Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) laci1892 válasza laci1892 (#17000) üzenetére


laci1892
senior tag

Illetve egy hülye kérdés... De a dex korong sima töltésre is használható?

(#17002) MCMLXXXII válasza laci1892 (#17000) üzenetére


MCMLXXXII
tag

Szia
Ha Dex en vagy akkor elsőnek azt hiszem egér pad lesz a kijelző ből de pitén lehet válogatni hogy melyik kijelzőt mutassa + képernyű tükrözés is van

[ Szerkesztve ]

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#17003) laci1892 válasza MCMLXXXII (#17002) üzenetére


laci1892
senior tag

Megvan köszönöm. És elvileg sima töltőként is használható igaz? Baromira tetszik este. Mint egy asztali óra.

Így pár nap használat után érzem azt hogy mennyire is hiányoztak a note funkciók ezidáig.

Az biztos hogy ha váltani fogok akkor csak note. :C :DD

(#17004) Taci válasza laci1892 (#17001) üzenetére


Taci
addikt

Ha a sima töltés alatt azt érted, hogy dokkolva van a DeX-be, akkor igen, tölti. De pl. vezeték nélküli töltésre nem alkalmas - gondolom, ezt értetted a "korong" alatt, a lezárt állapotát.

(#17005) laci1892 válasza Taci (#17004) üzenetére


laci1892
senior tag

Ah rendben. Köszi

(#17006) bobace


bobace
őstag

Szervízes kérdések:
A töltőcsatlakozóm szerintem kezdi megadni magát.. Csomószor azt írja ki, hogy lassú töltés, és sokszor kell próbálkoznom, igazgatnom, míg rendesen kezdi tölteni.. Két gyári töltőm is van, mindkettővel csinálja, én a kábelt kizártam, főleg, hogy az esetek majd' 90%-ában vezeték nélkül töltöm, szóval alig vannak használva..
Szóval a kérdések.
1. Mennyi az esélye, hogy az akksit is cserélik vele? Nekem már elegem van belőle, hogy csak ennyit bír..
2. Van aki csak ráírta a javítólapra azt is, hogy gyengébb az akksija mint volt és cserélték?
3. A kijelzőnek be kéne lennie égve, hogy az akksit tutira cseréljék?( A sajátomon én nem vettem észre ilyet, mondjuk Alap módban van használva és ritkán lát teli napfényt, szóval nem csodálkozom..)
4. Illetve aki vidéki, az a helyi Experience store-ban adta le, vagy fel kell postázni Pestre?

Köszi! :R

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#17007) Taci válasza bobace (#17006) üzenetére


Taci
addikt

Az, hogy te kizártad, hogy a kábel lehet a hibás, még nem jelenti azt, hogy nem azzal van baj. Szerintem jobban jársz, ha szervizbe küldés/leadás előtt egy másik kábellel is kipróbálod, ne ott kelljen azzal szembesülni, hogy csak ennyi volt a baj. :)
Kijelzővel együtt az akksit is cserélik. A többi kérdésedre nem tudom a választ, de biztosan jön nemsokára, aki igen.

(#17008) bcl válasza bobace (#17006) üzenetére


bcl
senior tag

Nekem a múltkor azt mondták, hogy a gari második évében a Samsung előírásai szerint cserélni KELL a kijelzőt. Remélem, nem értettem félre :)
Ebben az esetben az akksival együtt cserélik.

Szegeden a SES teljes értékű szerviz, itt helyben csinálják, és NAGYON rendesek a srácok :R

(#17009) laci1892 válasza bcl (#17008) üzenetére


laci1892
senior tag

Becsatlakozva a kijelző körüli dolgokhoz.
Adaptiv beállításokkal a kijelző gyönyörű. Viszont jól értelmezem úgy nagyobb az esély a beégésre?

(#17010) laci1892 válasza laci1892 (#17009) üzenetére


laci1892
senior tag

Vagyis adaptiv beállítások mellett nagyobb az esély a kijelző beégésére?

(#17011) Dr V válasza laci1892 (#17010) üzenetére


Dr V
őstag

Ha csak a facebook messenger megy a kijelzőn egész nap, akkor mind1, h milyen módban van, be fog égni.

(#17012) laci1892 válasza Dr V (#17011) üzenetére


laci1892
senior tag

Magyarul mindegy melyik mód. A lényeg hogy beégésre akkor van esély ha ugyanaz a tartalom van a kijelzőn hosszú ideig... (?) Hm... 🤔

(#17013) Dr V válasza laci1892 (#17012) üzenetére


Dr V
őstag

Így van.
S1 óta amoledes samum van, 2-3 évig, soha nem volt beégéses problémám. Nincs folyamatos navi, messenger, játék, inkább vegyesen használom a telefont.

