Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) front3r válasza S e t h (#2300) üzenetére


front3r
őstag

Itt is az van, mint a Mobile Outfitters-es fóliánál, hogy a tollal nehezebb írni rajta? Sőt, ha nem nyomom elég erősen, akkor képes még ki is hagyni részeket. :S

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#2302) OutsideR válasza front3r (#2301) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Nem próbáltál hegyet cserélni a másik színre?

(#2303) hdekakas


hdekakas
senior tag

Ha ez nem velem történik, el se hiszem...
Rendeltem UK-ból Screenknights fóliát elölre-hátra. 4 nap alatt itt is volt.
Mondom elviszem mobilos boltba, rakják fel ők, ők már több ezret felraktak, én meg még egyet sem. (Előző telefonjaimon sosem volt fólia.)
Elvittem, negyed óra mentem érte.
Azt mondja ha tudja hogy ez ilyen fólia, el se vállalja. Merthogy lágy. :D
Mutatja hogy hát, ilyen lett. Eleje olyan amilyen. Megfordítom... A hátulja tiszta buborék és csík! De ami még durvább! Rajta hagyta a hátlapon a kis fehér matricát hogy Note 8, s/n szám, stb. :Y
B meg! ;] Lazán befóliázta a címkét is. :W
Ennél már csak az lett volna jobb, ha a gyári fóliát is rajta hagyja, és azzal együtt fóliázza le! :D

Ezer ft volt ez a szakszerű felrakás. Gyorsan hazajöttem, szedtem le, és újra raktam. Így már olyan lett amilyen, -de még ígyis százszor különb mint amit ő művelt. :R

[ Szerkesztve ]

(#2304) OCTAMD válasza hdekakas (#2303) üzenetére


OCTAMD
őstag

Sosem szedem le az imei matricát egy teloról sem

És nem vagyok egyedül :)

Sőt a tartozékokat sem csomagolom ki soha:)

Meg van az előnye ennek is

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#2305) hdekakas válasza OCTAMD (#2304) üzenetére


hdekakas
senior tag

Mert miért nem szeded le?
Bármikor visszaragasztható.
Mi az előnye ha befóliáztatod azt is csúnyára? Vagy ha nem fóliáztatod, de tok nélkül hordod és lekopik, összedzsuvásodik?
Én is eltettem a dobozába.
A doboz sem felvágva van, úgy bontom ki, hogy felkaparom a matricát.
De ki látott már úgy lefóliázni egy telefont, hogy alatta matrica van?
A matrica körül nem is tapad, körülötte egy nagy buborék-keretben van...

[ Szerkesztve ]

(#2306) front3r válasza OutsideR (#2302) üzenetére


front3r
őstag

Nem.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#2307) Thewent12


Thewent12
aktív tag

Sziasztok!

Par napja megnyomkodtam a note 8-at, es nagyon megfogott. Komolyan elgondolkodtam a valtason. Mindenem apple jelenleg (7 plus, watch, ipad pro, macbook) Amibol, ha lecserelem a telefont, akkor el is adom vele a tabletet es az orat is. Kerdesem az lenne, hogy ez a keszulek a pencillel tudja helyettesiteni a jelenlegi pro tabletemet jegyzeteles szempontjabol? Valamint akkor szinten iphonerol valtottak leirhatnak a tapasztalataikat, eszreveteleiteket, nagyon megkoszonnem. Ha nem tul off, akkor orat is ajanlhatnatok, melyik a legjobb ar-ertek aranyban?

(#2308) Somatom


Somatom
veterán

Nagyon mocsok ez a Samsung. Nézelődtem, hogy ha ilyen telót vennék, akkor milyen tokba tenném. Kiderült, hogy a Samsung direkt nekem készített egy S-View Cover -t. Nem is tudom, hogy eddig hogyan tudtam ilyen nélkül élni. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2309) ollie válasza Somatom (#2308) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Érdekes, ezt átnevezték volna Note8-hoz? Ugyanez a tok van nekem S8+-hoz, de ott még Clear View covernek hívják.

