Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) Ákkk válasza Mikulásbá (#15000) üzenetére


Ákkk
addikt

Nekem pld korlátlan a net de a felhő sok esetben még így is macerás dolog.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#15002) mateus válasza gyuri81 (#14999) üzenetére


mateus
senior tag

Én Google photos-t használok, az tudja szinkronizálni az összes mappát a galériából, nagyon megszerettem. Sok helyet fel lehet szabadítani a telón vele, igy marad hely másnak is.

(#15003) guminyúl válasza kovacs65 (#14997) üzenetére


guminyúl
tag

Szerintem ebben az esetben nem túl elegáns a Samsungot szidni, mert bezárt egy kiskaput, amit te kihasználtál. Ez benne van az ilyen játékban.

Én pont azért vettem dual sim telefont, mert 100 GB mobil adat már egész tűrhető áron van, ami azért már csak elég egy hónapra. Így most van egy céges sim, ami kötelező és szinte korlátlan mobilnet.

Persze nem ismerem a felhasználási szokásaid, de a fentieket egy micro sd kártya szerintem nem pótolja, így talán még jobban is jártál, hogy kimozdítottak a komfortzónádból és új megoldások keresésére ösztönöznek. ;)

(#15004) kovacs65 válasza guminyúl (#15003) üzenetére


kovacs65
senior tag

A felhő valóban jó....., ha az országnak olyan részén laksz, ahol nagy sebességgel elérhető mobilneten.
A 98-99 %-os lefedettségek nem terület- hanem lakosságarányosak. Tehát ha BP-en van, akkor az már 20 %.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#15005) mateus válasza kovacs65 (#15004) üzenetére


mateus
senior tag

De miért kellene mobilnet feltétlenül? Otthon vagy munkahelyen, bárhol wifin feltolja az adatokat a háttérben.
A nagy tárolókapacitás arra jó max, hogy az ember gyűjtögeti csak a képeket videókat stb. évekig akár, aztán már teljesen átláthatatlan lesz az egész. Jobb időnként karban tartani és lementeni gépre vagy feltolni felhőbe. De ez csak egyéni vélemény.

(#15006) Kasya válasza mateus (#15005) üzenetére


Kasya
nagyúr

65+GB kepem van telefonon + felhobe szinkronizalva. Havonta tobb szaz kepet keresek vissza, ami sok esetben olyan helyen kell, ahol nincs PC..valamint azonnal.
Felhobol maceras a kereses, letoltesi cache kepek, kivalaszott x mennyiseg utolagos letoltese. Foleg, ha a mobilnet eppen gyenge a teruleten.

A felhot csak biztonsagi mentesnek hasznalom (vagy ha a telefon valamiert nincs nalam), minden masra a telefonon levo adatokat hasznalom.

[ Szerkesztve ]

(#15007) kovacs65 válasza mateus (#15005) üzenetére


kovacs65
senior tag

Mint, ahogyan írtam, "ahol van rá lehetőség".

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#15008) Ákkk válasza Kasya (#15006) üzenetére


Ákkk
addikt

Hát én havonta töb ezret csinállok mondjuknem telefonnal de minek is kell mindennek a telon lenni az ssd gyors pici könyű és usb-n pillanat alatt megvan de van wifi bt megoldás is.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#15009) Kasya válasza Ákkk (#15008) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ami nem kell, azt lementem. Ami kell, es fontos, azt a zsebemben tartom.
Sok esetben nincs lehetosegem gep elott lenni.

