Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Risard válasza pcsabee (#1594) üzenetére


Risard
aktív tag

S healt ben találod.Régen véroxigent is mért.

(#1602) OCTAMD válasza #45553408 (#1600) üzenetére


OCTAMD
őstag

Azonnal nem adnak vissza pénzt

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1604) OCTAMD válasza #45553408 (#1603) üzenetére


OCTAMD
őstag

Gyakorlatban ez nem így van egy műszaki cikknél

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1606) pcsabee válasza Risard (#1601) üzenetére


pcsabee
csendes tag

Köszönöm a választ. Azt letiltottam... :)

(#1607) syIex válasza front3r (#1599) üzenetére


syIex
veterán

Fény szivárgás alatt mit értettek?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1608) front3r válasza syIex (#1607) üzenetére


front3r
őstag

A kijelző szélén látni lehet erősebb fényerőnél, hogy világít egy sávban. Nálam bal oldalt.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1609) vodrosjozsi válasza fojtviki (#1569) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Peterson volt, nem is tudom hova tűnt :)
Tényleg gyönyörűen rajzolt note3-on aztán átváltott valami másra de gondolom nem note4-re.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#1610) BeastMode válasza front3r (#1608) üzenetére


BeastMode
őstag

Az edge résznek alapból más egy kicsit a színe, nem?
Mármint a lekerekítés miatt nekem eddig minden ilyen telónál máshogy látszott.
Ha nem, akkor nálam is van fényszivárgás:D

(#1611) ΞΔGLΞ válasza front3r (#1599) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Úgy látszik, azon nagyon kevesek közé tartozom, ahol az edigiben egy teljesen tökéletest tudtam venni. Hurrá!
Nálam semmi szivárgás nincs és biztos, hogy azonnal vittem volna vissza, ha ilyet tapasztalnék.
-------------------

Bár az is lehet, hogy a Note8 lesz, amit a legrövidebb ideig használok majd. Mi a franc készül a Huawei-nél?
Ilyeneket, amiket hirdetnek nem lehet a nagyvilágba pletykálni, márpedig ezek ha tényleg kijönnek egy olyan telefonnal, amit ígérnek, akkor a többi konkrétan elmehet a bús picsába a sok szarjával együtt, mert ahhoz képest az lesz mindegyik, köztük a note is, de majd kiderül...

(#1612) syIex válasza front3r (#1608) üzenetére


syIex
veterán

Én nem vettem ilyet észre, pedig max fényerőn használom folyamatosan. Majd megnézem azért jobban! :) De ez gondolom instant csere garancia? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1613) BeastMode


BeastMode
őstag

(#1614) syIex válasza BeastMode (#1613) üzenetére


syIex
veterán

Valóban szép teljesítmény. Reméljük maradni is fog és nem csak 1-2 hétig tart! :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1615) ollie válasza BeastMode (#1613) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne csináljátok! Pont a kis akkuja miatt döntöttem úgy, hogy inkább S8+-t veszek Note8 helyett, és most megint magyarázkodhatok az asszonynak, hogy miért cserélem le újra a mobilom idén immár hetedszer. :O :DDD

***

(#1616) syIex válasza ollie (#1615) üzenetére


syIex
veterán

Nagyon ismerős, de hajrá! :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1617) BeastMode válasza ollie (#1615) üzenetére


BeastMode
őstag

Hát, tévedni emberi dolog;]

(#1618) syIex válasza BeastMode (#1617) üzenetére


syIex
veterán

Én már direkt előre megmondtam, hogy ha a X jól sikerült, akkor jön. Ha nem akkor marad ez. (Vajon mennyire akarja, hogy jó legyen az a X :DDD )

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1619) Memmaao válasza ollie (#1615) üzenetére


Memmaao
addikt

Az s8 akku időre nálam köröket ver, s8+ összehasonlítási alapom nincs. De valami brutál jól optimalizált az akku. Éjszaka nálam 2%ot merül.

My name is Bond, James... Dean.

(#1620) BeastMode válasza syIex (#1618) üzenetére


BeastMode
őstag

Nekem most mázlim volt, ugyanis az előző telefonnal kihúztam másfél évet, így kicsit enyhült itthon a "Már megint új telefonod van?!" vihar.
Plusz a Zasszonynak is nemrég hoztam egy új telefont, szóval ezt a váltást most könnyen megemésztette:)

(#1621) ΞΔGLΞ válasza ollie (#1615) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szeretnél egy olyan posztot, ahol a SOT a 30 percet sem éri el? :DDD
Egyébként meg, tele a tkm a SOT megosztásokkal. A 90% erről szól...

