Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14651) ΞΔGLΞ válasza #67656192 (#14650) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyetértek, ez így is, meg úgyis bukó már és túl gyorsan történik minden, megint hol marad a valós tesztelés?
Ennyi idő alatt minden frankó:? na persze...

És mi van akkor, mert tuti biztos vagyok benne (ha még fake szinten is), hogy a már biztonságos készülékeknek kikiáltott típusok is elkezdenek robbantgatni? Akkómegmivanolyankó? :-D

(#14652) jacis válasza #67656192 (#14650) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem ugyanolyan vonzó telefon továbbra is a Note 7 és valszeg veszek is egyet jövő év elején ha lecseng ez a hisztéria (várhatóan az ára is beszakad addigra).

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14653) #67656192 válasza ΞΔGLΞ (#14651) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ez az egész cirkusz jó darabig kihatással lesz minden Samsung eladásra.
Az utolsó suttyó is hallotta a híradóban, hogy a Samsung felrobban, meg kigyullad,innentől kezdve megy a flamemeg az általánosítás, csak egyre nagyobb lesz a szarosgödör. Nehéz lesz ebből kimosakodni.
Ki gondolta volna ezt oár hónapja?

#Jacis: lesz áresés, majd a piac beárazza.

[ Szerkesztve ]

(#14654) kellcucc


kellcucc
aktív tag

Nekem a flat S7 tetszik inkább a mérete miatt (habár pletykák szerint a sima s8 is hajlított kijelzőt kap 5,1'' mellé, így biztos tetszeni fog), de még mindig várok az s7 vásárlásával, ahogy látom minden nap egyre esik az ára (hirdető oldalakon, bontatlan csomagolású, 2 éves garisokat nézek)

(#14655) leslien válasza ΞΔGLΞ (#14649) üzenetére


leslien
nagyúr

mindenesetre én biztos h nem veszek mert innen én csak akkor váltok ha Google család (pl pixel xl) nagyot durrant vagy S8..

ja jut eszembe csere .. töltöm cserélik mert tényleg sz@r viszont majd jövő héten mert most nincs készleten..
és a pláne h ott kell hagyni a telefont 3 órát h bevizsgálják.. kérdésem h mi retkes cerkának?
mert ez az előírás csak így adhat új töltött.. f@sza nem?!
Lg csak bementem és már adták is az újat nem gyilkoták ágyon a G3 t...

szerk ; tudom h lesz fr is számítok rá... sajnos

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#14656) Ákkk válasza leslien (#14655) üzenetére


Ákkk
addikt

Nem csak bevizsgálják hanem nyomnak egy fr-t is

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#14657) vadászcsiga válasza #67656192 (#14653) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én pár nappal ezelőttig azt hittem ez a note7 mizzeria egy nagyon durva új generációs negatív reklám, de úgy néz ki nem.

(#14658) ΞΔGLΞ válasza leslien (#14655) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Emiatt le kell adni a telelóf...izémaxba?
-------------------

Nem olyan rég, a 950 (XL)-hez vett Continuum display dock-ot dobtam be az egyik nokia care-be, mivel nem tudta HDMI-n (le)kódolni a hangot, emiatt semmilyen videót nem játszott le, mert ezen a 4K is mint vaj monitorra kötve olyan simán fut, de mint azóta kiderült feleslegesen, mert szoftveres hülyeség volt ez, de a lényeg. Kaptam egy új dokkot egy egy új type c kábelt és egy újonnan induló garanciát, csesztek azok arra az MS (nokianal), hogy ott vizslassak, hogy valóban rossz-e. Erről ennyit, kezd túlzásokba esni a Samsung a baromságaival!

[ Szerkesztve ]

(#14659) RaveForce válasza ΞΔGLΞ (#14658) üzenetére


RaveForce
veterán

akkor kezdem felértekelni, hogy én anno bemondásra kaptam a szervizestől egy brand nu akksit a note4-be, hogy gyengült az üzemidő :DDD

mert ezen a 4K is mint vaj monitorra kötve olyan simán fut

azért ez mondjuk minimum egy csúcsvasnál, pláne kábelen :DDD viszont, az új gari miatt jól jártál a cserével :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14660) ΞΔGLΞ válasza RaveForce (#14659) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah, de ilyenkor a 950-et a legjobb egy laptophűtőre tenni, egyébként a tükörtojás azonnal ehető róla! :DDD

(#14661) leslien válasza ΞΔGLΞ (#14658) üzenetére


leslien
nagyúr

szerencsére Árkád ban kínozzák majd..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#14662) RaveForce válasza ΞΔGLΞ (#14660) üzenetére


RaveForce
veterán

pedig ha jól rémlik abban volt legelőször heatpipe a mobileszközök közül :F VR-ral vajom mennyire hevülne fel, tapasztalatom szerint eddig mind2 telefonomat az izzítja legjobban

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14663) ΞΔGLΞ válasza RaveForce (#14662) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A 808 meg 810 alapból is rezsók, ettől függetlenül aránylag hűvös marad a készülék átlagos használat mellett, de ha dolgoztatva van, akkor a heatpipe sem ér semmit, egyszerűen forró lesz, mint az Istennyila.
De én úgy vagyok ezzel, hogy nemigazán érdekel, ha emiatt kidöglik megy a szervizbe, amit valószínűleg rögtön ki is cserélnek.

