Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13551) t72killer válasza Timeola (#13548) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Le a kalappal:R - Nálam inkább marad a tok ;]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#13553) gameradam89


gameradam89
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Tudom ez nem az a topic ,de megkérdezem samsung gear fit 2 okosórát vettem, kibontottam kapásból fullon le volt merülve és a hátoldalán van a négy csavar menet azokon 3-on volt gumi egyiken nem ? Ez hatással lehet arra ,ha kezet mosok és ott ahol nincs csavaron az a gumi bemegy a víz ott ? Érdemes visszavinnem vagy sem ?
Pedig nem volt kibontva előtte én vágtam fel a záró matricát.

Vagy ezzel ne foglalkozzak :D ?

(#13554) sultansmith


sultansmith
senior tag

ezzel a home gomb kattogással lehet valamit kezdeni? vagy normális hogy így "szorul" es "kattog" ? :/

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#13555) Ákkk válasza gameradam89 (#13553) üzenetére


Ákkk
addikt

Néz meg valami kicsomagoló videót biztos van fent valamelyik videómegosztón, hogy másnál ott van.
Ha valami hiányzik róla akkor cseréltetném az tuti.
Sultansmith
Csap alá vele és mosd ki vízzel szerintem a por okozza.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#13556) Jano_023 válasza #45553408 (#13545) üzenetére


Jano_023
őstag

Használd egészséggel.
Én is nagyon vártam a note 7-et,de mikor megláttam a S7e nagyon meg tetszett és muszáj voltam venni egyet. Amúgy a note 4et váltottak le ami alig volt 10 hónapos. Előtte meg egy note 3 volt. Nagyon ott van a note széria, de most el leszek ezzel egy ideg. Most majd a note 8at várom. Ami ugye 10 colos tabletnek lehet majd kihajtani a képernyőjét... ☺️

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#13557) james008bond válasza Jano_023 (#13556) üzenetére


james008bond
őstag

Persze és az új fém-lítium akksi, amivel SOT lesz 15-20 óra 4 nap készenléttel...aztán egyszer csak felébredünk. Sztem nem lesz innováció az S8-ban sem... de ne legyen igazam.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#13558) Jano_023 válasza james008bond (#13557) üzenetére


Jano_023
őstag

Pedig muszáj lesz valamit újítani,mert miért venné meg az ember az új modellt...

[ Szerkesztve ]

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#13559) #67656192 válasza james008bond (#13557) üzenetére


#67656192
törölt tag

8mp előlapi kameráról és dupla hátlapiról beszélnek.
Persze túlzásokba nem fognak esni....

Na meg kiveszik az sd ficsört csakhogy az S9 is jó legyen valamire. :D

[ Szerkesztve ]

(#13560) levente222 válasza sultansmith (#13554) üzenetére


levente222
tag

A Samsung store-ban azt mondták hogy garanciában cserélik. Amikor balról nyomom a gombot kicsit beakad és hangos kattanással ki. Szóval elismerik a hibát.

Samsung Galaxy S8+

(#13561) james008bond válasza #67656192 (#13559) üzenetére


james008bond
őstag

Na de ebben mi is lenne az innováció? Max a Samunál...na majd meglátjuk. S6 óta nagyon semmi előrelépés.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#13562) #93966848 válasza Timeola (#13548) üzenetére


#93966848
törölt tag

Teljesen jól illeszkedett az előlapra?Nyomáspont mindenhol jó volt a kijelzőn?Nálam sajnos a Zagg üveg egy pontján nem nagyon érzékelte az érintést.

(#13563) Hando válasza levente222 (#13560) üzenetére


Hando
tag

Nekem az első s7e ilyen volt kicsit bal oldalt nyomtam a gombot beragadt és 2 mp múlva kattanással kiugrott (online rendeltem tpontra azonnal cserélték a készüléket)

Ajánlom az Easy Home nevű appot nem kel nyomni a gombot a keszüleken mert kapacitívá teszi az app csak meg kell érinteni!

