Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) bebuci válasza Tense (#1547) üzenetére


bebuci
tag

Hát én is a note 4-ről váltottam... Eleinte egy kicsit szokni kellett főleg az s pen használatát és a hozzá rendelt programokat. De így három nap elteltével azt kell mondjam, hogy ég és föld a különbség a két teló között... Ez inkább olyan hűha érzés. Egy dolgot hiányolok csak a note 4-ből: az oldalsó gombpanelt. Amit találtam hozzá az mind elég gagyi, pedig ekkora telóhoz bizony szükséges.

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#1552) syIex válasza bebuci (#1550) üzenetére


syIex
veterán

Kis bug volt biztos. A lényeg, hogy már megy!! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1553) S e t h válasza Tense (#1547) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez szimplán a jövő. :)
Kötnék bele de nem nagyon tudok.
Itt van mellette a Note 4, mondhatni ódonnak hat, de még a rendszer is sokkal döcögősebbnek.

Én sem akartam még megvenni, de aztán amikor megtudtam, hogy hol van kirakva arany és fekete is, mentem érte 160 kilométert, megfogtam és nem tudtam elengedni. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1554) Kasya


Kasya
nagyúr

Ha zárolt képernyőn írok a tollal, azt elvileg kitudom tenni AOD-ra. Én azonban nem látom bal felül a toll és radír ikonja mellett a tű ikont. Néktek megjelenik?

(#1555) Kasya válasza Kasya (#1554) üzenetére


Kasya
nagyúr

(#1557) ForRedGlory válasza Kasya (#1555) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem is hianyzik. Bugos.

(#1558) Kasya válasza ForRedGlory (#1557) üzenetére


Kasya
nagyúr

Megvan a hiba. Az AOD-nak aktívnak kell lennie hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#1559) ForRedGlory válasza Kasya (#1558) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem eddig nem hianyzott, mert nem is tudtam, hogy van benne, leven csak ket ikonom van. :D Viszont mar hianyzik, mert tenyleg jo otlet.

(#1560) bebuci válasza Kasya (#1555) üzenetére


bebuci
tag

Nekem is megvan. Nekem a frissítés előtt a képernyő méretét változtató ikon hiányzott. A frissítés megoldotta...

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#1561) S e t h


S e t h
nagyúr

Most tűnt fel a telefon dobozában vmi, amiről először nem is tudtam mi az.
Aztán arra gondoltam, hogy s-pen hegyének kihúzója, valamint pót hegyek.
Korábbi note készülékeimen sosem volt ilyesmire szükség, érdekes.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1563) bebuci válasza S e t h (#1561) üzenetére


bebuci
tag

Én már a note 4-hez is kaptam...

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#1564) S e t h


S e t h
nagyúr

Én napi szinten használom a cerkát, de még sosem szorult cserére.
Viszont el tudom képzelni, hogy ha vki naponta órákat rajzol, annak szüksége lehet rá, bár emiatt tartozékká tenni....

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1565) fojtviki válasza #45553408 (#1562) üzenetére


fojtviki
senior tag

Volt az mar a note 3-hoz is :DDD

(#1566) joey04 válasza fojtviki (#1565) üzenetére


joey04
titán

Igen. Pont most akartam írni, hogy nekem a Note 3-hoz is járt, bár szükség nem volt rá.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1567) fojtviki válasza joey04 (#1566) üzenetére


fojtviki
senior tag

Nekem azert ragadt meg, mert anno a topikjaban valaki kerdezte, hogy mi az. Erre az a valasz erkezett, hogy f@rok piercing :DDD :B Jot nevettem, szoval tudom, hogy volt hozza :DD

(#1569) fojtviki válasza #45553408 (#1568) üzenetére


fojtviki
senior tag

Volt ott egy srac anno, olyan jokat rajzolt a pennel, hogy hihetetlen. Ha jol remlik, neki kellett hegyet cserelni :DDD

(#1570) gyuri81 válasza joey04 (#1566) üzenetére


gyuri81
veterán

Az azért itt megjegyezném, hogy nem annyira hülyeség a tartalék hegy, mivel különböző keménységűek voltak a Note 3-hoz. A Note 8-hoz nem tudom milyenek vannak...

