Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1852) haris válasza #45553408 (#1851) üzenetére


haris
őstag

Szerintem nem az ujjlenyomatolvasója nem működik, hanem a kijelző nem érzékeli az ujjával érintést. De lehet én értettem félre

(#1854) Szellem. válasza bebuci (#1845) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem akarok ezzel vitát generálni, de a kt kamerát nem lehet egy lapon említeni! Nem tudom én sem, hogy hogyan tesztelnek, de nem fedi szerintem a valóságot. Nem rossz az i8Plus kamerája, de véleményem szerint a Note 8-é sokkal jobb. És ezt nem elfogultságból írom!

(#1857) ollie válasza #45553408 (#1856) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A wireless töltő? Persze. Akármelyik Chi töltő fogja tölteni, még a noname-ek is.

***

(#1858) Mikulásbá válasza #45553408 (#1856) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Pont most akartam ezt kérdezni-mivel még kipróbálni nem tudtam.
Most is-és ezután is.lehetőleg csak vezeték nélküli-padon fogom tölteni a Note 8-at.
Van 2 db,az egyik Samsung és noname valami-de töltik hibátlanul.

[ Szerkesztve ]

(#1859) OutsideR


OutsideR
aktív tag

Ez a fényszivárgás téma nem új dolog. Ez is szivárog
Eddig spigen tokban az elmúlt 1 alatt nem tűnt fel. Ja amúgy ez egy Note7.
Szerintetek visszavigyem?

(#1860) Szellem. válasza OutsideR (#1859) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én pontosan nem tudom, hogy mi okozza ezt a jelenséget, de szerintem általános.
magam részéről nem foglalkozom vele, és betudom a hajlított kijelzőnek.

Egyébként, ha nem járt le a garanciád szerintem cserélik. :Y

Egyébként még működik a telefon és tudsz is vele telefonálni? Vagy csak kiállítási darab. :)

[ Szerkesztve ]

(#1861) OutsideR válasza Szellem. (#1860) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Jobban szeretem mint a 8-ast... Még nem tettem át a 8-ba a simet. De sajnos semmi supportja nincs a 7-nek így muszáj váltani. Cserélni biztosan nem fogják gariban :) de az árát visszaadják, csak be kell vinnem. Fájó szivvel, de kb 1 héten belül megválok tőle.

(#1862) jacis válasza OutsideR (#1861) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem úgy volt hogy tiltották a heteseket?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1863) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Aki használ Note 8-on Messengert attól kérdezném, hogy az animált matricák, meg a szivecskés elárasztás és hasonló anyámkínja megjelenik szépen?
Csak, mert nálam valamiért nem.

(#1864) joey04 válasza jacis (#1862) üzenetére


joey04
titán

Nem tiltja globálisan minden szolgáltató, a frissítéseket meg ugye ki lehet kerülni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1865) OmniaI900


OmniaI900
tag

Sikerült ma megvásárolnom a készüléket .. eddig minden happy
viszont probáltam ill kerestem azt a témát amit a Note4 használok most is de már nincs a marketen .. Valahogy át tudom tenni vagy megy a levesbe ??
lementeni a N4 ről és áttenni ..
amugy ki milyen témát használ??

Más .. Már kérdeztem de nem láttam rá választ .. A nanoshine ,, folyékony képernyő védő semmit sem ér??

(#1866) Szellem. válasza OmniaI900 (#1865) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem tudom, hogy a Note 4 esetén milyen témád volt, de volt már rá precedens nálam is, hogy van ami eltűnt, vagy már az újabb készülékre nem tudtam felrakni. Lehet, nem kompatibilis a Note 4 felülete vagy rendszere a Note 8-al!

A nanoshine és tárairól:
Én nem hiszek ezekben. Ez olyan parasztvakítás. Volt aki meg volt győződve róla, hogy szuper, de simán voltak olyanok is akik az ellenkezőjéről számoltak be.
Én egy sima fóliát tennék rá. vagy ha nagyon vigyázol rá, akkor maradhat csupaszon.

(#1867) gyuri81 válasza Szellem. (#1866) üzenetére


gyuri81
veterán

"vagy ha nagyon vigyázol rá, akkor maradhat csupaszon."

Hiába vigyázol rá mint az állat, sajnos a porszem( homok azaz kvarc) fogja összekarcolni a kijelzőt, az ellen meg szerintem lehetetlen védekezni.

