Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20851) MikeWazowski válasza Gaberiellb (#20840) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm!

A Samu billentyűzet eddig meglepően korrekt.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#20852) Gaberiellb válasza Tujmos (#20847) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Ha FR után nem áll helyre akkor az hw hiba, mindent teljesen vissza állítottál? Tehát nem úgy fr-tél hogy maradjanak meg az appok, beállítások?

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#20853) Tujmos válasza Tujmos (#20850) üzenetére


Tujmos
tag

és ezt tovább keresgélve.. felraktam egy task changert és az okozta a bajt.. vagyis nekik, én nyomok pár újraindítást aztán kiváncsi leszek
köszi mindenkinek a segítséget!! :R királyak vagytok!

(#20854) Tujmos válasza Gaberiellb (#20852) üzenetére


Tujmos
tag

a beállításokat nulláztam csak :U

(#20855) sgeza válasza csorbajeno (#20849) üzenetére


sgeza
veterán

Volt már fr?

(#20856) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Akinek pitaka tok van linkelne par kepet hogy nez ki screen protectorral plusz par tapasztalatot? Koszi

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#20857) tibbike01 válasza Piziii (#20846) üzenetére


tibbike01
őstag

Én a gyárit használlom, most épp akciós az E-diginél. Szerintem tökéletes. A csomag 2db fóliát tartalmaz.

(#20858) migabi24 válasza mSchumi87 (#20856) üzenetére


migabi24
nagyúr

Én S10e-n használom, életem legjobb tokja, minőségi tapintás, lehellet vékony, mintha nem is lenne rajta semmi, de a fogása sokkal jobb és le tudom rakni bárhova

(#20859) -Ben-


-Ben-
veterán

A felső hangszóró rácsot mivel tisztítjátok? Nekem konkrétan eltömődött és ez a minőségre is hatással van már... :F

(#20860) KZP válasza -Ben- (#20859) üzenetére


KZP
őstag

Én egy nagyon puha fogkefét javasolnék, aztán fújást. :))

(#20861) Tujmos válasza -Ben- (#20859) üzenetére


Tujmos
tag

csak saját felelősségre!
s8+ -om volt az s10+ előtt és már majd megőrültem, mert eltömődött a hangszóró, egy nagyon halk szobában sem hallottam már semmit, headsetel telefonáltam, aztán valahol olvastam, hogy sonicare fogkefével tisztítottak egy fülhallgató hangszóróját, kipróbáltam egy használaton kívül fogkefe fejjel és ami koszt kiszedett a hangszóróból :Y azóta is tökéletesen működik mai napig.. csak saját felelősségre!

(#20862) Piziii válasza tibbike01 (#20857) üzenetére


Piziii
tag

Köszönöm 😉
Biztos 2 van benne, mert a leírásban nem írjak? 🤔

(#20863) Tujmos válasza Piziii (#20862) üzenetére


Tujmos
tag

most vettem az edigitalból múlt héten és 2 volt benne

(#20864) Markizmark válasza Lazio1974 (#20825) üzenetére


Markizmark
addikt

Ez jó kártya, nekem is ilyen van, de ezzel sem enged 4K 60fps videót rárögzíteni. Felvétel után persze át lehet helyezni.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#20865) Piziii válasza Tujmos (#20863) üzenetére


Piziii
tag

Király 😁

(#20866) espi38


espi38
őstag

Bezzeg az S10+ nincs fólia náluk és nem találtam sehol :( :( :(

(#20867) Erdei88 válasza espi38 (#20866) üzenetére


Erdei88
veterán

Itt esetleg?

(#20868) csorbajeno válasza sgeza (#20855) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igen, azt javasoltuk neki, de mit most olvasom, nem csinálta meg, csak a beállításokat állította vissza.

(#20869) sgeza válasza csorbajeno (#20868) üzenetére


sgeza
veterán

Ja, az nem javaslat volt, hanem a te előző hozzászólásodra kérdés. Mert én úgy emlékeztem, hogy nem volt.
Mert én szoftveres hibára gyanakszom, amire te írtad, hogy FR után az nem állna fenn. De hát az nem volt, ezért elképzelhető még, hogy csak szoftveres a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#20870) Ryaboss


Ryaboss
újonc

Sziasztok!