Viszont hol kapható most LED FLIP tok feketében jó áron? Eddig szürke volt rajta, de eladtam a szomszédnak.
Speedshop 15 ezer valamennyi, az szállítással már több, mint ha bemegyek az MM-be és 17-ért rögtön megveszem... :F

(#14664) DrJaka


DrJaka
aktív tag

Nova launchert használóktól kérdezném hogy tudnám megoldani, hogy egy téma letöltésénél az ikonok is megváltozzanak? Most ha letöltök egy témát, a galéria, email, kamera stb. ikonjai nem változnak meg a témához illően...
Gyári launcherrel még változtak az ikonok is.

Huawei Mate 20 prO

(#14665) F-ECT$ válasza DrJaka (#14664) üzenetére


F-ECT$
titán

Ehhez régebben ikon set is kellett, de már vagy 3 éve nem használok Nova-t.

Dive ever, work never.

(#14666) gretzky77 válasza DrJaka (#14664) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia keress rá áruházban külön ikon pakkra van egy csomó!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#14667) DrJaka válasza gretzky77 (#14666) üzenetére


DrJaka
aktív tag

A Beállítások/Témák menüből amit letöltök témát az tartalmaz ikonokat. A problémám az hogy mióta Novat használok, nem használja/nem írja felül az adott témához tartozó ikonokat, hanem a rendszer ikonjait használja bármilyen témát is töltök le. Azt hittem ezt valahogy meg lehet oldani.

Huawei Mate 20 prO

(#14668) gretzky77 válasza DrJaka (#14667) üzenetére


gretzky77
veterán

És Nova beállítások, megjelenés és működés alatt nem tudod kiválasztani az adott téma ikonját?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#14669) DrJaka válasza gretzky77 (#14668) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Nova beállítások/Megjelenés és működés/Ikontéma menüben két lehetőség van csak: Rendszer, és Marshallow.

Huawei Mate 20 prO

(#14670) RaveForce válasza DrJaka (#14669) üzenetére


RaveForce
veterán

feltételezem, azért mert ennyi ikonpakkot talál a launcher, ha letöltesz egy kimondottan ikonpakkot playről, utána bekerül a választhatósági listába

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14671) SoundBox


SoundBox
tag

Sziasztok Spigen fóliát honnan érdemes rendelni?

(#14672) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerintetek miért félév garancia van erre a tokra az edigital-ban?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#14673) WinstonWolf válasza ΞΔGLΞ (#14672) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Ne aggódj... Addig se fogja bírni!

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#14674) DrJaka válasza RaveForce (#14670) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Így is van, letöltök egy ikonpakkot playről, betallózom nova-ba és lecseréli az ikonokat, ez eddig ok.

Gyári launcherrel letöltök egy témát (aminek vannak saját ikonjai), akkor automatikusan használja a témában lévő (saját) ikonjait. Ha ugyanezt nova launcherrel csinálom, akkor teljesen mindegy milyen témát töltök le, az ikonjaim egyáltalán nem változnak.

Pl.:Témaáruházból letöltött Fall Waterfall nevű témánál gyári launcherrel az ikonok háttere egy levél. A nova ezt nem jeleníti meg.

Azt hittem többen használunk nova-t, nem gondoltam hogy ez a jelenség csak nálam/nekem probléma.

Huawei Mate 20 prO

(#14675) ΞΔGLΞ válasza WinstonWolf (#14673) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A Note 4 és Note 5-sön is ilyen volt és elég jól bírták, a másik, hogy az EMAG-on konkrétan 2 év van rá.
Na mindegy, megrendelem onnét...:-)

(#14676) WinstonWolf válasza ΞΔGLΞ (#14675) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Nekem volt Edge-re, konkrétan 2 hónapot se bírt. Nem tudom, hogy az általad említett típusokon meddig bírja, de ezt saját, első kézből szerzett tapasztalatra alapozom.

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#14677) ΞΔGLΞ válasza WinstonWolf (#14676) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mármint a led része szállt el, vagy maga a tokkal volt valami?

