Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) laci0530 válasza mocsyzozi (#1691) üzenetére


laci0530
senior tag

Ma beszereztem egy gyári Samsung Protector tokot, előtte kétségeim voltak afelől, hogy a vezeték nélküli töltés fog-e működni rajta.
Jelentem, működik tökéletesen. Aki ilyenben gondolkodik, és csak ez akadályozná meg a vásárlásban, bátran merem ajánlani. Nagyon jó minőségű, szerintem kellő védelmet nyújtó tok, igaz, a telefon kecses vékonyságából elvett jócskán, de valamit valamiért . :)

[ Szerkesztve ]

(#1702) haris válasza laci0530 (#1701) üzenetére


haris
őstag

LEDview tokkal tökéletesen megy a vezeték nélküli töltés is, illetve a DeX állomás is elfogadja a telefont tokostól

(#1703) laci0530 válasza haris (#1702) üzenetére


laci0530
senior tag

Jó, hogy írtad a Dex-et, a Samsung Protective tokban sajnos nem megy bele a Note 8 úgy, hogy érintkezzen.

Útban van eBay-ről egy Nillkin Frosted Shield és egy Nillkin Nature, azokra kíváncsi leszek, tolerálják-e a Dex aljzatot.

(Bár a Frosted Shieldet már szeptember 24-én megrendeltem, gyanús, hogy ideér-e még egyáltalán valaha.)

[ Szerkesztve ]

(#1704) Luser2000


Luser2000
addikt

A DEX kompatibilis (és nem kompatibilis) tokokról össze kellene állítsunk egy listát és betenni az Összefoglalóba.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1705) haris válasza laci0530 (#1703) üzenetére


haris
őstag

Az ebay most baromi lassu. Illetve nem ők, hanem a magyar királyi posta. Nincs ember, nekem konkrétan megmondta a postás, hogy előbb kivisznek minden magyar vagy eu levelet/csomagot, és ha van kapacitás, akkor a kínait.
Állítólag nem bírják feldolgozni annyi van, és ha mégis sikerül, akkor ott a kézbesítés oldali szűk keresztmetszet.
Ez persze nem hivatalos info, csak "belsős".
Alátámasztja hogy az eddigi 3-4 hetes megérkezés az én csomagjaimnál 8-9 hétre nőttek.
Úgyhogy karácsonyi csomagot már nem tervezek kínából hozatni

(#1706) syIex válasza laci0530 (#1701) üzenetére


syIex
veterán

Pedig az egyetlen panasz erre a tokra az, hogy nem megy a vezeték nélküli töltés csak pár percig. Na hát én ilyet nem tapasztaltam, de lehet azért mivel csak vezetékes töltést használok. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1707) laci0530 válasza haris (#1705) üzenetére


laci0530
senior tag

Köszi az infót! :) Nálam mondjuk a dolog pikantériája az, hogy ugyanazon a napon három vásárlásom volt, kettő valahogy idecsúszott kb. két-három hét alatt (eBay-hez képest tapasztalataim szerint ez villámgyors - free shippingesek voltak mind), ez az egy, ami igazán kellett volna, viszont nem érkezett meg. Mindegy, várok. :)

(#1706) sylex1: Kb. 70%-ról nekem csont nélkül feltolta 100 %-ra a Spigen F300W vezetéknélküli töltőállvány a Protective Coverrel a telefonon, szóval - nálam legalábbis - hiba ebben nincs. :-)

(#1708) syIex válasza laci0530 (#1707) üzenetére


syIex
veterán

Az jó, szerencséd van vele. Mondjuk engem alapból nem nagyon érdekel a vezeték nélküli töltés, azért is választottam én is ezt a tokot. Lehet szerencsém lenne nekem is, esetleg későbbiek során beújítok egyet. :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1709) syIex


syIex
veterán

Más kérdés:valaki tud arra beállítást vagy okot, hogy a névjegyzékben szépen vezetéknév alapján van rendezve a sorrend viszont a telefonban telefonálás után a kereszt név van elől. Ez mitől lehet és hogyan lehetne megoldani hogy ott is rendesen mutassa? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1710) BomiBoogie válasza S e t h (#1694) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Sziasztok,
arról van valakinek tapasztalata, hogy üvegfóliával használható-e az S-Pen, illetve a gyári tokok rámennek-e a fóliára?

Egyáltalán, használtok fóliát? :F
Én féltem a karcoktól, évekig szeretném használni...

