Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) g4besz válasza Pot$imanu$ (#496) üzenetére


g4besz
tag

Én azért beröhögtem :C

(#502) S e t h válasza Pot$imanu$ (#496) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, én be akartam ma menni a mm-be, de a tűzoltók lezárták.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#503) Szellem. válasza Pot$imanu$ (#496) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Igen, sajnos rendszeres a fobbanàsok szàma. De ha időben leàllìtjàk a beépített időzítőt akkor a gyujtószerkezet leállítható!Aki szereti az izgalmakat az nem àllitja le!

[ Szerkesztve ]

(#504) kovacs65 válasza Pot$imanu$ (#496) üzenetére


kovacs65
senior tag

Attól függ, hogy a piros vagy a kék drótot vágod el.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#505) #40359168 válasza gyuri81 (#479) üzenetére


#40359168
törölt tag

Nem, de munkahely, család, lakáshitel stb. mellett egy mondjuk 35 feletti ember kevésbé hajlamos a kütyüit piszkálni nullahuszonnégyben. (Nem, nincs lakáshitelem, a többi megvan, és én se szeretek a telefonommal bajlódni, lehetőség szerint működjön minden flottul out of the box és kész).

(#506) #67656192 válasza #40359168 (#505) üzenetére


#67656192
törölt tag

Erre találták ki a szifont. Azon nincs mit babrálni.

(#507) Pot$imanu$


Pot$imanu$
tag

Micsoda lavina indult be... :)

[ Szerkesztve ]

Potsimanus

(#508) #40359168 válasza #67656192 (#506) üzenetére


#40359168
törölt tag

Tudom. :K ;]

(#509) laci0530


laci0530
senior tag

Egy dolog - szigorúan szubjektív - szempontból: az ujjlenyomat olvasó nekem az S8-on teljesen megfelelő helyen volt, minden kényelmetlenség nélkül elértem. Azt gondoltam, hogy ez most változni fog, révén, hogy az új készüléken feljebb került. Nos, jelentem, hogy az én nem túl nagy, lapátnak nem mondható kezemmel - a telefont alul az S8-hoz hasonlóan kisujjammal alátámasztva - az ujjlenyomatszenzor lapkája erőlködés nélkül elérhető, legalábbis a tok nélküli, csupasz Note 8-on.

(#510) dawez


dawez
tag

Sziasztok rendelte valaki a vodafonetol a készüléket és ha igen meg is kapta?

(#511) 7Heads Drago válasza laci0530 (#509) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ma megnéztem a Notet a t-home-nál. Kecskeméten 2db is ki volt állítva a Malomban.
Baromi nagy. Viszont volt ott egy note 3 tulaj is. Külső méretre szinte hasonló a két telo.
Ekkora nekem véletlenül se jöhet szóba. Max a S8, de már az is csak ha HŰHAA érzés megvan. De egyenlőre nem érzem.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#512) Cortezinez válasza kovacs65 (#482) üzenetére


Cortezinez
csendes tag

Passzolom :) Még nem érkezett meg. De szerintem az lehet amit ollie írt. Bár én elsőre azt hittem hogy ha valami kártyát beraksz oda, akkor ott megtolod kicsit kifelé hogy ne szakítsd fel a fóliát :D

[ Szerkesztve ]

(#513) kbadam83


kbadam83
senior tag

Meg nem lesz normalis folia, en addig hagyom rajta amivel a dobozba volt ;-) Levagtam a sarkat igy tokeletes szamomra

[ Szerkesztve ]

(#515) ollie válasza Szellem. (#484) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor ne mágnes, de tuti, hogy az jelzi a mobilnak, hogy becsukod a tokot. Odatettem egy vastagabb műanyaglapot, és máris nem érzékelte, hogy becsuktam.

***

(#516) kbadam83 válasza #45553408 (#514) üzenetére


kbadam83
senior tag

3 eves gyerek + jatszoter + homok szemcsek ;-) Az ordog nem alszik, igy fontos a kijelzo vedelme. Fel eve pont igy karcolodott meg az S8 kijelzoje folia a nelkul :-( A zsebembe volt a telefon es sajnos egy kis homok is ahogy fujt a szel :-(

Mas: en egyaltalan nem a note mivolta miatt valtottam erre a keszulekre ( egy kicsit feltem is, h tulsagosan a ceruzara epul majd az SW )
Kamera, kijelzo meret, es a szogletesebb forma vezerelt!
Maximalisan megvagyok elegedve vele, ugy h a toll reszet nem is hasznalom ;-)
Alcantara tokkal egyszeruen imadat hasznalni ( S8+-t valtotta )

[ Szerkesztve ]

(#517) Szellem. válasza ollie (#515) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Annak ott semmi köze hozzá. Az érzékelő szenzorok fent vannak a hangszóró mellett. Ha bárhová teszed a papírlapot és beszűrődik fény, már nem zár le a kijelző.

