Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) syIex válasza ollie (#1646) üzenetére


syIex
veterán

Hát igen, mivel jobban lett optimalizálva ezért hiába kisebb az akku mégis tovább bírja. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1652) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Nova launchert használok 3D Parallax háttérképpel. Ha bekapcsolom az Always on displayt,kikapcsolt képernyő után élesztve,a mozgás effekt nem megy. Ha csak ki-be kapcsolom,akkor jó,de ha eltelik kb.20 másodperc,nem megy. Újabb gyors ki-be és működik újra. Van erre valami orvosság? Köszi!

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#1653) BeastMode válasza S e t h (#1648) üzenetére


BeastMode
őstag

10 óra feletti SOT lett tegnap a vége, szóval teljesen egyetértek;)

(#1654) Memmaao válasza BeastMode (#1653) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem 6 óra lett tegnap, ami az s8 2 órája után hihetetlen jó. A főképernyőm meg ilyen lett Vader helyett:

My name is Bond, James... Dean.

(#1655) BeastMode válasza Memmaao (#1654) üzenetére


BeastMode
őstag

Jó tudni, hogy nem csak én vagyok SW imádó ebben a topikban:R

[ Szerkesztve ]

(#1656) ΞΔGLΞ válasza Memmaao (#1626) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tisztában vagyok vele, elég régóta a fórumon vagyok, szóval emiatt kár volt ennyit írni, de akkor is tele a tököm, hogy állandóan erről szól egy "szakmai" topik BAMMEG!

-----------------
(#1628) sylex1

Nincs ebben semmi varázslat, az akkuidőt én 90%-ban elpofázom. :) Így a kicseszett sot nálam néha 5 perc sincs, mikor töltőre kell tenni és ha éppen nem BT kapcsolat alatt, pl fülessel beszélek, hanem ósdi módon tartva, cserélgetve a készüléket, akkor 1 óra után ez a szar olyan forró már, hogy két újjal kell fogni. Az s7 edge és az s8+ nem melegedett/dik ennyire az extrém hosszú telefonálástól.
:)

(#1657) SX Wave válasza #45553408 (#1603) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Itt meg amúgy is webshopos rendelésről van szó, úgyhogy az nem is három nap, hanem két hét.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#1658) Szellem. válasza BeastMode (#1653) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem szeretnélek megvádolni, de ebből a telefonból sem Te sem más nem hoz kis 10 óra SOT-ot normál üzemmódban!
Itt a reális a 4-5-6 óra SOT. Persze, be lehet kapcsolni extrém takarékosságot, meg le is lehet kapcsolni a telefont, de 10 óra SOT sose fog kijönni normál használattal!

[ Szerkesztve ]

(#1659) BeastMode válasza Szellem. (#1658) üzenetére


BeastMode
őstag

1. Hétvégén nincs nálam normál használat. Ennyi YouTube és játék nincs hétköznap, plusz akkor nincs is ennyi időm b@sztatni a telefont.
2. Semmiféle energiatakarékos üzemmód nincs bekapcsolva.
3. Egyszer sem mondtam, hogy ez az átlag, jól írtad, 4-6 óra között van, de az is nagyon jó. Viszont még semelyik telefonnal nem volt ilyen jó az üzemidő, pedig nem egy megfordult már nálam.

(#1660) Szellem. válasza BeastMode (#1659) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Rendben, elfogadom, de nem lett volna rossz ezt korábban leírni. :R
Elég félrevezető lehet egy 10 órás SOT, úgy, hogy nem tudjuk a pontos előzményét. Ráadásul baromi idegesítő is, mert ha valaki nem hoz ki csak 3-4 ora SOT-ot azt igen is tudja idegesíteni, hogy másnál meg miért annyi amennyi! :R

(#1661) syIex válasza ΞΔGLΞ (#1656) üzenetére


syIex
veterán

Így már értem, de te úgy írtad, mintha fel óra után le lehetne meríteni. :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1662) syIex válasza BeastMode (#1655) üzenetére


syIex
veterán

És nem csak ti.. :DD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1663) front3r


front3r
őstag

Azt ugye nem lehet megcsinálni, hogy egy korábban készített jegyzetet ki tudjak tenni AOD-ra?
Ilyen opciót sehol sem találok.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1664) SX Wave válasza front3r (#1663) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Csak a lezárt kijelzőn írt jegyzetett tudod rögzíteni az AOD-ra. De az ötlet nem rossz, kéne jelezni a Samsungnak, hátha egy frissítéssel beleteszik ezt a funkciót.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#1665) BeastMode válasza Szellem. (#1660) üzenetére