[ Szerkesztve ]

(#15010) Maxximus


Maxximus
őstag

Egyébként, lehet mondotok valamit. Hadra fogom a 2TB-os NAS-omat (eddig csak filmre használtam),abban is van szinkronizálási lehetőség. Illetve van egy 200GB-is iCluod -os előfizetése is a családnak (mindenki apple-s,kivéve engem... ),droidot lehet azzal szinkronizálni?
Nekem főleg nem is a képek a gondok hanem a (2K,4K) videók,az van mindig 10 GB körül fent a telón. Elmész egy jobb helyre kirándulni/nyaralni min 20-30 GB üres hellyel kell indulnod, ha akarsz videózgatni (van egy DJI OSMO 2 -m, azzal szenzációsakat lehet készíteni)

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#15011) Pioneer válasza Capella (#14959) üzenetére


Pioneer
senior tag

Igen lehet, de most már TIZEN Enterprise kulcsot kell generálni. Azzal menni fog a SABS. ;)

PROFESSZIONÁLIS Delid / Relid Intel Processzorokhoz, garantált minőségben! LGA1150-től LGA1700-ig! Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#15012) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Lassan telefon vasalás lesz esedékes, és 2 kiszemeltem van. Huawei mate 10 Pro és Samsung Galaxy Note 8. Esetleg van itt olyan fórum tag, aki használta már mind a kettő telefont és tud mondani pro/kontra dolgokat? :R

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15013) Kasya válasza Ferenczi Áko (#15012) üzenetére


Kasya
nagyúr

A Note 8-cal jol lehet vasalni, nagy lapos keszulek ;]

Bodrik lesz a te embered szerintem. Talan irt is korabban mar osszehasonlitasokat, erdemes rakeresni.

(#15014) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Megérkezett a frissítés aTelekomosra is!

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#15015) Capella válasza Pioneer (#15011) üzenetére


Capella
senior tag

Hmm, hát nem tudom. Csinátam én Tizent is, de nem jó.
Nekem csak olyan jelenik meg, hogy Tizen SDK for Wearables. Ez alatt csináltam, de hogy lesz ebből Enterprise? Olyat már nem tudtam választani.
ELM kulcs lett, de KPE kellene. KLM-mel nem kezdődhet a kulcs, pedig így azzal kezdődik, ezért generáltam visszafelé kompatibilis kulcsot is. Az nem a KLM-es, de az se jó.
Nem volt egyszerű ez sem egy állandóan hibaüzit dobó telón.
Mit csinálok rosszul a generálásnál? Nagy segítség lenne, ha valaki tudna működő kulcsot küldeni, másképp nem tudom engedélyezni a letiltott servicet. PC-hez még sokáig nem férek hozzá.

(#15016) Capella válasza Capella (#15015) üzenetére


Capella
senior tag

:DD Wow. Mégis sikerült!
A korábban generált Tizen kulcsot újra bepróbáltam, és második nekifutásra most aktiválta a SABS-ot.
A szolgáltatást újra engedélyeztem és minden a régi.
Köszi Pioneer, kellett a pici löket hozzá. :)

Ja, és fordítva, az ELM változat működik.

[ Szerkesztve ]

(#15017) bobace válasza Capella (#15016) üzenetére


bobace
őstag

Te használsz FB Messengert? És megkapod az értesítéseket? Én emiatt kapcsoltam ki a SABS-ot, most AdHell van fent..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#15018) Dr V


Dr V
őstag

Sziasztok!

Hol tudom átállítani kézírás esetében a toll vonalvastagságát?

(#15019) Kasya válasza bobace (#15017) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem SABS + AdGuard allatt se volt gondom vele.

(#15020) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

Tudja vlki mit hozott az új szoftverfrissítés?

(#15021) zzola válasza GeoJoe (#15020) üzenetére


zzola
félisten

(#15022) GeoJoe válasza zzola (#15021) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Köszi, a link kellett az aljáról. Az létezik, hogy a független Note 8 még csak most kapta meg a szuperlassítás feature-t? Ami ráadásul kell a fenének? :W Szerintem ez eddig is megvolt, az AR Emoji-t már kipróbáltam, szintén kukába való.

(#15023) Capella válasza bobace (#15017) üzenetére


Capella
senior tag

Nem használok se Messengert, se Facebookot.
A SABS elsősorban az ingyenes programok által megjelenített reklámok letiltására van, de 20 fölötti appot is letiltottam vele mellesleg.

