Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) laci0530 válasza Luser2000 (#1450) üzenetére


laci0530
senior tag

Ez nekem is szembeötlött azonnal, amikor S8-cal tokban próbáltam.

(#1452) BeastMode válasza Luser2000 (#1450) üzenetére


BeastMode
őstag

Alcantara tokban simán bedokkolom:)

(#1453) Risard válasza Kasya (#1444) üzenetére


Risard
aktív tag

Milyen fóliát tettél fel?

(#1454) #46922752


#46922752
törölt tag

Sziasztok. Épp vásárlás előtt állok, és nem tudom milyen telót vegyek. S8 pluszok volt eddig, csak azt odaadtam a páromnak mert az övé tönkrement. Vegyek megint egy S8+-t, vagy erre a note 8ra váltsak? Tud a note8 anyival többet mint amennyivel többe kerül? Előre is köszi.

(#1455) SX Wave válasza #46922752 (#1454) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Ha nem kell a cerka, plusz kamera , +2GB RAM, + 0.1", a második SIM slot és nem jön be ez a kevésbé lekerekített forma, akkor felesleges vétel.

[ Szerkesztve ]

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#1456) joey04 válasza #46922752 (#1454) üzenetére


joey04
titán

Már a plusz 2 giga ram is megéri a tesztek alapján.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1457) wareeezer


wareeezer
csendes tag

Sikerült már valakinek fóliát beszereznie?

Sony Xperia L

(#1458) Memmaao válasza #46922752 (#1454) üzenetére


Memmaao
addikt

Feleségem összetörte az s6ot. Megkapta az s8at. Én note 8at vettem. Nekem sokkal jobban tetszik, akku jobban bírja, gyorsabb is.

My name is Bond, James... Dean.

(#1459) syIex válasza #46922752 (#1454) üzenetére


syIex
veterán

Amennyiben van rá keret egyértelműen jobb választás a Note 8! Még csak 1 napja van meg, de egyáltalán nem bánom, hogy iPhone 8+ helyett ezt vettem és azt sem, hogy az S8+-t eladtam előtte! :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1460) syIex


syIex
veterán

Ez vajon igaz? Jó lenne, szerintem sokkal szebb látványt nyújtana! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1461) ollie válasza syIex (#1460) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A SoC képes rá, legalábbis az Exynos-os, ami nálunk is kapható. Alapból valószínűleg azért nem kapta meg, mert a Snapdragonos viszont nem képes rá. De lehet, hogy pont azért nem fogja utólag megkapni, hogy ne legyen különbség a Snapdragonos és az Exynosos verzió között, bár ki tudja...

***

(#1462) syIex válasza ollie (#1461) üzenetére


syIex
veterán

Érdekes.. Hát remélem azért inkább megkapja, mint nem! :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1463) thebear007 válasza Kasya (#1427) üzenetére


thebear007
aktív tag

Ezen milyen a toll? Mármint az outfitteren.

[ Szerkesztve ]

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#1464) Kasya válasza thebear007 (#1463) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nyomot hagy rajta, mármint kis mélyedéseket és nem nagyon tűnnek el.

Kérdés
Hogy lehet ikont vagy widgetet törölni a home screen-ről?

[ Szerkesztve ]

(#1465) thebear007 válasza Kasya (#1464) üzenetére


thebear007
aktív tag

Akkor felejtős, köszi

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#1466) davidsz válasza Kasya (#1464) üzenetére


davidsz
őstag

Nekem az outefitters-ben fóliázottal nincs gondom. Bár tollat ritkán használom, de nem hagy nyomot. Fényes a fólia.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#1467) epyc


epyc
csendes tag

Sziasztok! Vásárlás előtt állok én is, de dilemmázok. Jelenleg a Telenornál kártyás csomagban 290e, míg a Samsungnál 335e függetlenül. Megéri megvenni a drágábbik verziót, vagy ha a Telenornál veszem kártyásként, akkor ott ki is függetlenítik nekem? Illetve a Telenoros és a gyári független szoftware-je között van nagy különbség?

(#1468) OCTAMD válasza epyc (#1467) üzenetére


OCTAMD
őstag

Az a 335ezres mondjuk jó drága,de az legalább Dual

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1469) epyc válasza OCTAMD (#1468) üzenetére


epyc
csendes tag

Igen, nem olcsó, az biztos. Eddig sosem éreztem hiányát a dual sim-nek, így ez annyira nem befolyásolja a döntésemet.

