Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) kisbancsa válasza BeastMode (#995) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Ezt én is akartam már kérdezni. Always on display nálam csak este van bekapcsolva repülő módban és reggelre 30-40%ot zuhan a telo akksija

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#1002) Kasya válasza kisbancsa (#1001) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mondjuk az AOD maga kb 1%/ora merulest tud okozni.

(#1003) S e t h válasza Tense (#1000) üzenetére


S e t h
nagyúr

Arra figyelj hogy szivárog-e fény.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1005) BeastMode válasza kisbancsa (#1001) üzenetére


BeastMode
őstag

De nekem az AOD ki van kapcsolva és így is jobban merül "nyugtában".

(#1006) mjani1172 válasza Kasya (#993) üzenetére


mjani1172
addikt

Az hogyha egy kívülről teljesen zárt terméken belülről van valami rés annak mi köze a vízállósághoz?
Ha egy autóban kinyitom a kesztyűtartót akkor bejön a víz az ablakon?

(#1007) Tense válasza S e t h (#1003) üzenetére


Tense
őstag

Köszi, és azt hol kell nézni, vagy olvassak vissza ezer oldalt? vagy egy kép, videó?. Köszi ...

(#1008) mjani1172 válasza S e t h (#1003) üzenetére


mjani1172
addikt

Az enyémen hátul szivárog.

(#1009) epekőszilánk válasza Kasya (#999) üzenetére


epekőszilánk
csendes tag

nem tudom feltenni

letöltöm azt a progi csomagot de azt sem tudom felrakni

(#1010) epekőszilánk válasza epekőszilánk (#1009) üzenetére


epekőszilánk
csendes tag

(#1011) Kasya válasza epekőszilánk (#1010) üzenetére


Kasya
nagyúr

(#1012) nbukta77


nbukta77
addikt

Talalt mar ra valaki uveget? Nemetben elek rendeltem egyet amazonrol. Elvileg holnap jon. Addig le kentem nano folyadekkal. Igaz nem igazan bizok az ilyenekben. Valakinek tapasztalat?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1013) Kasya válasza nbukta77 (#1012) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az a folyadek xart sem er.
Ha mar amazon, en ezt ajanlanam latatlanban.

[ Szerkesztve ]

(#1014) SX Wave válasza F40 (#973) üzenetére


SX Wave
aktív tag

ED és nincs semmi gond.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#1015) anadroid válasza F40 (#973) üzenetére


anadroid
senior tag

ED Mammut, arany, 15-e óta még csak a második töltést eszi. 25 óránál 68%, 1 óra 45 SOT. Fényszivárgás nincs. 08. 18-án készült.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#1016) #72042496 válasza Tense (#1007) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ka kinagyítod ebben a hozzászólásban a képet, akkor látszik, hogy a kijelző lehajló élei olyanok, mint egy élvilágított üveg.

Úgy néz ki, elég egy minimális illesztési pontatlanság, és máris ilyen lehet.

(#1017) vodrosjozsi válasza #72042496 (#1016) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ez azert elég nagy hiba.. :U az a baj, hogy nem nagy hiba csak k.rv.ra idegesítő :(((

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#1018) mesa23


mesa23
aktív tag

Üdv!

Előrendeltem a készüléket, és múlthét pénteken hozta is a futár! Az Edigitaltól van a telefon. Két napja én is megnéztem a "fényszivárgást", és nálam is jelen van, de nem nagyon izgat, megjött a Spigen Rugged Armor a készülékre, igy semmi nem érzékelhető a jelenségből! Én is megfigyeltem a nyugalmi állapotban bekapcsolt AOD mellett fix. 2%-ot merül a telefon, ez kicsit soknak tűnik, az S8 ugyanilyen állapotban csak 1%-ot merült! De nagyon szeretem a készüléket, az S8 sem volt rossz, 2 hónapig használtam, csak nekem kicsi volt a mérete, de mivel a cégtől kaptam így nem utasítottam vissza! :) Előtte Note5-öt "nyúztam" másfél évig!

