Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) csabicska


csabicska
senior tag

Sziasztok.
Ma az adataim nem lettek csak nehezen elérhetők.
Ujrainditottam aztán a memoriakartya nem lett látható.
Kivettem.
Aztán csak formázni akarja.
Viszont az ezzel az üzenettel leállt:

Meghalt??

-Galaxy S20 - The best-

(#14702) jacis válasza csabicska (#14701) üzenetére


jacis
nagyúr

Valszeg

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14703) ΞΔGLΞ válasza csabicska (#14701) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

És PC-én próbáltad olvastatni már?

(#14704) kerxy válasza ΞΔGLΞ (#14680) üzenetére


kerxy
senior tag

Nagyon sok gond van a ledes tokokkal, szinte minden telefontípussal amihez van olyan tok. Ezért érdemes olyan helyen venni, ahol tutira egyből cserélik (pl SESekben 1 év cseregari, szó nélküli csere).

(#14705) ΞΔGLΞ válasza kerxy (#14704) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor mi a francot vegyek rá? :DDD Mert azért valahogy nézzen már ki ez a készülék, de nem akarom ilyen ARMOR szintű tokokba rakni, mert azoktól konkrétan hányingerem van, én elhiszem, hogy megvédik egy nagyobb esésnél is, de olyan nem kell.

A LED-es gyári meg mégis valahogy mutat...

(#14706) csabicska válasza ΞΔGLΞ (#14703) üzenetére


csabicska
senior tag

Azt írja hogy 16 MB.

Most állítottam a lehetőségeken,formazza.
Kíváncsi vagyok.

-Galaxy S20 - The best-

(#14707) Rasnac válasza RaveForce (#14700) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Köszi szépen :)
A Nóta 7 lenne a legjobb választás, ha elérhető lenne és kerülne annyiba mint az s7 edge akkor nem kérdés :)
Bár ez a nagyon erős árzuhanás szerintem kevésbé igaz, biztos lesz ez nem kizárt , de hogy még a meglévő note7-eseken is kevesebb legyen a bevétel..így is bukott eleget a samu. Sajnos.
egyenlőre az s7 egde az 1. hely, 2.helyen p9p és g5 (a méret miatt) , de még egyenlőre várok.[
/OFF]

Azért a beégés elég komoly gond, mivel az még évekkel ezelőtt a plazma tv-ken volt igazán megfigyelhető, de az érdekes hogy MM-ben néztem az s7 edge -t és ott kompletten bevolt égve a főképernyő , ami azért na. Ha olvasnék rajta akkor az is beégne és ez gáz, egy ilyen kijelzőnél.
Az akksi jól hangzik, nem nagyon akarok a G2-nél rosszabb aksi időt, mivel már nagyon hozzászoktam.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#14708) RaveForce válasza Rasnac (#14707) üzenetére


RaveForce
veterán

MM-ben néztem az s7 edge -t és ott kompletten bevolt égve a főképernyő

csakhogy ott 7 napból 7 nap folyamat megy napi 12órában max(!) fényerőn ugyanaz a pár képkocka, ballgaság lenne ebből levonni következtetést, ezért mondtam inkább a valós felhasználói tapasztalatokra alapozni :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14709) ΞΔGLΞ válasza RaveForce (#14708) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyetértek...

És ez milyen régóta így van, hogy már bocs, de képesek ezt beszopni az emberek mindig, hogy 24/7-ben kirakott készülék kijelzője képes beégni. Akkor még egyszer: 100%-on megy 24/7-ben.

(#14710) Rasnac válasza RaveForce (#14708) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Jó persze ez igaz :) pont ezért kérdeztem rá a beégésre, mert ha nem tapasztalható átlag usernél akkor nincs para, de pont ezaz hogy fórumokon azért fel-fel lelhető jópár embernél.
#mflex ez neked is szól ... (a beszópódás az teljesen más és bocs ha félreérthetően írtam,)

Egyébként a rendszersebbesség tényleg változott pl a note4-hez képest? az új touchwiz jól teljesít?
Jöhet minden infó ,de tényleg :)
(Én az a fajta ember vagyok aki ha kiad nagyobb mennyiségű zsetont, akár gép alkatrész akár tv bármi... akkor hetekig olvasok utánna és tesztek meg minden, így előre feltudok készülni az "apróságokra" :) )

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#14711) RaveForce válasza ΞΔGLΞ (#14709) üzenetére


RaveForce
veterán

egyébként nagyon nem hibáztatom az embereket, ezt látják, annyira nem gondolják végig, ez vastagon a samsung faszsága is, simán lehetne benne valami védelem erre, pl csökkentett fényerő, vagy a magas kontrasztú részek mellőzése(pl a fekete/fehér kihagyása), mert ez tényleg erős antimarketing tud lenni, hiába animál magába a telefon, az ember ha odamegy úgyse azt nézegeti, hanem elkezdi nyomkodni

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14712) ΞΔGLΞ válasza Rasnac (#14710) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Átlagos szobafény mellett, nekem már 40%-on kifolyik a szemem hosszabb használatkor, ezért nálam 25-30 körülire van belőve és amennyi samu telefonon volt már, még soha nem tapasztaltam beégést, szerencsére "leégést" sem eddig.

