Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) leslien


leslien
nagyúr

skacok sos fólia van vhol? :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#452) gyuri81


gyuri81
veterán

Akkor nézzük ki lesz a legbátrabb aki először mer nyomni egy root-ot? :DDD

(#453) g4besz válasza gyuri81 (#452) üzenetére


g4besz
tag

:Y :DD

Én annyira alap user vagyok, hogy tökéletesen megfelel a gyári sw/fw.
A teló meg gyári független, egy gonddal kevesebb

(#454) S e t h válasza gyuri81 (#452) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezt a készüléket jellemzően felnőtt korosztály veszi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#455) babosmiki válasza S e t h (#454) üzenetére


babosmiki
addikt

:F

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#456) kbadam83


kbadam83
senior tag

Kis help kellene ;-) Valahogy sehol sem lelem, hogy hol lehet azt bekapcsolni ha a kezdo lapon lehuzom az ujjam akkor a felso kapcsolo sav jelenik meg.
Az S8+-n be volt kapcsolva pedig

(#457) ollie válasza leslien (#451) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

SES-ben?

(#456) kbadam83: hosszan nyomsz az asztalon, és a launcher beállításainál találod.

[ Szerkesztve ]

***

(#458) leslien válasza ollie (#457) üzenetére


leslien
nagyúr

Pólusban voltam ott csak tok volt... mindegy már az új tulaj szerez magának....
legolcsóbb hivatalos garanciával
egy kis segítség annak aki most akar venni : legolcsóbb független Note 8 287k (kártyás csomagban +függetlenítő kóddal) a 334k helyett a Telenornál és egyből jön a kód!!!

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#459) OCTAMD válasza leslien (#458) üzenetére


OCTAMD
őstag

Single SIM

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#460) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Nyomoztam! Média Markt. A telefont küldenék,de a dokkolók még nem érkeztek meg és lövésük sincs mikor kapják meg.Carramba!

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#461) babosmiki válasza leslien (#458) üzenetére


babosmiki
addikt

Nem úgy volt, hogy csak a szerződés lejárta után függetlenítenek a szolgáltatók térítés mentesen?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#462) ollie válasza babosmiki (#461) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs semmilyen szerződés, ha listaáron veszed.

***

(#463) leslien válasza babosmiki (#461) üzenetére


leslien
nagyúr

feltöltő kártyás csomagról beszélünk nincs szerződés,mármint rablánc.. ;)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#464) babosmiki válasza leslien (#463) üzenetére


babosmiki
addikt

Ez oké, de gondoltam akkor is van valami korlátozás. Ha nincs akkor az szuper! :C

#462: szerződés akkor is van.., rablánc az nincs. ;)

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#465) OCTAMD válasza babosmiki (#464) üzenetére


OCTAMD
őstag

278+ kell fizetni az NCK-ért

Sajna csak single simes,ráadásul telenor

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#466) leslien válasza OCTAMD (#465) üzenetére


leslien
nagyúr

és az miért baj h Telenor? feldobsz rá egy függetlent és kész..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#467) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Nem tudom, hogy aki ma átvette, hogy van vele, de én nem tudok még betelni az élménnyel. Nagyon vártam már, hogy a Note 4 után végre legyen ismét egy Note széria.
Belaktam a telefont és teljesen meg vagyok elégedve vele. A képernyő homogén. A telefon nagyon gyors és a cerka meg szerintem zseniális. A kamera szintén. Akkuidőt még nem tudok mondani, mert az első töltésen van éppen.
Szerintem jobb kézben fogni mint az S8+-t. Lehet ez szubjektív, de szerintem a szögletessége miatt van. Alcantara tokot vettem rá és szerintem az is jobban fekszik rajta.

(#468) Cortezinez válasza g4besz (#448) üzenetére


Cortezinez
csendes tag

Igen, bekapcsoláskor már ajánlotta is hogy átköltözteti a cuccokat ;)

(#467) Plag: Tokot honnan szerezted hozzá? Linket tudnál adni? Sajnos nálunk 2 hetet mondanak minden boltban :/

[ Szerkesztve ]

(#469) Szellem. válasza Cortezinez (#468) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Bent a Samsung Experience store ban vettem az Alleban!
De, felmész az oldalukra vagy a speedshop oldalára és rendelsz onnan.

