Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) nbukta77


nbukta77
addikt

Melyik a jobb gyari tok? Ki melyiket hasznalja?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1102) Ramod válasza laci0530 (#903) üzenetére


Ramod
csendes tag

Némi Facebook-os hatásra ma kicserélték a telefonomat. Az új sem 100%-os nekem sem, de az első telefonon minimumon is látható volt a probléma, valamint nappali fénynél is látszott akár, ezen kb 40%-os fényerőn totál sötétben sem látszik. Ez nálam már a belefér kategória, bár nyilván jobb lenne, ha nem látszana sehogy semmi....

(#1103) BeastMode válasza nbukta77 (#1101) üzenetére


BeastMode
őstag

Alcantara.

(#1104) Luser2000


Luser2000
addikt

Segítsetek pls!

Hol a nyavajában találom azt a beállítást, ahol a különböző tevékenységeket (pl. bejövő hívás, SMS, naptári értesítés) a telefon vagy a képernyő, vagy a LED villogtatásával jelzi?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1105) nbukta77 válasza BeastMode (#1103) üzenetére


nbukta77
addikt

Nem felted az aljat? Van nekem is. Meg vettem ezt az utesallo tokot is ra. Az i7 pluson gyari bort hasznaltam, de ott ugye matt arany volt a telo. Nem latszott hogy karcolodna. De ez fenyes fekete.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1106) Szellem. válasza nbukta77 (#1101) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Alcantara!Szép tok nagyon és praktikus. A kihajthatós tokokat nem preferálom.

(#1102) Ramod: Ez jó hír. Szerintem a készülékek többségét érinti.

[ Szerkesztve ]

(#1107) haris válasza Szellem. (#1106) üzenetére


haris
őstag

A feleségem meg a kihajtósokat preferálja. És kb ezért értelmetlen a "melyik a legjobb tok" kérdés. Ráadásul neki a LEDview tetszett, így ezt kapott, még ha én magam nem azt vettem volna rá

(#1108) S e t h válasza nbukta77 (#1101) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én spigenben gondolkodom, lassan hat éve használom őket, bár tény hogy elég kemény, rideg és ki tudja kezdeni a készülékházat viszont itt már nincs miért leszedni/aksi/.
Ma voltam mindhárom szolgáltatónál+1 gms üzletben, még nagyon az elején vagyunk a Note8 érának, pár gyenge minőségű tokon kívül nem volt választék.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1109) nbukta77 válasza S e t h (#1108) üzenetére


nbukta77
addikt

Most felraktam az alcantarat. Eddig a protective case volt rajta. Bizom benne, hogy az i7plusom nem serult a gyari tokban akkor ez sem fog.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1110) laci0530 válasza Ramod (#1102) üzenetére


laci0530
senior tag

Köszi az infót. :) Én nem valószínű, hogy most foglalkozok vele, ezen kívül tökéletes a telefon. Ha majd nagyon zavar esetleg, később garanciában cseréltetem a kijelzőt, nem feltétlenül kapnék én sem egy full hibátlan példányt jelenleg. :)

Más: a gyári Samsung protektor tokot megvette valaki esetleg? Kíváncsi lennék élő tapasztalatokra, képről, videók alapján nem tűnik rossznak.

[ Szerkesztve ]

(#1111) BeastMode válasza nbukta77 (#1105) üzenetére


BeastMode
őstag

Féltem, persze, de ha össze akar törni, akkor úgyis össze fog.
De van rajta biztosítás, szóval "annyira" nem parázok.

[ Szerkesztve ]

(#1112) joey04 válasza ForRedGlory (#1091) üzenetére


joey04
titán

Csak kijavítottalak, hogy nem 30k a különbség.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1113) leslien válasza S e t h (#1100) üzenetére


leslien
nagyúr

ja egy házzal arrébb jöttem... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1114) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Full body fent. :)) Szokasos minoseg.

