Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) Kasya válasza Diokhan (#17999) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tudok, de sokat nem mutat, mivel ez nem egy szetmokolt rom, hanem a gyári "feljavitasa".

(#18002) Kasya válasza MrCsiT (#18000) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem Raifaisen van, ami szinten háklis a rootra. Ket lehetőség van, melyeket telepítéskor választhatunk ki:

- Rootolva kérjük a telepítést- ekkor Magisk modul alatt kell kiválasztani az appokat, miket rejtsen el a root elől. A fórumban sokan hasznaljak, minden rootra problémás app működik, a banki appokkal együtt.
- Nem kérünk rootot - ekkor nincs root és nem kell semmit sem állítgatni. Olyan érzése lesz az emberek, mintha egy tiszta, sallangmentes, de sokkal több funkcióval bíró gyári rendszert használna. Én így használom, mert régebben a magisk modul fejlesztés alatt volt és nem volt időm azzal szórakozni.

[ Szerkesztve ]

(#18003) Diokhan válasza Kasya (#18001) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszönöm szépen. Ha sikerül végre egy ilyen készüléket beszerezni, lehet, hogy kipróbálom.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18004) laszlolczka válasza Kasya (#17991) üzenetére


laszlolczka
őstag

Deluxe rom,decemberi frissitéssel a legjobb.Már régóta használom.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#18005) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok. Drága a note8 érintő csere?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18006) Kasya válasza Diokhan (#18005) üzenetére


Kasya
nagyúr

(#18007) Diokhan válasza Kasya (#18006) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszönöm, ennyit nem ér az egész telefon :))

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18008) Massmurderer válasza Diokhan (#18007) üzenetére


Massmurderer
őstag

Lehet neked nem ér annyit :)

(#18009) Diokhan válasza Massmurderer (#18008) üzenetére


Diokhan
addikt

Bocs ha félreérthető voltam. Egy bizonyos készülékről van szó, mindene össze van törve, és a linkelt oldal szerint 75000 a kijelző csere. Annyiért másik telefont lehet venni. Így értettem amit írtam...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18010) Kasya válasza Massmurderer (#18008) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szvsz realisan gondolkodva senkinek. Samsung 85k korul csinalja meg, amennyiert mar jo allapotu hasznaltat kapni, vagy 130k korul hasznalt Note9-et.

(#18011) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Lehet...de valaki meg nem vesz használtat,mint pl. én se.Mondjuk enyém tiptop állapotú.De ha törne a kijelzö,vagy gond lenne vele,inkább cseréltetném a cuccot,vagy note 10. Használt telóért biztos nem adok 130at,hiába 1el újabb tipus.Note9 nem ér nekem annyit.

(#18012) Diokhan válasza Massmurderer (#18011) üzenetére


Diokhan
addikt

Lehet, neked nem ér annyit ... ;)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18013) Massmurderer válasza Diokhan (#18012) üzenetére


Massmurderer
őstag

Note9 nem is hogy használtan 130ért vegyek.Más kezébe volt,lehet azt irja,mondja hogy tiptop azt 2nap után gond van vele.Hát köszi de nem.Vagy új,vagy semmi.

(#18014) Diokhan válasza Massmurderer (#18013) üzenetére


Diokhan
addikt

Én ezt értem, csak eleve nem erről volt szó. Na mindegy, igazából csak téged idéztelek, annyira nem fontos.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18015) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Mindenkinek másak az igényei.Van aki ragazskodik hozzá,van aki újabb tipusokat egyböl megveszi.Sokan vannak itt akik elégedetek a note 8al,és azt is tudják hogy note 9 nem ér már annyit hogy arra váltsanak.

(#18016) gyuri81


gyuri81
veterán

Hol kell beállítani, hogy ha ki van húzva az S-pen, akkor Samsung billentyűzet jöjjön be, ne pedig a kézirási felület?

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#18017) S e t h


S e t h
nagyúr

Változott vmi a 9-es androidban a secure foldert illetően?
Előtte sosem volt gondom a samu cloudban lévő fileok szinkronizálásával, most viszont látom hogy ott a mappa, de csak vmi beállításokat tud visszaállítani a teló, a tartalmat nem.
Másnak van ezzel problémája?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#18018) laszlolczka válasza gyuri81 (#18016) üzenetére


laszlolczka
őstag

Beállitás-nyelv kiválasztása,toll észlelés.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#18019) laszlolczka


laszlolczka
őstag

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#18020) gyuri81 válasza laszlolczka (#18019) üzenetére


gyuri81
veterán

köszönöm, megvan :R

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#18021) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok. Nos szert tettem egy note8 készülékre, mostantól sűrűn fogom nézni a topicot.
Ha lesz bármi kérdésem majd fel teszem itt. Üdv mindenkinek!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18022) Diokhan válasza Diokhan (#18021) üzenetére


Diokhan
addikt

És jön is az első gond. Beragad a klikk a toll végén es nem jön ki a toll. Lehet ezt valahogy tisztítani?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18023) Kasya válasza Diokhan (#18022) üzenetére


Kasya
nagyúr

A tollat nem lehet szétszedni. Mondanám hogy wd40, de előtte rendelj újat :)

(#18024) Diokhan válasza Kasya (#18023) üzenetére


Diokhan
addikt

Tálaltam néhány videót YT-n amiben szét szedik, de nem nagyon mertem nekiállni. Honnan tudok rendelni hozzá?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18025) S e t h válasza Diokhan (#18024) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem széttört a nyomógombos rész, emagról lett rendelve másik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#18026) Diokhan válasza S e t h (#18025) üzenetére


Diokhan
addikt

Minőségben van eltérés az eredetihez képest? Működik ugyanúgy, mint a gyári?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18027) Massmurderer válasza Diokhan (#18026) üzenetére


Massmurderer
őstag

[link] 6500piz

(#18028) S e t h válasza Diokhan (#18026) üzenetére


S e t h
nagyúr

Totál ugyanaz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#18029) Diokhan válasza S e t h (#18028) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi mindenkinek.

