Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) nbukta77 válasza ollie (#1298) üzenetére


nbukta77
addikt

Persze. Tudom. Hasznalom is a drivet.

Mas. Office alkalmazasok nem torolhetok?

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1302) ollie válasza nbukta77 (#1301) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem simán uninstallálhatóak.

***

(#1303) nbukta77 válasza ollie (#1302) üzenetére


nbukta77
addikt

Nem.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1304) syIex válasza nbukta77 (#1301) üzenetére


syIex
veterán

Nem hinném, mert "alap" alkalmazás! :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1305) ForRedGlory válasza nbukta77 (#1303) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Max letiltod.

(#1306) S e t h válasza S e t h (#1160) üzenetére


S e t h
nagyúr

kiegészítés

de jó böngészni máshol is(xda), nekem elkerülte a figyelmemet, hogy lehet aktiválni a kijelzőt a home gomb helyének megnyomásával is

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1307) Szellem. válasza S e t h (#1306) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Annyi hogy amikor megnyomod egyből a kezdőképernyőre ugrik.

(#1308) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem tudom frissült-e már a Note 8, de van benne hasznosnak tűnő újítás, bár nem tudom, hogy ha bárhol a kijelzőn csinálunk lefelé húzó mozdulatot, akkor mi lesz a mostani gesztussal.

Samsung TouchWiz Home

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1309) syIex


syIex
veterán

Oreo egyébként mikor várható a telefonra? Milyen újításokat fog tartalmazni? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1310) ollie válasza syIex (#1309) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még idén biztosan. Sok változást nem fogsz látni a touchwiz miatt, de za egyik lényeges benne, hogy onnantól kezdve sokkal könnyebben lehet majd elkészíteni az android update-eket (azokra a készülékekre, melyeken oreo van), így a gyártók valszeg gyorsabban és több készülékre fognak kijönni az update-ekkel.

Amúgy: [link]

***

(#1311) syIex


syIex
veterán

Egyébként ki használja tokban a telefont és ki nem? Aki igen, az milyenben? Nekem az S8+-hoz egy LED View volt és az S7E-hez is egy hétig amíg megvolt a telefon! :DDD Ennél mennyire ajánlott az a fajta? Vagy az S View esetleg? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1312) kovacs65 válasza syIex (#1311) üzenetére


kovacs65
senior tag

LED View
Elégedett vagyok vele, bár a DEX-be csak behajtva fér bele.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#1313) syIex válasza kovacs65 (#1312) üzenetére


syIex
veterán

Bőr, mint az S7E esetén volt vagy szövet, mint a 8/8+ esetén? :)

A Rugged Protective Coverről valakinek vélemény? Azt néztem még! :)

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1314) handrash


handrash
őstag

Valaki?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#1315) PeteePeti válasza ollie (#1310) üzenetére


PeteePeti
őstag

A Note 8-on nem Touchwiz van, hanem Samsung Experience! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1316) ollie válasza PeteePeti (#1315) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem a név a lényeg szerintem. Csak átjött, mire gondoltam.

***

(#1317) syIex válasza handrash (#1314) üzenetére


syIex
veterán

Szerintem azt S8-as topicba már jobban tudják! :)

@ollie Természetesen értem! :) Csak nem tudom mi is az mert még nem olvastam utána! :DDD

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1318) joey04 válasza PeteePeti (#1263) üzenetére


joey04
titán

Szerintem meg baromira túl van gondolva ez a "váltás" kérdés, sokan sokat agyalnak rajta (mindkét irányban), pedig nem vészes szerintem. Én sokszor váltottam már oda-vissza, magát a rendszer kezelését (bármelyikét) 1 nap alatt megszoktam, ha ios-ről váltottam, akkor nap végére már használtam a droidos gombokat ösztönszerűen a droidos telón, amikor vissza, akkor nap végére már nem nyomkodtam a home gomb mellett a kávát a vissza gomb miatt. Sőt, volt egyszerre is használatban a 2 rendszer, iPad és droidos telefon, és amelyik a kezemben volt, arra állt rá az agyam. Számítógépen is ez a helyzet, amikor MBA meg MBP volt a notim, az asztalim a játék miatt meg PC, akkor is mindkettőt kezeltem gond nélkül, nem kellett hezitálnom, hogy jaj most a másik oldalon vannak a gombok vagy ilyesmi. Aztán lehet csak szerencsés vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1319) Saját válasza nbukta77 (#1301) üzenetére


Saját
csendes tag

Szia!

Kérdésedre a válasz: igen törölhetőek.
- Annyi megkötéssel, hogy root nélkül csak a saját felhasználódból qtörli. Ez annyit tesz, hogy FR után ismét ott lesznek. Viszont cserébe nem bukod az OTA frissítést.

