Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20501) csorbajeno válasza RiseOfEvil (#20499) üzenetére


csorbajeno
veterán

Légyszi tegyél fel egy képernyőfotót erről, mert addig egyet kell értenem bandival :)

(#20502) bedibazsa válasza RiseOfEvil (#20499) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Ha a VoLTE-ra gondolsz, az egy jó dolog. HD hanghívás + telefonálás közben is megmarad a 4G adatátviteled, plusz gyorsabban épül fel a hívás.

[ Szerkesztve ]

(#20503) RiseOfEvil


RiseOfEvil
tag

Elvileg javítva lett a hozzászólás, most már látszódnia kell elviekben, legalabbis nálam rendben van😀.

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#20504) vg válasza bandi0000 (#20500) üzenetére


vg
addikt

Rossz napod van? Írta a wifi ikon mellett jobbra, az a volte ikon, nem?

(#20505) laci1892 válasza bedibazsa (#20502) üzenetére


laci1892
senior tag

Nekem egyébként ( telekom ) ez az ikon nincs ott. ( VoLTE ) Ezt hol tudom ki / bekapcsolni?

(#20506) kcsa válasza RiseOfEvil (#20499) üzenetére


kcsa
veterán

már semmi :)

[ Szerkesztve ]

(#20507) bedibazsa válasza laci1892 (#20505) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Asszem, a Telekom nem jelzi, de működik. A Voda és a Telenor jelzi. Múltkor nézegettem cimbi Huawei telefonján és az enyémen (nekem is az volt még akkor), plusz másnál is ezt tapasztaltam.

(#20508) kcsa válasza bedibazsa (#20507) üzenetére


kcsa
veterán

Ha nincs ikon akkor nincs ilyen szolgáltatásod sem. Ne keverd a HD hanghívást a VoLTE-vel :)

(#20509) RiseOfEvil válasza vg (#20504) üzenetére


RiseOfEvil
tag

Az én hibám, azt hittem beillesztette a képet , de mint kiderült nem és anélkül küldtem be először, utána javítottam csak ki😀.

Bandi0000 csak szimplán túl gyors volt🙃

Köszönöm a válaszokat, most már világos minden, csak nem tudtam először, hogy én állítottam el e valamit, de most már frankó a dolog, hogy tudom, hogy mi is az.

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#20510) vg válasza laci1892 (#20505) üzenetére


vg
addikt

Sehogy, mert nem jelzi ki. Úgy tudod megnézni, hogy hívás közben ránézel a kijelzőre, ha megy a 4g, akkor működik. :U

(#20511) vg válasza kcsa (#20508) üzenetére


vg
addikt

Ez totál butaság, telekom nem jelzi ki az ikont.

(#20512) bedibazsa válasza kcsa (#20508) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nincs igazad.

(#20513) kcsa válasza bedibazsa (#20512) üzenetére


kcsa
veterán

Az én apukám viszont erősebb.

Én szívesen beismerem a tévedésem, de tények nélkül... :)

(#20514) bedibazsa válasza kcsa (#20513) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nem tudtam róla csinálni videót sajnos, így csak az a tény, hogy kipróbáltuk. Volt ezekről már itt szó korábban is. Nem akarok butaságot mondani - ebben már nem vagyok biztos -, de talán a Voda és a Telenor azonos VoLTE rendszert használ, a Telekom pedig mást.

(#20515) bandi0000 válasza vg (#20504) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem rossz nap, az igaz, hogy néha túl cinikus vagyok, jelen esetben meg gyors is, de azért bármilyen ikon lehet ott, vagyis nyilvàn a térerő ikon van ott, de lehet, megjelenhet ott más is

Xbox One: bandymnc

(#20516) mihail38 válasza bandi0000 (#20500) üzenetére


mihail38
aktív tag

:DDD Én is kerestem miről van szó, de nem találtam semmit...ami fura lenne...