(#14713) RaveForce válasza Rasnac (#14710) üzenetére


RaveForce
veterán

igen, gyorsabb a note4-nél, az is még itt pihen az asztalomon, döbbenetes készenléti időt felmutatva :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14714) WinstonWolf válasza Rasnac (#14710) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

"... (Én az a fajta ember vagyok aki ha kiad nagyobb mennyiségű zsetont, akár gép alkatrész akár tv bármi... akkor hetekig olvasok utánna és tesztek meg minden, így előre feltudok készülni az "apróságokra" :) )..."

Nekem erről egy Agymenők rész ugrott be, ahol Sheldon nem tudott dönteni az Xbox meg a Playstation között.

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#14715) Rasnac válasza WinstonWolf (#14714) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Ne is mond, néha átkozom magam ezért, inkább lennék olyan mint a legtöbb vásárló, "tetszik? tetszik kit érdekel milyen bajai lesznek .. K e l l ! :D" és viccet félretéve már 2 hete ezen agyalok, de még tuti ugyanennyit fogok is :DD :DD (csak az lg tv-men agyaltam 3 hetet ><)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#14716) WinstonWolf válasza Rasnac (#14715) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Leegyszerűsítem neked: Addig semmiképpen ne döntsd el, amíg ki nem derül mennyit esik - ha esik egyáltalán - a Note 7 ára.

Én is erre vártam, mert az előrendelésem nem szállították már ki, utána a mizéria nyomán lemondtam.

De ami nekem még dilemma volt:

- Használni fogom-e a tollat annyit, hogy megérje a többlet kiadást? Rondán írok, balfaszul rajzolok, pluszban volt Note 2-3-4-em, és kb annyit használtam a ceruzáját, mint 50 év házasság után a férj a saját ceruzáját...

- Ad-e valami pluszt az a pár coll? Férfi vagyok, nekünk ugye minden centi számít...

- Vajon az S7 Edge is megkapja azokat a Note7-nél beharangozott funkciókat nugát update után, vagy a Note7 kiváltsága marad? És ha nem, mennyit veszt vele az ember?

Ja a végén jövő héten lehet veszek egy Edge-t, mert a hardveraprón valaki 170 000-ért kínál Samsungos számlával, meg garival null kilóméteres Edge-t. Ha meg át akar verni, akkor úgy orrbaverem, hogy nem a PH-s negatív értékelése lesz a legnagyobb baja...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#14717) ΞΔGLΞ válasza WinstonWolf (#14716) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha meg át akar verni, akkor úgy orrbaverem, hogy nem a PH-s negatív értékelése lesz a legnagyobb baja...
Ha netán úgy alakul, be lehet szállni? :DDD

(#14718) WinstonWolf válasza ΞΔGLΞ (#14717) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Miért Te is rendeltél tőle? :DD

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#14719) ΞΔGLΞ válasza WinstonWolf (#14718) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem, de ebben az országban van elég aljas genyó, aki mást átver, azt én is szívesen álcsúcson rúgnám, hogy az agyában kössön ki. Mindig is törekedtem arra, hogy itt a piacon egy negatívot ne gyűjtsek be, amit hirdetek, vagy feladok, pontosan azt kapja a vevő!

(#14720) WinstonWolf válasza ΞΔGLΞ (#14719) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Pont ezért vagyok némileg szkeptikus. Van már negatívja... A hirdetés 150 000-ről szólt, aztán miután megrendeltem lett 170 000. Már ez se volt szimpatikus... De azért adok neki még egy esélyt:D

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#14721) ΞΔGLΞ válasza WinstonWolf (#14720) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nos, akkor reméljük, hogy nem lesz semmi galiba. :)
------------------

De még mindig nem tudom, hogy milyen tokot vegyek erre a telefonra, lassan én is addig gondolkozok, mire megjelenik az S8. :DDD

(#14722) lakospeti


lakospeti
csendes tag

Sziasztok!