(#1115) RaveForce válasza csubííí (#1067) üzenetére


RaveForce
veterán

Eddig is kb 2 perc alatt megoldhato volt.. :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#1116) Colani válasza #45553408 (#1092) üzenetére


Colani
tag

Remélem ráncba szeded ezt a sok okostojast es nemnfog megint elfajulni a dolog hogy mundenki mindent jobban tud a másiknál....koszi előre is 😉

(#1117) S e t h


S e t h
nagyúr

Azt hiszem haverok leszünk. Első töltés, programok telepítése, beállítások véglegesítése, igaz wifin minden, bk disabler aktiválása mellett.

Viszont lenne kérdésem.
Miként lehetne olyan módon feloldani a telefont, hogy egyik gombot se keljen hozzá megnyomni?
Korábbi telefonjaimon mindig a fényérzékelő szenzort használó alkalmazásokat használtam erre a célra, viszont ezek mellett nem mentek a képernyőzáras megoldások.
Gondolom ez még most sem megoldott, viszont akkor van-e olyan metódus, hogy gombok nyomogatása nélkül tudom aktiválni a kijelzőt?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1118) ForRedGlory válasza S e t h (#1117) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mi az a bk disabler? Marmint jo? Csak mert en vilag eletemben a package disablert hasznaltam. Gondolom kb egy kutya. :)

(#1119) gilfoyle válasza ForRedGlory (#1114) üzenetére


gilfoyle
őstag

Helyben megvárható volt?

(#1120) ForRedGlory válasza gilfoyle (#1119) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Meg lehet várni, de inkább mentünk kajálni egyet. :)

(#1121) #67656192 válasza ForRedGlory (#1118) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ua, de az utóbbi időben sz*roskodott a pdpro, így többen váltottunk a "békára":)

(#1122) S e t h válasza ForRedGlory (#1118) üzenetére


S e t h
nagyúr

azt használtam én is folyamatosan, de egyre több hibája lett, nos a készítő meg nem volt a helyzet magaslatán és ez meg is látszik az értékeléseken

hogy mi a különbség mégis a bk és package disabler között? mondhatni szinte semmi, talán a bk átláthatóbb meg talán mintha több rendszerszintű alkalmazást is lehetne tiltani, de ez lehet csak bebeszélés, viszont jó vigyázni vele az biztos

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1123) observer válasza ForRedGlory (#1081) üzenetére


observer
tag

Tehát ha jól értem az a GSM bolt amelyik nem ad gyári garit az tud olcsó lenni. De akkor ők honnan szerzik be a telókat és miért nem kapnag rá gyári garanciát? Van egyáltalán olyan GSM bolt ami nem csak bolti garanciát ad? Mert ugye itt nem 500 ft-ról hanem sokkal többről van szó

(#1124) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

(#1125) ollie válasza observer (#1123) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A nem európai piacra szánt mobilokra a Samsung semmilyen garanciát nem ad. Az európaiakra 1 évet, és csak a magyar piacra szántak kapnak 2 évet regisztrálás után.

***

(#1126) thebear007 válasza laci0530 (#1110) üzenetére


thebear007
aktív tag

Nekem van. Jó, hogy van kihajtható t@masza,masszívan körülöleli. Negatív, hogy féltéglát csinál a telefonből, az Uag tokja jobb.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#1127) Szellem. válasza ForRedGlory (#1114) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem használsz rá tokot hogy full body lett??

(#1128) thebear007 válasza S e t h (#1096) üzenetére


thebear007
aktív tag

Szerintem csak simán érdekelt benne, nem kell találgatni.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#1129) S e t h


S e t h
nagyúr

Ha esetleg vkit érdekelne, az ebayen a spigen két napig féláron adja a neo hybrid tokokat note 8-ra, a gyártó notera való többi tokját nem néztem, lehet azok között is van akciós, egyet azért én bezsákoltam.

egy értékelés szerint

Why Buy?
Extreme Protection from drops and scratches
Advanced Shock Absorption Technology
1.5mm protruding lip protects your screen
Slim, yet protective
Seamless style
Easily access all ports, controls, & connectors

szerk: amazonon is akciós

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1130) Kasya válasza ForRedGlory (#1079) üzenetére


Kasya
nagyúr

15-20p.

(#1131) gilfoyle válasza S e t h (#1129) üzenetére


gilfoyle
őstag

Köszi!
Egy Liquid Airt rendeltem gyorsan. Az Általad említett tokom már volt ájfonon, kicsit megvastagította a keret miatt.

