Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1352) syIex válasza nbukta77 (#1349) üzenetére


syIex
veterán

Ne már... Olyat akarok én is. Mondjuk mindegyiknek fekete nem? :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1353) nbukta77 válasza syIex (#1352) üzenetére


nbukta77
addikt

Hat az enyem egy mero karc. Meg a vegen jon vissza a 7 plus

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1354) viera válasza ollie (#1350) üzenetére


viera
őstag

Igen,át kell kapcsolni.
Nálam 1-es PC,2-es DeX.
Ha átkapcsolod akkor egyből átvált a teló DeX-re.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1355) nbukta77


nbukta77
addikt

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1356) nbukta77


nbukta77
addikt

Igy nez ki.
Kb negy napos a telo.

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1357) Kasya válasza nbukta77 (#1356) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hogyan tudtad tokban igy megkarcolni?

(#1358) nbukta77 válasza Kasya (#1357) üzenetére


nbukta77
addikt

Hat ez az. Puha zsebben hordom.

Ez azert igy eleg gagyi minoseg.

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1359) syIex válasza nbukta77 (#1355) üzenetére


syIex
veterán

Az mondjuk elég gáz. Ez olyan, mintha valami kulccsomo vagy ilyesmi került volna melle. :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1360) syIex válasza nbukta77 (#1355) üzenetére


syIex
veterán

Az az érdekes, hogy a kamera körül meg semmi karc nincsen...:U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1361) nbukta77 válasza syIex (#1360) üzenetére


nbukta77
addikt

Pedig semmit nem tartok mellette. De ez igy szamomra eleg gyenge minoseg. Ha ez ilyen akkor meg sem kozeliti az alma termekeit.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1362) syIex válasza nbukta77 (#1361) üzenetére


syIex
veterán

Lehet te kaptál valamilyen gyengébbet, mert én nem hallottam legalábbis eddig ilyen panaszt. De hamar kiderül, ha sok az ilyen hiba. :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1363) ch003067


ch003067
addikt

Melyik most a legjobb gyorstöltő ? Nem muszáj hogy samsung legyen.
2 hét múlva beállok én is a sorba.

(#1364) Memmaao


Memmaao
addikt

Melyik a legújabb szoftver a telefonra. Írtátok, hogy bekapcs után lehúzott 500mb frissítést. Nekem nem ajánl semmit. Telekomos

My name is Bond, James... Dean.

(#1365) mchawer válasza nbukta77 (#1361) üzenetére


mchawer
tag

Igazad van. Menj akkor vissza az "almához"... Soha senkinél nem fordult még elő ilyen, nálad pedig pont? Kicsit fura, hogy erre az a válaszod, hogy "meg sem közelíti az alma termékeit"... :W Bár abban egyetértek, hogy az alma nagyon messze esik ettől... :C De nem jó értelemben... :O

[ Szerkesztve ]

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#1366) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Sajnos az auto vaku használat nem javult a Note 4 óta sem. Már rég zajos a kép a sötét környezet miatt,de a vaku meg se nyikkan.

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#1367) viera válasza nbukta77 (#1361) üzenetére


viera
őstag

Szerintem ettől nem kell leírni a telót,mindenhol előfordul hasonló sajnos. :(
Én sem írtam le az Apple-t amikor a 2 napos Jet Black i7-ről elkezdett lepattogni a bevonat a Home gomb körüli peremnél.Többek között ezért is váltam meg tőle néhány hét után,de ettől függetlenül vettem utána iPad Pro-t. :K De egyébként megértelek mert tudom,hogy nagyon bosszantó. :(((

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1368) Luser2000 válasza nbukta77 (#1356) üzenetére


Luser2000
addikt

Egyedi eset.
(Vannak "jóakaróid"?)
Próbáltad törölgetni? (Esetleg nedvesen?)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1370) nbukta77 válasza mchawer (#1365) üzenetére


nbukta77
addikt

Nem errol van szo. De 1000€- ert nem ezt varom.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1371) syIex


syIex
veterán

Nos az valamilyen hiba nálad valószínűleg a készüléket miatt mert nem hiszem hogy az összes így nézne ki. :N

iOS ről valahogy át lehet költözni a Note nyolcra mert elég sok jegyzetem és rengeteg telefonszámom van amin nagyon fontos lenne. :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1372) dawez válasza syIex (#1336) üzenetére


dawez
tag

Szia én emagról rendeltem azt a gyári vezeték nélküli gyorstöltőt ami az s8 megjelenésével jött ki 11.000 forint volt mert árulnak újra csomagoltat erre is 12 hónap garancia van ,és olyan mint az új.