(#15024) Capella válasza GeoJoe (#15022) üzenetére


Capella
senior tag

A "még csak most" az szeptember közepe. Az előző havi frissítéssel lett szuperlassítás.

(#15025) Ákkk válasza Capella (#15023) üzenetére


Ákkk
addikt

Én Adguardot használok reklám szűrésre a Sabs ezen a téren elég gyenge mármint az Adguardhoz képest..

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#15026) Capella válasza Ákkk (#15025) üzenetére


Capella
senior tag

Nem tudom, nekem eddig elég a SABS szűrése is. Egyébként további listákkal bővthető.
Nekem nem a böngésző reklámmentesítésére kell, hanem csak az appokéra. Ezt tudja ugyan más program is, de nem mind ingyenes. A SABS igen, viszont van egy kis macera a Knox kulcs generálással és annak elfogadtatásával, ahogy legutóbb jártam.
Korábban is ingyenes, a helyi VPN-t futtató megoldást használtam erre a célra, de eluntam, hogy az értesítési sávba ikont rak, főképp pedig, hogy a sávot lehúzva ott volt a kikapcsolhatatlan üzenet a VPN elindításáról.
Ekkor kötöttem ki a SABS-nál, és az összes kívánt célt teljesíti, sőt a disabler résszel túlteljesíti. Ettől még lehet jobb az Adguard, főként, hogy a SABS-ot már nem fejlesztik, és a Samsung is bekavarhat még a kulcsokkal.

(#15027) MCMLXXXII


MCMLXXXII
tag

sziasztok
Jelentem tegnapi nappal újra IR távirányítós a Note om :C :C :C

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#15028) gyuri81


gyuri81
veterán

Es hogy??

(#15029) MCMLXXXII válasza gyuri81 (#15028) üzenetére


MCMLXXXII
tag

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#15030) z67 válasza MCMLXXXII (#15029) üzenetére


z67
őstag

Kell hozzá valami saját program, vagy a normál programokkal működik?

(#15031) MCMLXXXII válasza z67 (#15030) üzenetére


MCMLXXXII
tag

ZaZa remote

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#15032) bobace válasza MCMLXXXII (#15027) üzenetére


bobace
őstag

Mit jelent hogy újra? Te próbáltad a jack dugóba dugható verziót? Nekem nem ment Zazával sem..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#15033) MCMLXXXII válasza bobace (#15032) üzenetére


MCMLXXXII
tag

Hát úgy értem hogy a Note3om az még infrás volt és elhagyták belőle

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#15034) gyuri81 válasza MCMLXXXII (#15033) üzenetére


gyuri81
veterán

Tudsz esetleg egy rendelési linket betenni?
Illetve milyen programmal használod?

(#15035) MCMLXXXII válasza gyuri81 (#15034) üzenetére


MCMLXXXII
tag

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=Mini+Keychain+Remote+Control+Type-C+USB+C+Interface+Smart+IR+Controller&_sacat=0

ZaZa remote

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#15036) MCMLXXXII válasza MCMLXXXII (#15035) üzenetére


MCMLXXXII
tag

értékelés ellenére tőlük van

https://www.ebay.com/itm/132754805642?ul_noapp=true

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#15037) Maxximus válasza MCMLXXXII (#15036) üzenetére


Maxximus
őstag

Ha valaki ALI-ról szeretné rendelni.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#15038) korimv6


korimv6
aktív tag

Sziasztok.
Tegnap óta vagyok, eddig boldogtalan tulaja egy használt Note 8-nak. S7 Edgeről váltottam. Reggel óta bújom a netet, de nem találtam megoldást a következő problémámra:
Ha benn van a memóriakártya, akkor vagy BT kapcsolat van, vagy wifi. Ha esetleg nincs elerhető wifi hálózat, visszakapcsol a BT. De amint kapcsolódik egy ismert hálózathoz és elindul az adatforgalom rajta, kikapcsolja a BT-ot, és nem is engedi visszakapcsolni. Ha kiszedem a memóriakártyát, a fenti hiba megszűnik. A telefon eredetileg telenoros volt, de neten rendeltem függetlenítő kódot, ami rendben működik is. Azonban a sim kártya léte nem zavar bele a problémába.
Lassan igyekszem átolvasni a fórumot, de nem egy-két nap lesz.
Előre is köszi a segítséget.