(#1132) Kasya válasza ForRedGlory (#1114) üzenetére


Kasya
nagyúr

A FullyBody milyen? Kulon elol, hatul es az oldalakon, vagy egy nagy foliaba csomagolva a keszulek?
Oldalt mennyire tapad jol a folia? Tudnal esetleg kepet feltenni rola?

(#1133) Kasya válasza S e t h (#1129) üzenetére


Kasya
nagyúr

Linket kerhetek hozzajuk? Mert a Spigen szokott akciozni, de kb. mindig van egy 3000 ft feletti posta is.

(#1134) T0rnad0 válasza Kasya (#1133) üzenetére


T0rnad0
addikt

[link]

Z Fold 4

(#1135) SX Wave válasza S e t h (#1129) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Köszi az infót, tényleg nagyon jó árban vannak. Az utobbi 5 évben csak spigen tokokat használtam és nagyon nem csalódtam bennük, de tökéletesnek sem nevezném őket. Szépek, teszik a dolgukat, viszont a minőséggel néha gond van, gondolok itt a festett műanyag részekre, ami például a Neo Hybrid-ra is ez jellemző.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#1136) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Postai költséggel már nem annyira vonzóak az árak. Viszont 39€ felett ingyenes a szállítás az amazon.de. Ebből kifolyólag, pesti spigen tok rajongóknak érdemes lenne összefogni (vagy az ország bármely más pontján élőknek). Erre vki vmit?

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#1137) S e t h válasza SX Wave (#1136) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ahogy néztem így akciósan nagyjából a fele az ára mint amennyiért itthon be lehet szerezni, nem rossz ez így.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1138) laci0530 válasza thebear007 (#1126) üzenetére


laci0530
senior tag

Köszi! :-)

(#1139) Kasya válasza SX Wave (#1136) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az Amazon.de Spigen nem kuld magyarba, az EBayen meg postakoltseget kernek.

(#1140) ForRedGlory válasza Kasya (#1132) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jah, minden oldalon van fólia, elől, hátul meg az oldalakon és sarkokon. Teljesen lefedi. Képet nem tudok feltenni, mert most nincs mivel lefotózni.

(#1141) SX Wave válasza Kasya (#1139) üzenetére


SX Wave
aktív tag

...tényleg nem, franc a pofájukat.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#1142) davidsz válasza ForRedGlory (#1140) üzenetére


davidsz
őstag

Facebook oldalukon van kép az enyémről, azt lefotózták.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#1143) skarter


skarter
csendes tag

sziasztok aki megvette a készüléket annak sikerült beregisztrálni mysamsungra? mert nekem nem akarja elfogadni a sorozatszámot(hivatalos forrásból lett véve)

(#1144) ollie válasza skarter (#1143) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még nincsenek feltöltve az adatbázisba.

***

(#1145) ForRedGlory válasza davidsz (#1142) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Miert nekem mondod?

(#1146) BeastMode válasza ollie (#1144) üzenetére


BeastMode
őstag

Akkor nekem miért sikerült?🤔

(#1147) laci0530 válasza BeastMode (#1146) üzenetére


laci0530
senior tag

Nekem is sikerült még asszem az első napon.

(#1148) mchawer válasza skarter (#1143) üzenetére


mchawer
tag

Nekem 15.-e óta tegnap sikerült végre, pedig Ses-store-ban vásárolt független és azóta próbálkoztam... Meg kell várni, amíg feltöltögetik a Magyar serialokat...

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#1149) OCTAMD válasza mchawer (#1148) üzenetére


OCTAMD
őstag

Barátom 12.-én kapott a SES-től egyet,azt még nem engedte

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1150) Luser2000 válasza OCTAMD (#1149) üzenetére


Luser2000
addikt

Én 16+án hoztam el az ED-ből, 18-án próbáltam regisztrálni, de akkor nem adot +12hónapot (de engedte a termékregisztrációt). Ma kitöröltem, megcsináltam újra és ma már adta a kiterjesztett garit. (Idő kell míg az értékesített példányok azonosító számai felkerülnek a rendszerbe).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.