[ Szerkesztve ]

(#1373) Luser2000 válasza #45553408 (#1369) üzenetére


Luser2000
addikt

Nem azért kérdeztem, mert a nedves törölgetés karcolhat, hanem pont azért, mert lehet csak valami szennyeződés van rajta, ami nedves törölgetéssel eltűnne. ;)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1374) nbukta77 válasza Luser2000 (#1368) üzenetére


nbukta77
addikt

Nem torolgedtem. De az nem is arthatna neki szerintem. Mindegy. Amugy nem a telefont fikaztam. Az nagyon jo. De ezzel a minoseggel ha ez ilyen nem vagyok elegedett. Lehet teljesen egyedi az eset es csak nalam fordul elo. Az s8- on ezt nem tapasztaltam. Pedig azt is hasznaltam egy hetig. Na de ez akkor is duhito. Es mit kezdjek vele? Ezt ha vissza viszem elhajtanak.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1375) syIex válasza dawez (#1372) üzenetére


syIex
veterán

Az tényleg elég jó áron van. :) Egyébként az ugyan az, mint ami a Note 8-hoz is jó vagy esetleg ahhoz jött ki másik? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1376) syIex válasza nbukta77 (#1374) üzenetére


syIex
veterán

Pedig csak azt lehetne megpróbálni hogy visszaviszed, mert látszik hogy mellette nincsen kor és ez valamilyen hiba és valószínűleg nagyon kevés százalékban fordul elő és te pint beleestél. :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1377) Luser2000 válasza Kasya (#1292) üzenetére


Luser2000
addikt

Fél óra kotorászás kevés volt, hogy találjak USB C 3.1 toldót ami nem 1 hónap múlva érkezik meg és értelmes áron van. Felfüggesztem a keresgélést, megpróbálok véletlenszerűen az utamba eső üzletekben keresni ilyesmit.
Ha találnál, akkor szólj pls. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1378) dawez


dawez
tag

Ez a legújabb ami kijött jó a note8 hoz persze.(a samsungos aminek bőrhatású a teteje)

[ Szerkesztve ]

(#1379) kisbancsa válasza nbukta77 (#1355) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Ejj mondjuk én nem szoktam finomkodni a telokkal de azért ez úgy köszi :/ tudom nem 1 elegáns tok de én szeretem.

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#1380) syIex


syIex
veterán

Ha minden igaz holnap megjön a telefon. Szerdán meg valószínű el tudok menni egy Samsung üzletbe és végig fogdosni a tokokat, mert még mindig nem tudom melyiket kellene választani. :N

De ezt az ios-rol Baló költözést, hogy tudnám megoldani? Vagy melyik topikban kérdezzek rá? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1381) syIex válasza kisbancsa (#1379) üzenetére


syIex
veterán

Nem elegáns, de praktikus tok. Nekem volt S7E-hez is meg S8+-hoz is és valóban praktikus esések és ütések ellen. Aki elegáns tokot akar az meg úgysem az egyik letbiztonságosabbat fogja venni. :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1382) dawez válasza syIex (#1380) üzenetére


dawez
tag

Honnan rendelted ha szabad kérdeznem ? :D

(#1383) Szellem. válasza syIex (#1380) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Valamelyik SES-ben kérdezd meg. Ott tudnak segíteni. Egyébként, van a Smart Switch nevű alkalmazás ami ebben segít.
Nem tudom, hogy mit kell átköltöztetned. Én amikor iPhone-ról költöztem:
A képeimet, zenéket, stb., lementettem a gépemre.
Mivel Google fiókot is használok a névjegyeket alapból átteszi amikor beüzemeltem a telefont és beadom neki a Google accountot. Jegyzetek szintén mentve.
Mást nem szoktam. A programokat meg nem menti át, mivel más IOS alatt. Szóval, szerintem nem nagy dolog.