[ Szerkesztve ]

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#1019) mjani1172 válasza vodrosjozsi (#1017) üzenetére


mjani1172
addikt

"Ez azert elég nagy hiba.. :U az a baj, hogy nem nagy hiba"

Na ezzel elég nehéz vitatkozni.

(#1020) Ijk


Ijk
nagyúr

Ma kipróbáltam egy kicsit a Note8-at a MM-ban, nagyön pöpec készülék, engem főleg az S-Pen fog meg benne, miután kipróbáltam még inkább.
Remélem év végére lemegy 200 körülire az ára, ha nem majd jövőre már biztos.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1021) Szellem. válasza mesa23 (#1018) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Szerintem a legtöbb készülék érintett ebben a fényszivárgás dologban!
Ez ilyen. Engem sem zavar. Ettől még nagyon szeretem a készüléket.

(#1022) vodrosjozsi válasza mjani1172 (#1019) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Az első mondat irónia volt..

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#1023) davidsz


davidsz
őstag

A kijelző szélén lévő fényesedéshez:

Ma fóliát rakattam a telefonra. Előtte nem volt sehol "fényes csík". Miután a fólia felkerült, lett. Konkrétan a fólia széle vezeti a fényt, ahol le van hajlítva az üveg széle. Ergo fénytörés.

Ki -ki vonja le ebből a következtetést.

Szerintem, ahol a kijelző szélén a festés nem érte el az élet, ott lehet fényesdés tükröződés miatt.
Elég érdekes jelenség. Nem feltétlenül drasztikus hiba.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#1024) gyuri81 válasza Ijk (#1020) üzenetére


gyuri81
veterán

Remélem év végére lemegy 200 körülire az ára, ha nem majd jövőre már biztos.

3 hónap alatt nem fog az ára 40%-ot csökkenni!! :DDD Sajnos még 1 év múlva sem....

Ha esetleg még valaki emlékszik még rá akkor a Note 3 230-ról indult és egy év alatt lett 200 ( majd a ED par napra levitte 170e Ft-ra)

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#1025) #72042496 válasza gyuri81 (#1024) üzenetére


#72042496
törölt tag

Sufniban lehet, lemegy.
(Aztán hogy kinek éri meg sufniban olcsóbban, kinek hivatalosan drágábban, már más kérdés.)

(#1026) Ijk válasza gyuri81 (#1024) üzenetére


Ijk
nagyúr

S8+ 300-on indult, most 200 körül már lehet kapni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1027) mchawer válasza S e t h (#807) üzenetére


mchawer
tag

Az lett, hogy törölték a hozzászólásomat. Nyilván azt gondolta a topikgazda, hogy a facebook oldalamat szeretném reklámozni. Pedig erre nincs szükségem... Így inkább csendben olvasgatom tovább a tapasztalatokat és nem dicsekszem itt többé, hogy én lehettem az első... Tekintve, hogy a Samsungnak nem volt egyéb kérése, mint hogy szeressem a telefont. Éppen ezt teszem, mióta megvan... S8+ -ról váltottam, a különbség a cerka és a dupla kamera. Ja és alcantara tokban használom, bár a többi tok is megvan... A DeX-et fejleszthetnék tovább végre, de majd az is eljön. Ami kényelmesebb, az a tollal való pontosabb pötyögés az ujjam helyett. Az aksiidővel nem vagyok elégedetlen, az autómban wireless autós töltő-tartó van, más esetekben powerbank, extrém esetben energiatakarékos üzemmód, tekintve, hogy már 30%-nál pánikolok, pedig nem kéne... :K Aludni pedig minden nap szoktam, addig töltés... Köszönöm mindenkinek, aki hiányolt. Nyugi, itt vagyok és figyelek... :R

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#1028) mchawer válasza Kasya (#810) üzenetére


mchawer
tag

Talán a lojalitásom miatt... Ennyire egyszerű... :DD

MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

(#1029) delta1017 válasza mchawer (#1027) üzenetére


delta1017
aktív tag

Most meg azzal dicsekszel, hogy nem fizettél érte. Ezt nem írod le konkrétan,de nekem ez a mondatodat ezt súgalja. Tekintve, hogy a Samsungnak nem volt egyéb kérése, mint hogy szeressem a telefont.