Voltam bent Miskolcon a Samsung experience boltban, 10.000ért tudnak rendelni.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18030) Kasya válasza Diokhan (#18029) üzenetére


Kasya
nagyúr

FYI: ebayen angliabol 5800ft.

(#18031) Diokhan válasza Kasya (#18030) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi szépen.

Mas: Az iris scanner nektek sem működik sötétben? Ez így normális?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18032) Diokhan válasza Diokhan (#18031) üzenetére


Diokhan
addikt

Bocsanat, vaklarma. Csak bena voltam

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18033) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok. Keresem egy ideje, de nem tálalok részletes leírást Bixby használatára. Van esetleg valakinek valami ötlete? Előre is köszi.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18034) Dr V válasza Diokhan (#18033) üzenetére


Dr V
őstag

Ha tudsz angolul, kérdezd Bixby-t, amúgy youtubeon néznék körbe.

(#18035) Diokhan válasza Dr V (#18034) üzenetére


Diokhan
addikt

Jól beszélek angolul, eszembe sem jutott megkérdezni. Köszi.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18036) Diokhan válasza Diokhan (#18035) üzenetére


Diokhan
addikt

Sziasztok.
Ismét van valami, ami kissé zavar. Az air view ugyebár arra való, hogy ha galériában a kis kép felé teszem a tollat, akkor megmutatja a kis képet, ez működik is, de a samsung internetet használom böngészésre, és ha a link felé teszem a tollat, at alakul ugyan a kurzor egy kis mutató ujjra, de nem jön elő kis ablakban az oldal, amire a link mutat. Mit rontok el?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18037) Kasya válasza Diokhan (#18036) üzenetére


Kasya
nagyúr

Te semmit. Gondolom a linkhez nincs semmi csatolva. Vagy a gepen ha az egeret rahuzod ugyanarra a hivatkozasra, akkor bejon valami?

(#18038) Diokhan válasza Kasya (#18037) üzenetére


Diokhan
addikt

Persze. Itt is működnie kellene akkor, ha mondjuk egy név linkre leszem oda a tollat. Vagy nem?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18039) Diokhan válasza Diokhan (#18038) üzenetére


Diokhan
addikt

Használja valaki a dexet? Mik a tapasztalatok? Köszi :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18040) laszlolczka válasza Diokhan (#18039) üzenetére


laszlolczka
őstag

Gyári romon nem tökéletes(fagy),custom romon jó.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#18041) gyuri81 válasza laszlolczka (#18040) üzenetére


gyuri81
veterán

Nekem gyári romon snincs vele bajom. Soha nem fagyott még le és nem is volt képernyőfelbontás bajom vele.
Sztem marha jó dolog egyébként, napi szinten használom, a pc-t alig kapcsolom be.

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#18042) saddybaddy


saddybaddy
tag

Sziasztok. Még mindig imádom ezt a telefont és teljesen feleslegesnek tartom lecserélni mert hibátlanul működik. Viszont jó lenne rá egy Android 10. Szerintetek lesz rá 10-es főzött ROM?

(#18043) gyuri81 válasza saddybaddy (#18042) üzenetére


gyuri81
veterán

Miért szeretnél 10-es rátenni? Mivel lesz több? :)

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#18044) S e t h válasza saddybaddy (#18042) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én már s-pent is cseréltem, most jött el a toknak is az ideje, de a 10-es rendszer nem hiányzik, mivel semmi olyan nincs benne, amit hiányolnék.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#18045) Dr V válasza S e t h (#18044) üzenetére


Dr V
őstag

Nekem annyiból hiányzik, h először abban vezetik be a sötét módot rendszer szinten, vagyis az összes appot átállítja sötét módra.

(#18046) Kasya válasza Dr V (#18045) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ahhoz gondolom az appnak is tamogatnia kellene. Ez megint csak problemas, ha igy van.

(#18039) Diokhan : Kivalo. Foleg, ha csak egy TV van a kozelben.

(#18047) saddybaddy válasza gyuri81 (#18043) üzenetére


saddybaddy
tag

Szeretem a legujjab Droidot használni mindig :)

(#18048) gyuri81 válasza saddybaddy (#18047) üzenetére


gyuri81
veterán

Akkor lehet meggondolandó számodra egy Note 9 beszerzése... :) Minimális ráfordítással ki lehet fogni 130e Ft körül szép 9-est.

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#18049) saddybaddy


saddybaddy
tag

Inkább Note 10-be gondolkozom nyár környékén de úgy imadom még mindig a kis Note 8 am :)

(#18050) gyuri81 válasza saddybaddy (#18049) üzenetére


gyuri81
veterán

Jaja én is szeretem nagyon. De basszus kb 1 hónapja majdnem beleugrottam egy 512-es Note 10 + ba. 259e Ft-ért volt az alzán ( nyilván 1 év gari, de akkor is piszok jó ár volt)

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.