(#518) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Amiket ma vettetek át, azok dual sim-esek?

(#519) ollie válasza Szellem. (#517) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig ha lehajtom a flip tokot úgy, hogy csak annál a kivágásnál van valami vastagabb dolog, akkor nem érzékeli, hogy lecsuktam.

***

(#520) laci0530 válasza Szellem. (#517) üzenetére


laci0530
senior tag

Megnéznétek sötétben a tiétek oldalát? Nekem a bal oldalon így néz ki:

Ez szerintem nem megfelelő, olyan, mintha a bal oldalon a kijelző nem lenne megfelelően lezárva, elég jelentős a fényszivárgás. A jobb oldalon is látszik, de valamennyire kisebb mértékben.

Ha nálatok nem ilyen, gyanítom, ez a vízállóságot is befolyásolhatja.. akkor megy szépen vissza.

(#521) #06658560 válasza laci0530 (#520) üzenetére


#06658560
törölt tag

Fény szivárgás nehezen lehetne, mert OLED panel.

(#522) Szellem. válasza laci0530 (#520) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nálam nincs ilyen jelensèg!Teljesen rendben van!Ha nagyon gáz cseréltesd ki!Sajnos előfordul ilyen!
Egyèbkènt minden esetben ilyen?Nem csak a téma van gányul megcsinálva amit használsz??

[ Szerkesztve ]

(#523) beteg válasza laci0530 (#520) üzenetére


beteg
őstag

:( Nálam sem ilyen.

Csak futni kell!

(#524) gyuri81 válasza #40359168 (#505) üzenetére


gyuri81
veterán

Pusztán csak a root-ot írtam...

Laci ez szerintem kuka...hibás a panel

[ Szerkesztve ]

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#525) laci0530 válasza Szellem. (#522) üzenetére


laci0530
senior tag

Köszi a válaszokat, srácok.. nem, ez a keret és a kijelző széle között van, ott gyakorlatilag már nem tart a kijelző, szerintem eláll a panel néhány tized millimétert. Utánaolvastam most, az S8 és S7 edge szériákban is volt néhány ilyen darab. Hát, ennyi. :D Az S8-on is megnéztem most, ott nincs ilyen.

(#526) Risard


Risard
aktív tag

Patchworks tokot tud valaki honnét lehetne rendelni hozzá? A honlapjuk mindig visszadob a főoldalra amazonról meg azt írják nem szállítanak magyarba

(#527) Szellem. válasza laci0530 (#525) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Na de ez most ne vegye el a kedved!Sajnos előfordul, hogy van hibàs darab!Te pont kifogtad!Csere azt meg van oldva!Persze tudom bosszantó! :R

(#528) #06658560 válasza Risard (#526) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha ezen múlik és egy plusz Németország-Magyarország posta belefér, tudok segíteni.

(#529) laci0530 válasza Szellem. (#527) üzenetére


laci0530
senior tag

[link] Feltettem gyorsan egy videót róla, azon jobban látható (kb. a 20. másodpercnél a legegyértelműbb).

Nem veszi, egyébként nagyon ott van a telefon, egész délután használtam, belaktam, stb. Mostanra merült 50 %-ra, számottevően jobban bírja, mint az S8, első használattal kb. 7-8 óra kijelzőidőt hozhat.

Ezt a példányt mindenesetre valószínűleg visszaviszem, ha nincs cseredarab, akkor elállok a 14 napon belül, csak akkor a Dex is megy vele együtt.. fene egye meg. :D

(#530) Gaben06 válasza laci0530 (#529) üzenetére


Gaben06
tag

Nekem anno a Note7-nek volt ugyan ez a baja. Váci úti szakszerviz illesztési hibának találta. S8+t is ezzel a hibával vitt vissza egy kollégám.

(#531) laci0530 válasza Gaben06 (#530) üzenetére


laci0530
senior tag

Köszi az infót. :-)

Kicsit utánaolvastam most külföldi oldalakon, más országban is elöfordul, pl. [itt] is írnak róla.

Holnap beviszem egy Telenor üzletbe.