(#1030) OCTAMD válasza Ijk (#1026) üzenetére


OCTAMD
őstag

Single SIMes simán lesz 200 alatt a hardveraprón karácsonykor

Dualos inkább 215 környéke

Nyilván a külföldi dualosok előbb lesznek 200 alatt mint az itthoni

Azt mindenki eldönti,hogy hol veszi,mert itt is lesz majd 100000Ft különbség igen hamar,mint az s8asoknál

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#1031) Tense válasza #72042496 (#1016) üzenetére


Tense
őstag

Látom, köszönöm szépen!

(#1032) Hauptmann válasza gyuri81 (#1024) üzenetére


Hauptmann
addikt

Note 3-at fél év után lehetett szerezni 150 körül is hivatalos gyári garival.

(#1033) ΞΔGLΞ válasza Szellem. (#889) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az enyém nem ilyen és ha átvilágítana, biztos, hogy visszavinném max háromszor, utána elkönyvelném, hogy ez egy ocsmány minőségű összeszerelés (megint). Nem kell hagyni semmit, mert ezek szerint nem qrvára nem kellene ott fénynek kiszűrődni valószínűleg ebbe az elqurt országba inkább selejtes példányok vannak nagyobb százalékban...jó drágáért.

[ Szerkesztve ]

(#1034) mjani1172 válasza ΞΔGLΞ (#1033) üzenetére


mjani1172
addikt

"valószínűleg ebbe az elqurt országba inkább selejtes példányok vannak nagyobb százalékban."

Ez egy szép és okos hozzászólás volt. Szerintem meg is tudnád nevezni konkrétan azt a magyart aki ezért felel.

Felvázolnád ennek a technikai részleteit, hogy ezt hogy oldják meg hogy erre a kis piacra direkt eljutassák a szart? Szerintem a Rogán Tóni egyenként nézi meg még a kikötőben.

[ Szerkesztve ]

(#1035) Kasya válasza ΞΔGLΞ (#1033) üzenetére


Kasya
nagyúr

Foleg, hogy külföldi oldalakon is felhozott téma, sőt, durvább jelenség is van, csak direkt nem írón ide, hogy ne keltsem a feszültséget...ha itt addig úgysem veszik észre.

(#1036) mjani1172 válasza Kasya (#1035) üzenetére


mjani1172
addikt

Bár nekem nincs ilyen telefonom, de a képek alapján nem tartom zavarónak, ahogy a jelenség látszódik, szvsz csak valami kis "tömítés" lehet a gond. A használhatóságot tudtommal nem befolyásolja, kivéve ha valaki egy sötét szobában sötét képernyőt bámul megdöntve.
Bár úgy látom ezt nagyon sokan csinálják itt. :F

[ Szerkesztve ]

(#1037) ΞΔGLΞ válasza mjani1172 (#1034) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A lényeget levágtad! Jah, nem. :DDD

----------------

(#1035) Kasya

Nos, engem kicseszettül zavarna, ha sötét helyen, szoba, autó, etc... este az oldala átvilágítana.
Ha meg mást ez az "apróság" nem érdekli/zavarja, akkor nyilván együtt tud élni vele, de azt ne erősltessük már, hogy ne foglalkozzatok vele, ez ilyen, vagy engem nem érdekel.
335 ezerért nekem ne világítson a kijelzőn kiviül máshol egy elméletileg a világ (egyik) legjobb flagsip-je.

[ Szerkesztve ]

(#1038) F40 válasza F40 (#973) üzenetére


F40
csendes tag

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

Üdv,

F40

(#1039) davidsz válasza mjani1172 (#1036) üzenetére


davidsz
őstag

Ez a bolhából elefántot esete. Ha full sötétben a telefont oldalát nézed akkor látsz talán valami icipici fényesedést. ... ez olyan "hiba" hogy legyen mibe belekötni, hogy miért is nem jó a telefon.