(#17014) laci1892 válasza Dr V (#17013) üzenetére


laci1892
senior tag

Érdekes egyébként, hogy nagy százalékban csak a Samsungnál hallani beégésről. 🤔

(#17015) laci1892


laci1892
senior tag

Egyébként tudja valaki, így ennyi idő távlatából még mindig létezik az akkumulátor probléma a note 8-nál?

Volt állítólag problémát azzal hogy teljesen lemerült. Mert olyankor nem lehetett bekapcsolni már állítólag O.o

- Bár gondolom nyilván javítva lett -

(#17016) S e t h válasza laci1892 (#17014) üzenetére


S e t h
nagyúr

A legnagyobb százalékban ők is adják el a telefonokat.

Más.

Vmit nagyon sikerült elállítanom a telefonban, csak sajnos nem találom hol, ezért kérnék segítséget.


Először vhol sikerült beállítanom, hogy whatsapp üzenet érkezése esetén dobódjon fel egy buborék, ami így jelzi, hogy üzenetem érkezett, ezt szerettem volna kilőni, de sikerült totál letiltanom, így eltelt egy nap mire észrevettem, hogy jött egy rakás üzenet, csak éppen jelzés róla semmi.

Most újra aktiváltam az üzenetek fogadását, frankó, de ez a buborékos dolog még mindig játszik, ezt nem tudom hol kell inaktiválni.

Ha a buborékra kattintok, akkor egy kis négyzetes ablakban nyílik meg a beszélgetés. Ha vki tudja hol lehet ezt kilőni, annak köszönöm!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17017) MCMLXXXII válasza S e t h (#17016) üzenetére


MCMLXXXII
tag

szia
zárolt képernyő/ értesítések / nézetstílus

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#17018) MCMLXXXII


MCMLXXXII
tag

sziasztok
érdeklődnék ki használ ilyet dex helyett mert nálam valamikor 1 2 másodpercig marad aktiv a dex a tv n telefon touch padkén marad azt kép eltünik nincs jel üzenettel ?

2000 ---> Alkatel Max ; Siemens m35i ; Motorola v3i ; Samsung Omnia ; Samsung Note 3 ; Samsung Note 8+Dex-Pad helyett Melopow m002;. Note 10

(#17019) S e t h válasza MCMLXXXII (#17017) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi, nem ez az.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17020) pcsabee válasza S e t h (#17019) üzenetére


pcsabee
csendes tag

Speciáis funkciók / intelligens előugró nézet. Talán ezt keresed.

(#17021) S e t h válasza pcsabee (#17020) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem talán, de nagyon is biztos, köszönöm szépen, nálam te vagy a nap embere!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17022) pcsabee válasza S e t h (#17021) üzenetére


pcsabee
csendes tag

Sőt, az app embere. 😎

(#17023) laci1892


laci1892
senior tag

Az akkumulátornak mennyi időt kéne bírnia? 3-5 óra közötti ( használat függő ) sot jónak számít?

(#17024) Dr V válasza laci1892 (#17023) üzenetére


Dr V
őstag

Akörül szokott alakulni, de az 5 már inkább jónak számít.

(#17025) Kasya válasza laci1892 (#17023) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hasznalattol fugg, de az teljesen korrekt.

(#17026) gyuri81


gyuri81
veterán

Hogy lehet az, hogy valaminek van VoLTE kapcsoló valakinek meg nincs vodás sim-nél? Nálam sincs semmi egyelőre.
Olvasom az S10 topicjában és be lehet simán kapcsoltatni a VoLTE-t a vodafone ügyfélszolgálatán keresztül.
Valakinek esetleg aktív? Tapasztalat?

(#17027) SkyTrancer válasza gyuri81 (#17026) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

nekem simán látszik a kapcsoló, alapból be van kapcsolva
keresőbe írd be LTE és kidobja

(#17028) gyuri81 válasza SkyTrancer (#17027) üzenetére


gyuri81
veterán

Nekem nincs benne...

(#17029) bandi0000 válasza gyuri81 (#17026) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ugyan ez volt annak idején mikor a telekom vezette be, ott is valakinek hamarabb volt

Xbox One: bandymnc

(#17030) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

erre gondoltok igaz ?

(#17031) gyuri81 válasza SkyTrancer (#17030) üzenetére


gyuri81
veterán

Pontosan! Hát ez roppant érdekes...

(#17032) unicumnext válasza gyuri81 (#17031) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Nálam sincs VoLTE pedig a második sim vodás, és arról megy a netem...

(#17033) gyuri81 válasza unicumnext (#17032) üzenetére


gyuri81
veterán

Na tegnap bekapcsoltattam a vodafone-al a VoLTE-t, de nincs változás :D

(#17034) tothak válasza gyuri81 (#17033) üzenetére


tothak
tag

Nekem a Vodafone-nál azt mondták, hogy még zárt tesztelés van, úgyhogy nem lehet célzottan bekapcsoltatni.