A T-mobile-nál 15%-al lehet olcsóbban megvenni most a sima S7-et. Kérdésem az lenne, hogy mekkora különbség van a kettő között? Az akku kapacitáson és az Edge funkciókon kívül? Nagyon tetszik az edge, csak kérdés, hogy megér + 50-60 ezer Forintot? :) Szeretném a legjobb ár/érték arányú döntést hozni :)

[ Szerkesztve ]

(#14723) WinstonWolf válasza ΞΔGLΞ (#14721) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Ez a tok nagyon nehéz kérdés valóban. A védelem szempontjából valamilyen flip-es a legjobb megoldás. Van nem ledes is, az nem romlik el, a LED-est meg cserélik gariban... Szóval mindkettő jó lehet :)

lakospeti: Nekem volt sima is. Akkuban érezhető a különbség, de egy napot az is elment nálam üzembiztosan. Ami még számít, hogy mekkora ujjaid vannak, és sűrűn gépelsz-e? Nekem a simán kicsi volt a billentyűzet széltében. Az Edge-n pont jó volt. Az Edge funkciók közül egyet nem használtam, szerintem semmire se jók... Max az éjjeli óra...

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#14724) ΞΔGLΞ válasza WinstonWolf (#14723) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hát, talán mégis bevállalom a ledest, de tényleg csak úgy, ha elromlik, akkor azonnal adnak egy újat, mert akkor én verek orrba valakit, ha kekeckednek. :-D

(#14725) WinstonWolf válasza ΞΔGLΞ (#14724) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Nem fognak... Én Mediamarktban vettem, de szó nélkül cserélték! Ha SES-ben veszed akkor meg tuti.

Nincs rajta javítási lehetőség, roncsolásmentesen szétszedni se lehet, szóval senki, sehol nem fogja neked azt mondani, hogy beküldi a szervizbe bevizsgálni. Nekem egyet csináltak az MM-ben, feltették egy másik Edge-re... Mert mi van, ha a telefonnal van gond alapon... Azon se ment, cserélték.

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#14726) kellcucc


kellcucc
aktív tag

Érdekelne, hogy akinek van készülék biztosítása, az hol vette a telefont, hol kötötte rá a biztosítást és mennyiért (illetve javítás esetén az önrész mértéke). Ez a 100e ft-os kijelzőcsere egy összegben elég fájdalmas, ha ne adj isten betörne a kijelző. A Tmobile-nál like csomaggal (egyetemista révén) 152e a sima S7 (de ez most irreleváns), erre még rájönne 28,8e alap éves biztosítás. Egyet nem értek, hogy a készüléklistában 190e körüli ár van feltüntetve, de annyiért már nem is lehet megvenni, már olcsóbb. Valószínű a kisebb biztosítási csoportba tartozik csak lusták updatelni, de ez most lényegtelen.
Szóval a kérdés adott, kicsit utána akarok járni a biztosításnak, hogy megéri-e kötni.

Köszönöm :R

(#14727) andristinszk


andristinszk
csendes tag

Sziasztok

Kaptam egy Telenor-os S7-t. Elcserélném S7 EDGE-re. Ráfizetéssel.

(#14728) lukoz


lukoz
aktív tag

Sziasztok!

Hogyan tudom elővarázsolni a beállítások menüjében, hogy így nézzen ki, hogy fent külön fülekre tagolódjon, és hogy ne egyben legyen minden?

[ Szerkesztve ]

(#14729) Ákkk válasza lukoz (#14728) üzenetére


Ákkk
addikt

Ezt sehogyan.
Vannak bizonyos szolgáltatók akik esetében ilyen a rom.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#14730) Burt1793 válasza lukoz (#14728) üzenetére


Burt1793
veterán

Sehogy. Használd a keresőt, rakj be a gyorseléréshez sűrűn használt pontokat. Miért nézegeted a beállításokat amúgy? Intelligens kezelőhöz van widget pl.

(#14731) glacious válasza lakospeti (#14722) üzenetére


glacious
addikt

Ezt egyszer már írtam valakinek. Ha ez jobban tetszik, akkor megéri. De teljesítményben ugyanaz a kettő és arra egyszerűbb üveget tenni.

(#14732) sgery válasza kellcucc (#14726) üzenetére


sgery
őstag

csak telekomos biztosítást ne köss!!
borzalmas a szervizük, iszonyatosan kótvány munkát csinálnak, azt is nagyon lassan. És a vicc, hogy fizetsz havi 3e ft körül és min 20e önrész van hiba esetén.
Havernak úgy rakták össze a htc one-ját, hogy a kijelző mellett kijött a fény, nem kicsit. Aztán bekapcsolta és folyamatos bootloop-ot kapott.
telefonszáma nincs a szerviznek, a telekomtól függetlenek. így nem tudod hívni sem őket, mi van. emailben lehet beszélni velük.
Én sem kötöttem rá telekomnál, oké hogy most 30e-ből úsztam volna meg a törést, de hogy hetekig ülnek rajta és összeb***ák, na az nem kell.

MM-ba viszont nagyon jó a biztosítás, nagyon korrektek, azt csak ajánlani tudom. és ott nincs havi díj...

