Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) kkp900 válasza S e t h (#4998) üzenetére


kkp900
senior tag

Minden fekete màr!AOD nincsen használva.Direkt a face sincsen meg a sima messenger se.Friendly van helyette ami most jelent meg és még fekete is !Messengerre meg a Lite van telepítve.Az a Disabler az milyen alkalmazás?Picit bővebben ha lehetne 😀🤗

[ Szerkesztve ]

(#5002) bobace válasza kkp900 (#5001) üzenetére


bobace
őstag

Ehune

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5003) kazanka válasza james008bond (#4994) üzenetére


kazanka
őstag

Gondolom a hívásvárakoztatás, nincs beállítva.

(#5004) Luser2000


Luser2000
addikt

Kijött:

N950FXXS2AQL2 - Galaxy Note8 SM-N950F TMH Hungary (T-mobile)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#5005) OCTAMD válasza Luser2000 (#5004) üzenetére


OCTAMD
őstag

TMobilos Single-d van ?

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#5006) Luser2000 válasza OCTAMD (#5005) üzenetére


Luser2000
addikt

Nem.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#5007) bendegruz


bendegruz
őstag

igen, most jött valami 500 mega körüli frissités

Asus Rog Strix Scar III

(#5008) hackeeeee válasza Luser2000 (#5004) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

OTA-n még nincs.

Más, számomra ennyi volt a gyári sima clean cover. Kb. kétszer vettem ki belőle a telót, és lötyög az oldalánál. :(

Véleményem szubjektív...

(#5009) OutsideR válasza hackeeeee (#5008) üzenetére


OutsideR
aktív tag

473,86MB OTA letöltés.
Most tölti.

(#5010) OutsideR


OutsideR
aktív tag

(#5011) hackeeeee válasza OutsideR (#5009) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Dualsim, még nem találja.

Véleményem szubjektív...

(#5012) BeastMode válasza OutsideR (#5010) üzenetére


BeastMode
őstag

A security patch december 1, más változást hirtelen nem látok.

(#5013) OCTAMD válasza hackeeeee (#5011) üzenetére


OCTAMD
őstag

Még szép,mert az nem TMobilos :DDD

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#5014) hackeeeee válasza OCTAMD (#5013) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jó csak volt egy reakció, h nem tmobilos single simes.. Erről asszociáltam ds-re, de mindegy is. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#5015) OCTAMD válasza hackeeeee (#5014) üzenetére


OCTAMD
őstag

Pl. egy ideje már kijött a TMobilnál is sok Duos,de azok nem TMobilos frissítést kapnak

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#5016) zack


zack
nagyúr

Na. Csak itthon van. Most kúszik rá fel az XEH rom. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5017) BeastMode válasza zack (#5016) üzenetére


BeastMode
őstag

Gratula, használd egészséggel!;)

(#5018) thebear007 válasza OutsideR (#4993) üzenetére


thebear007
aktív tag

Ez azért érdekes, mert nekem mióta megvan-előrendelt független dual-csak akkor volt újraindítva, ha szoftvert frissítettem, magától soha.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#5019) thebear007 válasza Kasya (#4970) üzenetére


thebear007
aktív tag

Én is töltőre dobom, ha lehetséges. Kocsiban, irodában, van nálam powerbank is, de az vészmegoldásnak,pl egész napos motorozás. Éjszaka töltőn van, mert mire beérek leszedek belőle 20-30%-ot.Mondjuk ebben benne van, hogy ahogy megyek sokszor gyenge a T hálózat.

[ Szerkesztve ]

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#5020) james008bond válasza kazanka (#5003) üzenetére


james008bond
őstag

Nimcs ilyenkor folyamatban hívásom. Olyan, mintha nem lennék a hálón, közben max térerő. De ezt már S7E topikban is számtalanszor kibeszéltük. Csak sajnos ez a hiba itt is jelentkezik.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#5021) Aryon87


Aryon87
félisten

Újabb fotócsemegék :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5022) zack válasza BeastMode (#5017) üzenetére


zack
nagyúr

Köszönöm! :R
Note 5 után elég high tech...Csak kapkodom a fejem. :B

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5023) BeastMode válasza zack (#5022) üzenetére


BeastMode
őstag

Nekem ezelőtt az utolsó Samsungom a Note 4 volt.
Hát, azóta elég sok minden változott:) és szerencsére jó irányba.