Itt az xda leírás:
https://www.xda-developers.com/uninstall-carrier-oem-bloatware-without-root-access/

Amúgy szerintem a legjobb megoldás, ha a package disabler pro-val simán letiltod a számodra felesleges (akár pillanatnyilag is) alkalmazásokat.

Én vagy 70 alkalmazást tiltottam...

(#1320) syIex


syIex
veterán

A Rugged Protective Cover mennyivel vastagítja meg a telefont? Esetleg azt lehet tudni, hogy mennyivel vastagabb, mint a LED Cover? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1321) Kasya válasza handrash (#1314) üzenetére


Kasya
nagyúr

Dunat lehet rekeszteni a videokbol YT-on rola. Meg "gamer" es Dex (root) megkerulo videok is vannak.

Kisse elvetemult modon most ezt a tokot rendeltem be: UAG Monarchy
De nagyon szemezek az Incipioval is.

[ Szerkesztve ]

(#1322) laci0530 válasza handrash (#1250) üzenetére


laci0530
senior tag

Nekem határozottan tetszik a Dex, S8-cal is kipróbáltam, amíg megvolt, ill. most a Note 8-cal is használom.

Amin még reszelhetnének, hogy legyen bármely alkalmazásnál - akár kényszerített - teljes képernyős nézetre lehetőség.

Plusz azt nem tudom, hogy a hangkimenetet meg lehet-e úgy oldani, hogy a tv-n szóljon (annyira nem gond egyébként, van.több bluetooth hangszóróm, ill. fülesem is).

A rendszer nálam multitaskinggal is akadásmentesen ment Dex alatt (mindkét telefonnál, teszem hozzá).

(#1323) syIex válasza laci0530 (#1322) üzenetére


syIex
veterán

HDMI kábel viszi a hangot is! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1324) matiz válasza syIex (#1323) üzenetére


matiz
csendes tag

Szia csak szólni szeretnék, hogy a tegnap ajánlott boltban mára módosították és most már csak 12 hónap garit ír és nem is gyártóit az ár viszont nem változott. Ami azért elég érdekes változtatás ugyan azon az áron.

[ Szerkesztve ]

(#1325) syIex válasza matiz (#1324) üzenetére


syIex
veterán

Jaja. Nem gond, már be tudtam rendelni még olcsóbban eredeti Samsung garanciával! :C

Más: Most már két tok között vacilálok: Rugged Protective Cover és LED View Cover.

Mind a kettő tetszik és a LED View-et használtam már két telefonon is és jó volt. Viszont ez a RPC nagyon megtetszett. Arról valaki tudna véleményt? :U

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1326) szerzol válasza laci0530 (#1322) üzenetére


szerzol
senior tag

Type c to HDMI, vagy kösd a tv-re a 3,5 jack-ról.

(#1327) Memmaao válasza syIex (#1325) üzenetére


Memmaao
addikt

Én ma vettem meg a telefont, es két féle tok volt hozzá a telekomnál, a clear cover kemény szörnyűség, és a rugged armor standing protective cover, így ezt hoztan el 5e ft kedvezménnyel. Azt nem értem ,hogy miért ilyen vaskos? Lehet van benne tekercs a qi töltőhöz? Minőségre nagyon jó, de bulky. Lehet veszek egy spigen/uag tokot...

My name is Bond, James... Dean.

(#1328) Scholes9 válasza Memmaao (#1327) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én valószínűleg ezt venném rá. 5S-re nekem nagyon bevált és kiváló védelmet is nyújt :K Nem utolsó sorban baromi jól néz ki a telefon egy ilyen tokban :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1329) Rabidsnail válasza Memmaao (#1327) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Imádtam a Note4 telómat. Megvolt a teljes sorozat,de ettől a telótól elakadt a szavam. Nagyon,de nagyon tetszik.

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#1330) kovacs65 válasza syIex (#1313) üzenetére


kovacs65
senior tag

Fogalmam sincs miből van.
Gumírozott vászonszerű.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#1331) joey04 válasza syIex (#1325) üzenetére


joey04
titán

várd ki a végét, lehet csak elírás volt eddig is. sőt...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1332) james008bond


james008bond
őstag

Valaki meg tudná mondani az eredeti szoft és az 500 MB frissítés között mi a változás? Sebesség, akkuidő?

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#1333) syIex válasza james008bond (#1332) üzenetére


syIex
veterán

Letöltöd és megtudod. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1334) haris válasza james008bond (#1332) üzenetére


haris
őstag

Senki sem tudja, mert amint bekapcsolod már ajánlja is a frissítést. Márpedig akkor én kattintok a mehet gombra. Így nincs ember aki használta volna eredeti softtal. Rajtad a világ szeme. ;)

(#1335) Kasya válasza james008bond (#1332) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jobb qi toltes, kamera javulas es rendszer javulas.