(#14678) WinstonWolf válasza ΞΔGLΞ (#14677) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Aha a LED része. Egyszer csak nem volt többet kijelzés. Nem hinném, hogy kontakthiba volt, mert egyik pillanatról a másikra romlott el. Azon aggódtam, hogy köze lehet hozzá, hogy csak vezeték nélkül töltöttem... De az eladó szerint semmi, "mert hát azt tuti erre tervezték" szóval cserélték szó nélkül... Aztán egy hónap múlva meg eladtam... Szóval nem tudom a csere kibírta volna-e a fél évet...

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#14679) 600700 válasza WinstonWolf (#14678) üzenetére


600700
senior tag

Szalagkabel hibasak a LED es tokok nagy resze. A nyitogatastol tonkremegy. Mind1 gariban cserelik ennyi.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#14680) ΞΔGLΞ válasza WinstonWolf (#14678) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Aha, kösz az infót.
Mint írtam azokon a Note készülékeken nálam semmi gond nem volt, ezen meg eddig egy szürke volt, de hülyén nézett ki a fekete készüléken. Ma eladtam és alig 1 hónapig volt rajta talán. Szóval, azt most én sem tudom, hogy mennyire bírta volna még, vagy nem bírta.

De elég aggasztó, hogy minden egyre silányabb.

(#14681) RaveForce válasza DrJaka (#14674) üzenetére


RaveForce
veterán

jaa hát persze, értelek már, a samsung saját témáinak saját ikonjai valszeg csak a saját a launcher frameworkjében megy, onnan kiszökni nem tud másik launcherbe, nem is települ fel külön, valszeg ez lehet a baj. tehát csak kimondottan külön telepített pakkokat fogsz elérni nova alol

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14682) DrJaka válasza RaveForce (#14681) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Ja hogy ez okozza a problémát...
Köszönöm :R

Huawei Mate 20 prO

(#14683) sgery


sgery
őstag

Kijelző kicserélve. Reggel leadva, délután már kész is.

Vettem hozzá s view flip tokot, talán ebben van a legnagyobb védelemben, már ha pont esés közben nem nyílik ki a tok..
Van valami megoldás arra, hogy a kis ablakba is menjen a kikapcsolt állapotban működő kis óra? Mert ide nem rakja ki :(

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#14684) leslien válasza sgery (#14683) üzenetére


leslien
nagyúr

mennyibe fájt?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#14685) sgery válasza leslien (#14684) üzenetére


sgery
őstag

A kijelző csere 92 a tok 12e.
Mondjuk elég sok mindent cseréltek, igazából a teljes előlap és oldalkeret, gombok, ujlenyomatolvasó, kijelző... szóval ez is rátesz arra hogy ilyen drága.

ja a tokhoz még: vezeték nélküli töltés is megy rajta még úgy is hogy vissza van hajtva hátra az előlap, bár ilyenkor már azért jól kell pozicionálni, hogy elinduljon a töltés..
Illetve puha az előlapja ami a kijelző üvegéhez ér, így nem karcol.
Az átlátszó clear view toknál mondták, hogy oda kell alá fólia mert karcolni fogja. Szóval azt nem érdemes megvenni.

[ Szerkesztve ]

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#14686) sgery


sgery
őstag

Plusz 1 kérdés, csak közben nem tudom már szerkeszteni az előzőt...

Szóval van olyan beállítási lehetőség, hogy lezárt és védett kijelző esetén (tehát a feloldáshoz jelszó vagy ujjlenyomat kell) a s view covernél mégis megnyissa a névjegyeket a nélkül hogy ki kéne nyitnom és feloldanom az eszközt? (tehát a kedvenc telszámokat nem védené a rendszer..)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#14687) leslien válasza sgery (#14685) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor maradt a garancia... sajnos drága, de pont ezért kell a biztosítás...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#14688) Ákkk válasza sgery (#14686) üzenetére


Ákkk
addikt

Ez csak akkor működik ha kikapcsolod a védelmet a másik lehetőség a smart lock de az ugyanaz amig a tokban van mindent lehet vele csinálni.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#14689) ΞΔGLΞ válasza sgery (#14685) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hol vetted 12-ért a tokot?

(#14690) Nospa


Nospa
tag

sziasztok ezt próbálta esetleg valaki?

Asrock Z77 Pro 4 M, Core i5 3300, gigabyte R9 280X oc 12Gb DDRIII 1600 Ram,Asus Wh222D moncsi

(#14691) sgery válasza ΞΔGLΞ (#14689) üzenetére


sgery
őstag

Samsung storeban.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#14692) ΞΔGLΞ válasza sgery (#14691) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kösz, holnap benézek hozzájuk.Egyelőre nem rendeltem még sehol...