(#1622) thebear007 válasza ΞΔGLΞ (#1621) üzenetére


thebear007
aktív tag

Nyugi, az S8 topik 99%-a....már nem olvasom, unalmas.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#1623) syIex válasza BeastMode (#1620) üzenetére


syIex
veterán

Ha már én ilyenekkel mozgok, akkor neki is iPhone 7 kellene természetesen Rose Gold színben! :D De csak akkor kap, ha én hozom a X-et magamnak, egyébként elvan ő a 6-al! :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1624) syIex


syIex
veterán

Azt egyébként hol tudom beállítani, hogy Instagramon amiket feltöltök videók / képek napi sztoriba, vagy amiket nézek napi sztorik azok illeszkedjenek a képernyőhöz és ne legyenek elnyújtva? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1625) syIex


syIex
veterán

Valamint a Messenger nekem nincs ott az Edge értesítések között és nem tudom bekapcsolni. Ez csak valami bug vagy másnál sincs ott? A sima Facebook ott van és az világít is meg az SMS is, ha jön valami, de a messenger nem! :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1626) Memmaao válasza ΞΔGLΞ (#1621) üzenetére


Memmaao
addikt

Mit vársz? Új készülék, biztonsági okokból relatíve kis akkuval. Persze, hogy mindenki SOT-ot posztol. Még az S8/S8+ fórum is itt tart.

Első 1 hónap: minőségi és egyéb hibák ( rózsaszín kijelző, fénycsorgás, ragasztási hiba, stb), mellé egy kis "milyen fóliát/tokot vegyek?, illetve az első pár hétben masszív ár trollkodás.

Második hónap: Rejtett hibák (S8 esetén kamera fókuszvesztés, stb), új belépők: "Milyen tokot/fóliát vegyek?", SOT, Hol olcsóbb? Hol drágább? Hazai gari? Miért nem két év? Tok? Fólia? SOT!, Ár troll. Szerviz panasz, TMX szar, stb.

6. hónaptól: Root- custom rom, hülye vagy ha root, garivesztés! Leszarom, root! De vízálló, kell a gari. Minek, TMX szar. Váci út jobb, Tok? Fólia? Most vettem, tok? Fólia?. Most vettem iphone jobban bírta! SOT? Az mi? JA, az, nekem ennyi: ... Használtan hol vegyem? Szürke import? Gyári gari miért ilyen kva drága? Várom a note 9-et, az majd jobb lesz!

12. hónaptól: masszívan olvashatatlan romolás! Tok? Fólia? SOT? = hurrogás! OVB!!! OLVASS VISSZA BAMMEG!

Részletek bármely topik életéből. Én általában a romolás előtt kikopok.

My name is Bond, James... Dean.

(#1627) kovacs65 válasza Memmaao (#1626) üzenetére


kovacs65
senior tag

:)) :DD :)) :DD :))

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#1628) syIex válasza ΞΔGLΞ (#1621) üzenetére


syIex
veterán

Én igen! :D

@Memmaao Is-is! :DDD

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1629) #65510400 válasza Memmaao (#1626) üzenetére


#65510400
törölt tag

Nincs valami Összes Fórum Összefoglaló? Ezt simán be lehetne tenni. Amilyen vicces, olyan igaz. :DD

(#1630) syIex válasza #65510400 (#1629) üzenetére


syIex
veterán

Sajna így van! :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1631) syIex válasza syIex (#1625) üzenetére


syIex
veterán

Erre amúgy valaki tud megoldást? Eléggé bosszantó! :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1632) BeastMode válasza syIex (#1631) üzenetére


BeastMode
őstag

Nincs a listában, tehát nem működik a Világító Szélek funkcióval.

(#1633) Kasya válasza ollie (#1615) üzenetére


Kasya
nagyúr

S7 edge után sem érzem gyengébbnek az aksit. Kb ugyanott van,vagy talán jobb is.

(#1634) syIex válasza BeastMode (#1632) üzenetére


syIex
veterán

Ó, de kár. Értem. Hátha bele teszik lassan! :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1635) #65510400


#65510400
törölt tag

Voltam MM-ben, láttam Note 8-at. Hát... Én szeretem a nagy dolgokat... de ez iszonyat hatalmas,nem?

(#1636) Kasya válasza #65510400 (#1635) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem, csak szokatlan a képátló és kicsi a káva.

(#1637) BeastMode válasza #65510400 (#1635) üzenetére


BeastMode
őstag

A kijelző méretéhez viszonyítva iszonyatosan kompakt készülék.
Az 5.7"-es Nexus 6P-vel azonos a mérete a telefonnak, pedig ennek a kijelzője 6.3".