(#5024) kkp900 válasza zack (#5016) üzenetére


kkp900
senior tag

A XEH romnál mindegy hogy single vagy duos?Telenor single az enyém es elgondolkodtam hogy fel kellene rá rakni mert semmi frissités nem jön a telóra.Nehéz feltenni annak aki sose csinált még ilyet?A gépem Macbook pro szóval nem is windows.

(#5025) zack válasza kkp900 (#5024) üzenetére


zack
nagyúr

Erre a részére egy tőlem tapasztaltabb majd válaszol, de nekem is 1 kártyás. A ROM cserét el sem lehet b@szni. Egy friss Odint kell letölteni, és a romot. Telefont download módba tenni, Odin indít, COM portot ellenőrizni hogy minden rendben van e, és a megfelelő helyre betallózni a fájlokat, majd start.
De van fent sok tutorial videó, mert ha nem csináltál még ilyet, nem fog ártani.
A legfontosabb hogy a "re part" NE legyen kipipálva.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5026) apaszka


apaszka
veterán

[link]. Mekkora királyság lesz!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#5027) OutsideR válasza apaszka (#5026) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Én azért még annyira nem örülnék.
Csak pár dolog ami buktató lehet:
Karcállóság (igen öngyógyító, de mekkora karcot tud eltüntetni? az LG flex hátulja se tudott mindent)
Egy pókhálósra tört kijelzőt nem hiszem hogy meg tud menteni
Átlátszóság (szart se ér nem látszik tőle rendesen a kijelző)
Tapintási érzet (ha nem csúszik rajta az ujj akkor kijelző felé alkalmatlan)

(#5028) jani70


jani70
aktív tag

Smartphone Awards 2017!
[link]
:C

(#5029) Kasya válasza apaszka (#5026) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hangzatos cikk, de várjuk ki a véget.

(#5030) hackeeeee válasza apaszka (#5026) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

LG után szabadon? ó igen.. Ha jól emlékszem talán a Flex-el adtak ki hasonlót, még 2014-ben..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5031) Memmaao válasza BeastMode (#5023) üzenetére


Memmaao
addikt

A note 4-nél három év használat után sajnos már én is úgy éreztem napi szinten 10x, hogy földhöz kell vágnom! Így nem bírta ki a note 8-ig, volt 3 hónap S8 kitérő. Nem ért nagy újdonságként a note 8 az S8 után. Az üzemidő sokkal jobb, a ceruza hiányzott abban a három hónapban-. A sebesség egyforma S8 note 8 közt nem érzek lényegi különbséget.

My name is Bond, James... Dean.

(#5032) hackeeeee válasza Memmaao (#5031) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én 1 évig használtam a note4-et, tesóm pedig lassan 2 éve nyüstöli, és szereti. :)

Kapott egy új akkut, mert a gyári megfáradt, és azóta is szépen teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5033) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Huha. Elbizonytalanodtam. Huawei Mate 10 Pro-t most 100ezerert tudnam szerezni a Note 8 pedig 200. Van esetleg valaki aki hasznalta mind a ket tipust. Mi a velemenye? Akar priviben is johet a segitseg. Koszi szepen.

Ps4, p30 pro

(#5034) S e t h válasza Pepeninho (#5033) üzenetére


S e t h
nagyúr

Könnyű a válasz.
Ha fontos az s-pen, akkor note, ha nem akkor ennyi pénzért simán a mate, mivel akkorra különbség nincs közöttük.
Illetőleg ha nem számít a pénz akkor note, mert csak aksiban marad el a matetől.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5035) akooos válasza Pepeninho (#5033) üzenetére


akooos
veterán

Bodrik használta mindkettőt és itt is, valamint a Mate10 topikjában is leírta melyik miért jobb neki. Keress rá a kommentjeire.