(#1868) Szellem. válasza gyuri81 (#1867) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én az S8+-om 4 hónapig használtam fólia nélkül és nem volt rajta mikrokarc sem.
Abban igazat adok, hogy nem 100% biztonság.
Régen az S4-hez volt gyári belecsúsztathatós bőrtok, puha belsővel. Abban hordtam az S4-et és semmi bajom nem volt. Még mikrokarc sem lett rajta. Viszont, ma már fóliáztatom én is.

(#1869) Memmaao válasza gyuri81 (#1867) üzenetére


Memmaao
addikt

Én sosem értettem ezt a fólia mizériát! Nekem soha egy telefonomon sem volt. Egyiken sem volt olyan karc, ami bántotta volna az OCDm. Az már számtalanszor bebizonyosodott, hogy többnyire csak karc ellen jó, a kijelző gyakran a fólia alatt ugyan úgy betörik esés esetén, mint nélküle. Arra szerintem a biztosítás való. A fólia csak arra jó, hogy az új tulajdonosa a telefonnak karcmentes kijelzőt nézzen. Mert aki több ezer forintért felrakat egy drága fóliát, nem fogja levenni pár karc miatt, amíg el nem adja a telefont, nézi a harcos fóliát.

My name is Bond, James... Dean.

(#1870) Szellem. válasza Memmaao (#1869) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nézd, azt én megértem, ha valaki a karcok ellen tesz fel fóliát. Én nem szeretem, de sajnos pár esetből tanulva felrakom. Az üvegfólia már más tészta! Az valami olyan dolog, amit tényleg nem raknék fel egy telefonra sem! Talán lapos flat kijelzőre, de ezekre a hajlítottakra szerintem siralmas mindegyik.

Én amin most gondolkodok, hogy leszedem a tokot a telefonról és kap egy fullbody-t a mobiloutfittersnél. Engem inkább a tok zavar, hogy vastagítja a telefont és elveszti a szépségét.

(#1871) babosmiki válasza Memmaao (#1869) üzenetére


babosmiki
addikt

Nagy +1. :K
Az egy dolog csak, hogy majd utánad meg nézegetik fólia nélkül a szép karcmentes kijelzőt, de te meg úgy használod, hogy nincs meg a gyári simaság, szépség a kijelzőn, és jobban maszatolódik mint anélkül. ;) Én hátra is csakis a legvékonyabb átlátszó szilikon tokot vagyok hajlandó feltenni, az összes többi eltakarja a telefon szépségét, színét és még jól eltorzítják a telefon méreteit is. Egyéni vélemény csak, én inkább nagyon vigyázok a cuccra mint hogy eltorzítsam. Persze aki külső igénybevételnek fokozottan kitett munkában dolgozik az már más tészta.. :R

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1872) ForRedGlory válasza Szellem. (#1870) üzenetére


ForRedGlory
félisten

+1 a full bodyra. :)

(#1873) james008bond válasza Szellem. (#1870) üzenetére


james008bond
őstag

Szerintem is a gyári flipes tok - bár önmagában szép - de borzasztóan téglásítja a telefont a szó igazi értelmében: vastag és nehéz lesz, teljesen elveszíti a szépségét. Én hátulra matt fóliát tetettem fel így nem olyan csilli villi fényes arany és kap egyfajta érdekes texturát, a színe is változik különböző szögekből nézve. Ráadásul az ujjlenyomat sem látszik rajta. Sajnálom, hogy az éleire nem rakattam fel, de akkor még a tokban volt és úgy tűnt abban fogom használni, de végül is most anélkül van. Táskazsebbe egy bebújtatós fűzős szövet tokba teszem. Asztalon pedig rá erre a "tasakra".

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#1874) S e t h válasza Memmaao (#1869) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha nem értetted, akkor híján vagy az empátiának.
Most képzeld el, hogy vannak olyanok akik a szőkéket szeretik, vannak akik a barnákat, karcsút, teltet, soványt, húst, vegán, android,ios, ftc, ute és csak így tovább.
Na most képzeld el hogy valakinek bejön a fólia.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1875) Mikulásbá válasza babosmiki (#1871) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

+1

A pár napos Note 8-ra is a vékony.átlátszó tokot tettem,bár a gyári fólia még rajta van a kijelzőn,de csak kíváncsiságból,meddig bírja,máris látszik rajta minden.