A mai napon vásároltam egy S10+ telefont. Azonban még nem találkoztam sosem ezelőtt ezzel a lassítás és szuperlassítás videófelvétellel és nekem már a video felvétele előtt vibrál a kép elég durván. Olvastam, hogy természetes fényviszonyok között érdemes videót ílyen módon rögzíteni, de kicsit aggódok, hogy valami gyíkja van. Ez a jelenség normális?

Köszönöm előre is a válaszotokat!

(#20871) bandi0000 válasza Ryaboss (#20870) üzenetére


bandi0000
nagyúr

A lényege ennek, hogy nem a standard 60 frame/sec vagy alatta vesz fel, hanem sokkal többel talán 700? körül, ilyenkor viszont az az érdekes jelenség, hogy pl egy wolfram száláas izzóval világított helységben látható lesz az izzó villogása, habár az emberi szemnek statikusnak tűnik, mégis egy bizonyos frekvencián villog

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#20872) zzola


zzola
félisten

A legutóbbi frissítéssel valami nagyon nem kerek!
Van egy Philips BT-s hangszóróm. Eddig pöpecül működött, most meg csatlakozik hozzá a telefon, de nem szólal meg a hangszóró.
Ki/be kell kapcsolnom a telefonon a BT-ot, hogy legyen hang.
Wipe cache-t csináltam.
Más nem tapasztalt hibát?

(#20873) EnterR válasza Ryaboss (#20870) üzenetére


EnterR
veterán

Rögzítés után a lejátszott verzió is vibrál mindaddig, míg ki nem mented rendes videóformátumban. Addig csak egy kvázi-preview felvételt látsz, ahol állítgathatod, hogy mettől meddig lassítson. Mentéskor jó lesz.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#20874) -Ben- válasza Tujmos (#20861) üzenetére


-Ben-
veterán

Tujmos, KZP: köszi nektek, megpróbálom... :R

(#20875) sgeza válasza Ryaboss (#20870) üzenetére


sgeza
veterán

Persze, hogy villog! Ahogy a kolléga is írja, a fényforrás a hálózati 50Hz frekvenciáján "villog". Gagyibb LED-eknél a nem megfelelő vezérlő miatt még szabad szemmel is látható vibrálás, mert annak nincs akkora "tehetetlensége", mint egy hagyományos izzónak.
Na de a lényeg, hogy elég durván belassítod a videót, persze, hogy villogni fog, de ez az 50Hz-ből jön. Napon nyilván nem lesz ilyen, mert az nem villog.

[ Szerkesztve ]

(#20876) mihail38 válasza -Ben- (#20874) üzenetére


mihail38
aktív tag

Én meg próbáltam egy iphone 7 pluszal és működik :K

(#20877) hanti válasza zzola (#20872) üzenetére


hanti
senior tag

Miután a legutolsó frissítés központilag kiadott bt. hibát javított, lehet hogy egy újra párosítás jót tenne neki, egy próbát megér. Nálam minden eszközzel jól működik.

(#20878) zzola válasza hanti (#20877) üzenetére


zzola
félisten

Nekem is ez jutott eszembe. Töröltem, majd újra párosítottam....a helyzet változatlan.
Kezd nevetségessé válni a Samsung a szememben.
Ennyi pénzért már stabil BT sem jár?
:F

(#20879) bagaba1


bagaba1
tag

Hát ez még mindig nem kóser, háttérben nagyon szívja valami...

http://www.flickr.com/photos/109769896@N06/

(#20880) hanti válasza zzola (#20878) üzenetére


hanti
senior tag

Félreértetted, nem a Samsung változtatott, hanem a bt. Szövetség és a Google rakta be a biztonsági frissítésbe. Rajtad kívül senki nem jelezte hogy problémája lenne, lehet hogy a hangszóró nem tudja lekezelni a változtatásokat.

(#20881) zzola válasza hanti (#20880) üzenetére


zzola
félisten

Értem, köszi. Na utána olvasok ennek...

(#20882) zzola válasza zzola (#20881) üzenetére


zzola
félisten

De akkor ez hogy van? Egy szabványon visszafelé változtatnak?

(#20883) MrRL19


MrRL19
senior tag

Helló

s10 kellene tapadó korongos tartó , viszont az autó külső részére raknám van olyan ami bírja ezt? vagy inkább hanyagoljam ? és maradnom kell a sportkamera... ;]

köszi előre választ :R

[ Szerkesztve ]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#20884) hanti válasza zzola (#20882) üzenetére


hanti
senior tag

Nem, azon nem változtatnak, de a támadhatóságot meg kell szüntetni és amelyik eszköz ezt nem tudja lekezelni, akár frissítéssel is, az elveszti a kompatibilitását.