(#5036) malor válasza Pepeninho (#5033) üzenetére


malor
aktív tag

Meg lehet úgy is közelíteni mennyire legális a két készülék, gari.

Amúgy meg egyéni használati szokások döntenek, a kettő szoftveresen is különbözik. Kinek egyik kinek másik szoftveres finomságok jönnek be jobban. Vagy ott van a testreszabhatóság, témák, ikonok, de még akár a tok vagy a fólia kérdése, stb . Oreo nélkül is lehet élni, mert nem minden app kedveli.

(#5037) Taci válasza malor (#5036) üzenetére


Taci
addikt

Oreo nélkül is lehet élni, mert nem minden app kedveli.
Ez mondjuk főleg a fejlesztők sara, mert a dokumentációkban minden adott ahhoz, hogy az Oreóval bevezetett újdonságokat és módosításokat implementálni tudják az appjaikba. Az én appomnak pl. a notification-kezelését kellett megváltoztatni, de pont ezért is adják ki az új image-ket és fejlesztői eszközöket Android Studioban (is). Bőven lett volna már idejük módosítani a kódjaikat.

Egyedüli szívfájdalmam a Note 8 vs. Mate 10 Pro-témában az, hogy a Note 8 sajnos (még?) nem kapta meg a Project Treble-támogatást. Azzal biztosítva lenne a "jövője" a frissítések terén. Lásd a Mate 10 Pro, ami Android 8-cal jött ki, és mint ilyen, már Treble-támogatással, aminek kb. egyből hasznát is vette, mert 24 óra alatt azonosítottak egy hibát, javítottak, és ki is küldtek a frissítést. [link]
Ezt sajnos a Note 8 nem élvezheti - egyelőre úgy néz ki, az első Samsung majd csak az S9/S9+ lesz, ami megkapja.

(#5038) mjani1172 válasza S e t h (#5034) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem akarom a tüzet szítani,(látom a Huawei fórumon most van egy kis feszültség) de ha a fotó és a video jobban számít, akkor a Samsung a nyerő.

(#5039) malor válasza mjani1172 (#5038) üzenetére


malor
aktív tag

Ez most egy érdekes kérdés. Pár napja használom csak. Ami feltűnt és nem túl szimpatikus, hogy a Note 8 automata módban akkor készít jobb képet, ha az ember türelmesen vár a "téma felett/előtt". Úgy értem, hogy látványosan jobb lesz a kép, ha tartom és várok x másodpercet. Prof módban nincs ilyen, ott meg látványosan gyorsan dolgozik a rendszer.

Ez a mindennapi életben tud kellemetlenségeket okozni, mert ha sietve fotózunk például bevásárlás alatt egy boltban, hogy küldjük "haza az infót", hogy ez ennyi az annyi, akkor ott nem minden fotó lesz vállalható. Ez nem tudom miért van és nem jártam utána.

A héten fotóztam vele az előző telefonom. S6 Edge+. Akkor vettem észre, mert megszokásból próbáltam fókuszálni automata módban és fotózni, de nem tetszettek a képek. Aztán ahogy tartottam és vártam, egyszer csak láttam, hogy javul a kép, értsd már a fényképezés előtt látszódott, hogy jobb lett a kép a telefon képernyőjén.