(#1876) Memmaao válasza S e t h (#1874) üzenetére


Memmaao
addikt

Mi köze az egyéni preferenciáknak az empátiához? Forgalmi zavarban vagy!

Van Aki rakatott fel a westendben ilyen full body mobil outfittert? Tényleg karc álló, mint hirdetik? Nem bízom benne, hogy teljesen szösz és bubi mentesen fel lehetne rakni egy ilyet. Mennyibe kerül?

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1877) OutsideR válasza Mikulásbá (#1875) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Az a gyári fólia egy semmi... A Note7-en lévő fólia (amivel a dobozban jött a telefon) legalább használható. Nekem még az van rajta, keményebb, erősebb valami. A note 8-as fólia inkább olyan mint a folpack :) nyúlós, vékony valami.

(#1878) Szellem. válasza Memmaao (#1876) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Pedig teljesen bubi és szöszmentesen rakják fel. Folyadékos, tehát nedvesen kerül fel a fólia. Szárítják kicsit és után még két órát várni kell a teljes száradásig. Valóban karcálló! Nevezhetjük önjavítónak is. Nyilván ha kettévágod, akkor nem fog megjavulni. :)

Azt hiszem 6000k körül van a kijelzőre és 11 a fullbody. Ha meg sérül, vagy nagy gány lesz, 3900-ért (de nem pontos az ár) cserélik az egészet! 3 hónap garancia van rá, szóval, ha gáz van vele, akkor 3 hónapon belül cserélik gariban.

Itt a kolléganő hsz.-e az árakról: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1879) Szellem. válasza Mikulásbá (#1875) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Az átlátszó tokkal meg vigyázz! Több embernek összekarcolta a telefonját. Alámegy a por és látható nyomokat hagy! S8+ topikban sok embernek volt vele ilyen gondja!

(#1880) S e t h válasza Memmaao (#1876) üzenetére


S e t h
nagyúr

Preferenciának mi köze van ahhoz, hogy azt írod nem érted?
Ha már fogalmi zavar.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1881) csipszikutya válasza #45553408 (#1819) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Én is utálom a tokokat. P8am 2x esett ki a kezemböl, mind a 2x más hibája miatt. Direkt kiverték a kezemböl zebránál (BAZ megye, ne kérdezd miért) másodszor pedig lidl parkoloba idös néni nekem jött. Igy se lett sok baja, meglátszik az oldalain az esés.
De ilyenkor mit csináljon az ember?

(#1882) Memmaao válasza S e t h (#1880) üzenetére


Memmaao
addikt

Elegánsan lépjünk is túl ezen! Köszi!

#Plag: Holnap megyek fel Pestre, megnézem magamnak ezt az üzletet a Westendben. Azért nem lenne rossz, ha nem kéne rá a protective standing cover. Tok nélkül még az asztalra sem szeretem lerakni.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1883) ForRedGlory válasza Memmaao (#1882) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hidd el nekem. Ugy felpattintjak a foliat, hogy nem is latod... En minden telefonomra mar naluk rakatok fel foliat, mert hibatlan a vegeredmeny. Kb ugyanott vagy, mintha vennel valami markasabb foliat, aztan elrontanad a felrakast es vehetsz megint...

[ Szerkesztve ]

(#1884) Memmaao válasza ForRedGlory (#1883) üzenetére


Memmaao
addikt

Engem a full body borítás érdekelne. A kijelzőn még soha nem volt fóliám, tok nélkül viszont még egy telefont sem használtam. Az S8 kb egy Pécs- Szekszárd távon volt tok nélkül a gyári Samsung autós tartóban és ennyi idő elég volt, hogy a tartó felső éle lekarcolja a hátlap hydrophob réteget. De ha ez a full body fólia tényleg karc és ütés álló, akkor befizetek egyre.

My name is Bond, James... Dean.

(#1885) Szellem. válasza Memmaao (#1882) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A szépségéből nem fog elvenni! Nyilván más lesz a fogása, de ez érthető. Viszont, abszolút meg leszel elégedve vele. A tollat nem hátráltatja, viszont esés ellen nem fog védeni! Viszont, le fogod tudni tenni az asztalra gond nélkül!