(#20885) Almonen válasza bagaba1 (#20879) üzenetére


Almonen
aktív tag

Ez tényleg fura, nekem 1-2 százálék max kikapcsolt kijelzővel.

(#20886) zzola válasza hanti (#20884) üzenetére


zzola
félisten

Köszi.
:R

(#20887) Sigma7


Sigma7
tag

Nem tudom hogy miért, de amióta megpróbáltam áttérni az S10+-on a gyári email programra és ott is aktívak a gmail profiljaim, azóta a gmail felület is hibátlanul megy. Pedig addig nekem is össze-vissza, késve érkeztek meg a mailek. Esetleg akinek problémás próbálja ki, hátha...

(#20888) tibbike01 válasza Sigma7 (#20887) üzenetére


tibbike01
őstag

Áttértem én is a gyári email appra, de hiányzik a gmail. Jól értem, hogy párhuzamosan kellene futtanom a 2 alkalmazást? Mert az azért nem szeretném.

(#20889) Sigma7 válasza tibbike01 (#20888) üzenetére


Sigma7
tag

Csak annyira párhuzamos, hogy megérkeznek a gyárira is a mailek, de ott nem csinálok velük semmit, pár napja nem is nyitom meg.

(#20890) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Van arra lehetőség, hogy ha belépék a háttérben megnyitott alkalmazások listájába, akkor függőlegesen lehessen görgetni őket (mint S7-en, Oreon), ne pedig vízszintesen? Ez piszkosul zavar.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#20891) norti válasza Rigormortiis (#20890) üzenetére


norti
addikt

Good Lock + Task Changer (van néhány variáció ezen kívül is)

(#20892) Zsolaf válasza MrRL19 (#20883) üzenetére


Zsolaf
addikt

Én hanyagolnám, de ha sok penzed van...

(#20893) Tujmos válasza norti (#20891) üzenetére


Tujmos
tag

nem rég nekem a task changer csinált gondot, ha esetleg előjön a képernyő alsó csíkjában duplaérintés hiba, akkor ezt töröld először

(#20894) norti válasza Tujmos (#20893) üzenetére


norti
addikt

Olvastam, de nem jött elő nálam ilyen probléma ;)

(#20895) mihione válasza norti (#20891) üzenetére


mihione
őstag

Honnan lehet leszedni a friss addonokat?En csak 2019.05-os apkt talaltam :(

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#20896) TODI1111 válasza mihione (#20895) üzenetére


TODI1111
addikt

(#20897) mihione válasza TODI1111 (#20896) üzenetére


mihione
őstag

Koszi!Igy mar tokeletesen testre szabhattam a telot :R :R :R :DD
Noti sav ikonok torlese es vegre nem ezt a faradt kek szint hasznalja,task changer is nagyon hasznos ez a gyari megoldas elegge lassu a mindennapokra.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#20898) laci1892


laci1892
senior tag

Viszonylag speciális kérdésem lenne :

Nagyon megvagyok elégedve a kamerával, baromi jól lehet " művészkedni " vele nagyon szép képeket csinál a telefon.

De azon gondolkodtam, miért ne csavarnák még egyet a dolgon?

Így hát... Elkezdtem nézni grip-eket :

https://beastgrip.com/collections/shop-now
[link]

Van valakinek ( nem okvetlenül az S10 plusz--hoz, - bár az lenne a legjobb - ) tapasztalata az ilyen felszerelhető lencsékkel kapcsolatban?

Határozottan tetszik az elképzelés az ára ellenére is.

[ Szerkesztve ]

(#20899) csorbajeno válasza laci1892 (#20898) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én anno az S9-hez a Moments termékein gondolkodtam. 100$ a tok hozzá, kimondottan a telefonra és azt hiszem, hogy a lencsék is ilyen 100$ körül mozogtak hozzá.

(#20900) laci1892 válasza csorbajeno (#20899) üzenetére


laci1892
senior tag

Hm...
Ha esetleg van valakinek személyes tapasztalata vele, szívesen hallgatom 💪😁

Más : good lock honnan telepíthető?

Illetve hozzá a modulok

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.