(#1470) OCTAMD válasza epyc (#1469) üzenetére


OCTAMD
őstag

Múltkor a pannonos még 278ezer volt.Emelkedett?

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1471) leslien válasza OCTAMD (#1470) üzenetére


leslien
nagyúr

igen... viszont most már ingyenes a függetlenítő kód aszem Október től..?!

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1472) ollie válasza leslien (#1471) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy tudom, hogy a kártyás telefonokon van fél év hűség, és csak utána adják oda ingyen a kódot.

***

(#1473) SX Wave válasza Kasya (#1464) üzenetére


SX Wave
aktív tag

....ja, ez egy program, akkor passz

[ Szerkesztve ]

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#1474) mchawer válasza Kasya (#1464) üzenetére


mchawer
tag

Ez érdekes kérdés volt számomra is... Aztán jött a tauchWiz frissítés és a parancsikon nyomva tartásával ismét lett lehetőség a törlésre, áthelyezésre... Addig azt csináltam, hogy plusz home képernyő, oda áthuzogattam és az egészet töröltem. Frissítsd a Play áruházból a Samsung tauchWiz home-t és jó lesz :)

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#1475) #46922752 válasza Memmaao (#1458) üzenetére


#46922752
törölt tag

Tudom, volt S6-om is. Annak az aksija borzalom volt. Az s7-nek már tűrhetőbb.

(#1476) SharpSA válasza mchawer (#1474) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez csak akkor működik a TouchWiz-ben, ha a fejlesztői beállításokban az animációk nincsenek letiltva.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1477) mchawer válasza SharpSA (#1476) üzenetére


mchawer
tag

Ahh... Köszi, erre nem is gondoltam... Valóban éppen tegnap állítottam vissza 0.5 skálára... Ejjjj :W

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#1478) SharpSA válasza mchawer (#1477) üzenetére


SharpSA
veterán

0.5-ön még megy, nekem is annyin van. Akkor nem működik, ha 0. Illetve ha jól emlékszem csak a 3., a legalsó számít. Az ne legyen 0.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1479) laci0530 válasza ollie (#1472) üzenetére


laci0530
senior tag

Igen, az ÁSZF-jükben is fél év hűségidőt hivatkoznak a feltöltőkártyás konstrukcióban. Mondjuk én utánakérdeztem egy Telenor üzletben is, ott pedig a konkrét, általam megvásárolt telefonra 1 évet hozott a rendszer, ameddig még listaár-kedvezmény él a telón.

Kíváncsi leszek, október 24-től valószínűleg változnak az általános szerződési feltételek a jogszabályi rendelkezések átűltetése miatt, de igazából nálam most nincs már annyira égető szüksége a függetlenítés hamarabbi időpontjának, mert számhordoztam közben a Telenorhoz (UPC mobilról Hello Data csomagra váltottam, a gyakorlati tapasztalataim alapján - Sz.-Sz.-B. megyében - kb. 30-40-szer gyorsabb, szintén korlátlan netet ad a Telenor. Igaz, a havidíj valamivel magasabb és nincs benne foglalt sms, és a percek száma is csak hatoda az eddiginek, meg utána drágább is, ha elfogyasztja az ember, de nekem ezen a készüléken igazából a gyors és korlátlan net a leglényegesebb).

[ Szerkesztve ]

(#1480) OutsideR


OutsideR
aktív tag

Whitestone Dome Glass Galaxy Note 8 Full Cover Screen Protector
Ez elég jónak tűnik. Mondjuk az árát is megkérik rendesen.

(#1481) Luser2000 válasza BeastMode (#1452) üzenetére


Luser2000
addikt

Remélem előbb-utóbb találok más megoldást, mert ez az Alcantara nekem nem tetszik.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1482) S e t h válasza OutsideR (#1480) üzenetére


S e t h
nagyúr

Számos téma foglakozik vele az xda fórumán, több jót írnak róla mint amennyit nem.
Én a felhelyezési videó megnézésèt követően mondtam, hogy omg, ezt azért mégsem.
Jó fóliának örülnék, de egyértelműen pozitív visszajelzések egy terméket illetően sem voltak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1483) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Dicsertessek bartosista es dzsuceista barataim. Lenne egy ket kerdesem es keresem. 1. Akkumulator. Meddig birja? Nekem anime nezesre,manga olvasasra es Hearthstonera kene egy jo nagy kijelzos telefon. Ezert erdeklodok. Napi 5-6 ora aktiv nyomkodas az atlagos nalam.
2. Ha egy 720p vagy 1080p-s filmet nezek mennyire nyujtja el a kepet vagy mennyi helyet hagy oldalt a keszulek?

