Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) syIex válasza Retekcloud (#2000) üzenetére


syIex
veterán

Ha az Androiddal ki vagy békülve, akkor az egyik, ha nem a legjobb választás a Note 8 :)

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#2002) OCTAMD válasza Retekcloud (#2000) üzenetére


OCTAMD
őstag

Ha az s7edge nem volt oké,akkor a notesz se lesz.

Az s7edge elég jó telo a mai napig

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#2003) james008bond válasza S e t h (#1998) üzenetére


james008bond
őstag

Ilyet kerestem én is, de egyelőre feladtam. Most egy Pierre Cardin 4c méretű van, ebben kényelmesen elfér, igaz tok nélkül, viszont elől-hátul fólia van rajta. A flipes tok amúgy is bal oldalon erősen nyomja a kijelzőt ( itt a fólián végig mély nyomot hagyott és ez nem tetszik nekem ), úgyhogy most anélkül van. Mondjuk így sokkal szebb és használhatóbb is.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#2004) Retekcloud válasza OCTAMD (#2002) üzenetére


Retekcloud
tag

Valamiért ott sok mikrolaggot tapasztaltam. Meg az is zavart, hogy akkoriban a 4 giga ramból örültem ha 1,5 szabad. Ebben hogy áll a 6 giga? Örülnék ha 2-3 giga szabadon maradna ha nem aktív semmi :)

(#2005) S e t h válasza Retekcloud (#2004) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én még egyszer sem néztem meg mennyi szabad marad, talán 6-7 évvel ezelőtt ellenőriztem utoljára.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2006) ForRedGlory válasza S e t h (#2005) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Miert kamuzol? Akkor meg nem is volt Note 8. ;]

(#2007) ollie válasza Retekcloud (#2004) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De nem kell sok szabad RAM android esetén. Az android direkt telepakolja a memóriát, úgy működik optimálisan.

***

(#2008) Memmaao


Memmaao
addikt

Megnéztem magamnak ma ezt a mobil outfitter standot a westendben. Hááát... Nem győzött meg! A matt kifejezetten nem tetszett, a srác telefonján lévő fényes meg csupa karc volt és brutál módon gyűjtötte az ujjlenyomatot. A széleket takaró rész több helyen meg volt indulva. És szösz is volt alatta. Ha egy I7s így ledobja, egy jobban lekerekített Note 8 hogy nézne ki vele? Marad a gyári protectiv standing cover ( illetve a ringke és a ghostek tok, amik úton vannak). A kijelző védő fólia mellett is csak azt az érvet tudja felhozni a srác, hogy ha eladom, szebb marad a kijelző és jobb áron elkél...mert a fólia karcolódik. Az övé csupa karc volt. Még egy telefonom esetén sem volt érték növelő a kijelző karctalansága, mert egy sem volt, max micro karcos.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#2009) guriga1234 válasza Memmaao (#2008) üzenetére


guriga1234
addikt

2 éve van meg a telefonom (S6E+). TPU fólia van a kijelzőn, ami öngyógyító. A mai napig olyan, mint újkorában. Mivel én nem adom el a telefonjaimat, az nálam nem szempont, hogy azért van rajta fólia, hogy jobban/könnyebben el tudjam adni, hanem magam miatt, mert rendkívül zavarna, ha karcos lenne.
A fólia a 2 év alatt nem jött fel sehol és hibátlan az állapota :)

(#2010) #65510400 válasza Retekcloud (#2004) üzenetére


#65510400
törölt tag

Egyetértek OCTAMD-vel és ollieval. Ha neked az S7 Edge mikrolaggolt, nemigen való neked Androidos telefon. Ha pedig szabad memóriát akarsz, súlyosan nem érted ezt az egész Androidos memóriakezelést. Nem baj ez, de vagy olvass utána ennek, vagy hagyd a fenébe az egészet, mert ez így nem lesz jó.

(#2011) Retekcloud válasza #65510400 (#2010) üzenetére


Retekcloud
tag

Lehet igazad van. Kellet most egy 2 simes telefon. Megvettem. Majd pár nap múlva mondom a véleményem. :) Iphone és a 2 sim ugye esélytelen. És pl Honor 8 Huawei egyes modelljei is tetszettek androidban. Ott nem éreztem azt mint a samsungnál. Az s7edge nem feküdt. Remélem ez más lesz :)

(#2012) soko70


soko70
aktív tag

Sziasztok, tegnaptól egy Telekomos készülékkel csatlakozók, nagyon picit az első töltés után csalódott vagyok, na nem annyira, az akksi azt hittem jobban bírja. De nem eget rengető, majd beáll. De valószínű még az újdonság és a sok használat. A kamera előtt leborulók. Fantasztikus. Olvasgattam tok ügyben, de láttam a gyári tokot elég sokan használtok. Nekem két dolog lenne jó, az alcantara nagyon tetszik illetve egy szíjra helyezhető lenne jó amibe belefér tokkal együtt. Van esetleg ötlet? Nem szeretek kintről rendelgetni mert mire itt van...