Ha az ember kivárja azt a pár másodpercet, amíg a telefon "feldolgozza a látványt", utána már automata módban is igen komoly minőségű fotók lőhetők egy kis odafigyeléssel/érzékkel/ízléssel. Csak szerintem az automata mód lényege az lenne, hogy a "pillanatot" elkapja az ember. Ezt eddig sehol sem olvastam tesztben. De szerintem még egy olyan telefonom nem volt, ami úgy működött volna, ahogy a tesztekben írták :)

[ Szerkesztve ]

(#5040) front3r válasza Taci (#5037) üzenetére


front3r
őstag

Csak megkapja ez is az oreoval, vagy az után nem sokkal! Mondjuk így is jó használni a készüléket.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#5041) S e t h válasza mjani1172 (#5038) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szinte minden ilyen topikban vannak elvakult fanok, akik nem használati tárgyként tekintenek a telefonra és szinte sértésként reagálják le a kritikákat.
Én hétvégén fogtam a kezemben a Mate 10-et és amellett, hogy én is aláírom, hogy a Samu kijelzője túlszaturált(nem is használom olyan beállítással, mert engem is zavar) még így így szembetűnő volt a Mate kijelzőjének a fakósága. A fényképezőgép meg olyan amilyen, nem ájultam el tőle én sem, pedig nagyon akartam, mert komoly várakozásaim voltak, de itt említhetem meg az LG V30-at is.
Egyedül a Pixel 2 fotóitól lesz nedves a bugyim, a többi flagship kamerái között nüansznyi eltérés van.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5042) Pepeninho válasza akooos (#5035) üzenetére


Pepeninho
őstag

Hmm, sajna nem talal a szuro Bodrik neve alatt semmit. Lehet, hogy adminisztralta magat az adminisztrator. :)

Ps4, p30 pro

(#5043) ShadowLac válasza malor (#5039) üzenetére


ShadowLac
addikt

nem lehet hogy hibás a telód? Egy S2 hogy lassan fókuszál ok,de már egy S5 is k gyors.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#5044) malor válasza ShadowLac (#5043) üzenetére


malor
aktív tag

Ez nem egyszerűen a fókuszálásról szól. Színek, részletek, dinamika, stb = képminőség javul. Olyan mintha tényleg feldolgozná a kamera a "témát" és megpróbálná kihozni belőle a legtöbbet. Még azért is szól, ha koszos egy kicsit a lencse. Az milyen már :D

(#5045) Aryon87 válasza malor (#5039) üzenetére


Aryon87
félisten

En nem tapasztaltam ilyet, de igy hogy emlited, ki fogom probalni holnap.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5046) Capella válasza Taci (#5037) üzenetére


Capella
senior tag

Az tényleg jó kérdés, hogy a Samsung berakja-e a Project Treble-t az Oreoval. Mert betenni beteheti, de kötelezőnek nem kötelező, mert nem eleve Oreoval jött ki a Note8.
Szerintem elég ciki lenne, ha nem lenne a frissítés után ez a funkció, de a jó ég tudja, hogyan döntenek.

[ Szerkesztve ]

(#5047) Capella válasza S e t h (#5041) üzenetére


Capella
senior tag

Azt nem tudom, hogy a Mate 10 valójában milyen képeket csinál, de a technikai adatok alapján volt egy kis várakozás bennem. Egy pillanatra felmerült, hogy Note8 helyett talán nem volna rossz ötlet azt venni. Azután maradt mégis a Note8.
Viszont én azt mondom, hogy telefonálásra nagyon jó a Huawei P10 Lite. Ahhoz nem is kell ennél jobb készülék. :) A kijelzője is elég szép. Nekem az EMUI felülettel sincs különösebb bajom, mint egyesek írták korábban. Sőt van egy-két dolog, ami szerintem jobb és jobban van megoldva, mint akár a Note8-nál.
Extrább dolgokra, meg ezek szerint a fényképezésre viszont inkább a Note8.

(#5049) malor válasza Aryon87 (#5045) üzenetére


malor
aktív tag

Azt figyelted már, hogy a képarányok befolyásolják-e a képminőséget? A 4:3 az alap, de személy szerint nekem a 16:9 a praktikusabb.

(#5050) Aryon87 válasza malor (#5049) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen. Nagyon befolyasolja.
Honor 9 es P9+ es Mate 9 altali tapasztalat, de remlik, hogy S7edge eseteben is probaltam.
Szal malam marad a 4:3 arany.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.