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1711) BeastMode válasza BomiBoogie (#1710) üzenetére


BeastMode
őstag

Nem az a kérdés, hogy hogy használható-e az S-Pen az üvegfóliával, hanem az, hogy van-e használható üvegfólia?:D

(#1712) BomiBoogie válasza BeastMode (#1711) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

:D
Van ez a Mobile Outfitters, lehet, hogy nálunk megpróbálom.

Lehet, hogy csak kéne keresni egy pókot, hogy szőjön rá valami strapabíró hálót. :D

(#1714) kovacs65 válasza BeastMode (#1711) üzenetére


kovacs65
senior tag

Annak idején a Note 2 használható volt.
Szerintem ez is.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#1715) BomiBoogie válasza kovacs65 (#1714) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Azt mondták az Experience Store-ban erre (nekem is volt Note 2-m), hogy a 8-nak vékonyabb a tollhegye, ezért érzékenyebb az ilyen fóliákra.

(#1716) BeastMode válasza kovacs65 (#1714) üzenetére


BeastMode
őstag

Nem kétlem, Note 4-emen is volt üveg, többféle is és egyikkel se volt baj.
Viszont egy jóféle üveg kéne erre is:(
Mobile Outfitters nálam nem játszik, mert rohadt messze van.
#1715 nekem meg azt mondták ott, hogy nem is lesz rá normális üveg, a Samsung nem is tervez gyártani rá...

[ Szerkesztve ]

(#1717) BomiBoogie válasza BeastMode (#1716) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, nekem is ezt mondták, hogy nincs és nem is lesz gyári. :K
Majd beszámolok az outfittersről!
Úgy emlékszem, azt írtad, a telefonért is utaztál 160 km-t, akkor már a fóliát se hanyagold el! :D

(#1718) BeastMode válasza BomiBoogie (#1717) üzenetére


BeastMode
őstag

Az nem én voltam:D

(#1719) S e t h válasza BomiBoogie (#1717) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nálam is kb az az egy alternatíva van.
Én utaztam 160 kilométert a telóért, most meg a fóliáért kéne, megpróbálom majd vhogy a munkával összelőni, viszont tapasztalat engem is érdekel, úgy könnyebb lenne dönteni hogy menjek vagy ne. 😀

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1720) laci0530 válasza haris (#1705) üzenetére


laci0530
senior tag

Na, hazaértem, egyből megnéztem a postaládát és csodák csodájára megjött a Nillkin Frosted Shield tok. Bitang jól néz ki a Note 8 ebben is. :D
Volt a csomagolásban - hasonlóan az S8-as verziójához - egy kijelzővédő fólia is, de az csak középen egy hosszanti csíkot fed le, úgyhogy számomra alkalmatlan.
A DeX állinás sajnos ezzel a tokkal sem működik.

(#1721) Szellem. válasza BeastMode (#1716) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A Note 4-nek lapos, nem hajlított volt az üvege.
Ezek a hajlított üvegfóliák egy kalap kakát érnek! Én anno az S7Edge-re próbáltam egy pár márkát és nagyon vacak volt mindegyik! A fólia a szélein körben ragad csak, nem telibe. Ez meg nem egyszer cuppogáshoz, stb. vezethet. Gusztustalan. Nem javaslom!

Mellesleg a kijelzőidődből simán felutazhatsz a Westendbe egy fóliázásra. :)

(#1719) S e t h: Nem akarlak rábeszélni, de a legjobb fólia jelenleg a mobiloutfitters-é! Piszok jól megcsinálták és jó a minősége! Én ezt rakattam fel. Nem tudom hogy használsz e tokot, de ha igen, akkor a kijelzőre a tokos verziót tedd fel. Ami még profi az a fullbody! Ha nem használsz tokot, akkor a legjobb megoldás. Telibeverik az egész telefont fóliával!

[ Szerkesztve ]

(#1722) S e t h válasza Szellem. (#1721) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ma jött meg a Spigen tokom, sajnos csak holnap vehetem át a postán, 1 hét alatt itt volt az Usából, meg is lepődtem.
Köszi az infót, kijelzőre tuti rakatok majd, kérdés indokolja-e vmi hogy tokban kapjon-e full bodyt?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1723) BeastMode válasza Szellem. (#1721) üzenetére


BeastMode
őstag

Talán még idén lesz egy utam a fővárosba, de sajnos nem biztos.
Ha addig nem találok alternatívát, akkor megcsináltatom.

