Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) syIex válasza Cattle_Decap (#1500) üzenetére


syIex
veterán

S8+ :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1502) heidrich


heidrich
senior tag

Sziasztok!

Beléptem a táborba egy fekete Note 8-al, eddig nagyon király a cucc! :C

S8-ról jöttem, igazából nagyon tetszett a Note, nem váltottam volna feltétlen csak hozzá tudtam jutni egy vadiúj független modellhez elég jutányos áron (relatív pici ráfizetéssel) így döntöttem amellett, hogy váltok. :)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#1503) S e t h


S e t h
nagyúr

Azért ha negatív dolgot kéne megemlítenem, akkor tuti a hangszóró elhelyezkedését venném előre. Akárhányszor landscape módba fordítom mindig sikerül befognom. Első alkalommal azt hittem lehalkult a youtube videó, mert rosszul rakta össze a youtuber, hát nem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1505) mocsyzozi válasza S e t h (#1503) üzenetére


mocsyzozi
tag

igen a hangszórója nem lett a legjobb de azért használható....én u11 -ről váltottam a ceruza miatt......

Mocsyzozi

(#1506) mocsyzozi válasza #45553408 (#1504) üzenetére


mocsyzozi
tag

valamelyik nap ráteszem és megmondom.....

Mocsyzozi

(#1508) Ramod


Ramod
csendes tag

Kinek mi a tapasztalata dupla sim használattal? Eddig már 2x jártam úgy, hogy kerestek volna és a T(elsődleges sim) valamiért rögtön hangpostára dobta a hívó felet, ugyanakkor közvetlenül utána a másodlagos telenoros számon fel tudtak hívni. Mindkét eset itthon volt, a T-nél 2-3 pálcika, Telenornál 4-5 pálcika a jellemző. Átvált a telefon az erősebb jelre automatikusan?

(#1509) S e t h


S e t h
nagyúr

Ingyenes a Tiles app, egyik nap olvastam róla valamelyik youtube note8 videó alatt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1510) Szellem. válasza #45553408 (#1504) üzenetére


Szellem.
nagyúr

És miért jobb a teljesítmény üzemmód a normálnál?

(#1511) bebuci


bebuci
tag

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni : a fényképeket illetve a YouTube-ot nem tudom teljes képernyő módban nézni, és opciót sem találok ennek beállítására... Valakinek van valamilyen ötlete?

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#1512) BeastMode válasza S e t h (#1503) üzenetére


BeastMode
őstag

Ne is mondd.
Felhoztam már egy párszor, de Nexus 6P után gyalázat ez a hangszóró.
Sőt, az asszony i7-e is sokkal jobban szól.
Kárpótol, hogy minden egyéb kategóriában szenzációs a Note.

(#1513) Luser2000 válasza BeastMode (#1512) üzenetére


Luser2000
addikt

Fura, hogy az Apple telefonok hangszórója (kihangosítója) gyakorlatilag az összes egyéb elterjedt gyártó készülékét körökkel veri. A Samsunghoz képest sokkal teltebb, erőteljesebb hangja van, szélesebb spektrumban. És évek óta képtelen ebben lekörözni őket (bárki) a Samsung. (Én otthon irigy vagyok a Feleségem ájfonjának és ájpedjének hangjára; az én androidos ketyeréim sosem értek még a közelébe sem ebben). Nem értem miért...

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1514) S e t h válasza Luser2000 (#1513) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én sem vagyok kibékülve a samuk hangzásával.
Iphone hangzása nálam is sokkal barátságosabb a fülnek, de ennyi kompromisszumot hajlandó vagyok kötni, mivel a hangzás nálam sokadlagos szempont.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1516) BeastMode válasza Luser2000 (#1513) üzenetére


BeastMode
őstag

Nagyon szépen szól az i7, a mélyeket is szépen kiadja, de összességében a 6P hangszórói jobbak.
Na de a Note 8... A közelükben sincs sajnos.
Végülis mindegy számomra, mert az utcán ott az AKG headset, itthon pedig a JBL Bluetooth hangszóró, csak azért sajnálom kicsit, hogy miért nem tudtak legalább egy Apple féle stereo hangzást létrehozni (alsó hangszóró plusz felső előlapi beszéd hangszóró).

(#1517) Szellem. válasza #45553408 (#1515) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Feltoltam én is a teljesítmény módba. :) Kíváncsi leszek rá így mit tud.
Infinity Wallpapert használod?

(#1519) OutsideR válasza Kasya (#1497) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Ezért világítják meg uv fénnyel ami megköti a ragasztót. Az után elvileg már nem kell neki ragadnia a széleken.

(#1520) Szellem. válasza #45553408 (#1518) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ok, de akkor az infinity wallpapert nem használod?
GPS azaz a hely mire van beállítva?

[ Szerkesztve ]

(#1521) syIex válasza bebuci (#1511) üzenetére


syIex
veterán

Landscape módban van egy halvány gomb amit még tudsz nyomni a jobb felső sarokban azzal tudod nyújtani a képet :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1523) Memmaao


Memmaao
addikt


Ahhoz képest, hogy a 300 mA kisebb s8 max 2 óra SOT tudott nálam ugyan ilyen felhasználás mellett ( és max 16 óra üzemidőt), ez szerintem több, mint jó! És itt még volt benne 14%!

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1524) laci0530 válasza #45553408 (#1504) üzenetére


laci0530
senior tag

Nekem majdnem akkora - 149 cm képátlójú - tv-n van a Dex, szépen mutat, arányos a megjelenítés.