***

(#2310) Száguldo


Száguldo
aktív tag

Aki S8+-ról váltott mi a véleménye, mert nem tudom hogy egy ceruzáért 2 Gb ramért meg plussz egy kameráért akarok e 100k-t kiadni.

(#2311) Somatom válasza ollie (#2309) üzenetére


Somatom
veterán

Mesélj róla! Attól tartok, hogy ha kitámasztós módban használom (ami nálam gyakran előfordul), akkor pikk-pakk karcos lesz az átlátszó fedlap.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2312) ollie válasza Somatom (#2311) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kitámasztás módban nem az áttetsző fedlap van alul, hanem ugyanaz az oldal, ami eleve a mobil alján van. Amúgy jópofa, de ha zárolva van a kijelző, akkor nem látsz értesítéseket, csak az órát a fedlapon keresztül, de persze így is fel lehet venni a hívásokat (azt mindenképpen jelzi). Most már nem használom, mert rájöttem, hogy engem zavar a fedlap, jobban szeretem, ha semmi sem takarja a kijelzőt. Viszont a kitámasztás valszeg hasznosabb a Note8-hoz a ceruza miatt, mint az S8-hoz. Én gyakorlatilag soha nem használtam a kitámasztást, legfeljebb film nézéshez van értelme szerintem.

[ Szerkesztve ]

***

(#2313) ch003067


ch003067
addikt

Samsung Gear S 3-al lehet úgy okoskodni, hogy lássam rajta hogy ki hív, de ha felveszem akkor bluetooth headsetten halljam? Mert ha nem akkor fölöslegesen nem veszek.

(#2314) Mikulásbá válasza ch003067 (#2313) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A bluetooth.os fülest úgy állítsd be,hogy 3 csörgés után automatikusan vegye fel.Az órán megnézed,aztán hagyod hogy magától kapcsoljon a füles.

(#2315) Somatom válasza ollie (#2312) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi az infót! Ez jó hír. Az értesítés nem lényeges. Arra van egy Huawei Talkband 2 -m, amit szintén nekem találtak ki. :) Anno, még az SGS 2 -höz vettem egy Apple BT billentyűzetet (akkor még csak ez volt Magyar kiosztásos), meg egy Logitech m555b egeret. Ezek HID profilos eszközök, vagyis nem igényelnek külön BT adaptert. Teló asztalon, kitámasztón, egérrel sokkal pontosabb a bökdösés, szövegbevitelnél pedig a teljes képernyő megmarad, nem takar ki a virt. bill. Ezen kívül, van egy "légegerem" is, de az inkább média távirányításra való. Ez majd a DeX -hez lesz hasznos.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2316) ch003067 válasza Mikulásbá (#2314) üzenetére


ch003067
addikt

Nem feltétlen szeretném hogy automatikusan felvegye, csak arra gondoltam hogy ha csörög a teló azt lássam az órán egyből, és ha úgy van fel is tudjam venni rajta és a fülesen halljam.

De akkor gondolom működhet :R

(#2317) Mikulásbá válasza ch003067 (#2316) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ahogy leírtam,úgy igen.Ha pedig nem akarod felvenni,az órán el tudod utasítani.

(#2318) ch003067 válasza Mikulásbá (#2317) üzenetére


ch003067
addikt

Zsír köszi !

Csak ez miatt a funkció miatt venném amúgy, és ez néz ki a legjobban. Mondjuk vicc az ára...