(#1571) Memmaao


Memmaao
addikt

Tart felém a messzi Amerikából egy ringke és egy ghostek tok is. Ha megjött, beszámolok róluk.

My name is Bond, James... Dean.

(#1572) james008bond válasza S e t h (#1561) üzenetére


james008bond
őstag

Note 3-nál is volt ebben biztos vagyok. Azokkal együtt adtam el.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#1573) Kasya válasza Memmaao (#1571) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én meg még mindig az UAG monarchy tokot várom. Már itt kellene lennie:(

(#1574) S e t h válasza james008bond (#1572) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor nekem ez vhogy kimaradt, de note4-es havernak mutattam tegnap, ő sem találkozott vele.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1575) BeastMode válasza S e t h (#1574) üzenetére


BeastMode
őstag

Pedig volt, én is kaptam hozzá.
Hivatalos forrásból szerezted be?:P

(#1576) Tense válasza syIex (#1549) üzenetére


Tense
őstag

Az lesz az :D :C

(#1577) Tense válasza bebuci (#1551) üzenetére


Tense
őstag

Én sokat használom ha csak egy kezem szabad, a hüvelyk ujjad elhúzod a készülék közepén jobbra balra, és lehúzza kicsibe az egészet, jobb vagy bal sarokba, attól függ milyen kezes az ember, van ilyen a Note 8-ba?

(#1578) Tense válasza S e t h (#1553) üzenetére


Tense
őstag

Köszi, na ezt jó hallani, akkor már kibírom ez a kicsit több mint egy hetet... :D Feketét vettél? Én nem tudom még milyen lesz, de azt tudom hogy már nem szeretnék feketét, szinte mindig az volt... ez most legyen más.. :U

(#1579) OCTAMD válasza Tense (#1578) üzenetére


OCTAMD
őstag

Rengeteg színben nincs ez még, gold, orchid gray esetleg

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1580) Tense válasza S e t h (#1561) üzenetére


Tense
őstag

Én is kaptam a note 4-hez, több féle színű-vastagságú hegyet vagy 5db-ot meg a szerszámot hozzá :D

(#1581) Tense válasza OCTAMD (#1579) üzenetére


Tense
őstag

Szürke vagy kék színekre gondolok, a fekete és az arany csak akkor jöhet szóba ha nem lesz más, a szín miatt biztos nem hagyom majd ott, készülék nélkül haza nem jövök :D

(#1582) OCTAMD válasza Tense (#1581) üzenetére


OCTAMD
őstag

Persze a kék a legszebb ezek közül,csak ahhoz nehéz lesz hozzáférni

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1583) SX Wave válasza Tense (#1581) üzenetére


SX Wave
aktív tag

A színek piac függök. Sajnos magyarországon jelen pillanatban csak arany és fekete a hivatalos. Én is kéket v szürkét akartam, de hidd el, ez a készülék feketében is qrva jól néz ki.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#1584) Memmaao válasza Tense (#1577) üzenetére


Memmaao
addikt

Van, csak sokkal ésszerűbb, mint a note4 hüvelyk ropogtató gyors be-ki húzása. Itt a képernyő azon alsó sarkától kell befelé középre húznod az ujjaddal, amelyikre le akarod rakni egykezes módba a kijelzőt.

My name is Bond, James... Dean.

(#1585) pcsabee


pcsabee
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is van! És olyan! Nagyon jó telefon. Bár sok funkció van, amit még fel kell fedezni... :) Nem tudok vele betelni, szerelem volt első látásra. :) Note3-ról váltottam. Van funkció, amit hiányolok az újból és szokni kell az android verzió változásait is. De nem cserélném vissza. :) Figyeltem eddig is a fórumot, sok jótanácsot olvastam, amit köszönök szépen. Amúgy a 3-hoz volt cseretű (több is), de cserélnem sosem kellett, pedig használtam a cerkát, sőt a gyerekek is rajzoltak vele.