(#1384) syIex válasza Szellem. (#1383) üzenetére


syIex
veterán

A jegyzetek és a névjegyzék a legfontosabb nekem. Én is Google akkor használók de a múltkor sem mentette át hiába léptem be hová mentsem el akkor?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1385) kisbancsa válasza syIex (#1381) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Sok uag tokom volt eddig, nem véletlenül maradtam ennél

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#1386) laci0530 válasza nbukta77 (#1349) üzenetére


laci0530
senior tag

Nekem sérülésmentes az ujjlenyomatolvasó, pedig aktívan használom.

(#1387) Szellem. válasza syIex (#1384) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Mit nem mentett át? A Google a névjegyzékeidet? Az, ha be van állítva, hogy kezelje a névjegyeket át kell, hogy mentse. Pontosabban a felhőbe szinkronizálja a névjegyzékeidet!

(#1388) syIex válasza kisbancsa (#1385) üzenetére


syIex
veterán

Én a LED tokkal vagyok így, csak most megtetszett az a másik is csak felek az túl vastag szóval lehet marad a LED. Én inkább elegáns tokot szeretek, mint az ilyen nagyobb és ütés állóbb tokok. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1389) Memmaao


Memmaao
addikt

Valaki please felrakná a SW verzió kódját, akinek frissített bekapcsolás után!

My name is Bond, James... Dean.

(#1390) syIex válasza Szellem. (#1387) üzenetére


syIex
veterán

Semmit. :N Hol tudom ezt beállítani vagy megnézni?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1391) laci0530 válasza szerzol (#1326) üzenetére


laci0530
senior tag

# 1323 sylex1:

Köszi a tippet, srácok! :-)

(#1392) Szellem. válasza syIex (#1390) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Kontaktok - Fiókok -
Itt kell beállítani, hogy a kontaktokat is kezelje a Google, vagyis Gmail.

(#1393) syIex válasza Szellem. (#1392) üzenetére


syIex
veterán

Ja jól van csak az iCloud volt bekapcsolva most adtam hozzá tok e-mailt köszönöm szépen én most már meg lesz minden a jegyzeteket is bepipáltam gondolom akkor így jó automatikusan lementi majd wifinél és egyből rá teszi majd a Notera. :) :R

@laci0530 :R

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1394) Ntes


Ntes
tag

Sziasztok.

Nálatok fagyott már le a készülék?
Mert nálam szinte napi eset(általában csak megakad a kép és hiába nyomom a nyomásérzékeny gombot, nem csinál semmit, ha a lezáró gombot nyomom meg akkor elsötétül a kép, de utána nem tudom visszahozni). Akkor tapasztaltam meg az első fagyást, mikor a Bixbyre jött frissítés, előtte nem volt semmi problémám a készülékkel. Ez lehet szoftveres probléma ami nálam fordul elő, vagy inkább hardveres és javíttatni kell? Lehet rá némi esély, hogy 1 szoftverfrissítés helyre tudná hozni?

(#1395) syIex válasza Ntes (#1394) üzenetére


syIex
veterán

Csak azóta csinálja akkor valószínűbb a szoftveres. :)

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1396) kisbancsa válasza Ntes (#1394) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Fagyni nem fagyott még le a telom, de akadt már be alkalmazás amit közölt a telo hogy újra indítás szükséges mert indokolatlanul magas hőfokon ment a proci

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#1397) Ntes válasza syIex (#1395) üzenetére


Ntes
tag

A frissítés előtt 2 napot használtam, addig nem fagyott. Ezért is kérdéses számomra, hogy szoftveres lehet.

(#1398) syIex válasza Ntes (#1397) üzenetére


syIex
veterán

Én inkább arra tippelnék mint hardveres hibára. :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1399) laci0530 válasza Ntes (#1394) üzenetére


laci0530
senior tag

Fagyás nálam nem volt, viszont egy bizonyos mobilbank alkalmazásnál hibaüzenettel rendszeresen bezáródás igen (töröltem is, Erste Bank app). Mindegy, a böngészőből ugyanúgy elérhető a banki felület.

(#1400) Memmaao


Memmaao
addikt

Ez a legújabb sw?

My name is Bond, James... Dean.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.