(#1336) syIex válasza Kasya (#1335) üzenetére


syIex
veterán

Melyik vezetek nélküli gyors töltő a legajánlotabb töltő egyébként?

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1337) Kasya válasza syIex (#1336) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nyilvan, a gyari. Amugy tok mindegy, aliexpressen,, vagy banggood-on rengeteg van. Erdemes rendeles alapjan szurni.

[ Szerkesztve ]

(#1338) syIex válasza Kasya (#1337) üzenetére


syIex
veterán

Értem. Mennyiért pocsékolják azt? :DD

iPhoneról át lehet költözni bele egyszerűen? Kontaktok nagyon fontosak lennénk más annyira nem is érdekel. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1339) S e t h


S e t h
nagyúr

Van aki használja a régit?
Samsung Notes VS S Note on Note 8 - What Should You Use?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1340) Kasya válasza syIex (#1338) üzenetére


Kasya
nagyúr

Olyan 10k a gyari. Szvsz legjobb valasztas.

(#1341) syIex válasza Kasya (#1340) üzenetére


syIex
veterán

Az meg hagyjad teljesen korrekt. :) Azt hittem, hogy az utángyártott annyi. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1342) viera válasza handrash (#1314) üzenetére


viera
őstag

Ezt most az S8+ topicból másoltam át,ott is érdeklődtek a DeX-ről. :K

Még túl sokat nem használtam,de eddig tetszik. 
Nekem monitorra (egy HDMI-s) van rákötve HDMI közösítővel.
Nem akartam mindig átdugdosni a kábelt ezért oldottam meg így.
Van rajta egy kapcsoló ami 1-es állásba PC,2-esbe DeX.
Ha átkapcsolom egyből elindul,ha csak netezek otthon meg fórumozok akkor nem is kell bekapcsolnom a PC-t.
Most is DeX-ről írok,közben tölti a telót is.Van rajta egy beépített ventilátor mint a vezeték nélküli töltőben.
Nem minden támogatja a teljes képernyős nézetet,de a DeX Max alkalmazással ezt is meg lehet oldani.
Egy hete használom még van ennyi időm,hogy eldöntsem megtartom e.
Én a Telekom webshopról rendeltem.Ott 40e ft,de volt Coop-os kuponom amivel lejött belőle 10e. 
Általában 35 körül árulják máshol,de 30-at szerintem megér.
Később még biztos frissítik,de szerintem már most is egész jó. 
Ha valami még eszembe jut,meg több lesz vele a tapasztalatom akkor leírom.
Még annyi,hogy van olyan oldal amit mobilnézetben nyit meg,de csak ki kell pipálni az Asztali webhely kérésé-t. 

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1343) james008bond válasza Kasya (#1335) üzenetére


james008bond
őstag

Az alappal is elég jól működik, mondatnám hibátlan. Viszont nem szeretném, ha a frissítés után a fogyasztás megnőne.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#1344) bcl


bcl
senior tag

A Dex-témához:

Van egy Lumia dokkolóm (950 XL-ről váltottam), és hibátlanul megy vele!
Tölti is, hdmi, usb pipa.

Olcsóbb is, mint a Dex, meg nincs benne mozgó alkatrész :)

(#1345) Kasya válasza viera (#1342) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mondjuk Amazon.de-n az is van mar 20k-ert. Akinek a magyar szamla nem fontos. Nem is ertem az apros arakat.
Sot, "utangyartott" Dexet is kapni, kicsit olcsobban.

(#1343) james008bond: ebbol kiindulva tilthatod is le a frissiteseket, mert a legtobb frissitest eszre se venni a gyakorlatban. De azert a kamera javulasa mar onmagaban is mindenkepp dicseretes.

[ Szerkesztve ]

(#1346) OCTAMD


OCTAMD
őstag

Pár napja adtam el 18500ba egy zsír új DEXet,Note8hoz volt csomagolva.Annyira sok ember nem ugrott rá

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1347) ollie válasza viera (#1342) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ilyen HDMI közösítőnek mi a neve, hogy keressem?

***

(#1348) viera válasza ollie (#1347) üzenetére


viera
őstag

Ez a rendes neve,HDMI közösítő. :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1349) nbukta77


nbukta77
addikt

Gyerekek. Ujlenyomat olvaso ilyen gyenge minosegu? Nincs egy hetes a telefon. Ujlenyomat olvasot nem hasznalom. Vigyazzok a telora, mint a himestojas. Megis tiszta karc. Es megvetelkor nem volt olyan. Fekete keszulek

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1350) ollie válasza viera (#1348) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kösz! És hogy dönti el a monitor, hogy melyik inputot mutatja?

Ja látom, van rajta egy kapcsoló.

[ Szerkesztve ]

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.