(#1886) laci0530 válasza csipszikutya (#1881) üzenetére


laci0530
senior tag

Csuklópántos tokot a BAZ megyei telefonokra. Hülyülök.. rohadt dühítő. :W

Nem tudom, mit szóltak volna a zebránál, ha a telefon felszedése után egy elegáns mozdulattal fényképet készítesz az elkövetőről, aztán rongálás miatt (esetleg térfigyelő kamera felvételei alapján, ha van ott, plusz tanúk nyilatkozata) eljárást kezdeményezel vele szemben. (Tudom, van az a réteg, akit ez nem hat meg, de mégis..)

(#1887) Memmaao válasza Szellem. (#1885) üzenetére


Memmaao
addikt

Az mondjuk érdekelne, hogy itthon miért nem lifetime warranty jár hozzá. Idézet egy FB 1 csillagos értékelés válaszából:
Pont a magyar piacra találtuk ki a fóliacsere programunkat ahol ha a kedves vásárló visszahozza a fóliát, akkor az eredeti ár töredékéért (-60-70%)lecseréljük neki és a teljes eszköz új fóliát kap, hogy ne keljen több tízezer forintot kifizetni rá, ahogy azt Ön is észrevételezte.
A fóliánk, rendeltetésszerű használat mellett 6,7 hónapot bír, az egy év nem tudom honnan jött, mi biztosan nem mondtunk ilyet Önnek!

A .com honlapon lifetime warranty-val hirdetik. Mindegy, egy utat megér a Westendbe. Gondolom van több stílusú full body is?

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1888) fojtviki válasza Szellem. (#1870) üzenetére


fojtviki
senior tag

Szerintem is elveszti a szepseget, ha tokban van. Raadasul nalunk folosleges is volt. Spigen tok volt az s8+-on. Parom beult a kocsiba, amikor mar ulo helyzetben volt, kicsuszott a telefon a zsebebol es a sarkara esett, ahol meg a tok vedte. Maximum 30 cm magassag volt, de az lcd szepen berepedt. Be is raktam az s8 topikba. Szoval a biztositas, ami tenyleg jo. Most ha belegondolunk, azert "csunyitjuk" el a telefont, hogy majd jobb aron tudjuk eladni, es az uj vevo oruljon, hogy szep es karcmentes. Tudom en, hogy otthon milyen viszonyok vannak, meg, hogy mennyire nehez egy ilyen telefonra osszegyujteni. Viszont azert tul misztifikaljuk ezt a dolgot, szerintem a telefon legyen ertem, ne en a telefonert, mert az, hogy draga, attol meg csak egy hasznalati targy. Avval meg vegkepp nem ertek egyet, ha valaki ugy vesz ilyen keszuleket, hogy semmi megtakaritasa nincs. Esetleg hitelbol es azt sem tudja mibol fizeti a reszleteket, az ilyesmit nem tudom megerteni. En is eltem rossz korulmenyek kozott otthon, de eszembe sem jutott volna reszletre venni. Tudom, hogy kenyes kerdes ez, nem is vitainditonak szanom, de tudjuk, hogy nagyon sokan nem engedthetnek meg maguknak, megis megteszik.

(#1889) james008bond válasza Szellem. (#1878) üzenetére


james008bond
őstag

Élettartam "garancia" az "egész világon". ( MO-on 2 helyen....) 3 napon belül ingyen csere, utána "bármikor" ha lejön, sérül 3990 a csere. Számla se kell, a " tapintás és szag alapján mindenhol" felismerik. Szó szerint idéztem a srácot, aki felrakta. Egyebkent tényleg bubi és szöszmentesen sikerült.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#1890) babosmiki válasza Szellem. (#1879) üzenetére


babosmiki
addikt

Én ennek megelőzése céljából, hetente kiveszem a tokból és megtisztítom a telefont és a tokot is belülről. ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1892) S e t h válasza fojtviki (#1888) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nálam pont a Note széria az, amit sosem a külseje miatt vásároltam meg, sokkal többet jelent számomra a tartalom szolgáltatás amelyet biztosítanak ehhez a készülékhez.
Egyébként nagyon rossz irányba ment el a mobil "innováció".
Lekerekített szél, üveg mindenhol, lassan egy combosabb szitakötő is megrepeszti ha izomból nekiszáll.
Virágzik a tokok, fóliák piaca, a biztosítás, a szépség meg lassan háttérbe szorul, mármint a tokok sötétjébe, de a gyártók elérték a céljukat. Se szeri se száma a rengeteg töréses esetnek, ami után a vásárló ismét a zsebébe kényszerül nyúlni.

