Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20451) KZP válasza hanti (#20450) üzenetére


KZP
őstag

Van benne valami érdekes változás, vagy csak biztonsági?

(#20452) hanti válasza KZP (#20451) üzenetére


hanti
senior tag

Még nem lehet tudni, majd ha valaki felrakja, vagy a SamMobile megírja. Az odinnal felrakva nem írja sehol csak átvisz a Samsung oldalra, ahol még a decemberi van? Nem vettem észre eddig semmit, nálam minden jól működött.

[ Szerkesztve ]

(#20453) dkovizoli válasza MegaNorby (#20425) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én a Timely-t használom már hosszú évek óta.

(#20454) dkovizoli válasza hanti (#20452) üzenetére


dkovizoli
addikt

Akkor biztos jön a német is egy-két nap max. Gondolom a többi utána. Párom note10-ére már napokkal ezelőtt megjött a februári.

(#20455) kengyel válasza dkovizoli (#20454) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nekem ráér, csak el ne szúrják. Most minden funkciója szuper, így is maradjon.

kengyel

(#20456) hanti válasza kengyel (#20455) üzenetére


hanti
senior tag

Pedig valahogy ösztönözni kell az embereket az S20-ra. :DD

(#20457) kengyel válasza hanti (#20456) üzenetére


kengyel
nagyúr

Engem most ne akarjon, nem fogok venni. :D

kengyel

(#20458) shift+ő


shift+ő
senior tag

Rákerestem a "DUAL SIM" szóösszetételre, de nem találtam választ, ha mégis volt már téma akkor elnézést. Most jöttem s10+ -ra egy Xiaomiról, abban már működött az, hogy a kontakokat SIM kártyához tudtam rendelni, és nem kellett választanom. Ez itt a gyári tárcsázó/névjegy alkalmazásban nincs, vagy nem találtam.

Most a true phone-t használom, de vannak benne bugok, illetve nem igazán szeretem a 3th party appot, ha van gyári is.

Van esetleg erre bevált módszer valakinek.

Azéer kellene, mert autóban használva, nem tudok hívást indítani, mert miután kiválasztom, hogy kit hívjon, rákérdez a SIM-ere is, de azt csak a telefonon lehet kiválasztani.

(#20459) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Használ valaki jbl 120 tws fülest S10-el?

(#20460) KunEmber válasza KZP (#20451) üzenetére


KunEmber
senior tag

Szerintem semmi. Felraktam, megy.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#20461) dkovizoli válasza hanti (#20456) üzenetére


dkovizoli
addikt

Pedig a leírások alapján a fényképezési képességei jobbak lesznek. Még újabb hw, stb. De valahogy a 10+ jobban bejön külsőre is. Persze élőben lehet más lesz, meg sose mond, hogy soha. :) . De most nem tervezem én sem.

(#20462) melan válasza sgeza (#20444) üzenetére


melan
senior tag

Huhhh így van, ahogy írtad. Restart megoldotta. Addig a saját mappa hibásnak látta.a.kártyát és meg akarta formáztatni

(#20463) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

Egy svájcból származó telefonon lehet érvényesíteni a garanciát, ha van egy számlám róla, amin az imei szám is rajta van?

(#20464) telefonmágus válasza hkari (#20463) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ha AUT kódolású,akkor nem

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#20465) sgeza válasza melan (#20462) üzenetére


sgeza
veterán

Na, a lényeg, hogy jó lett! Jó, hogy nem formáztad! Ilyenkor az a jó cselekedet, ha a hirtelen ijedtségtől vezérelve nem kezd pánikolásba az ember, hanem nyugodtan elkezd gondolkodni.

(#20466) mihione válasza dkovizoli (#20461) üzenetére


mihione
őstag

Ha nem most vettem volna s10+ akkor en beneveztem volna ra,foleg a sima verziora.Kulsore egy kaptafa csak mashol van az elolapi kamera,nekem egyedul a hatso kamerasziget nem igazan tetszik,tul sok es nagy...

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#20467) sgeza


sgeza
veterán

Sima S10-re is kijött a független frissítés. AUT kóddal már tölthető!

(#20468) hkari válasza telefonmágus (#20464) üzenetére


hkari
őstag

Köszi, és egy ugyanonnen származó tabletnél mi lehet a helyzet? :R

(#20469) telefonmágus válasza hkari (#20468) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Pl.Apple mehet,de ami Samsung az felejtős

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#20470) hkari válasza telefonmágus (#20469) üzenetére


hkari
őstag

Köszi, sajnos samsung tablet és telefon. Az működhet, ha kötök rá pl egy revolut biztosítást?