(#1638) S e t h válasza #65510400 (#1635) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1639) bebuci válasza S e t h (#1564) üzenetére


bebuci
tag

Örülj neki, hogy ott van. Ha iphone lenne külön lenne hozzá a cerka és külön a hegy is... Bagóért... 🤣

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#1640) bebuci válasza Tense (#1577) üzenetére


bebuci
tag

Ez a jobbra balra mozdulat a note 4-ből most átalakult alsó sarokból középre húzássá. Most felettem valami gombpanelt, ez elég jól működik.

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#1641) Tense válasza bebuci (#1640) üzenetére


Tense
őstag

Nagyon jo köszönöm! Most voltam a Duna Plázába befizetni a telefonszámlát, és egy darab note 8 sincs :W Mondtam hogy én 9.-én tudok venni, addigra lesz, azt mondta a csaj hogy nem tudja. :F :W

(#1642) syIex válasza Tense (#1641) üzenetére


syIex
veterán

Eléggé elkapkodták amik voltak. Plusz kiegészítők is nagyon gyatra választékban vannak még hozzá és az is szinte csak eredeti Samsung boltban...

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1643) front3r


front3r
őstag

Egy napja van meg a készülék, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Csak az S7 Edge-el tudom összehasonlítani(kb fél évig volt meg), annál pörgősebb a rendszer sokkal, úgy néz ki, itt a memória is elég lesz egy darabig. Szerintem szebb képeket lő, mint az, és látszik a pozitív fejlődés továbbra is az átalakult TouchWiz UI-n.

Rengeteg feature-t tud a telefon, és jól látszik a prémium kategória egy olcsóbb - középkategóriás Samsung telefonhoz képest, ahol a funkciók 1/10-e sem található meg.
Egyébként mikor meg kellett válnom az S7 Edge-től, és egy sokkal olcsóbb telefonom lett, rögtön érződtek a hiányosságok - szinte az érdektelenségbe ment át a telefon használata.

Ezt kipróbáltam, de nem az igazi, nem tapadt a kijelzőhöz, pedig a leírás szerint csináltam - sőt, mivel szinte együtt lett meg a telefonnal, így alig kellett "tisztítanom" a kijelzőt. De sehogy sem sikerült rábírnom az üveget, hogy tapadjon rá a kijelzőre. Nem is érzékelte a simításokat. Vagy én néztem be valamit, de lehet gagyi az egész és ennyit ér...
Megpróbálom ezt.
Egyelőre ezzel még várnék...

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1644) bebuci válasza Tense (#1641) üzenetére


bebuci
tag

Én Németországban kaptam kézhez, nincs gond a rendelésekkel, sőt mindenütt azonnal megvehető, van bőven raktáron. Szerintem ez Magyarországon is helyre áll. A telefon egyébként q..va jó, napról napra jobban tetszik. Egyébként én is kéket szerettem volna, de a fekete egyre jobban bejön. Én egyébként felraktam rá az Adw launcher, a tök fekete app drawerrel nagyon pöpecül fest...

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#1645) Jhonny06 válasza ollie (#1615) üzenetére


Jhonny06
veterán

"S8+-t veszek Note8 helyett"

Amiatt a kemény 200mAh miatt S8+ot veszel? Kb. 1 óra üzemidő a különbség, ha egyáltalán..

(#1646) ollie válasza Jhonny06 (#1645) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az az 1 óra sokat számít, és elvileg lehetne az sokkal több is. Az S8+ SoT-ja időnként épphogy elég nekem egész napra, ha annál csak egy kicsivel is rosszabb a Note8-é, már meg vagyok lőve.

***

(#1647) Memmaao válasza Jhonny06 (#1645) üzenetére


Memmaao
addikt

Igazából nem is rosszabb az akku ideje. Jobban optimalizált a Note 8.

My name is Bond, James... Dean.

(#1648) S e t h válasza BeastMode (#1613) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egy rossz szavam sincs nekem sem.
Wifivel vmi csoda, igaz ebben van kb fél óra olvasás is, de erre nem számítottam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1649) fojtviki válasza ollie (#1646) üzenetére


fojtviki
senior tag

Volt mindketto. A note 8 tovabb birja mint az s8+. Raadasul a note 8-at most tobbet hasznaljuk, mint az s8+ hasznaltuk. Mivel errol intezzuk, a magyarorszagi hivasokat is, ugye mivel dual sim :DDD

(#1650) -Gerzson-


-Gerzson-
aktív tag

Note2->OP3T->OP5->????Note8????

Váltott valaki OP-ről Note8-ra?
A pálcika és egy-két nekem nem tetsző OP hülyeség miatt gondolkodom a Note8-on. Mennyire visszalépés a használati ideje az OP-hez képest? Az OP töltés gyorsasága és üzemideje szerintem zseniális.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.