[ Szerkesztve ]

(#13564) #67656192 válasza james008bond (#13561) üzenetére


#67656192
törölt tag

Semmi csak a Sammobile-on megjelent egy cikk amiben az áll, h érzik, hogy kezdenek lemaradni, főleg a frontkamerával. Remélem többet dolgoznak az s8-on mint a Note7-en.

(#13565) sultansmith válasza Hando (#13563) üzenetére


sultansmith
senior tag

jol ertem, hogy az egesz keszuleket csereltek?

nekem sajna betort a kijelzom. ilyenkor is cserelik? vagy rafogjak hogy a tores miatt mechanikai behatas erte?
vagy fizessek rá valamennyit?

mi az eljaras?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#13566) norti


norti
addikt

Megjött az OTA frissítés telekomosra!

(#13567) Keem1 válasza norti (#13566) üzenetére


Keem1
addikt

Meg... de hogy?
Néha a Samsungot is úgy seggbe rúgnám. :D
Délután jelezte a telefonom a Telekomos frissítést, le is töltöttem, de az éjszakai frissítést választottam. Gondoltam, este úgyis töltőn lesz, alvás közben nem lesz szükségem a telcsire, majd csendben megcsinálja, míg alszom.
A nagy lóf@szt. Óriási csinnadrattával, brutális fényekkel dolgozott, majd addig csipogott, míg be nem írtam a készülék jelszót. Ezután még csinálta kicsit és befejezte.
Nagyon mérges voltam a Samsungra azért, mert egy éjszakai frissítést nem tudott volna csendben, diszkréten, emberi beavatkozás nélkül megcsinálni. Az éjszaka közepén kell felébrednem és végignéznem kómásan, míg telepít...

[ Szerkesztve ]

(#13568) RaveForce válasza Keem1 (#13567) üzenetére


RaveForce
veterán

szegény elhanyagoltnak érezte magát és figyelemre vágyott.. :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#13569) james008bond válasza Keem1 (#13567) üzenetére


james008bond
őstag

Nekem nem szokott csipogni. Csendben teszi a dolgát. Igaz, nem az éjjeli telepítést választom, lehet azért csendes? ;-)

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#13570) Keem1 válasza james008bond (#13569) üzenetére


Keem1
addikt

Az a durva, hogy újraindításnál a T-s dallamnak van olyan brutál hangereje, hogy felvert álmomból. Aztán mikor visszazökkentem, a készülék a beállított jelszót kérte, de olyan durván, hogy a billentyűhangot másodpercenként kopogtatta, hogy ugyan méltóztassak már felkelni és beírni a tetves jelszót. Minek, bszki, telepítesz, elvileg önállóan, éjjel.
A másik a fényerő. Éjszakai telepítést hagytam jóvá. Ha alszom, minek a kijelző? Ha mégis, akkor miért max fényerőn? A fénymérője annyira jó a telefonnak, hogy sötétben használva se égeti a szemem. Itt miért nem érvényesült ez?
Az élet ettől nem áll meg, nem fogom eldobni a kukába a cuccot, de érthetetlen, hogy egy éjszakainak hirdetett installáláskor miért rúg magának ekkora öngólt a gyártó.

(#13571) vadászcsiga válasza Keem1 (#13570) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor ezt most megtanultad :D

(#13572) Galahed


Galahed
senior tag

bots, elirtam.

[ Szerkesztve ]

(#13573) Keem1 válasza vadászcsiga (#13571) üzenetére


Keem1
addikt

Meg, egy életre :D
Az a durva, hogy csak én ébredtem fel rá, az asszony nem. Pedig rossz alvó. :D Még júliusban, az egyik irgalmatlan meleg éjszakán kimásztam az ágyból, a sötétben kibotorkáltam a konyhába inni egy kis vizet. És hirtelen arra lettem figyelmes, hogy asszonypajtás félkómásan masírozik utánam. Felkelt, hogy felkeltem és azt hitte, azért jöttem ki, mert valami baj van, pedig csak megszomjaztam :D

(#13574) Gomez86 válasza PindurAnna (#13495) üzenetére


Gomez86
őstag

Igen, vidd vissza, más is írta már itt hogy tönkrement neki.