(#2013) BeastMode válasza soko70 (#2012) üzenetére


BeastMode
őstag

Nekem pont, hogy pozitív csalódás az akksi.

(#2014) akooos válasza BeastMode (#2013) üzenetére


akooos
veterán

Eddig nekem is. Kevesebbet vártam tőle.

(#2015) S e t h


S e t h
nagyúr

Volt egy kis bonyodalmam a főnökömmel, aztán kiderült igaza van, küldött nekem sms-t, meg is jött de értesítést nem kaptam róla.
Egyébként nem fogadott hívás, chat, email, minden oké, de sms-ről semmi.
Csak nézem és töprengek mi okozhatja, értesítés nincs kikapcsolva, tele vagyok olvasatlan üzenettel.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2016) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Most volt 2 fekete készülék a kezemben egyszerre, haverok egy napon vették és nem is beszéltek össze, nagy fless volt az esti összejövetelen. Komoly cuccok nagyon valóban :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2017) ch003067


ch003067
addikt

Na szevasztok!

Beléptem ma én is a táborba..végre

Első bosszantó dolog, hogy nincs normális gyári zene lejátszó.
Note 3ba ami volt alap, ahhoz hasonlít tudnátok mondani? Vlc nem az igazi.

(#2018) soko70 válasza ch003067 (#2017) üzenetére


soko70
aktív tag

Szia, a Samsung apps--ból le lehet tölteni a Samsung Music alkalmazást. Gyári lejátszó. Azt használom, bevált.

(#2019) S e t h válasza soko70 (#2018) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jött itt is a meglepetés, egyszerűen nem találok a telefonon számológépet, eddig minden telefonomon volt. Keresgélek is google playen vmi normális után.Szóval ez nincs, de hívásazonosító van, lol.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2020) james008bond válasza S e t h (#2019) üzenetére


james008bond
őstag

Pedig van rajta számológép.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#2021) SharpSA válasza S e t h (#2019) üzenetére


SharpSA
veterán

Samsung Calculator
Playen és a Galaxy Apps-ban is megtalálható. Rajta kellene lennie a készüléken alapból. Talán le lett törölve.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#2023) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Én Telekomnál vettem a Note 8-at,de bekapcsoláskor nem játssza a telekomos szignált,csak szép csendben bekapcsol,mint anno a független Note 4-em.
Lehet hogy független a Note 8,amit vettem?Állítólag van ilyen S8 és S8+-nál is. :U

(#2024) BeastMode válasza Mikulásbá (#2023) üzenetére


BeastMode
őstag

Igen, az.
Nekem is ilyen, Telekomos vásárlás:)

(#2025) Mikulásbá válasza BeastMode (#2024) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Remek, ennek örülök. :C

(#2026) akooos válasza Mikulásbá (#2023) üzenetére


akooos
veterán

Na most lehet, hogy irdatlan hülyeséget írok, de ez nem a dual simes telefon miatt van? Anno a Honor 8 is pl független volt a dual simnek hála.

(#2027) OCTAMD válasza Mikulásbá (#2023) üzenetére


OCTAMD
őstag

Beütöd,hogy *#1234#

Megnézed a CSC kódot

ODX -akkor TMobileos csoport ROM,de ezek is elfogadnak más kártyát
OXM-akkor a gyári független ROM,mint a Media Markt,Edigital stb

De magyarban nincs hivatalos Single Simes forgalmazás,szóval tutin ODXes lesz az azaz TMobileos

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#2028) Mikulásbá válasza OCTAMD (#2027) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

ODX-es.
Amúgy nem gond még ha függő az sem,csak meglepett,lefogtam a hangszórót,hogy ne halljam a szignált,mert utálom-de nem is volt. :DDD
Nem használok csak 1 SIM kártyát meg egy mem.kártyát.

[ Szerkesztve ]

(#2029) S e t h válasza SharpSA (#2021) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor lehet áldozatul esett, meglep hogy törölni lehetett.
Köszi

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2030) OCTAMD válasza Mikulásbá (#2028) üzenetére


OCTAMD
őstag

Csak egy SIMes tehát kettőt nem is tudnál

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#2031) Memmaao válasza S e t h (#2019) üzenetére


Memmaao
addikt

Én évek óta a RealCalc-ot használom. Tökéletes. Meg is vettem a Real Calc Plus-t, kb 1 euro volt, nem tudom, most mennyi. De az alap is jó.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#2032) Memmaao válasza Mikulásbá (#2028) üzenetére


Memmaao
addikt

Egy ideje már nincs Telekom signal egy Telekmos Samsungon sem. Első bekapcsoláskor megkérdezi, hogy telepítse-e a telekomos appokat, én ezeket mindig sztornózom, így semmi felesleges szar nincs rajta. S6-on volt utoljára telekom signal.