Körbe zárt villám.

(#15039) Kasya válasza korimv6 (#15038) üzenetére


Kasya
nagyúr

Csinaltal teljes visszaallitast? Milyen rom van rajta?

(#15040) korimv6 válasza Kasya (#15039) üzenetére


korimv6
aktív tag

4-5x már biztos visszaállítottam. Bementem a recoverybe és töröltem a cachet is. 8.0.0 android van 2018. Október 01 biztonsági frissítéssel.

Körbe zárt villám.

(#15041) Ákkk válasza korimv6 (#15038) üzenetére


Ákkk
addikt

Neten rendeltél fügetlenitő kódot...
Valószinűleg ez a probléma csak a telenor kódja a megfelelő másikkal csak hasonló anomáliákat érsz el...

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#15042) Kasya válasza Ákkk (#15041) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez hogy fugghet ossze?

(#15043) korimv6 válasza Ákkk (#15041) üzenetére


korimv6
aktív tag

Vissza lehet valahogy csinálni? Mert akkor visszaállítanám, és kipróbálnám Telenoros kártyával.

Körbe zárt villám.

(#15044) Ákkk válasza Kasya (#15042) üzenetére


Ákkk
addikt

Kódokkal sok mindent lehet csinálni láttam már ilyet volt amikor a wifi hállózatra csatlakozott és melette mindent tiltott az is függetlenítő kód miatt volt.
Amúgy valószinűleg egy hivatalos telenoros kód vagy a legroszabb esetben egy alaplapcsere fogja csak ezt megoldani..

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#15045) Kasya válasza Ákkk (#15044) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azert furcsallom, mert a kornyezetemben is van ilyen telefon, de annak semmi baja.

(#15046) korimv6 válasza Ákkk (#15044) üzenetére


korimv6
aktív tag

Köszönöm, akkor így marad. Majd tolom a cuccokat online tárhelyre.

Körbe zárt villám.

(#15047) Kasya válasza korimv6 (#15046) üzenetére


Kasya
nagyúr

Vidd be szervizbe a problemaval.

(#15048) korimv6 válasza Kasya (#15047) üzenetére


korimv6
aktív tag

Sajnos nem kaptam hozzá semmilyen papírt.

Körbe zárt villám.

(#15049) lipothp


lipothp
tag

Sziasztok

Használt jó állapotú Note 8-ért mennyit lehet kérni?
Üvegfólia elöl (UV-s), kamerán szintén üvegfólia. Mindig tokban hordtam.
Egyetlen egy icipici festék pattogás van rajta a toll feletti részen a káván (fém kereten) Egyszer ejtettem le..... persze pont sikerült úgy, hogy az az egyetlen hely a telefonon ami nincs tökéletesen védve....

Független NEM szolgáltatós, dual simes modell. Full dobozzal együtt.
A készüléket nyertem, tehát e-mailt tudok mutatni róla! Számlám nincsen! Garanciapapír természetesen van! :)

Eladás oka: Note 9-re váltok.

Köszönöm

ui.: remélem ezzel nem szegek szabályt, nem hirdetni szeretném a telót, csak érdeklődni.
Köszi

S23 Ultra

(#15050) gyuri81


gyuri81
veterán

Milyen játékon lehetett nyerni note 8-at?
Mit vársz a note 9-től? Még + 150e Ft-ot a csere?
Ha jol tudom a ph-n egyébként van telefon beárazós topic.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.