Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) james008bond válasza Szellem. (#1948) üzenetére


james008bond
őstag

Itt a hangsúly szerintem a rendszerességen van. Én pl korábban lefekvéskor töltőre tettem és reggel vettem le. Vagy ha megébredtem hajnalban, akkor. Mostanában viszont törekszem arra, hogy alvás előtt töltsem kb 80%-ra és aztán leveszem a töltőről. Ez a napi rutin. No persze, ha elmegyek otthonról és mondjuk sokat navigálok vagy fotózok, akkor előtte nyilván feltöltöm 100%-ra. Na meg ott a power bank.

(Más: rendelt valaki Vinsic Power Bankot a gyártótól? És ha igen, mennyi idő alatt ért ide? Mert nálam már vélhetően késik, több, mint 3 hete megrendeltem és 10-15 üzleti napot írtak a szállításra + tracking infó nincs az oldalukon feltüntetve ).

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#1953) #65510400 válasza Szellem. (#1948) üzenetére


#65510400
törölt tag

Ez nem ilyen végletes. Azt írták, ha messzire mész, töltsd fel teljesen, ha viszont van rá lehetőség, tartsd 50-90% között.
Ahogy James008bond írta, ha használja a telefont navira, hosszú a nap, 100%, de ha tudja előre, hogy elég lesz kevesebb töltés, 80%.

De nem MUSZÁJ erre figyelni, csak lehet. Mint egy autó fogyasztása, ha AKARSZ, figyelsz rá, ha NEM AKARSZ, nem figyelsz.

Figyelni a telefon akksijára nem hülyeség, de nem KÖTELEZŐ.

(#1954) kkp900 válasza sanyijedi (#1944) üzenetére


kkp900
senior tag

Köszi szépen a képeket! De ha egyszer kiveszed akkor megnézném szivesen a hátulján a fóliát hogy is néz ki ! Meg látom hogy esetleg szürke a tokod? :) Én olyat szeretnék majd

(#1955) BeastMode válasza Szellem. (#1933) üzenetére


BeastMode
őstag

Én meg a Xiaomi Hybrid gumiharangját tettem az AKG-ra és nekem így a legjobb:D

(#1956) sanyijedi válasza kkp900 (#1954) üzenetére


sanyijedi
őstag

igen ez szürke

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#1957) BomiBoogie válasza sanyijedi (#1944) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszi szépen, hogy megosztottad, én is pont így szeretném!

A tollal írásban, használatban nem zavar a fólia egyáltalán, ugye?
(Az, hogy látszik fényben a toll nyoma, engem nem zavarna.)

(#1958) pcsabee válasza BomiBoogie (#1957) üzenetére


pcsabee
csendes tag

Én is tetettem rá a wcc mof-ben fóliát, csak előre.
Lehet, hogy a tollat nem zavarja a működésében, de azért nem ugyanolyan, mint volt...
De használni lehet vele!

(#1959) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Én nem teszek a kijelzőre semmit.minek?A GG5-öt nem lehet megkarcolni vagyis nehezen.Amúgy is vigyázok minden cuccomra,erre is fogok.

(#1960) BomiBoogie válasza Mikulásbá (#1959) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én is vigyázok rá, de ki tudja, zsebben megkarcolódik valahogy... :S
Jelenleg még a Note 2-met nyúzom, mondjuk azon sincs fólia, és bírja a kiképzést.

(#1961) Mikulásbá válasza BomiBoogie (#1960) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Van pár videó,amin megpróbálják karcolgatni,ha azokat veszem alapul,sosem lesz baja az enyémnek-sem.
Szerintem teljesen fölösleges.Egy tok,ami a keretet takarja,az igen. :U

(#1962) ollie válasza Mikulásbá (#1961) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A por karcolja az üveget. Gondoltam csak szólok.