(#532) Rabidsnail válasza Szellem. (#477) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

3 féle teljesen logikus variációt is ajánlottam,köztük ezt is úgy,hogy a DEX szállítási költségét vállaltam volna. Semmire sem nyitottak. Nem lesz több esélyük velem üzletelni!

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#533) tipuka válasza ollie (#478) üzenetére


tipuka
addikt

pont most megyek át a telenoros flottába, nekem is megmozgatta a fantáziám mit vegyek magamnak karira :D

(#534) Risard válasza #06658560 (#528) üzenetére


Risard
aktív tag

Írtam

(#535) thebear007 válasza Risard (#534) üzenetére


thebear007
aktív tag

Ne az amazon.com-on,hanem a .de-n rendeld.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#536) BeastMode válasza Szellem. (#467) üzenetére


BeastMode
őstag

Nekem is a 4 volt az utolsó Note-om a 8 előtt.
Össze sem lehet hasonlítani a kettőt.
Nexus 6P után még szokni kell a rendszert, de szerencsére ahogy nézem, sokat változott előnyére a Samsung rendszere.

(#537) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Üdv. Van 1kis anomalia a teloval. Be van állítva az ujjlenyomat olvasó + pin kód, a képernyő feloldashoz. Viszont ha megnyomom a be kapcsoló gombot elhuzom a kijelzot 1bol felold. Miért lehet ez? 1szoval nem működik semmiféle biztonsági feloldas

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#538) BeastMode válasza kisbancsa (#537) üzenetére


BeastMode
őstag

Nem állítottál be valaki megbízható eszközt (óra, headset, stb.) vagy helyet?
Más: aki a Telekomtól hozta ki a telót, melyik a legfrissebb szoftver?

(#539) Kasya válasza kisbancsa (#537) üzenetére


Kasya
nagyúr

Vagy a képernyő kikapcsolása utáni várakozási idő van elállítva.

(#540) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Azt hol tudom beállítani, hogy lefele húzásra ne az alkalmazáslista hanem az értesítési sáv nyíljon le?
Illetve az alkalmazáslistaát nem lehet fel-le gördülőre beállítani?
Mintha az S8-on lehetett volna ezeket állítani... De lehet rosszul emlékszem. :F

[ Szerkesztve ]

(#541) csubííí válasza #06658560 (#521) üzenetére


csubííí
senior tag

Már mért ne lehetne? Volt másnál is ilyen, (igaz másik típusoknál, de azok is oled kijelzősek voltak)
és mindegyiknél az oled panel fénye "szivárgott" ki.

[ Szerkesztve ]

(#542) thebear007


thebear007
aktív tag

Egy biztos,az akkukezelés jobb lett,mint az S8+ban.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#543) hito


hito
nagyúr

Ez vót már? Érdekes és hasznos feature lenne. Bár ha a chipset specifikációja szerint nem képes rá, akkor nem tudom hogy akarják megoldani.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#544) nagy@gmx.com


nagy@gmx.com
tag

A Speed-nél tegnap ha jól emlékszem, majdnem 50 darabot adtak el.
Nem egy volt, aki kettesével vitte.

(#545) Kasya válasza nagy@gmx.com (#544) üzenetére


Kasya
nagyúr

Beiskolazasi ajandek :D

(#546) nagy@gmx.com válasza Kasya (#545) üzenetére


nagy@gmx.com
tag

Akár. :)

Aki a T-től rendelte, kapott a futártól is e-mail-t/SMS-t, vagy csak a 1430-tól?
A csomagszámot sem tudom, mert csak a T küldött e-mail-t/SMS-t.

(#547) Szellem. válasza hito (#543) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Európában nem a Snapdragonos processzor, hanem az Exynos a preferált. Mivel a cikk azt írja, hogy az Exynos akár 120fps-el is tud 4K videót rögzíteni, gondolom ezeken a kiadásokon meg fog jelenni. Ez meg azt jelentheti, hogy a jövőben a Samsung a saját processzorát fogja preferálni. Ami egyébként nem baj.

(#548) Risard válasza thebear007 (#535) üzenetére


Risard
aktív tag

Ott meg csak s8 tokokat találtam

(#549) hito válasza Szellem. (#547) üzenetére


hito
nagyúr

Na, ez el is kerülte a figyelmem :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#550) S e t h válasza Szellem. (#547) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezt nem hiszem, mert nem kis felháborodás kísérné, ha pl az USA ebből kimaradna.
Az xda-án külön topik van arról, hogy amelyik piacon nincs exynos verzió, ott miként szerezhetnének a tulajok a snapis helyett.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.