(#20471) laci1892


laci1892
senior tag

Srácok egy kérdés!

Hogy tudom rá venni az s10-et / Google Drive-ot hogy automatikusan készítsen a galériáról biztonsági mentést.

Valamiért csak a Samsung cloud-ba hajlandó menteni automatán.

Vagy.... A drive-ban hol találom meg az erre vonatkozó beállításokat?

Előre is köszönöm :R

(#20472) KunEmber válasza telefonmágus (#20464) üzenetére


KunEmber
senior tag

AUT-tal miért nincs gari? Ezekre az egy év él, nem?

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#20473) telefonmágus válasza KunEmber (#20472) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Mert nem EU

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#20474) krokk


krokk
senior tag

Úgy látom nincs ilyen funkció sajnos: [link]
Az alapbeállítottat fogja használni, vagy választanod kell telefonon manuálisan.
Gondolom ez jó a többségnek... Nekem is 2 kártyás van de az esetek 99%ban a 2. kártyámon csak hívnak engem én arról nem intézek hívást stb.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#20475) *H* válasza telefonmágus (#20473) üzenetére


*H*
aktív tag

Garancia szempontjából az EGT tagországok és Svájc egy kategória. (Az EGT-ben is vannak nem EU-s országok.)

"Consumers who are using a product in a country in the European Economic Area and Switzerland (“Europe”) which was first purchased in another country in Europe can obtain warranty services. The period of the warranty and the warranty service provided will be those of the country in Europe where the warranty claim is made."

[ Szerkesztve ]

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#20476) telefonmágus válasza *H* (#20475) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Samsung nem foglalkozik Svájccal,bocs

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#20477) sgeza válasza laci1892 (#20471) üzenetére


sgeza
veterán

A Google fotók alkalmazással tudod intézni. De ha értelmesen konfigurálható megoldást keresel, akkor javaslom a FolderSync alkalmazást! Nagyon jó.

(#20478) *H* válasza telefonmágus (#20476) üzenetére


*H*
aktív tag

Én tényeket írtam, amire volt is példa. A fenti idézet is a Samsung-tól származik. Foglalkozik vele. Ha megvan a számlája akkor 1 évig Mo-on is javítják. A helyi garanciális feltételek az irányadóak, ahol benyújtják a kérelmet. Ha nincs számla, akkor dobják vissza.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#20479) telefonmágus válasza *H* (#20478) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Hívd fel őket hogy van egy svájci telód,eddig azt mondták hogy köszi nem

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#20480) laci1892 válasza sgeza (#20477) üzenetére


laci1892
senior tag

Köszönöm! :R

(#20481) MikeWazowski válasza laci1892 (#20471) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Én úgy tudom, hogy a drive-ba nem lehet beállítani az automatikus mentést, csak a google fotók appban lehet.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#20482) vg válasza MikeWazowski (#20481) üzenetére


vg
addikt

Autosync for Google Drive [link]

(#20483) laci1892 válasza vg (#20482) üzenetére


laci1892
senior tag

:R :R

(#20484) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

A vonatkozó topikban nem kaptam választ, ezért itt is megkerdezem: Frissen vásárolt gyakorlatilag szűz telefonon (s10e) érdemes gyári visszaállítást csinálni, miután Pie-ról 10es Droidra frissítette magát (az S7-en mindig csináltam, mert érezhetően fürgében volt utána, igaz ott belakott telefont frissítettem).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#20485) Almonen válasza Rigormortiis (#20484) üzenetére


Almonen
aktív tag

Ha belakás előtt csinász egyet nem vesztesz vele semmit!

De kétlem hogy ha nem teszed meg sok hátránnyal járna. Én azért megtettem.

(#20486) *H* válasza telefonmágus (#20479) üzenetére


*H*
aktív tag

Még 25x bizonygatod majd az igazad? A "tények és amire volt is már példa", azt jelenti, hogy én intéztem már svájcit. Azonosított forrásból, számlával vásárolt telefonnál, le van írva a hivatalos álláspont, aszerint kell eljárniuk, ami meg is történt.
Hogy valaki bedob egy telefont, aminek 3 gazdája volt már és 2 sarki GSM-es boltot is megjárt kézzel írt adás-vételivel, azt lehet visszadobják igen.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#20487) telefonmágus válasza *H* (#20486) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ha esetleg valaki ezen felbuzdulva vesz egy svájcit és esetleg nem csinálják meg neki(volt példa több is már),akkor majd te benyeled neki,megoldod

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#20488) *H* válasza telefonmágus (#20487) üzenetére


*H*
aktív tag

Majd, ha legalább a Samsungnál dolgozol folyatjuk. Akkor kompetens leszel. De felhívattam a kedvedért (te is megtehetted volna) egy kollégával a Samsung Mo-t és javítják most is, a már leírt feltételekkel...
Ha saját névre szóló számlával viszi be, él a hivatalos álláspont. Nem a sarkon kell megvenni. Nem a magyar szervizes fogja ezt eldönteni, bár az ottani hozzáértés persze lehet megköveteli, hogy megmutassák nekik a gyártó nyilatkozatát.
Egyébként Mo-n vásárolt eszközt is javíttattam már Svájcban garanciában.