***

(#1963) S e t h válasza Mikulásbá (#1959) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az űrhajókat is abból csinálják.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1964) sanyijedi válasza BomiBoogie (#1957) üzenetére


sanyijedi
őstag

nem a zavar, de más a tapintása. ujjal is, nem csak tollal

más:
most próbáltam csendes környezetben a offscreen note-ot és mondom mi ez a sistergés, azt hittem a toll és a fólia, de közbe csak a hangszóró ad ki hangot, mintha ceruzával rajzolnék papíron :D

Mikulásbá (#1959)
a műholdakat is note8 akkal fedik be.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#1965) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Van aki foglalkozott Bixbyvel komolyabban? Ma beleástam magam és egész jó. Én az i7Plusomon szerettem a Sirit. Ez is nagyon szimpatikus. Ha meg le fogják esetleg fordítani és tudni fog magyarul az meg pláne jó lesz.

(#1966) Tense válasza Mikulásbá (#1959) üzenetére


Tense
őstag

Én sem szeretnék tenni rá semmit, a note 4-et is 1. évig használtam fólia nélkül, semmi karc nem volt rajta, viszont sajnos elejtettem és összetört, így rakattam fel egyet, de csak azért hogy ne hulljon szét az üveg, határozottan rosszabb a kijelző élessége a fólia miatt...

(#1967) ollie válasza Szellem. (#1965) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem fog tudni magyarul, de tényleg nagyon jó.

***

(#1968) Szellem. válasza ollie (#1967) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Miből gondolod, hogy nem fog tudni magyarul? Írtak már róla, hogy egyre több nyelvre fordítják és a hazaiak is dolgoznak rajta.

(#1969) Colani


Colani
tag

Lehet volt már róla szó....a Gear Vr szemüveg nem jó a note 8hoz? 🙄🙄🙄

(#1970) OutsideR válasza Colani (#1969) üzenetére


OutsideR
aktív tag

A Note7hez kapott Gear VR nem jó alapból hozzá, nem fér bele De elvileg lehet kapni másfajta csatlakozót hozzá (persze nem itthon) amivel jó lesz. Az új VR amihez távirányító is van az jó hozzá. vagy a Note7-es féle VR az újnak a csatlakozójával.

(#1971) Colani válasza OutsideR (#1970) üzenetére


Colani
tag

Basszak meg....kb 1mm amin elcsúszik az egész....alap dolog lenne egy új csatlakozót a csomagba betenni....szerintem

(#1972) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Zakynthos, Samsung Galaxy Note 8-al.













[ Szerkesztve ]

(#1973) kovacs65 válasza ForRedGlory (#1972) üzenetére


kovacs65
senior tag

:)) Csúcs!!! :))

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#1974) haspok07


haspok07
tag

Kicsit bonyolultabb témakörre váltanék.
Az akció után vettem a telót a telekomtól hálózatfüggetlenül. Feltelepítettem a Phone INFO+ programot és meglepetésemre azt írta ki, hogy a telefon nem eredeti és használt. A mai nap felakartam tenni a telenor rendszerét odinnal és telepítés közben közölte az odin, hogy fail. Ezután kiírta a telefon, hogy connect Smart Switch vészhelyzeti üzem mód. felismerte az SS a telót letöltötte hozzá a rendszert és fel is rakta. Ezután jött a meglepetés, mert a xef rendszert tette fel. Simkártya nem volt a teloban. Az hogy a telekom honnan bányászta ezt a telefont és tényleg használt volt-e az érdekes.

(#1975) Zolika08 válasza Szellem. (#1965) üzenetére


Zolika08
tag

Szerintem is okos dolog a Bixby pláne ha magyar lesz. Kocsiba szerintem kiváló mikor kéz nélkül irányítód a telefont. Viszont én azt tapasztaltam hogy sokkal jobban merül a telefon miatta. Nálad vagy esetleg másnál is észre vehető?

(#1976) OutsideR válasza Mikulásbá (#1921) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Nekem is jobban bejött a Piston 3. Valahogy teltebb hangzása van.

(#1977) ollie válasza haspok07 (#1974) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem volt használt a teló. Vagy már korábban ki volt nyitva a doboz?