(#1724) BomiBoogie válasza S e t h (#1722) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szerintem nem. A kijelzőre a lényeg, a hajlított szélére is, alulról meg oldalról úgyis védi a tok.

[ Szerkesztve ]

(#1725) Tense válasza S e t h (#1722) üzenetére


Tense
őstag

Majd tolj már egy képet róla pls...

(#1726) S e t h válasza Tense (#1725) üzenetére


S e t h
nagyúr

👍

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1727) Kasya válasza Luser2000 (#1704) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ázok a tokok kompatibilisek,amiknek nincs alul szegélye. Egyes olcsó kínai tokok és Samsung tokok. Minden mashoz erdemes USB C hosszabito adaptert venni.

(#1728) Kasya


Kasya
nagyúr

Megjött az UAG Monarchy black. Brutal szép tok. Első UAG tokom. A súlya nem vészes, a vastagsága lehet feltűnőbb, de a sarkokat nagyon jól védi és a szeleken nem vastagít. Az ujjlenyomatolvasot könnyebb megtalálni mint tok nélkül. A gombok közel gyári nyomás érzetet keltük, tökéletes.

A MobilOutfitter teljes fóliát nem nyomja fel. A tollat is könnyű elérni benne.

(#1729) Szellem. válasza S e t h (#1722) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ha tokban hordod, akkor a fullbody nem kell rá! Nem indokolja!

Más:

Nem tudom, hogy aki Telekomos az használja a Volte-t, de szerintem nagyon fos a 4g hanghívás! Egy csomó alkalommal előfordul, hogy zajos, gurgulázik, nem jó a vonal minősége! Az egyik barátom is említette ezt, mert a Telekom szervizese és ők is megkapták ezt az S8+-ra, de ők is kikapcsolták, mert hasonlót tapasztaltak.
Nem tudom, hogy indokolt-e a Volte használata. Mennyivel jobb lesz az akkuidő, stb. Eddig nem pozitív. De, lehet ez nem a Telekom miatt van, hanem Samsung ficsőr.

(#1730) Kasya válasza Szellem. (#1729) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szvsz tok függő. Nem egy tokkal találkoztam már ami összekarcolta a telefon hátlapját vagy sarkait. Ártani nem árt, ha belefér a keretbe. A pérem fólia más dolog, mert az tokból kivéve a telefont könnyen lejön.

(#1731) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ha valakinek nem elég a 3300mAh akku: 5500mAh-s tok, ami tölti a telót

***

(#1732) SharpSA válasza ollie (#1731) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez vajon milyen vastag lehet? Szép kis tégla lesz ezzel a telefon, de adott helyzetben hasznos.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1733) syIex válasza syIex (#1709) üzenetére


syIex
veterán

Valaki? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1734) BeastMode válasza syIex (#1733) üzenetére


BeastMode
őstag

Nekem ugyanúgy mutatja a híváslistában, mint a Névjegyek fül alatt.

(#1735) Szellem. válasza Kasya (#1730) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A perem fóliát is jól rakják fel, mert a hátlapi fólia része! Jó erősen van feltapadva. Szóval, gondolom nem okozhat gondot. Mondjuk abban igazad van, hogy vannak tokok amik alá bemegy a por és okozhat karcot. A gyári Alcantara tokok nem ilyenek, illetve pár Spigen tok sem, aminek a hátlapján vannak direkt mélyedések amikben összegyűlik a por és nem okoznak karcokat.

(#1736) syIex válasza BeastMode (#1734) üzenetére


syIex
veterán

Ezzel nem, hogy előrébb nem vagyok még jobban idegesít. :DD Mi lehet a gond? Neked hogy vannak bele írva a nevek? És mire van állítva a névjegyzék mit mutasson? :R

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1737) Szellem. válasza syIex (#1736) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Próbáld meg ezt:
Rendezés Szempontja: keresztnév
Névformátum: Utónév, vezetéknév

Nekem így van beállítva! Olyan előfordult, hogy amikor sms-t akartam írni, akkor amikor ott feldobja a névjegyzéket, akkor nem ugyan azt láttam mint a sima névjegyzékben híváskor! Ezt sajnos az okozta, hogy nem jól lettek bevive a névjegyek. Sajnos amik hibásak voltak át kellett írnom őket. Ez pedig úgy oldottam meg, hogy a névjegyeket szerkesztéskor egy mezőbe írtam be az illető nevét.
Azokkal a névjegyekkel volt gondom, amiket iPhone alatt vittem be.