[ Szerkesztve ]

(#20517) sgeza válasza kcsa (#20508) üzenetére


sgeza
veterán

De igen, attól még lehet VoLTE. Én is úgy emlékszem, hogy a Telekom kikapcsolta a saját firmware-ében a szolgáltatás ikonnal történő jelzését. Rengeteg ilyen ikon egyébként ki-/bekapcsolható a build.prop fájlban, de azt utólag persze csak root joggal. Illetve az adott buildben eleve lehet úgy konfigurálva.

[ Szerkesztve ]

(#20518) sgeza válasza vg (#20510) üzenetére


sgeza
veterán

Még csak ez sem egészen igaz, mert a telefon névjegyén belül a SIM állapota menüben ott van, hogy milyen éppen a kapcsolódás típusa! :)

(#20519) laci1892 válasza vg (#20510) üzenetére


laci1892
senior tag

Áh értem. Köszönöm.

(#20520) laci1892


laci1892
senior tag

Egyébként majd egy hónap távlatából.... Tök azt érzem... Ez a telefon piszok gyors. A note 8 és ez között pedig tényleg érezni a különbséget. Főleg a dex módnál jön ki a teljesítmény különbség. Ott is a több ablak kezelésekor.

Nagyon sok telefon volt a kezemben már... iPhone / jó pár Android ( p9 / p20 pro / blackberry q10-passport / note 8 / S7/ S6 / LG G3 /G4 annak idején... ) De mindegyik telefonnál éreztem azt hogy : jó jó ,de volt mindig valami...

Ez az első telefon ahol ezt nem érzem.... Így hogy beállt az akkuidő is... Egy napot masszív használat mellett is tud.
De akkor van navi, masszív Facebook / Messenger / telefonálás / videó nézés etc...

A kamerája nagyon f*a. Egyedül talán az esti képek maradnak némileg alul a p20 Pro-hoz képest. De Nem szignifikáns a különbség.

Imádom 😁😁😁 :Y

(#20521) OPiiPO válasza laci1892 (#20520) üzenetére


OPiiPO
addikt

+1 :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#20522) tibbike01


tibbike01
őstag

Tudnátok segíteni abban, hogy mi az S10 gyári töltője?

Én egy EP-TA20EBE töltőtfejet kaptam hozzá. Használtan vettem a telefont és nem vagyok benne biztos, hogy ez a gyári töltője.

(#20523) laci1892


laci1892
senior tag

Egy kérdés.

aod óra stílust lehet valahonnan letölteni külön a telefonhoz?
Vagy csak az előre feltelepített van?

Néztem a Samsung market-ben de ott nem óra betűtípusok vannak, hanem mindenféle giccs ( virág hold meg anyám kínja... ) Maga az óra ( számlap ) alá. :(

(#20524) Dani46 válasza tibbike01 (#20522) üzenetére


Dani46
tag

EP-TA200

(#20525) Musaka válasza tibbike01 (#20522) üzenetére


Musaka
senior tag

Szia.
EP-TA200

[ Szerkesztve ]

(#20526) tibbike01 válasza Musaka (#20525) üzenetére


tibbike01
őstag

Köszi-köszi! Akkor, ami nekem van az nem teljesen hozzá való. :(((

(#20527) sgeza válasza tibbike01 (#20526) üzenetére


sgeza
veterán

A lényeg, hogy tudjon 9V-os gyorstöltést is megfelelő teljesítménnyel (persze ha érdekel). Ha ez megvan, és egyébként nem gagyi a kialakítása, akkor bajod nem lehet tőle.

Közben ránéztem a neten, nekem korrektnek tűnik. Formára pont olyan, mint az eredeti, és paramétereiben is. Szóval simán lehet, hogy alapvetően ugyanaz, csak egy jelentéktelen apróságban különböznek, és most már ezt a típust adják hozzá gyárilag.