(#2319) Mikulásbá válasza ch003067 (#2318) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Mint minden Samunak.... :U

[ Szerkesztve ]

(#2320) kkp900 válasza Thewent12 (#2307) üzenetére


kkp900
senior tag

Szia!I7Plusról váltottam nekem is van órám meg Ipad Air2 és Macbook prom.De csak a telót meg az órát fogom eladni!A tabletet azt nem értem miért akarod eladni?Engem a kijelző fogott meg elsőre almás telók elött 3 éve csak droidom volt Note 3-am az utolsó akkor vettem az első almát I6 ot.De most úgy látom ideje volt lecserélni almás telót Note 8-ra!! :) 👍🏼 A felhős dolog zavart de ugye kapunk 100gb helyet a One Driveba 2évre így azt hiszem ez elég lesz.Az letöltöttem a macbook prora is és tökéletesen mentem oda is a dolgokat.Így mind kettő tárhelyet használom adat nem dog elveszni.Kicsit más világ sokkal jobban személyre szabható!Gyorsaság kb ugyan olyan jó mondjuk a face egy kicsit szagatt de az IOS 11 alatt is szar volt rendesen..Vettem bele 18-ért egy samu 128gb micro sd az idei 2017est 100/90 sebességűt.Szóval tárhely is van bőven így.Kamera is szép képeket csinál bár én az I7 plussal is meg voltam elégedve.A 8 azért nem érdekelt már mert ugyan úgy néz ki!Az hogy egy kicsivel gyorsabb meg hol használod ki sehol sem szerintem..Az a legujabb meg ami meg se jelent még engem nem fogott meg olyan jellemtelen lett a telo főleg annyiért!!Ezt 260-ért vettem szerintem a következő szériáig maradni is fog majd!Szóval én is eladom a telót pedig a RED verzió volt meg az óra is megy.Ja ami fontos még szerintem annyi program van mindnere és rengeteg ingyenes hogy el sem fogod hinni.Az átköltözés meg rohadt egyszerű adapter a Note csonagolva és a lighting kábel kombojával összedugva a kettő teló Smart Witch elindít a Note8-on és mindent áttelepít!Remélem tudtam segíteni neked egy kicsit! :)

(#2321) cuebler válasza ollie (#2309) üzenetére


cuebler
senior tag

nem-nem. nekem is clear view van, ez pedig a led-view, a samsung store-ban nézegettem is :DDD
led-view
clear view standing

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#2322) Somatom válasza cuebler (#2321) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem az S-View tök ugyanaz, mint a Clear-View, csak átnevezték. A LED-View viszont egy teljesen másfajta tok.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2323) Szellem. válasza Somatom (#2322) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem, az S-View az ablakos tok neve volt. A Clear View lett az "átlátszó" tok neve.

(#2324) Somatom válasza Szellem. (#2323) üzenetére


Somatom
veterán

Clear-View
S-View
:F

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2325) Szellem. válasza Somatom (#2324) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A magyar oldalon a www.sasmung.hu oldalon és magán a tokon illetve a csomagolásán is Clear View felirat van!!!

(#2326) S e t h


S e t h
nagyúr

Mi az alapvető eltérés a kétféle s-pen hegy között, ami a telefon dobozában van? Mármint azon kívül, hogy az egyik szürke, a másik fehér. Tapintásra én nem tudtam megállapítani, hogy az egyik lágyabb, a másik meg keményebb lenne.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2327) Somatom válasza Szellem. (#2325) üzenetére


Somatom
veterán

Legalább meglett a félreértés oka. :)
Én a korábban linkelt videóval kezdtem az ismerkedést, majd az angol nyelvű oldallal folytattam. Mindkettő S-View -nek nevezte, ezért nem értettem, hogy miért írtok mást.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2328) james008bond válasza Somatom (#2324) üzenetére


james008bond
őstag

Esetleg itt?

[link]

Ja látom már válaszoltak.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#2329) Risard válasza cuebler (#2321) üzenetére


Risard
aktív tag

Ez a led tok egész jó áron van

(#2330) Colani válasza kkp900 (#2320) üzenetére


Colani
tag

Elég kielégítő válasz. Minden benne van. Kérdezhetem milyen órát veszel helyette? 😊

(#2331) Colani válasza ch003067 (#2318) üzenetére


Colani
tag

Mennyiért találtál?