(#1586) SX Wave válasza S e t h (#1574) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Volt hármasom és négyesem is, és mindkettő csomagolásában benne voltak a hegyek és a csipesz.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#1587) OCTAMD válasza SX Wave (#1586) üzenetére


OCTAMD
őstag

Sőt P -s széria tabletekez is volt

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1588) S e t h válasza Tense (#1578) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nagyjából mindegy melyik színt veszed ha tokban lesz.
Nekem a fekete is tetszett, aztán hirtelen elhatározásból azért az aranyat választottam, mert a feketén minden egyes ujjnyom meglátszott, az aranyon nem.
Ami persze oltári jelentőséggel bír majd egy tokban.

De mivel egyre nagyobb méreteket ölt a light bleed mizéria, célszerű ellenőrizni vásárláskor(ha személyesen történik), hogy itt "szivárog"-e a fény.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1589) S e t h


S e t h
nagyúr

Csak előkapartam a note 4 dobozát, tényleg van benne hegy.(nem a GOT-ból)
Jellemző, hogy megveszem a telefont, kiveszem belőle, aztán elrakom vhová a dobozt, ahonnan talán sosem kerül elő.
Szóval ja, nagyon feltűnt, annyira nem kellett cserélnem sosem hegyet. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1590) Tense válasza S e t h (#1589) üzenetére


Tense
őstag

:C

(#1591) Tense válasza Memmaao (#1584) üzenetére


Tense
őstag

Na az szuper! :DD

(#1592) Memmaao válasza S e t h (#1589) üzenetére


Memmaao
addikt

Nálam is ez a helyzet! Telefon- töltő ki, minden más marad bent. Amikor el szoktam adni használtan, az új tulaj mindig örül, hogy a töltőn és telefonon kívül minden bontatlan. Mondjuk végre minőségi AKG füles van, de abból is van itthon profibb.

My name is Bond, James... Dean.

(#1593) Tense válasza S e t h (#1588) üzenetére


Tense
őstag

A vodafonnal fogom majd venni, nem tudom hogy fogom ott ezt tesztelni, de majd remélem normális lesz az eladó, vagy inkább rugalmas...

[ Szerkesztve ]

(#1594) pcsabee


pcsabee
csendes tag

Nálam sincs fényszivárgás. Gyári protective tokot vettem hozzá, teljesen biztonságos. Elől fólia még nincs, ha van valami tuti (ceruzát sem befolyásoló) azt még tetetek rá. Érdekes, mert vékonyabb, mint a note3, de hosszabb. Ujjlenyomat olvasó teljesen kézreesik, pedig kics kezem van. Aki megszokta a hasonló méretet, annak nem nagy. A pulzusmérőre még nem jöttem rá, hogy mit jelent...

(#1595) S e t h válasza Memmaao (#1592) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én évek óta bluetooth füleseket használok az edzés és a kerti munkák miatt. Csábít az akg, de csak egy próba erejéig sem nagyon akarom kibontani.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1598) lumiauser válasza #45553408 (#1) üzenetére


lumiauser
újonc

Ha valaki Qualcomm-alapút részesíti előnyben, Kínában a minap piacra került a dual sim verzió, 4 alváltozatban (n9500 64/128/256, n9508).

Az LTE sávokkal mindenesetre nem lesz gond itthon: SM-N9500

(#1599) front3r


front3r
őstag

Sajnos nálam is szivárog a fény bal oldalon(webshopos rendelés)... és hiába viszem gondolom vissza 3 napon belül, biztos nincs nekik raktáron és várnom kell egy hetet mire megérkezik az új... :S

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.