***

(#1978) Retekcloud


Retekcloud
tag

Sziasztok!
Használja valaki 2 kártyával a telefont, 2 külön szolgáltatótól? Ha tegyük fel a hülye azért nem vagyok boltban veszek egyet akkor az dual simes lesz gondolom. Ahogy olvastam dual standby os a telefon. Ha belerakok egy vodafone és egy tmobile kártyát akkor menni fog együtt? A vodafone lenne a fő kártya. Ha netezem rajta akkor tudok fogadni bejövő hívást a másikról? Ha a telefonálok rajta akkor ugye a másikra kikapcsoltat jelez. Utána kapok smst hogy hívtak a másikon? (ez szolgáltatói beállítás?) Ha a Telekomos kártyát átirányítom a másikra akkor oda becsörög hívás közben is? Ha nem veszem fel akkor is fizetni kell az átirányításért? Látom, hogy épp a másik számról van bejövőm? Azt hiszem röviden ennyi :) A céges és az otthoni kártyámat szeretném egy telefonba rakni. Bocsi ha sok lett a kérdés. Ha van részletes leírás erről valahol megköszönném ha kapnék linket. Köszi

(#1979) OutsideR válasza Colani (#1971) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Ez a kis sz@r kell hozzá Cikkszáma: GH98-41582A
Ebay link 7300Ft postával.
Youtube link a hogyanról

vagy egy másik youtube a brute force dremeles moddingról :)
A végeredmény nem szép, de legalább csúnya. Viszont működik elvileg.

(#1980) Szellem. válasza Zolika08 (#1975) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Mitől merülne jobban? Nekem a bixby gomb aktív. Nem kapcsoltam ki. Ma szórakoztam vele, de nem vettem észre, hogy sokkal jobban merülne tőle. majd kiforrja ez még magát.
Ahhoz képest, hogy nincs egy éves a bixby teljesen jó.

(#1981) Zolika08 válasza Szellem. (#1980) üzenetére


Zolika08
tag

Én se ellene vagyok. Inkább mellette. Nekem azért merülhetett jobban mert a hanggal való ébresztés aktív volt. Talán az szívhatta jobban az akksit

[ Szerkesztve ]

(#1982) SX Wave válasza Mikulásbá (#1961) üzenetére


SX Wave
aktív tag

GG5 nem jelent semmit, ugyanúgy könnyen karcolódik. Három hét tokmentes használat után az előlap gyönyörű viszont a hátlap szarrá van karcolva.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#1983) joey04 válasza SX Wave (#1982) üzenetére


joey04
titán

Nem vagyok képben: elvileg gg5 van elöl is hátul is nem? Akkor hogy lehet, hogy hátlapi karcokat már többen jelentettek, de elöl makulátlan?

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1984) SX Wave válasza joey04 (#1983) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Nekem is egyből ez jutott eszembe, hogy miért csak hátul, és ennyire. Úgy néz ki, hogy a hétköznapi használt közben a por ennyire kikezdi a hátlapot, hisz előlappal soha nem szoktam letenni sehová a telefont. Qrvára nehezen megy nekem ezeknek a teljesen üveg telefonoknak a megszokása, de kénytelen leszek adaptálódni, mert most ez a trend.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#1985) ollie válasza joey04 (#1983) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A hátlap érinti az asztalt, azon meg ugye van por.

***

(#1986) Mikulásbá válasza SX Wave (#1982) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Írtam,hogy csak előre nem tettem semmit,amúgy átlátszó tokban van a teló.

(#1987) S e t h


S e t h
nagyúr

Tegnap volt egy kis meglepetésben részem.
Két napja kapcsolatba kerültem valakivel telefonon. Ő hívott engem, nem mentettem el a számát.
Rá egy napra megint hív, persze már a számra sem emlékeztem, de a telefonom azonosította a hívót, amitől én lementem hídba.
Az volt kiírva, hogy Smart Ferenc.
Gondolkodtam milyen szolgáltatás lehet ez?
Aztán azt találtam kutakodás után hogy ez a Hiya app, amire én nem emlékszem, hogy felraktam volna. Integrálva van a telefonba?
Azóta látom hogy a héten több ilyen azonosítós esetem is volt. Én abban a hitben voltam hogy el vannak mentve bizonyos hívók, de nem, az app azonosította őket.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1988) Luser2000 válasza S e t h (#1987) üzenetére


Luser2000
addikt

Ez a Hívóazonosító és spam védelem funkció.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1989) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Gondoltam beszerzek egy Gear S3-at,biztos itt is többeknek van.Minden rendben a 2 kütyü kommunikációjával?Írták,hogy néhány okos telefonnal nem akar rendesen működni.
Esetleg ha valaki tud valami akciós Gear S3-at valahol,írjon nekem.