(Bocs a dupla posztéert!) ((Nem figyeltem))

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#2033) SharpSA válasza S e t h (#2029) üzenetére


SharpSA
veterán

Jó pár Samsungos appot lehet törölni, például a számológépet, a böngészőt, stb. Azonban mind újratelepíthető mindkét árhuázból.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#2034) Mikulásbá válasza Memmaao (#2032) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Pár napja vettünk a páromnak A5(2017) telót Telekomtól,ott a signal rajta.

(#2035) BeastMode válasza Mikulásbá (#2034) üzenetére


BeastMode
őstag

Ha jól tudom, csak a prémium kategóriás telefonoknál kiváltság ez.

(#2036) S e t h


S e t h
nagyúr

Most látom hogy van a OneDriveban Samu ajánlat/100 giga/.
Más ajánlat, gift most nem járt a telóhoz?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2037) soko70


soko70
aktív tag

A kameránál a széles látószögű lencsét csak az élőfókusznál lehet használni? készítettem egy csomó képet szüretről és valamelyik 2.4 rekesszel a másik pedig 1.7 rekesszel. Pedig valamikor csak rányomtam a felvétel gombra élőfókusz nélkül. Most nekem úgy tűnik valamilyen rendszer módon választja ki melyik lencsével dolgozik? Van valakinek tippje? :F

(#2038) gyuri81 válasza #45553408 (#2022) üzenetére


gyuri81
veterán

Személy szerint nem biztos, hogy 1000km-es úton amoled kijelzővel navigálnék :U

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#2039) SharpSA válasza gyuri81 (#2038) üzenetére


SharpSA
veterán

Ezért jó egy Androidos fejegység az autóba, legalábbis én azt használok. Minden működik rajta, ami telefonon is, a telefon meg szépen pihen az úton. :D

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#2040) Memmaao válasza gyuri81 (#2038) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerencsére kijelző beégés esetén cserélik a készüléket, így én nem hiszem, hogy foglalkoznék ezzel. Amúgy meg ennyi idő alatt semmi baja nem lesz.

#SharpSa: Én is android auto alkalmazást futtatok a fejegységen, de csak emiatt nem vennék új autót.

My name is Bond, James... Dean.

(#2041) OCTAMD válasza Memmaao (#2040) üzenetére


OCTAMD
őstag

Sajna nem cserélik a telefont

Sajna a Samsung összelegózza a telókat,kicseréli a 80%-át is a telonak,de nem cserélik.

Az iphone-nál ott minden piti dologért újat kapsz

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#2042) BeastMode válasza OCTAMD (#2041) üzenetére


BeastMode
őstag

Újat, ja, aha...

(#2043) Tense


Tense
őstag

Milyen antutu eredményeket produkál a note 8? Tudom vannak videók a YouTube csatornán, de érdekelne az igazság 😂 Holnap hozom haza én is az új családtagot :)

(#2044) akooos válasza Tense (#2043) üzenetére


akooos
veterán


Friss, ropogós eredmény :))

(#2045) ForRedGlory válasza akooos (#2044) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hutoben volt elotte?

(#2046) akooos válasza ForRedGlory (#2045) üzenetére


akooos
veterán

Nem volt. Most töltöttem le rá az antutut. Fogalmam sincs mennyinek kéne lennie. De ezek szerint ez túl sok :D
Fél órával a futtatás előtt jöttem be a kb. 5 fokból, esőből. Ma egész nap mobilnetet használok és megy a utorrent a háttérben. Azon kívül csináltam ~80 képet és ennyi. Mennyinek kéne lennie,ha ez sok?

(#2047) gyuri81 válasza akooos (#2046) üzenetére


gyuri81
veterán

Utorrent? Uhh az megint csak egy egeszseges dolog a telefonnak :(

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#2048) akooos válasza gyuri81 (#2047) üzenetére


akooos
veterán

Tudom, de csak a mai napra kell. Este megy a levesbe.

(#2049) SharpSA válasza Memmaao (#2040) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem értem az új autó vétel hogy jön ide... :U

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#2050) Tense válasza akooos (#2044) üzenetére


Tense
őstag

Köszönöm szépen, nagyon jó. :R :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.