(#2333) Memmaao válasza #45553408 (#2332) üzenetére


Memmaao
addikt

Én használtam, de lecseréltem egy Pebble Time Round órára. A pebble btle-n kapcsolódik, szinte semmit nem eszik többet a telefon. A gear s3 kb 10%ot vett le az akku időből. Természetesen probléma nélkül működött. Én vettem mellé egy Pebblet, most, hogy megszűnt a cég, néha amazon fillérekért adja. Úgy megszerettem, hogy a gear s3 óriási volt utána. A kedvenc órám is 42mm, vannak nagy óráim, meg 50mm Nautica is, de valahogy mostanában nem jönnek be. A gear s3 nem kicsi. Inkább nagy. Nehéz is. Millió funkciója van, amit vagy kihasznál az ember, vagy nem. Én végül nem használtam ki, a pebble meg teljesen jó arra, amire ki van találva. És egy kis tuninng után jól is néz ki (szerintem)

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#2335) Mikulásbá válasza #45553408 (#2332) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nekem is fekete Frontier van,hibátlan a kapcsolat,az üzemidő olyan 3 nap lesz-mert az elején molyol vele az ember,beállítások,stb.Ha beállt minden,akkor olyan 3 nap lesz.Ezt egy haver mondta,akinek már féléve van Gear S3.

(#2336) Memmaao válasza #45553408 (#2334) üzenetére


Memmaao
addikt

Jól tetted! Nagyon is élhető óra, marha jó a design is és minden van benne, ami kell ( vagy nem kell). Én is nagyon szerettem, de a Pebblet végül még ennél is jobban megszerettem. Igaz, nincs "garancia", vagyis nem javítják. De mivel amazonos, két éven belül, ha tönkre megy, visszaküldve térítik a teljes vételárat és a postaköltséget. Egyet már vissza is küldtem, mert levált a kijelző üveg. Vissza kaptam a 88 eurót + 10,25 euró postaköltséget. A másik kb 24e Ft volt amazon.co.uk-n.

My name is Bond, James... Dean.

(#2337) fojtviki válasza #45553408 (#2334) üzenetére


fojtviki
senior tag

Megkerdezhetem, milyen felhasznalasra kell, milyen elvarasaid vannak az oraval kapcsolatban? Nagyon sokat nezelodtem, de mivel a sport volt az elsodleges, en egy garmin fenix 5-ot vettem, es hat tudom nem egy arkategoria, de kifogtam ebay-en nagyon jo aron. Viszont "szigoruan szerintem" egyik okosora se igazan versenykepes vele. Gps nelkul, 13 nap utan kellett toltore tenni, pedig volt benne rengeteg edzes stb stb. Ami meg fontos volt, hogy hivas,sms,uzenet kijelzes legyen, de az is megvan. Szoval tenyleg erdekel, hogy mi az elvarasod az oraval kapcsolatban?:) Koszonom.

(#2339) ollie válasza Memmaao (#2333) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hány naponként kell tölteni a Pebble Time Round-ot?

***

(#2340) Memmaao válasza ollie (#2339) üzenetére


Memmaao
addikt

Reggeltől másnap estig bírja, tehát két teljes értékű nappalt. Viszont 15 perc alatt teljesen feltölt. Amelyik szétesett, abban megnéztem, 54mA az akku. A gear s3 is 2 napot bírt nálam AOD mellett,de az 2 órát tölt.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#2341) Thewent12 válasza kkp900 (#2320) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Az ipad pro egyedül jegyzetelés miatt fontos nekem. Ha kitudja váltani ezt a funkciót a Note, akkor feleslegessé válik az ipad. Arról nem is beszélve, hogy az eladása a 7 plus mellett kitenné a note 8-nak az árát. Valamint ha eladom a watchot, és a pencilt akkor majdnem megvan egy samsung okosóra ára.