[ Szerkesztve ]

(#20528) tibbike01 válasza sgeza (#20527) üzenetére


tibbike01
őstag

Köszi. Akkor jó lesz ez. Amúgy a beallításokban kikapcsoltam a gyorstöltést. Csak esténként töltöm, ráér belecsorognia az áramnak és így legalább nem melegszik, ami ugye ellensége az akksinak.

(#20529) sgeza válasza tibbike01 (#20528) üzenetére


sgeza
veterán

Melegedni fog az úgy is! :)
Én úgy látom, hogy óriási különbség nincs a kettő között, de persze valamennyi mindenképp. Tehát ha nem sietsz, valóban nincs jelentősége a gyorstöltésnek.
Esetleg próbáld még ki egy max. 1A-es (5V-os) töltővel is, az ugyebár nem fog tudni ennél többet leadni! Na azzal már feltehetően látványosan kevésbé lesz meleg az akksi, és egy éjszaka alatt azért illik feltöltenie.

[ Szerkesztve ]

(#20530) alexy92


alexy92
aktív tag

Sziasztok,
Az utóbbi időben elég gyakran akadozik, lassul a telefonon, és ma is megtette, és az alábbi fogadott:

Ismert most valami hiba?
(S10+)
Köszi

(#20531) laci1892


laci1892
senior tag

Srácok!

Vélemény :

Készülök Dome glass beruházására. Tech 2 szerint ezzel az üvegfóliával működik az ujjlenyomat olvasó. Valaki használ ilyet?

Mik a tapasztalatok? Gondoltam előtte rákérdezek mert viszonylag magas a 17.e forintos ára :D

(#20532) melan


melan
senior tag

Múltkor írtam,.higy akadozott, majd a végén.még fagyott is a kamera.alkalmazás közben.a.teló. Ma sikerült egy viber üzenet megnyitásakor úgy kifagynia, hogy csak force újraindítás segített :F
Gyanítom, hogy az sd.kártya lesz a ludas, mertboda menti a képeket... érdemes.lementeni és formázni, vagy egyből kuka? Pedig jóféle samsung 64Gb...

(#20533) hanti válasza alexy92 (#20530) üzenetére


hanti
senior tag

Van benne sd. Kártya?

(#20534) alexy92 válasza hanti (#20533) üzenetére


alexy92
aktív tag

Nincs.

(#20535) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Nektek mekkora tempóra képes 1gbps-es hálózaton a telefon? Nekem olyan 600Mbps-t visz (kb 3 méterre a routertől), sose sikerült ennél többet kisajtolni belőle.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#20536) EnterR válasza =WiNTeR= (#20535) üzenetére


EnterR
veterán

Gigás digi FTTH, AC68U router. 450-500Mbps a maximum. Nem a telefon korlátoz.

PSN ID: marquuard

(#20537) Protezis válasza alexy92 (#20530) üzenetére


Protezis
őstag

Nálam a naptár szokott hasonlót művelni, kb. napi rendszerességgel. :(

(#20538) davidvarga


davidvarga
tag

Sziasztok! Odinnal felraktam az új svájci firmwaret, de a régió kód maradt xeh vagyis magyar, ez normális? Illetve az ota ilyenkor a magyar vagy a svájci kiadást fogja letölteni.

(#20539) telefonmágus válasza davidvarga (#20538) üzenetére


telefonmágus
senior tag

OXM XEH re ha letöltöd és felteszed az OXM AUT svájcit, akkor OXM XEH marad

Frissítés tehát az OXM XEH re jön majd,ha ez a frissítés egyáltalán létezni fog az OXM XEH változatban.

Itt bitre egyeznie kell,ha nem akkor nem kapsz majd frissítést

[ Szerkesztve ]

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#20540) davidvarga válasza telefonmágus (#20539) üzenetére


davidvarga
tag

Köszönöm, tehát lehet nem is kapok többet ota frissítést? Mi a megoldás hogy biztosan jöjjön? A magyar telenoros firmware nem oxm? Csak xeh?