BeastMode
őstag

Na szóval:
RENGETEG böngészés volt tegnap, kb. 1 óra játék (UFC), nagyjából ugyanennyi YouTube, közben Telegram és Hangouts, kicsi Facebook.
A tollal is bohóckodtam egy ideig.
Nem gondoltam volna, hogy ennyi képernyő idő valaha is összejön, de amúgy még így is volt az akksiban 13 százalék, szóval a 11 óra se lett volna lehetetlen:P
Mindenesetre átlagban inkább 5-6 óra, amit kihozok ebből a szörnyetegből:)

(#1667) BeastMode válasza #45553408 (#1666) üzenetére


BeastMode
őstag

High_contrast_theme

(#1669) BeastMode válasza #45553408 (#1668) üzenetére


BeastMode
őstag

Pedig szinte biztos voltam benne, hogy erre gondoltál:)

(#1670) Kasya


Kasya
nagyúr

És hogy lehet a gyári témát visszaállítani?

(#1671) BeastMode válasza Kasya (#1670) üzenetére


BeastMode
őstag

Háttérképek és témák / Saját Témák / Összes / Alapértelmezett

(#1672) Kasya válasza BeastMode (#1671) üzenetére


Kasya
nagyúr

:R
Ra nem jöttem volna.

(#1673) S e t h


S e t h
nagyúr

már megörültem, hogy működik, de mégsem

kiválasztható a többi mód között, sőt mutatja is az első és hátsó kamera képét, de maga a kép viszont csak az egyik kamera képét tartalmazza

dual camera

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1674) SX Wave válasza #45553408 (#1666) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Szerintem ez lesz :) az Orange_Burst a SHMO Designs-tól.

[ Szerkesztve ]

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#1675) syIex


syIex
veterán

És azt tudja valaki, hogy miért indulnak el hanggal a videók mind a facebook mind az instagramban? Eddig is elindultak, mert az be van állítva, de eddig némán. Nagyon idegesítő. Ki lehet valahogy kapcsolni a hangot vagy csak úgy, ha leállítom az egészet? :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1676) Kasya válasza BeastMode (#1671) üzenetére


Kasya
nagyúr

És ennyire összeszedett témát tudtok esetleg, mint a gyári?
Több jó dena is van, de a billentyűzettel mindegyiket elrontják. Vagy a bill színe nem passzol a sémához, vagy az alsó sáv színe.

(#1677) syIex válasza Kasya (#1676) üzenetére


syIex
veterán

Én az sd-black témát használom. Nekem nagyon bevált. Személyre szabott háttérrel és SwiftKey-el szerintem az egyik legjobb téma! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1678) Zolika08


Zolika08
tag

Sziasztok! Most aktiváltam be a telefont és meglepődve tapasztalom hogy a Package disabler pro nem működik. Vagyis belép de nem lehet tiltani. Tudtok esetleg erre megoldást vagy más alternatívát? Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#1679) Szellem. válasza Zolika08 (#1678) üzenetére


Szellem.
nagyúr

BK Disabler Pro.

(#1680) Zolika08 válasza Szellem. (#1679) üzenetére


Zolika08
tag

Megpróbálom köszi

(#1681) Kasya válasza syIex (#1677) üzenetére


Kasya
nagyúr

Swiftkey saját témát használ. Mist a gyárira próbálok megoldást találni.

(#1682) BeastMode válasza Kasya (#1681) üzenetére


BeastMode
őstag

Passz, mert én pedig GBoard-ot használok.

(#1683) Kasya


Kasya
nagyúr

Package Disabler Pro nekem még mindíg tökéletesen működik. Aki megvette, nem kell újra megvennie a BK Diasablert.