(#1023) komentemben leírtam, hogy egy fólia is ilyet idéz elő hajlított kijelzőnél. Persze ezt is csak akkor látod, ha a telefon oldalát nézed és nem a telefont. A fénytörés az ilyen...

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#1040) S e t h válasza Kasya (#1035) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor kérlek oszd meg privátban, mert én meg most megyek nézelődni üzletbe.
Köszi!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1041) vodrosjozsi válasza S e t h (#1040) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ez engem is érdekelne. S7-ről váltanék és lehet, hogy akkor nem érné meg.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#1042) #72042496 válasza vodrosjozsi (#1041) üzenetére


#72042496
törölt tag

Szintén, bár én később váltok ha váltok. Addigra úgyis kiderülnek a dolgok, de azért kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#1043) vodrosjozsi válasza #72042496 (#1042) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Megvárnám a vásárlást a black friday-ig :D hátha addigra lesz valamilyen akcióban

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#1044) Risard válasza F40 (#973) üzenetére


Risard
aktív tag

Telenoros függetlenítés telenorba csinálják ha lejár a hűségidő igyenes utána viszont ugyanúgy marad a telenoros szoftver rajta.
Szivárgásra nem tudok mit mondani mert még csak tervezem a teló vásárlását.

(#1045) Gaben06 válasza davidsz (#1039) üzenetére


Gaben06
tag

Ebben nincs igazad, mert ez nem fénytörés. Mindenkinél máshogy jelenik meg a "pici hiba". Valakinek jobban vastagabb, csak egyik oldala, vagy van akinek mind a kettő. Nekem még a Note7 bal oldala volt ilyen de nagyon gáz volt. Akkor is, meg most is azt mondták a szervizben, (Váci út 30, ésTelemax Budaörs) ez bizony összeszerelési, illesztési hiba.
Mindenki eltudja dönteni Neki ez mennyire zavaró, de Én is úgy gondolom ez igen is gáz, hogy 335.000Ft ért még mindig előfordulnak ilyen hibák. A Samsung-nak jobban oda kellene ezekre figyelnie, de Nálam legalábbis ez elég sűrűn előfordul mostanában a Samsung termékekkel kapcsolatban.

(#1046) gyuri81 válasza Ijk (#1026) üzenetére


gyuri81
veterán

Tudsz nekem mutatni egy linket ahol 200-ért lehet kapni s8+ -t?

Hauptmann:

Hol lehetett anno kapni pl Note 3-at 150-ért hivatalos garival? ( tényleg nem tudom...)

[ Szerkesztve ]

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#1047) Ijk válasza gyuri81 (#1046) üzenetére


Ijk
nagyúr

[link]

PeteePeti: Több helyen is gyártói garit írnak 200k alattiaknál.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1048) PeteePeti válasza gyuri81 (#1046) üzenetére


PeteePeti
őstag

Sufni GSM boltban már lehet! :) Csak vissza vinni ne kelljen garanciát intézni! Természetesen hivatalos helyen még a 250-et sem közelíti, nem hogy a 200-at! :)

ljk szépen ki is linkelte neked ezeket a sufni boltokat, de jól látható az is, hogy a hivatalos forgalmazók rendesen a lista alján szerepelnek

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1049) Hauptmann válasza gyuri81 (#1046) üzenetére


Hauptmann
addikt

A Rákóczi úton, az ujmobilshop-nál (már megszűnt azóta), meg a B-Tel-nél. Mindkettő gyári, hivatalos Samsung garival adta 150 körül. Én ez utóbbitól vettem 142-ért 2014 januárjában.

(#1050) OCTAMD válasza PeteePeti (#1048) üzenetére


OCTAMD
őstag

Az a baj ,hogy te nem tudod mi a sufni gsm

Ezek pont nem azok.

Ezek nem függetlenített magyar telefonok,hanem külföldi eredeti gyárilag független telefonok,külföldi nagykereskedésekből

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.