(#2342) mocsyzozi válasza fojtviki (#2337) üzenetére


mocsyzozi
tag

Nézegettem én is ezt az okosórát....a note8-al együttműködik?Sms-t fogad?hívó fényképét megjeleníti?E-mailt lehet olvasni rajta?

Mocsyzozi

(#2343) Mikulásbá válasza mocsyzozi (#2342) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Minden kérdésre igen a válasz.

(#2344) Colani válasza mocsyzozi (#2342) üzenetére


Colani
tag

Én szeretem nagyon a Gear s3at is de most egy CASIO protek smarttal használom. Minden órának meg van szerintem a buktatója. Mind1ik másban jo.a Gear s3bol csak a google szolgáltatások hiányoznak számomra amúgy tökéletes. Kijelző hibátlan. Funkciók példaértékűek. Dizájn 5*...

(#2345) kkp900 válasza Colani (#2330) üzenetére


kkp900
senior tag

Casio GX-56 BB!😜👍🏼Nem okosóra sima de beszerezhetetlen de sikerült egy órás csoportból vadi újat!Nem lesz okosóra szerintem egy darabig amíg tényleg fel nem okosítják meg nem kell naponta tölteni ..Amúgy a Fixbitnek van egy új órája négyzetes alakú szép szerintem Ionic a neve ! Nem tudom még mit tudhat..de 109 ezer a speedshopba akkor csak tudhat már valamit💵😄 Remélem segítettem neked valamelyest az irományommal még ha hosszú is lett az előző egy kicsit.

(#2346) fojtviki válasza mocsyzozi (#2342) üzenetére


fojtviki
senior tag

Ugyan mar valaszoltak, de igen a valasz mindenre 1 kivetelevel:) Megmondom oszinten, hogy azt nem probaltuk, hogy a hivo fenykepet mutatja e? Sajnos erre hirtelen nem tudom a valaszt, ha nagyon akarod kiprobalom:) De ezek a funkciok meg csak, csepp a tengerben :DDD Ha sportolsz is, akkor sok sok plusz funkcio. Nem utolso sorban, a pulzusmeres eleg pontos, rengetegen dicserik is, persze vannak gondok amikor kicsit megizadsz. No nem offolok tovabb, szerintem jo valasztas, bar ugye nem en hasznalom az orat, en csak adtam:)

szerk: hat a fenykepet most betettem, de az oran nem jelenik meg. Lehet csak beallitas kerdese, de jelen pillanatban nem mutatja a kepet, csak a nevet.

[ Szerkesztve ]

(#2347) Mikulásbá válasza fojtviki (#2346) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Most direkt kipróbáltam és igen,van fotó,ha a telefonban hozzá van rendelve a hívóhoz.

(#2348) fojtviki válasza Mikulásbá (#2347) üzenetére


fojtviki
senior tag

Hmm nalunk nem mutatja. Telefonban hozzarendeltem kepet a hivohoz, hivasnal mutatja is a telefon, de az ora jelen pillanatban nem. Bar nalunk ez nem fontos, telefonban sincs egy kep se hozzarendelve senkihez. Most csak kiprobalas miatt csinaltam :DDD

(#2349) Colani válasza kkp900 (#2345) üzenetére


Colani
tag

casio wsd-f20 ...Én ezzel nyomom 😁😁😁 azt észrevettem viszont hogy lassabb az értesítések jelzése mint a Gear s3é.a telefon akkuidejen viszont nem érzek nagy változást pedig minden értesítést átküld

(#2350) Risard válasza Memmaao (#2333) üzenetére


Risard
aktív tag

Pebble be ha jol tudom nincs gps? Mert nekem a futáshoz kellene egy jo kis kütyü.Gearbestről nézegettem már de nem tudom megmerjem e venni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.