szerk:Jött ma nekem egy újabb tok, bőrből, nem volt oké a mérete, már tovább is passzoltam.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1894) csipszikutya válasza laci0530 (#1886) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Rossz emberbe kötöttek bele. Habár nem ezért, de már börtönben vannak. A "kék/fehér haverok" pedig gondoskodtak rola, hogy ne utazzanak kényelmesen az autoba. Aztán tudom a további történetetbis, csak nem illik rola beszélni :)

Ezért gondolkodom, hogy valami ütésállo tokot beszerzek a note 8nak pontosan az ilyen esetekre, mert eléggé veszélyes errefelé az élet, pláne annak aki ilyen telefonnal kolbászol az utcán.

Egyébként csuklopánt: nem félek attol, hogy képesek lennének leszurkálni akár fényes nappal a telefonért, de ha azt tulélem, képesek levágni a kézfejem mintsem levegyék :D

#yoloborsod

[ Szerkesztve ]

(#1895) babosmiki válasza #45553408 (#1891) üzenetére


babosmiki
addikt

:D

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1896) fojtviki válasza S e t h (#1892) üzenetére


fojtviki
senior tag

Ahh szoval nem csak mi szeretnenk nem edge kepernyos note-ot? :DDD Mi is azt vartuk, hogy hatha lesz de sajna nincs. A dual sim egy nagyon nagy pirospont, de evvel az edge dologgal nem nagyon tudunk megbaratkozni :W

(#1897) Chrys_


Chrys_
addikt

Megnéztem én is a Note 8-t egy német Media markt-szerű boltban, ki is próbáltam az ujjlenyomat-olvasót. Jól működik. Azóta a bemutatótelefon szerintem zárolva van :) PIN-nek 1111-t adtam meg, hátha valaki próbálkozik a feloldással, ne legyen túl nehéz :)

(#1898) SX Wave válasza S e t h (#1892) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Hát igen, a tisztelt gyártok megb@szodhatnának az úgy nevezett "innovációjukkal". A hardver korrekt, a szoftver rendben, de hogy egy hétköznapi használati eszközt nem úgy gyártanák le, hogy azt nyugodtan lehessen használni és ne a vitrinbe keljen tartani... 20 napja használom ezt a telefont, tokot nem tettem rá, ma megpucoltam szép tisztára, mert az ujjlenyomatok elfednek sok mindent és közelről jól megnéztem. Hmmmm, elég kiábrándító volt a kép amit láttam. Hátlap összekarcolva, a kamera körüli keret az szarrá karcolódót és az alsó ívelt részen az üveg egy tűhegyni részen megpattant. Ennyit GG5... Csak sima hétköznapi használat és már így néz ki a telefon. Szóval közelről nem fogom többet nézegetni, mert csak ideges leszek attól amit látok. Mostmár teszek rá én is tokot.

[ Szerkesztve ]

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#1899) laci0530 válasza csipszikutya (#1894) üzenetére


laci0530
senior tag

Helyesen tetted. :D

Megértem, én SZSZB-ben élek, korábban fegyveres testület hivatásos állományú tagjaként rendszeresen kényszerültem olyan helyekre kivonulni, ahová saját elhatározásomból a lábamat be nem tettem volna. Szerencsére annak az időszaknak kb. egy évtizede már vége számomra. :)

egy kicsit ON: olyan csuklópánt kell, ami nem túl szoros, a könnyebb utat választják úgyis. :D

(#1900) hdekakas válasza SX Wave (#1898) üzenetére


hdekakas
senior tag

Ez tényleg így van.
Aztán van egy másik véglet, azok az emberkék akik állítják, hogy semmivel se védik a telefont, és fél/egy év után is írják, hogy nem értik hogy ti hogy bántok a telefonnal, mert ő most nézte át alaposan és egy mikro karc sincs rajta sehol. :F
Nekem az S8+ csak a bal zsebemben volt (egyedül, semmi mással együtt), és egy nap onnan kivéve egy a hajlításnál betört kijelző fogadott! :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.