És ne idegesítsen. Váltottál egy telefont. Szeresd, és sajnos meg kell tanulni használni. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#1738) S e t h


S e t h
nagyúr

A fentről legördülő panelen található gombok közé akárhány hangerővel kapcsolatosat is tettem fel, egyik sem úgy működött, ahogyan én azt már korábbi telefonon megszoktam.
A lényeg az, hogy bár be tudom állítani rajta a hangerőt, de nem játssza le kapásból a csengőhangot, így mondhatni vakon húzogatom a csúszkát és nem is tudom mi lenne a megfelelő mértékű hangerő.
Van erre vmi megoldás?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1739) Szellem. válasza S e t h (#1738) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Kipróbáltam most a telefonom ezt! Ez csak akkor működik, ha az oldalsó hangerő fel/le gombokkal állítód a hangerőt. Ha viszont feloldott kijelzővel ezt teszed, akkor hallod is a hangjelzésből, hogy milyen hangerőn szól a csengőhang.

(#1740) S e t h válasza Szellem. (#1739) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hát nekem csak pittyeg ahogyan váltom le vagy felfelé, de csengőhang az nem szólal meg. Ez csak azért gáz, mert van olyan csengőhang, ami alapból hangosabb mint mondjuk egy másik és ezt így, ilyen egyszerű módon, mint anno nem tudom beállítani.

Más kérdés, az értesítési sáv ikonjait nem lehet megnövelni? Ezek olyan aprók, hogy el sem hiszem, hogy ez senkinek sem tűnt fel idáig.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1741) akooos


akooos
veterán

Sziasztok!

Ma megrendeltem én is egy ilyen gépet, úgy döntöttem nem várok a V30-ra. A tok szóra keresve elolvastam a hsz-eket, de összesen 2 darab van ami tetszik is (soha nem teszek tokot telefonra, de itt fogok)
Egy videóban láttam, hogy carbon stílusú fóliát is lehet rendelni rá, pl a dbrandtől. Ha veszek rá egy kijelzővédő fóliát és egy skint, az mennyire lehet hatásos? Biztosabb a tok? Nem a leeséstől félek, hanem a zsebben való odakoccoláshoz. Mindig a kijelzővel befelé van a zsebemben, tehát a hátlap van "veszélyben".
Ez a tok lesz a befutó szerintem, feltéve ha nem mondja valaki, hogy elegendő a skin is rá :)

(#1742) Zolika08 válasza ollie (#1698) üzenetére


Zolika08
tag

Fura mert s7e-el nem csinálta. Azért köszönöm 😊

(#1743) Szellem. válasza S e t h (#1740) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nekem is és mindenkinek csak pittyeg. Ez ilyen. Bár, nálam sosem okozott gondot. Egyfajta csengőhangot használok, ha meg esetleg cserélem, akkor belövöm arra a hangerőt.

Az értesítési sáv ikonjai csak ekkorák. Azt hiszem a kijelző vagy a betűk nagyításával lehet növelni a méretüket, de értelemszerűen más is növekszik ilyenkor. Külön nem lehet nagyítani őket!

(#1744) Kasya


Kasya
nagyúr

Tekintve hogy a fórumon már több embertől kaptam kölcsön és adtam kölcsön cuccokat, megkerdem:
Pár napra nem tudna valaki kölcsönadni egy Dex-et? Szeretném kipróbálni mire képes, mielőtt vennék egyet.

(#1745) BomiBoogie válasza Kasya (#1744) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az Alléeban van egy kint, nem sokan használják, nem úgy, mint a Gear VR-t, ott a gyerekekkel együtt kell sorban állni. :D

(#1747) syIex válasza Szellem. (#1737) üzenetére


syIex
veterán

Köszönöm, meg fogom nézni. Nekem elvileg rendesen vannak felvéve Kereszt és Vezeték is stimmel. :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1748) mocsyzozi


mocsyzozi
tag

Dupla koppintással fel lehet ébreszteni a telefont?

Mocsyzozi

(#1749) syIex válasza mocsyzozi (#1748) üzenetére


syIex
veterán

AOD-n nem, másképp nem tudom. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1750) Risard válasza Szellem. (#1721) üzenetére


Risard
aktív tag

Mennyiért raknak fel egy full bodyt a westendbe? Mert ha jól látom 30 dollárért lehet rendelni amerikából.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.