[ Szerkesztve ]

(#470) Aryon87 válasza Szellem. (#467) üzenetére


Aryon87
félisten

Jól érzékeled. Igaz én csak meglestem, mer' hát meg kell nézni hogy mi is ez az új csoda (na meg összevetettem az U11-el), és mindamellett hogy nem vagyok Samu rajongó, tetszett (már a Note 7 is bejött).
Sokkal stabilabban lehet kézbevenni és tartani, nem akar a földre leesni. Volt S7edge-m, az rendre ki akart esni a kezemből. Fogtam S8 és S8+-t is, azok is esni akartak, főleg a +.. Na a Note már más tészta.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#471) Cortezinez válasza Szellem. (#469) üzenetére


Cortezinez
csendes tag

Köszi, már meg is van ;) Én a gyári Clear View Standing-et választottam :)

(#472) Leslie1966


Leslie1966
senior tag

A Telekom-os vajon független, mint az S8+ ?

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#473) joey04 válasza babosmiki (#431) üzenetére


joey04
titán

2-3 hónap és 250 alatt lesz. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#474) SX Wave válasza joey04 (#473) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Inkább 275e lesz az karácsony környékén.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#475) joey04 válasza SX Wave (#474) üzenetére


joey04
titán

majd meglátjuk. 280-ról indul, úgy, hogy ezen rendesen rajta van az újdonság felára. s8+ is 100-zal olcsóbb mint a hivatalos ára, mióta lement a hype

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#476) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Mekkora gyökér egy valami a Media Markt online áruház! Egy bürokratikus multihulladék!! Soha többé!!

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#477) Szellem. válasza Aryon87 (#470) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Abszolút más tészta. Amióta hazahoztam, azóta belaktam, beállítgattam és nagyon meg vagyok elégedve vele. nincs hiányérzetem.

#476) Rabidsnail: Ezért nem rendeltem náluk. Elég béna banda sok esetben. Előrendelnek és nincs meg a készülék, mert nem jött Dex. Szánalmas. Gondolom, nem adják oda úgy, hogy akár később vennéd át a Dex-et?

[ Szerkesztve ]

(#478) ollie válasza joey04 (#473) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Talán karácsonyi akcióban a Telenornál, mert ugye eleve 280-nal kezd. Hmmm, elültettél valamit a fejemben. :D

***

(#479) gyuri81 válasza S e t h (#454) üzenetére


gyuri81
veterán

Es csak a gyerekek root-olnak vagy mi?

(#480) S e t h válasza joey04 (#473) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sőt, aki lopja annak meg ingyen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#481) delta1017 válasza joey04 (#473) üzenetére


delta1017
aktív tag

Izé, hát nekem még annyit sem kellett várni, ha visszaszámolok, akkor 175e van a teló. :))

(#482) kovacs65 válasza Cortezinez (#471) üzenetére


kovacs65
senior tag

A Clear View Standing toknál mi az a kis kör a belső részén?

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#483) ollie válasza kovacs65 (#482) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A mágnes, ami jelzi a mobilnak, hogy be van csukva a tok.

***

(#484) Szellem. válasza ollie (#483) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nincs ott semmilyen mágnes. Az egy sima kihagyott rész. Hogy mi célt szolgál azt nem tudom.
Mágnes a hátlapban van, mivel kinyithatós a tok, hogy ki lehessen támasztani videó nézéshez, stb.

(#486) Szellem. válasza #45553408 (#485) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Fentebb írtam, hogy nagyon tetszik! Nagyon jó kézben fogni, nagyon szép a kijelzője. Kamera gyönyörű képeket lő. A cerka fantasztikus és nekem hiányzott a Note 4 óta.
Akkuidő egész jól alakul: Feltöltöttem 100%-ra. Azóta telefonáltam, böngésztem, vibereztem, sms-t írtam, stb., és 90%-on van az akksi 45 perces kijelzőidővel. Első feltöltés! Szóval, a 6 óra SOT simán meglehet!
Jó erős a rezgőmotorja ès jól szól a hangszorója is!