[ Szerkesztve ]

(#20541) telefonmágus válasza davidvarga (#20540) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Akkor fogsz kapni,ha amit most feltettél az létezni fog a magyar változatban is.Akkor megy minden tovább tutin.

Ha a magyar eltérőt kap esetleg,akkor csak ODINnal tudsz frissíteni

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#20542) melan


melan
senior tag

Biztos ami biztos, lecserélem az sd kártyát. Milyet javasoltok? Ez Samu Evo plus 64Gbos

(#20543) laci1892 válasza melan (#20542) üzenetére


laci1892
senior tag

512-est használom Evo tökéletesen működik nagy fájlok mozgatása közben is.

(#20544) laci1892


laci1892
senior tag

Közben én belefutottam egy hibába.

A telefonkezelönél a tárhely szekció alatt nem látom a felesleges fájlok törlése opciót

Ha le törlöm az alkalmazást, újból felrakom de nem frissítem ( régi verzión használom ) akkor ott van.

Wtf? Átkerült valahova máshova vagy valamit én kúrok el?

[ Szerkesztve ]

(#20545) KZP válasza laci1892 (#20544) üzenetére


KZP
őstag

Pár napja frissült, azóta nincs benne, de hogy miért...

(#20546) laci1892 válasza KZP (#20545) üzenetére


laci1892
senior tag

:W

Kell keressek valami mást akkor :/

Használ valaki, más alternatívát?

(#20547) tibbike01 válasza melan (#20542) üzenetére


tibbike01
őstag

Sincerity-tradingről vedd, nekem is ez van, tökéletes. Itt a legolcsóbb. "SAVE5" kóddal még lejön 5%.
A pendrvie-ssd topickban is mindenki innen rendel. Ebayen is elérhető az eladó, ha az szimpatikusabb.

(#20548) Taci válasza laci1892 (#20531) üzenetére


Taci
addikt

Mindegyikkel működik nagyjából, csak megfelelően kell feltenni:
[link]

(#20549) KZP válasza laci1892 (#20546) üzenetére


KZP
őstag

Vagy néha, cache törlés előtt el kell távolítani a frissítést. :))

(#20550) sgeza válasza davidvarga (#20538) üzenetére


sgeza
veterán

Ne parázz, semmi bajt nem csináltál. Amit a kolléga említ, az az az eset, ha a magyar régió valamiért kihagyja ezt a kiadást, akkor innen neked nem lenne növekményes frissítésed, ami egyébként ritkán fordul elő, és jellemzően inkább csak a főverzió váltáskor a béták környékén. Persze előfordul máskor is, de ritka. Viszont ez esetben sincs semmi gond, mert akkor majd a következőt is odinnal teszed fel, és ennyi. De úgysem fogod megvárni a xeh régióban a kiadást, mert fel fogod tenni te is (mint például én), amikor kijön a következő frissítés, vélhetően megint hamarabb az AUT régióban.
Azért maradt egyébként XEH, mert nincs olyan, hogy XEH, AUT, DBT, stb. rom. Ezek egy adott kiadás esetén egyazon firmware-t jelentenek. Ez a független rom, ami sokféle csc kódot tartalmaz. A SIM kártyád dönti el, hogy a te készüléked melyikre áll be.
Tehát nyugodtan leszedheted bármikor a következő frissítést azzal a kóddal, amivel először kiadják, felteszed, és örülsz neki. Ugyanaz jönne kicsit később XEH kóddal, ha jön, és épp nem marad ki az a build, ami csak akkor érdekes, ha utána csak és kizárólag otán várnád a frissítést. De, ahogy írtam ez egyébként teljesen lényegtelen, mert majd akkor az azt követőt felteszed megint odinnal. Mint ahogy majd szerintem a többit is úgy fogod, mert nem akarsz várni még néhány napot, amíg kiadják a xeh régióban is! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.