagyon ha elfogadod h nincs root büntetés nélkül...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13647) Deck válasza leslien (#13646) üzenetére


Deck
titán

Root nélkül is szinte mindent meglehet csinálni.

PS5

(#13648) leslien válasza Deck (#13647) üzenetére


leslien
nagyúr

persze h meg pláne amire nekem kell..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13649) pubi071


pubi071
újonc

Sziasztok. A mai nap jött egy biztonsági frissítés. És hát miután lefrissűlt a készülék csinált egy érdekes dolgot a kijelző. Frissítés elött jó volt utánna nem. Képet csatoltam.
Valakinek valami ötlet? Válaszokat előre is köszönöm

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#13650) Jeanne d'Arc

Sziasztok.
2. S7 edge készülékem, az elsőn nem volt ilyen, de ez egy kicsit hézagos. Látom a háttérvilágítást a kijelző és a fém keret között.
[link]
Kicsit zavar, főleg a vizállóság miatt. Kicserélik a kijelzőt vagy mi történik? Köszi!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.