(#1684) BeastMode válasza Kasya (#1683) üzenetére


BeastMode
őstag

A PDP Engine telepítése után nekem is működik.
Úgy tűnik, hogy a szeptember 22-i frissítés jót tett neki:D

(#1685) bebuci válasza syIex (#1675) üzenetére


bebuci
tag

Facebook - Menü - alkalmazás beállítások- első pontot(a videók hanggal indulnak) kikapcsolni

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#1686) syIex válasza bebuci (#1685) üzenetére


syIex
veterán

Köszi! És ugyan ez instán? :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1687) syIex válasza Kasya (#1681) üzenetére


syIex
veterán

Én azt nem tudtam megszokni...:U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1688) mocsyzozi


mocsyzozi
tag

Bocs a hülye kérdésekért de mi jelent a SOT? üzemidő?? Mit jelent az AOD???
Hogyan kell regisztrálni plussz egy év garit(speedshoppos vásárlás)?
üdv:Zoli
Kipróbáltam egy 65" tévén müködik rendesen el nem ájultam a képtől de azért gyors volt ......a hanggal bajban voltam de aztán megtaláltam a beállítások között hogy átváltsam a telefonról az erősítőre....
Üdv:Zoli

Mocsyzozi

(#1689) Kasya válasza mocsyzozi (#1688) üzenetére


Kasya
nagyúr

SOT - screen on time - kijelzoido utolsó töltés óta
AOD - always on display - kikapcsolt kijelző alatti funkció
Samsung.hu oldalon a MySamsung alatt. Regisztrálj fiókot.

(#1690) OmniaI900


OmniaI900
tag

Szasztok

Nemsokára belépnék a táborotokba .
Keresgélek üvegfoliát rá,,,, ezt a fajtát valaki tette már fel ?[link]
És még egy kérdés filppes tokot tudnátok ajánlani amivel a vezetéknélküli töltés is menne..
üdv

[ Szerkesztve ]

(#1691) mocsyzozi válasza Kasya (#1689) üzenetére


mocsyzozi
tag

Köszönöm a felvilágosítást!A regisztráció sikerült most már két év hivatalos garim van!
Amúgy HTC fanként vettem a note 8-at(az u11-et sikerült összetörnöm most romániába szervizelik éppen)
az én véleményem az elmúlt 5 napos használat után :
kijelző kiváló
kamera jó
ujjlenyomat érzékelő botrányos helyen sosem sikerül elsőre nyitnom
hangszóró pocsék
üzemidő teljesen rendben
sebesség kiváló
szoftver stabilitás kiváló
minőség kiváló
rádió rész kiváló
az S-pen über szuper brutál jó...
úgyhogy megérte megvennem teljesen elégedett vagyok pozitívan csalódtam.( ha visszajön az u11 akkor ő fog menni...pedig az is egy jól átgondolt készülék..)

Mocsyzozi

(#1692) ollie válasza OmniaI900 (#1690) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A gyári, Samsung tokokkal lehet vezetékmentesen tölteni.

***

(#1693) Zolika08


Zolika08
tag

Valaki tapasztalt esetleg olyat hogy... 1. Töltés a telefonnak. Rá raktam az s7e vezeték nélküli töltöjére és hiába kapcsolom ki a gyors töltést amint vissza rakom búg a ventilátor a töltőben. Esetleg valami ötlet?

(#1694) S e t h válasza OmniaI900 (#1690) üzenetére


S e t h
nagyúr

Megoszlanak a tapasztalatok.
Van akinek bejött, van akinek nem, xda fórumon rengeteg hozzászólás van róla.
Egyértelműen jó üveg, fólia nincs rá, kérdés lesz-e egyáltalán.
Talán a mobile outfitters munkája lehet a legoptimálisabb.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1695) OmniaI900 válasza S e t h (#1694) üzenetére


OmniaI900
tag

Köszönöm a választ ..
Még egy kérdés ,, régen volt valami folyadék is (nem emklékszem a nevére) amivel bekellett kenni és egy kicsit ellenálóbb lett ez a vonal nem fejlődött tovább??

(#1696) thebear007 válasza #45553408 (#1666) üzenetére


thebear007
aktív tag

Dark glass, vagy gold.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#1697) OutsideR válasza OmniaI900 (#1695) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Az a dolog tényleg működött?

(#1698) ollie válasza Zolika08 (#1693) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem azért megy a venti, mert gyorsan tölt, hanem mert meleg van a töltő szenzorja szerint. Nálam is be szokott kapcsolni időnként a venti, pedig nálam is ki van kapcsolva a gyors töltés.

Nekem mondjuk S8+ van, de gondolom ebben nincs különbség.

[ Szerkesztve ]

***

(#1699) syIex


syIex
veterán

Már kérdeztem, de nem kaptam választ szerintem. :DDD Szóval azt szeretném tudni, hogy amiket kiteszek Instagramra vagy még akarok nézni ilyen napi sztori az ugye el van nyújtva. A kérdésem az lenne, hogy ezt valahogy lehet állítani tehát, hogy passzoljon az arany és ne nyúljon el? :U :R

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.