Nekem is az van várom hogy meghaljon :P

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#13575) taranis válasza Keem1 (#13570) üzenetére


taranis
addikt

Hehe, épp tegnap éjjel anyáztam én is, hajnalban felriadtam én is meg asszony is, mert kurva hangosan tolta a T-s dallamot a frissítés, pedig "ne zavarjanak" üzemmódban volt a teló. Persze max fényerő mellett, hogy biztosan felkeljek rá. Szóval most csináltam ilyet utoljára :)

colorizer.net

(#13576) Hando válasza sultansmith (#13565) üzenetére


Hando
tag

Persze az egész készüléket cserélték mert átvettem T-ponton hazamentem kibontottam és kattogott, 1 óra múlva visszamentem és azonnal cserélték mert 72 órás azonnali csere van ilyenkor!

Törött kijelzővel nem hiszem hogy cserélik max javítják vagy elküldenek a samsungba!

[ Szerkesztve ]

(#13577) vadászcsiga válasza Keem1 (#13573) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ismerős a helyzet :)

(#13578) #93966848


#93966848
törölt tag

Használ még valaki Xpro üveget?

(#13579) Ákkk válasza sultansmith (#13565) üzenetére


Ákkk
addikt

Kijelzőcsere (a home gombot is cserélik ilyen esetben) de ezt fizetned kell.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#13580) Risard válasza netcore (#13484) üzenetére


Risard
aktív tag

Hivatalos állásfoglalása a samsungnak az odinos romcseréről!
Engedje meg, hogy tájékoztassuk, hogy a készülék rendeltetésszerű működését csak a telefon által automatikusan felkínált hivatalos szoftverrel tudjuk biztosítani.

Ha a készülékre nem az automatikusan felkínált szoftver kerül fel, a továbbiakban nem él rá a garancia, ugyanis olyan módosítások történhetnek a telefonon, amelyek befolyásolják a készülék további rendeltetésszerű működését.

(#13581) tothl válasza Risard (#13580) üzenetére


tothl
addikt

Nem szakszerű a válasz, valamint ha előre rákérdezel ilyenre, nyilván ilyesmivel riogatnak.. :D

Szerintem amíg nem ugrott a knoxod, addig hivatalos a teló és elég nezehen tudnának bizonyítani bármit is.
De mindenki azt csinál amit akar. :D

(#13582) jose999 válasza tothl (#13581) üzenetére


jose999
senior tag

Szerintem is így van, egyetértek ezzel! :R

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#13583) t72killer válasza Keem1 (#13570) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezektől a hangoktól az sgs2-n is falramásztam, anno csak ezért rootoltam a telót. Hálistennek a natúr s7e ROM kussban van:R, a fr@ncba elmehetnek a csilingelő sz@rjaikkal a rom-főző szolgáltatók. Szgép telepítésnél is az első dolgom, hogy kilövöm az összes zajkeltést, könyöröm, családos ember vagyok, 99%-ban akkor kütyüzöm, gépezek, amikor a nép alszik. Másik a melóhely, ahol szuperjó, ha meeting közepén csilingel, h hurrá, jött egy update a fingós apphoz, rakd már fel...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#13584) #67656192 válasza Risard (#13580) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ez nekem új! Régen (nem is olyan régen) csak a knoxot nézték.
De ha igaz akkor az édesanyjuk p*cs*áját..
Ezek egyre jobban másznak ki a garancia alól. Legközelebb sufniban veszek telefont.