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#14733) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Általánosságban elmondható szerintem, hogy csak olyan biztosítást éri meg kötni, ami a gyári szerviz költségeit téríti meg némi önrésszel, vagy totálkár esetén kifizeti a készüléket.

Pont olyan ez, mint a pitbullGSM boltok garija. Csak azt ne tudd meg ki és hogyan javítja, ha baj van...:D

Amúgy meglepő de rengeteg biztosítónak van a lakásbiztosítás mellé ilyen-olyan készülékekre köthető opciója fityingekért...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#14734) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Tegnap legyőztem a félelmemet es vegre megmeritettem a telefont. Felemelő érzés volt. Ma újra megteszem :D

(#14735) WinstonWolf válasza vadászcsiga (#14734) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Helyes!

Egyszer csak beázik... ;] ;]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#14736) vadászcsiga válasza WinstonWolf (#14735) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Óvatos duhajkodás volt. 10 centis vízbe dugtam bele tisztítás céljából :)

(#14737) WinstonWolf válasza vadászcsiga (#14736) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Ja, hát ezt nem is nevezném merítésnek... :DDD

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#14738) csabicska


csabicska
senior tag

Üdv.
Ha egy fájl van a Sammobile oldalról,abból hogy csinalható négy fájl?
Köszönöm előre is.

-Galaxy S20 - The best-

(#14739) badmad válasza csabicska (#14738) üzenetére


badmad
senior tag

Ne az oldalról töldsd le a romot hanem a samfirm nevű progival szed le....egyszerű gyors..[link] binary nature négyzetbe pipa és lentvan a 4 fájl... :)

[ Szerkesztve ]

(#14740) WinstonWolf válasza csabicska (#14738) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Összefoglalóban megtalálható de csak a te kedvedért tessék, hogy ne kelljen egy icipicit se keresgélned...

Ez szarkazmus volt, ha nem értenéd...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#14741) csabicska válasza WinstonWolf (#14740) üzenetére


csabicska
senior tag

Hálás köszönet !!

-Galaxy S20 - The best-

(#14742) 600700 válasza WinstonWolf (#14733) üzenetére


600700
senior tag

Van jo GSM is ahol olcso a telefon , es gyari Samsung szervizben javittatnak ha szukseges.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#14743) vadászcsiga válasza WinstonWolf (#14737) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jó a ragasztás mindenhol, sehol nem fér be egy hajszál sem. Amit az ip68 ígér azt szerintem simán hozná.

[ Szerkesztve ]

(#14744) leslien


leslien
nagyúr

volt már? ebből úgyis csak jövőre lesz vmi... pláne a telenornál addigra már S8 lesz a kezemben.. :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#14745) james008bond válasza ΞΔGLΞ (#14724) üzenetére


james008bond
őstag

A clear tok nem jó? Az is gyári, az is kijelzi tokon kersztül amit kell és szerintem a ledesnél még sokkal jobban is néz ki.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#14746) Andralin


Andralin
aktív tag

Valaki tudna segíteni, hogy a gyári névjegyzékben hogy lehetne beállítani, vagy megoldani, hogy rendesen ABC sorrendben listázza a több szóból álló kontaktokat is?

Pl. ha van egy ilyen bejegyzésem, hogy Bugac Jakab otthon, akkor a kontaklistában az O betű alatt fog feltünni, ilyen formában: otthon, Bugac Jakab. :Y
Még akkor is, ha ez egész megnevezés egy sorban lett beírva, nem pedig külön, pl. vezeték és keresztnévként.

Ez valami őrjítő béna dolog, hogy lehet ezt a hülyeséget kiiktatni? :W

[ Szerkesztve ]

(#14747) ΞΔGLΞ válasza james008bond (#14745) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Már megvagyok keveredve, az melyik is? :F

(#14748) Burt1793 válasza Andralin (#14746) üzenetére


Burt1793
veterán

Állítgasd a megjelenítési sorrendet és a sorbaállítás módját is, nekem jó lett valahogy, de nem úgy, ahogy logikus. Mondjuk csak kereszt-és vezetéknevek vannak nálam.

(#14749) WinstonWolf válasza leslien (#14744) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Remélem az energiatakarékossági okosságokat is megkapja majd... Nekem arra fáj nagyon a fogam:)

Andralin: Ne a telefont szidd, ebben a Google is ludas kicsit. Nyisd meg szerkesztésre a névjegyet, ott meglátod, hogy pontosan melyik tagot hova sorolta a telefon. Állítsd be a vezeték, keresztneveket rendesen, majd az Otthont utótagba írd be, akkor jó lesz!

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#14750) james008bond válasza ΞΔGLΞ (#14747) üzenetére


james008bond
őstag

[link]

Clear View Cover

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.