Szóval kérdés, hogy nálad mit vajon kapcsoltak be? :F

(#17035) gyuri81 válasza tothak (#17034) üzenetére


gyuri81
veterán

Mondtam ,hogy van itthon s8 készülékem is....

A VoLTE-t kapcsolta be elmondása alapján

(#17036) S e t h


S e t h
nagyúr

Dögöljek meg ha értem miért olyan ász dolog ez a volte.
Egyes topikokban úgy remegnek érte, mint korty vízért a Szaharában.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17037) Dr V válasza S e t h (#17036) üzenetére


Dr V
őstag

Állítólag sokkal jobb a hangminőség. Ha mind2 fél használja. Szvsz elég lenne csak érthetően beszélni :DDD

(#17038) tothak válasza S e t h (#17036) üzenetére


tothak
tag

Nekem pl azért lenne jó, mert valahogy bárhol próbálok mostanában Pesten H/H+ hálózaton netezni telefonálás közben, kb mintha EDGE-en lennék.

Ez mondjuk olyankor tud kritikus lenni, amikor beszélgetés közben kell infót szereznem mobilnettel. Lásd: a telefonról távoli asztali kapcsolattal nézek meg munkához szükséges dolgokat, miközben supportálom az egyik kollégát.

(#17039) kbela365


kbela365
tag

Hogyan lehet egy Note 8-ból a gyári értesítési hangokat lementeni? Van erre mód egyáltalán? Váltok S10e-re és abban botrányosak a gyári hangok.

(#17040) bobace válasza kbela365 (#17039) üzenetére


bobace
őstag

Ezt találtam googliban.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#17041) Taci válasza kbela365 (#17039) üzenetére


Taci
addikt

Azokat magából a rendszerből (szerintem) csak root-tal éred el. De Google-ön keresve biztosan megtalálod letölthető formában. Egy gyors keresés után én az S9-es hangokat találtam meg (nem ellenőriztem, csak a találatot linkelem): [link]

(#17042) ribarszki


ribarszki
őstag

Sziasztok!

Az lenne a problémám/kérdésem, hogy a Note8-as készülékem egyre többször jelez, hogy az usb port nedves, akkor ha az ujjam az usb nyílásnál van. Normális, hogy ettől ennyi párát kap? Akkor nem is tudom tölteni, csak ha újraindítom, hajszárítózom. (Soha nem volt vízben)

Illetve egyre többször eldobja a gyorstöltést. Kiírja, hogy az eszköz lassan töltődik. Ki-be húzom a kábelt és akkor hajlandó újra gyorsan tölteni.

Gariztassam emiatt, nem emlékeztek rá, hogy volt már valakinek a fórumon hasonló gondja? Esetleg próbáljam meg gyurmaragasztóval kitakarítani az usb portot?

Köszönöm! :R

(#17043) Taci válasza ribarszki (#17042) üzenetére


Taci
addikt

Volt pár kollégának itt ilyen jellegű tapasztalata (kereső), esetleg írj rájuk privátban (is), hátha hamarabb fognak reagálni, hogy náluk mi volt a megoldás.

(#17044) laci1892


laci1892
senior tag

Amúgy így nagyjából... Több mint egy hét használat után úgy érzem őszintén, jobban megérte ez mint a P20Pro minden hátrányával együtt is. Már várom a note 10-et ✌️

(#17045) kbela365 válasza Taci (#17041) üzenetére


kbela365
tag

Köszönöm mindkettőtöknek, megnézem ezeket!

(#17046) gyuri81


gyuri81
veterán

Otthoni környezetben, full térerővel, végig wifin, kb 50 percet ment a youtube a háttérben. Sztem nem rossz

(#17047) laci1892


laci1892
senior tag

Srácok!
AOD változik a képernyőn? Mármint... Változik a helye? Beégést megelőzvén?

(#17048) Kasya válasza laci1892 (#17047) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen, pár percenként.

(#17049) laci1892


laci1892
senior tag

Köszi szépen!

Egyébként érdekes a külső hangszóró nem valami nagy durranás Huawei-hez képest. Már csak a stereo hiánya miatt sem. De amit egy rendes fejhallgatóval Ez tud az beszarás á javából!
A kanyarban sincs a p20-pro ehhez képest. Ugyanazzal a fejhallgatóval teszteltem ezt, mint a Huaweit. Zongorán lehet játszani a különbséget. :Y :Y

(#17050) Massmurderer válasza laci1892 (#17049) üzenetére


Massmurderer
őstag

Gyári fülest 1x probáltam ki.Amit note 4hez vettem azt használom.És elégedett vagyok vele. [link] meg vettem egy ilyet.Ezzel batárjól szól :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.