[ Szerkesztve ]

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#20489) telefonmágus válasza *H* (#20488) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Saját névre szóló számlával 😁

Hol élsz???

Svájcit el kell felejteni,ennyi

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#20490) *H* válasza telefonmágus (#20489) üzenetére


*H*
aktív tag

Ott, ahol nem a sarki dealer-től veszik általában a telefonokat...
De a lényeg nem megy át úgy látom. Ez pedig az, hogy azonos feltételek vonatkoznak az EGT tagállamokra és Svájcra. Ha elfogadják a német vásárlást, akkor a svájcit is. Az üsz. is általános problémaként a számla hiányát említette és a "telefonnal kereskedő, kisebb vállalkozások" ellenőrizhetetlen beszerzéseit.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#20491) hkari


hkari
őstag

Felhívtam őket, tényleg nincs rá itthon garancia, bár ez elég patkány hozzáállás úgy gondolom. Akkor kötök rá revolut biztosítást, hátha ér valmit.

[ Szerkesztve ]

(#20492) telefonmágus válasza hkari (#20491) üzenetére


telefonmágus
senior tag

*H* elintézi neked

Ezzel foglalkozik látod :N

Pl. az Apple se vállal be mindent

Dual SIM változatokkal elhajt,pedig sokan mondják hogy eddig addig pedig garis

[ Szerkesztve ]

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#20493) csorbajeno válasza *H* (#20488) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ez lehet, hogy tényleg így kell(ene), hogy legyen, de nekem is azt mondták itt Debrecenben, amit telefonmágus is mond, hogy Svájc az nem EU,így nem kötelesek javítani. Pedig meg kell jegyezzem, hogy nagyon jó fejek és korrektek a debreceni SES-ben a srácok.

(#20494) laci1892 válasza hanti (#20456) üzenetére


laci1892
senior tag

Egyébként nem tudom ki hogy van vele... De számomra az idei s20 design nagyon bazári lett.

Talán az s20 ultra rejt magában némi felnőttessbb stílus elemeket, de az is csak a kicsit szélesebb, határozottabb kamera kivágás miatt úgy gondolom. Persze férfi ember a Piros színről nem vitatkozik. Mint általában az esztétikum itt is szubjektív dolog... De valahogy nem érzem azt a nagyon kell érzést, mint ami elfogott az S10 + kapcsán anno.

Remélhetőleg majd az s30 😄

(#20495) bedibazsa válasza laci1892 (#20494) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Még meg sem jelent, te láttad már? :D

(#20496) mihione válasza Almonen (#20485) üzenetére


mihione
őstag

Szerintem csinalj,nalam pl nincs kamera bug se amit sokan irtak es csinaltam bootloaderbol factory resetet.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#20497) laci1892 válasza bedibazsa (#20495) üzenetére


laci1892
senior tag

A render képeken csak. A végleges kivitel és a képek között nem szokott nagy különbség lenni.

[ Szerkesztve ]

(#20498) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Hátha érdekel valakit: A gyári, 9es droidról 10-re történő frissítés után (semmi nem volt rá telepítve, csak a gyári progik voltak rajta) 22,5 gigát foglalt a rendszer (frissítések, karbantartás után), míg gyári alaphelyzetbe történő visszaállítás után ugyan ez a "stock" rendszer updatelve, gyári progikkal frissítve már csak 20,5 giga helyet foglal.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#20499) RiseOfEvil


RiseOfEvil
tag


Sziasztok!
Mai nap vettem észre azt a kis ikont az értesítési sávban a wifi kapcsolat mellett jobbra az mi lenne, soha nem láttam még ilyet :( ?

Bocsánat telefonról nem akarta bevenni a képet!

[ Szerkesztve ]

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#20500) bandi0000 válasza RiseOfEvil (#20499) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ezt tedd fel a jóslás fórumban, mert minimum làtónak kell lenni ahhoz, hogy làtatlanba megmondjuk milyen ikont látsz

Xbox One: bandymnc

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.