(#1484) Memmaao válasza Cattle_Decap (#1483) üzenetére


Memmaao
addikt

1. - Nálam ez a telefon nem akar merülni ( az S8 bitang gyorsan merült, max 2,5 óra SOT) Beton erődítmény a kórház, ahol dolgozom, így minden telefonom gyorsan merül, de a note 8 meglepett. 9,5 órája vettem le a töltőről, eddig 1ó SOT és 78%-on van.

My name is Bond, James... Dean.

(#1485) S e t h


S e t h
nagyúr

Érdekes hogy itt nem elérhető annyi fényképezési mód mint az S szériánál.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1486) ollie válasza S e t h (#1485) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincsenek fent a samsung app store -ban, mint letölthető kiegészítők?

***

(#1488) leslien


leslien
nagyúr

ebből lesz vmi?4k/60fps...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1489) BeastMode válasza leslien (#1488) üzenetére


BeastMode
őstag

Szerintem a Snapdragon 835-ös Note 8 tulajok miatt ebből semmi sem lesz.

(#1490) leslien válasza BeastMode (#1489) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor az alma megint pofán vágott minket?!...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1491) BeastMode válasza leslien (#1490) üzenetére


BeastMode
őstag

Ha valaki erre veri, akkor vegyük úgy, hogy igen.
Egyelőre várjunk, mert lehet Nekünk is megjön ez a funkció egy update során😉

[ Szerkesztve ]

(#1492) Luser2000 válasza leslien (#1488) üzenetére


Luser2000
addikt

Engem egy FHD 120fps vagy 240fps sokkal jobban izgatna.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1493) S e t h válasza ollie (#1486) üzenetére


S e t h
nagyúr

Korlátozott számban.
Amíg nem láttam egy facebook posztban, hogy egy S8 esetében mennyi van, addig nekem fel sem tűnt. Aztán amikor keresni kezdtem akkor szembesültem vele, hogy Note 8-ra nem nagyon dob találatot 3 eseten kívül.
A dual shotot( vagy mi ilyesmi a neve) próbáltam volna ki, de nincs.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1494) S e t h válasza Cattle_Decap (#1483) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én jobbára netezéssel verem el az időt, fényképezek, olvasok és így nagyon jól teljesít az aksi, főleg wifin.
Vannak kétségeim, hogy 5-6 óra színtiszta játék belemenne-e, főleg ami komolyabban igényli az erőforrásokat.

Ami meg ugyan meglepő, nem néztem még videót rajta, passzolom mennyiben nyújtja meg teljes szélességében.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1495) BeastMode válasza Luser2000 (#1492) üzenetére


BeastMode
őstag

Ja, az engem is jobban érdekelne.

(#1496) syIex válasza leslien (#1488) üzenetére


syIex
veterán

Jó lenne, de kiderül szerintem hamarosan...:U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1497) Kasya válasza OutsideR (#1480) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ragasztós folyadékkal teszik fel amitől a szeleken ragadni fog és minden port összegyűjt.

(#1498) Cattle_Decap válasza S e t h (#1494) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Annyit nem jatszanek. Olvasas, animenezes elsosorban, neha HS. Ennyi a dolog. Holnapig el kell dontenem akarok-e valtani. S6 edge-rol teszem ami finoman szolva is eroteljes visszalepes volt minden teren a Z Ultra utan. Kivetel talan a toltes sebessege. Most vacillalok a flagshipek kozott.

(#1499) syIex válasza Cattle_Decap (#1498) üzenetére


syIex
veterán

Note 8 egyértelműen az egyik legjobb választás. iPhone 8+ a másik ami között én gondolkodnék, meg ugye a X, csak az még arrébb van! :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1500) Cattle_Decap válasza syIex (#1499) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Ha iPhonet vennek, amim meg sosem volt akkor atalakitoval kene hasznalnom a Razer fuleseimet. Ami kenyelmetlenebbe tenne. Illetve a gyenge uzemideje sem segitene. Ha lenne a szolgaltatoknal Mi Max 2 azt vennek. Ez teljesen biztos. De ugyanakkor a Hearthstone miatt nem artana az ero sem a telefonba. Az idealis telefon valahol nekem a Note 8 (kijelzo minosege, kinezete) Mi Max 2 (akkumulator, kepatlo arany) furcsa szerelemgyereke lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.