(#1990) OCTAMD válasza S e t h (#1987) üzenetére


OCTAMD
őstag

:D

Hívóazonosítás spamvedelem esetleg be van kapcsolva.

Nem egy újkeletű dolog ám ez,mondjuk nem is ér túl sokat.

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1991) mjani1172 válasza S e t h (#1987) üzenetére


mjani1172
addikt

És mindezt hogy? Hogy fér hozzá az adatokhoz, nevekhez?

(#1992) S e t h válasza mjani1172 (#1991) üzenetére


S e t h
nagyúr

Feltételezem valami nagy adatbázisból.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1993) ollie válasza mjani1172 (#1991) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Internetről. Ez már régóta benne van a Samsung prémium kategóriában. Note, S és A sorozatok.

***

(#1994) Colani válasza OutsideR (#1979) üzenetére


Colani
tag

Köszönöm 😊

(#1995) Retekcloud válasza Retekcloud (#1978) üzenetére


Retekcloud
tag

Ezekre valaki egx kis segítség kellene. Ettől függ hogy megveszem e a telót :)

(#1996) Luser2000 válasza Retekcloud (#1978) üzenetére


Luser2000
addikt

Ha az egyiken netezel és a másikra hívás jön, akkor simán fogadod a hívást, közben a net leáll.
Ha amin nezetel ugyan arra ugyan akkor hívás is jön, akkor VoLTE esetén nem áll le a nezetés (de ez Szolgáltatófüggő).
Ha az egyiken beszélsz, és a másikra jön hívás, akkor a készülék illetve a Szolgáltató oldali beállításoktól függően történhet pár dolog:
- foglaltat jelez a túloldal
- nem elérhetőt jelez a túlodla
- vagy becsörög az akítv hívásba (ekkor átirányítás van, ami ha fogadod a második hívást, akkor díjköteles).
Meg ilyesmik, :-)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1997) S e t h válasza Retekcloud (#1978) üzenetére


S e t h
nagyúr

1. igen, használom.
2. hülye azért nem vagyokban vettem, dual.
3. egy vodás és egy tcomos kártya van benne, mennek együtt.
4. nekem is a voda a fő kártya
5. fogalmam sincs, engem felváltva hívogatnak mindkettőn, gőzöm sincs mi van akkor ha netezek, vagy beszélek az egyiken és hívnak a másikon, mivel az egyik kártyát alapvetően a hívásokra használom, a másikat meg netre.
6. nekem is céges és saját kártya van benne, de mondhatni a cégest nem használom semmire, csak netre, a céges hívásaimat is inkább a másikon fogadom, mivel a céges számot szinte senki sem tudja.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1998) S e t h


S e t h
nagyúr

Van vkinek rálátása olyan övre rakható bőr tokokra, amelyekbe már plusz tokkal rakható a telefon?
Kicsit kaotikus a helyzet ezzel kapcsolatban, mert bár vannak megadva külső-belső méretek, de a leírások még jobbára az S8, S8+-ról szólnak, Note 8 tapasztalat nagyon kevés van, de akad olyan, amely szerint éppen kicsit szűkös avagy éppen nagy.
Ehhez hasonló.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2000) Retekcloud


Retekcloud
tag

Köszi mindenkinek!!! Akkor teszek vele próbát. Remélem jobb telefon mint az s7edge. Az döcögős volt és zavart nagyon. A játékok is beakadtak rajta. Uccsó esélye a samsungnak azt hiszem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.