[ Szerkesztve ]

(#13585) t72killer válasza #67656192 (#13584) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azt miből tudják bizonyítani, hogy ODIN-nal ment fel egy kóser ROM:F?

"Ezek egyre jobban másznak ki a garancia alól." - igen, ez nekemis szemet szúrt először a knox-al (ugyebár az sgs2-mön ilyesmi nem volt), aztán a futáros javítások felszámolásával:(. Ha lesüllyedünk kínaikereskedő szintre, akkor tessék szépen banggood-os xiaomi árakon teríteni a szajrét:U

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#13586) Deck válasza #67656192 (#13584) üzenetére


Deck
titán

Pár perc és vissza rakod a gyárit. Nem nagy dolog.

PS5

(#13587) Keem1 válasza t72killer (#13585) üzenetére


Keem1
addikt

Én is erre gondoltam. Hogy ha kétszer annyiba kerül a cucc, mint egy kínai, akkor tessék a mögöttes tartalmat is hozzátenni. Kezdve a "jó napot, azért vagyok, hogy ön minél elégedettebb legyen" szituval, a szervizben a bőrfotel+kávé, a lehető leggyorsabb javítás, MINŐSÉGI szervizpartner, normális szoftverfrissítés (legalább egy flagship esetén) és minden, amivel a gyártó a fenekünket kinyalja azért, hogy legközelebb is Samsung készüléket válasszunk. Amúgy ha azzal érvelnek különböző dolgok esetén, hogy kapitalizmus van, pénz kell, ennek csodálatosan eleget tesz az ügyfélközpontúság. Ha elégedettségben tartanak, akkor őket választom. De ehhez az kell, hogy a 2. év végéig (addig használok egy telefont) teljesen elégedett legyek az előzővel. Ne siettessenek a vásárlással, mert akkor mást fogok venni. Hagyják, hogy megelégedve használjam 2 évig a készülékemet (mert jó, mert jó a szerviz, mert jó a támogatás, mert jó, gyors és stabil a szoftverfrissítés), és akkor az új telefonom is Samsung lesz.

Tudom, hogy miről beszélek, én is ügyfelekkel foglalkozom. Nekem az a lényeg, hogy az ügyfél elégedett legyen. Mindegy, mikor fordul ismét hozzánk, addig ki van nyalva a feneke, legyen az 1 év, vagy 2 év, nem a pillanatnyi bevétel a fontos, hanem az állandó. Az egyik ügyfelünk 7 éve csak hozzánk jön, van hogy 1 év múlva, van hogy 2, de visszatér. Stabil, és időnként magasabb összegű megrendelést bonyolít, mint 2-3 új ügyfél együttesen. Én ezért nem értem, hogy miért tojják le a meglévő ügyfelet. Az új is fontos, de sokkal fontosabb a régi.
Na, kicsit elkalandoztam :D

(#13588) t72killer válasza Keem1 (#13587) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez nyugaton többé-kevésbbé megvan, a hunoknak odab@szták a Telemaxot, a sztyeppére jó lesz az is:Y

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#13589) Howkeddlee


Howkeddlee
senior tag

Sziasztok!

Ezt a note7 jeges-ledobós tesztjét láttátok már?

De itt van egy sima S7 teszt is ugyanígy.

Tudom,hogy ezek azért nem reális tesztek,de érdekes hogy mit ki nem bírnak ezek a telefonok. :)

(#13590) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

A fentiket olvasva, nem lennék meglepve, ha a knox mellett olyan szoftverük is lenne, vagy már van is, mert nem egy nagy ördöngösség megkreálni egy ilyet, amivel rögtön kijelzi, hogy nem várta meg a hülyebésbeszopatottuser az OTA frissítést. Hiszen teljesen nyilvánvaló, hogy amint lehet kibújnak a garancia alól.