[ Szerkesztve ]

(#14693) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok
Tapasztalt harcosoktol kérdezném ilyen fél év távlatábol mik a tapasztalatok? Lehetséges vevő ként kérdezem
G5 vs S7edge vs honor8 vs huawei p9plus között vacilálok. Bármi info jöhet ami segíthet a döntésben.
Előre is köszönöm

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#14694) Helltak válasza Rasnac (#14693) üzenetére


Helltak
őstag

Szia!
Nekem volt G5, P9 (tudom, a Pluszt kérdezted), meg S7 Edge-em van most.
G5-öt egy napot nem használtam.. Sajnos a kijelzője számomra, nagyon gyengére sikerült.. A P9, tetszett, igazából különösebb negatív dolgot nem tudok róla mondani, igazán, semmiben sem olyan kiemelkedő, egy jó telefon!
Szerintem az általad felsoroltak közül, a S7 Edge a legjobb, persze a G5 már jóval olcsóbb, a P9 Plus, meg nem sokkal olcsóbb. ( Nexus 6p-n nem gondolkodtál? )

Vivo X100 Pro

(#14695) Akidobos74 válasza Joe.36 (#14643) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Félreérted. NEM a Tough Armor volt rajta épp', hanem ez a 2 oldalas TPU. Kijelzőre esett, szóval a T.A. ezt nem védte volna ki, mivel az aszfalt nem tükörsima, hiába van alul/felül védelem.

(#14696) oil120 válasza oil120 (#14606) üzenetére


oil120
senior tag

Még mindig nem sikerült a facebookos ismerőseimet a névjegyzékben megjeleníteni.
Contacts sync fix-et feltettem, nem sikerült eredményt vele elérni.
Beállítások-> Fiókok-> fiók hozzáadásánál, a facbook kijelölésénél nem lesz aktív, viszont elindítja a facebookot.
Minden ötletet szívesen fogadok,
Köszi

(#14697) Burt1793 válasza oil120 (#14696) üzenetére


Burt1793
veterán

Ezzel én is próbálkoztam, a messengeren is, de nem jött össze, így letettem róla. Régebben működött. Nem tudom, hogy mi van...

(#14698) Ákkk válasza oil120 (#14696) üzenetére


Ákkk
addikt

Sajna ezt a facebook végérvényessen megtiltotta a google-nak ezáltal a legutóbbi frissítések óta már ez az app sem támogatja sajnos.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#14699) Rasnac válasza Helltak (#14694) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Szia
Köszi a választ
Nexus nincs a repertoárban, mindenképp mostani ezéves telot akarok friss soc al hogy tényleg ne kelljen 2 év múlva se cserélnem (jelenleg egy g2t nyuzok teljes megelégedéssel)
A nexus 6p is jó telo nem mondom hogy nem az de snapi 810el..hát inkább a frissebb telókra vadászok :) az s7 edge lenne az ideális bár a p9en is agyalok erősen.
Valami amire odakell figyelni s7edgenél? Melegedés? Beégés? Érdekelne meddig birja nektek. Kijelzo idő? Bármi plusz infot meghallgatok.
Köszi még egyszer

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#14700) RaveForce válasza Rasnac (#14699) üzenetére


RaveForce
veterán

Melegedés?

kb a legkevésbé melegedő telefon a többi csúcskategóriáshoz képest hála, az alacsony órajelű magoknak, és a folyadékhűtésnek, sima játékkal max enyhén meleg-ig lehet nyüstölni, egyedül a VR-nál tapasztaltam, hogy szépen megmelegíti, igaz akkor meg nincs a kezedben :))

Beégés?

többieknek ahogy olvastam tartos GPS használattol se jött elő még, note4ből kiindulva a chrome veszélyes rá, mert a fejlécet teljesen kikapcsolja, míg a többi rész megy, nekem ott égett be, igaz én nagyon ritkán ülök le ultrabook elé, 90%ban telorol netezek, de mondom az note4 volt 2 évvel ezelőtti technika, viszont ugyebár 2 évig ezt szó nélkül cserélik ha megtörténne

Érdekelne meddig birja nektek. Kijelzo idő?

nekem játék mellett, állandó GPS és BT kapcsolattal 5-6 órára jött ki amikor legtobb megnéztem egy konstans merülési görbét, bár én kímélve töltöm általában lépcsőkben, gyorstöltés nélkül

a p9p is egy teljesen jó készülék (mondom ezt úgy, hogy nem szimpatizálok a huawei-el), el kell dönteni, hogy megéri-e neked egy jobb kijelző, egy jobb kamera, egy erősebb CPU-GPU, egy exkluzívabb design a felárat vagy nem.

ja, de ha nem sürgős, én megvárnám a helyedben, hogy mi sül( :DDD ) ki a note7 pletykált árzuhanásából, mert könnyen lehet, hogy bestbuy lesz

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.