(#1525) fuzics


fuzics
csendes tag

Sziasztok,
a dual SIM azt jelenti, hogy a normál tálcán kívül (2 hellyel , SIM + SD kártya), még egy külön csak SIM behelyezésre alkalmas hely is van? Tehát 2 SIM és egy SD kártya is berakható.

Aktív dual SIM jól működik?
Hol vettetek (olcsón) olyat, amelyik XEH (magyar) CSC-jű, és két év gyártói garanciával adták?
Köszönöm

(#1527) spider80 válasza #45553408 (#1526) üzenetére


spider80
őstag

+ szerintem nem dual active a telefon.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#1528) ollie válasza fuzics (#1525) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem aktív dual Sim-es.

***

(#1529) Kasya válasza OutsideR (#1519) üzenetére


Kasya
nagyúr

A szelein ragad. XDA és Amazonon is tobben problemazzak, es vannak kepek is.

(#1531) babosmiki válasza #45553408 (#1518) üzenetére


babosmiki
addikt

Fura, hogy nem rendezed mappába az alkalmazásokat és nem állítasz be egy szép háttérképet ezen az igényes kijelzőn. :)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1532) S e t h válasza babosmiki (#1531) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kinek mi a szép háttérkép?
Haver most akarja lecserélni az ájfónját note 8-ra és küldözgeti át nekem a hányásszínű háttérképeit, hogy rakjam ki háttérnek, mert látni akarja miként fest nálam.
Szóval az igények eltérőek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1534) babosmiki válasza #45553408 (#1533) üzenetére


babosmiki
addikt

Fekete alapon is vannak igényes és szép hátterek.. ;) De persze kinek mi. :R[link]

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1535) laci0530 válasza #45553408 (#1530) üzenetére


laci0530
senior tag

Nincsmit. :-) Eléggé átgondolt kis szerkezet ez a Dex, szeretem használni.

A háttérképekhez: én ugyanígy a feketét preferálom évek óta, talán már a Motorola Defy-n is ugyanaz a képernyőelrendezésem is volt (kivéve egy ikont, az otthoni wifi kamerákhoz való csatlakozás appjáét). :D

(#1536) Memmaao válasza babosmiki (#1534) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen. Kinek mi. Nekem pl. ez szép. De én kocka vagyok.

My name is Bond, James... Dean.

(#1537) babosmiki válasza Memmaao (#1536) üzenetére


babosmiki
addikt

:C

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1538) BeastMode válasza Memmaao (#1536) üzenetére


BeastMode
őstag

Na neeeee:C
Megosztanád ezt a képet?
ollie köszi szépen, eszembe nem jutott volna így keresni.

[ Szerkesztve ]

(#1539) ollie válasza BeastMode (#1538) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

***

(#1540) epyc


epyc
csendes tag

Sziasztok! Beléptem én is a táborba végül. A kérdésem az lenne, hogy hívásnál, a telefonkönyvben be tudtam állítani, hogy vezetéknév, vagy keresztnév legyen elöl. Az üzeneteknél viszont amikor ki akarom választani a számot, akkor nem úgy rendezi a neveket, ahogy a telefonkönyvben. Ezt hol tudom beállítani? Köszi előre is!

(#1541) BeastMode


BeastMode
őstag

Másnál is jelzett új szoftvert?
Az enyém most telepíti.
Ja, Telekomos a teló.

davidsz jaja, nálam is akkora volt a méret.
Érdekes, még a Sammobile se jelzi, nagyon tud valamit a Té:C
A security patch maradt augusztusi...

[ Szerkesztve ]

(#1542) davidsz válasza BeastMode (#1541) üzenetére


davidsz
őstag

Szintén. 492,98MB Telekomos telefon.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#1543) syIex válasza BeastMode (#1541) üzenetére


syIex
veterán

Mit tartalmazott? 4K@60FPS? :P

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1544) ForRedGlory válasza BeastMode (#1541) üzenetére


ForRedGlory
félisten

:DDD

Ez az az 500 MB-os frissites lehet, ami mar korabban kijott mashol, szoval annyira ne orulj, hogy a T az elso.

[ Szerkesztve ]

(#1545) BeastMode válasza syIex (#1543) üzenetére


BeastMode
őstag

Peeeersze:D
#1544 ja, sejtettem én is amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#1546) syIex válasza BeastMode (#1545) üzenetére


syIex
veterán

Nekem amúgy nem jött új frissítés ma.:N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1547) Tense


Tense
őstag

Kezdek kikeszülni 😂 Sajnos csak 9.-én tudom megvenni a note 8-at, de várok rá már legalább 7-8 hónapja. Seth mondj már valamit, megjött a zázázú érzés? 😃 Bírjam ki még ezt a pár napot? Már nagyon le akarom cserélni a note 4-et, bár nem fogom eladni ha meglesz a note 8 😎

(#1548) joey04 válasza babosmiki (#1531) üzenetére


joey04
titán

Plusz egy kattintás úgy elérni mindent, csak azért, hogy többet lássak egy olyan képből, amit egy pillanatra nézek csak, mert azonnal rányomok egy ikonra.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1549) syIex válasza Tense (#1547) üzenetére


syIex
veterán

Zázázú érzés nem tudom milyen lehet, de nekem "azt a krva ez kutya jó lesz" érzés megvolt! :P Azóta is.:C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1550) bebuci válasza syIex (#1521) üzenetére


bebuci
tag

Köszi szépen. A baj az volt, hogy a halvány gomb nem jelent meg sehol... Hiába koppintgattam a képernyőre bárhol... Frissítettem, most már megvan.

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.