Úgyhogy engem ez a része már nem is érdekel, inkább megvárom a késői frissítést, minthogy az arcomba nyomják egy valós és drága, garanciális javításkor, hogy ezt öreg elkúrtad ekkor és ekkor, lehet lelépni, vagy jó drágán megcsináljuk.

[ Szerkesztve ]

(#13591) t72killer válasza ΞΔGLΞ (#13590) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az mondjuk tuti, hogy ODIN-os ügyeskedés után - hacsak nem tégla a gép - tuti visszaraknám azt a ROM-ot, amivel jött, mindenestül.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#13592) #67656192 válasza Deck (#13586) üzenetére


#67656192
törölt tag

Főleg ha a csc elmegy..

Ezek szerint újabban a csc-t is nézik nemcsak a knoxot...

Nem baj legközelebb vállalok egy kis kockázatot és veszek majdnem féláron az Arabtól.. :)
Na jó egy normálisabb sufniból.

Értem én, hogy nem egy Bentley-t viszek szervizbe hanem csak egy telefont de akkor is nagy a kontraszt (messziről is látszó összeg) a sufnis (adott esetben egy saturn akció) és a magyar SES vagy MM árak között pusztán ez a l*fasz garancia miatt.

Egy jó sufniban azért másképp kezelik a törzsvásárlót, sőt a magyar kisszolgáltatók is jobban vigyáznak a nehezen megszerzett ügyfélre.

[ Szerkesztve ]

(#13593) WinstonWolf válasza Keem1 (#13587) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Erre mondta azt kedvenc autószervizem vezetője:

"... Nem fogjuk az ügyfél seggét kinyalni, de egy meghitt pillanatban bármikor kitöröljük ... "

Nem véletlenül van lassan húsz éve ilyen márkájú kocsim. Mert lehet, a másik márka ugyanabban az árkategóriában több extrát ad a kocsihoz, azonban én hozzáveszem a szervizt is az extralistához...

Telemax.

Lehet szidni, van rá nekem is okom. Mondjuk azért egy Cordon-nál nagyságrendekkel kultúráltabb. Nem a szerviz az, amelyik kizárólag felelős az ilyen helyzetekben. A gyártó az, aki ezeket szó nélkül hagyja, az legalább ennyire felelős. Ez az, amit soha nem értettem...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#13594) #67656192 válasza t72killer (#13585) üzenetére


#67656192
törölt tag

Na és szmártszviccsel lehet? Az sem odin. Utoljára azzal frissitettem az edge-t mert ota-n nem akart jönni semmi.

(#13595) #08132608 válasza Risard (#13580) üzenetére


#08132608
törölt tag

Ez butaság, legalább is visszamenőleg nem látják! Amikor be halt a hangszóróm és szervíz előtt én is cseréltem romot XEH-re aztán vissza a gyári és nem vették észre! Tegnap bátorkodtam a csap alá rakni és a vízállóság is maradt! Szóval a nyiregyi GSM Világos Samsung szervíz profin össze rakta! :)

[ Szerkesztve ]

(#13596) Deck válasza #67656192 (#13594) üzenetére


Deck
titán

Az a csc-t is vissza állítja.

PS5

(#13597) Száguldo


Száguldo
aktív tag

A CSC vissza állásáról csak annyit hogy sajnos nem áll vissza az eredeti CSC

T-s Odinnal XEH-ra ami persze Lenygel CSC lett (Sammobile XEH-nak hozza) :o , azután Odin vissza a gyári 4 fájlos T-s rom és az original CSC üresen marad. :(((

Esetleg ha valaki tud rá megoldás érdekelne.

(#13598) Száguldo


Száguldo
aktív tag

(#13599) leslien válasza Száguldo (#13598) üzenetére


leslien
nagyúr

nyugi ott nekem sincs semmi.. telenoros és gyári.. :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13600) Deck válasza Száguldo (#13597) üzenetére


Deck
titán

Mivel nem így kell..
Smart Switch-el.

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.