Az, hogy viszket a tenyered csak egyet jelenthet. :) :DD

[ Szerkesztve ]

(#488) Szellem. válasza #45553408 (#487) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Várunk!Gyere!😁

(#489) dlaj válasza Szellem. (#486) üzenetére


dlaj
őstag

Ha megoldható, rakhatnál fel ide képeket. Szeretném látni milyeneket készít automata módban! :R

(#490) Joe_Muad_Dib


Joe_Muad_Dib
tag

üdv, mától én is note8 tulaj vagyok :)

(#491) laci0530 válasza Szellem. (#467) üzenetére


laci0530
senior tag

Nálam is minden rendben, a Dex is megfelelően működik. Olyan, mintha sosem használtam volna mást. De az S8-at visszavéve a kezembe az is ugyanúgy tetszik. :D Na, majd eldöntöm, melyikük maradjon, lehet, mindkettő. :D Bár a Note-hoz kellene még vásárolnom a Telenortól egy függetlenítő kódot, ahogy belenéztem a jogszabályba, október 24-től azalapján még nem adják ingyen, onnan a feltöltőkártyás konstrukcióban a szerződés szerint még 180 nap a kifutása a "határozott időnek". Felhívtam az ügyfélszolgálatot ezzel kapcsolatban, a prepaid konstrukcióra egyelőre nincs irányelvük (legalábbis az ügyintéző nem tudott róla), így a puszta normaszöveg alapján, ha a szolgáltató kedvezőbben nem értelmezi, 180 napot kellene várni a kód díjmentességére alapesetben.

(#492) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Egyelőre pozitívak a tapasztalatok, ennek örülök. Sajnos én idén már nem csinálhatok a cégben nagyobb költséget, így jövő január-február környékén fogom megvenni. Az vígasztal, hogy addigra talán a gyerekbetegségek majd orvosolva lesznek.

(#493) S e t h válasza dlaj (#489) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezt én is szerettem volna kérni.
Nappali, gyér fényviszonyos, live focus.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#494) kovacs65 válasza Szellem. (#484) üzenetére


kovacs65
senior tag

Rejtvénypályázat indul!

Ma átvettem.
Nagytudású boltoskisasszony 40 percig küzdött vele.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#495) Ricardo válasza dlaj (#489) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha valaki úgy érzi, jöhetnek képek a mobil fotós topikba is.

(#496) Pot$imanu$


Pot$imanu$
tag

Robbanás, ilyesmi előfordulhat a telonál?

[ Szerkesztve ]

Potsimanus

(#497) joey04 válasza ollie (#478) üzenetére


joey04
titán

mi a partneros árakról beszéltünk. amire én reagáltam, az a 280-as partnero ár volt, erre kaptam, hogy max 275-re fog lecsökkenni és erre írtam, hogy becseszne, mert 280-ról indul. nézni kéne az egész folyamát a beszélgetésnek, nem kiragadni valamit, mert sem a hivatalos árhoz, sem az ilyen-olyan díjcsomaghoz tartozó árakhoz, ajándékokhoz nem szóltam hozzá, nem kommentáltam és nem is érdekel. mert kb 10 éve csak onnan veszem a telefonokat és tableteket, más ár nem nagyon érdekel emiatt. az egyetlen említés hivatalos ár kapcsán részemről az s8+ volt, az is csak azért, hogy legyen mihez mérni, hogy mennyire mehet majd le az ár a partneronál, ha lecseng az újdonság varázsa.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#498) ollie válasza Pot$imanu$ (#496) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, eddig 85 a hallottak száma, és óráról órára nő.

***

(#499) pauliboy23 válasza Pot$imanu$ (#496) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Uncsi.

(#500) dlaj válasza Ricardo (#495) üzenetére


dlaj
őstag

Igen-igen. Akartam javasolni. Sűrűn látogatom!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.