Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) #15419392 válasza Szellem. (#899) üzenetére


#15419392
törölt tag

Nekem az elsőnek jobboldalt nem volt kiszűrődés, csak baloldalt. A másodiknak pedig mindkét oldalt van, de jobboldalt lent nincs...ha tényleg az üveg miatt verődne vissza a fény akkor egy teljes fehér képnél egyenletesnek kéne lennie. De nem az szóval elég gyanús.

(#902) Szellem. válasza #15419392 (#901) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Biztos lehetnek eltérések. Ezt nem mondom.
Engem nem izgat és nem zavar. A telefon rendbe van rakva. Vízbe megúsztattam szándékosan, de nem ázott be, szóval, ott nincs rés és nem folyt be a víz.
A fényesedés meg nem zavar. Csak ha kiveszem a tokból és oldalra döntöm, akkor látszik. Ez van.

(#903) laci0530 válasza Ramod (#900) üzenetére


laci0530
senior tag

Nincsmit. Ha nem sikerül, ne foglalkozz vele, pár hónap múlva, ha esetleg lenne rajta pár hajszálkarc, lesz indok a garis cserére. :D

Ha homogén lenne az illesztési hiba vagy tükröződés, még egy dupla-edge fényfícsörnek is fel lehetne fogni, de a gyártástechnológia enyhén randomizált hiányosságai sajnos most nem ebbe az irányba hatottak. :-)

[No, de kitolta Flossy Carter végre a Note "real review"-ját, nézem is (kedvenc youtuber-em). :)]

[ Szerkesztve ]

(#904) Szellem. válasza Szellem. (#899) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Aki rakatott rá olyan fóliát amit fentebb írtam az ugyan egt a jelenséget látja csak a fólián!

(#905) Gabes13


Gabes13
tag

Xda-n is foglalkoznak a jelenseggel, szoval erintett lehet nem keves keszulek. Kivancsi vagyok mi lesz ebbol a kesobbiekben, ha a samsunghoz esetleg erkezik egy csomo panasz. Az meg hogy ez hiba vagy nem ezt mindenkinek maganak kell eldontenie szerintem. Nem tekintek ra hibara, de mivel zavar igy vissza viszem, mert nem 20 ezres cucc, hogy beletorodjek.

Termeszetesen en ezek utan nem fogok "szar szamszungozni", mert tovabbra is okesnak tartom a teloikat, tomeg gyartas, elofordul.

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#906) S e t h


S e t h
nagyúr

Azért a plusz memória itt meglátszik, de ez a fényszivárgásos dolog gáz ha nem úgy lett felfújva.
Note 8 vs S8 Speed Test. You won't believe this!!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#907) S e t h válasza Gabes13 (#905) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tudsz linket adni hozzá?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#908) ollie válasza Szellem. (#899) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, ez valószínű. Most direkt megnéztem az S8-at sötétben, és nagyon halványan ott is látszik egy ilyen vonal, de csak bizonyos szögből. Ha pont oldalról nézem, akkor semmi sem látszik, az meg arra utal, hogy csak az üveg felületén, a görbület miatt visszaverődő fény szivárog ott, vagyis nincs semmi rés.

(#903) laci0530: The Galaxy Note 8 is the best phone. Period. :)

[ Szerkesztve ]

***

(#909) Szellem. válasza ollie (#908) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Szerintem a legtöbb készülék érintett ebben a dologban. Én ezt inkább annak tudom be, hogy az üveg széle nagyon kicsit van lekerekítve és hiába a pontos technológia az edzett üveget meghajlítani egyformára, nem minden esetben kivitelezhető. Minimális eltérések lehetnek.
Ahogy írtad, ez inkább fénytükröződés, de semmi több. Engem nem zavar. Nem beletörődöm, de ez nem olyan dolog ami miatt falramásznék. Tokban hordom, úgy meg pláne nem látszik. ha tok nélkül lenne akkor sem érdekelne, mert nem döntögetem oldalra a telefont.

(#910) ollie válasza S e t h (#906) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na igen, belém meg sokszor kötnek a fórumon, hogy minek 4GB-nél több, és nehéz elmagyarázni, hogy mennyire jó, ha állandóan a memóriában vannak az appok. Ez a teszt gyönyörűen mutatja.

***

(#911) james008bond válasza Kasya (#833) üzenetére


james008bond
őstag

Köszönöm.
Egyelőre gyári csomagolás van rajta és közben ma megérkezett a ScreenKnigt fóliám előre és hátra.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#912) laci0530 válasza ollie (#908) üzenetére


laci0530
senior tag

Top o' the foodchain. :D

(#913) haspok07


haspok07
tag

Megkaptam a telót a tmobiltól. Hálózatfüggetlen.
Kérdezném , hogy a teló hátoldalán van egy kis papir felragasztva amire az imei szám és a sorozat szám van felírva. Azt ha leszedem, nem vész el a garancia?

(#914) ollie válasza haspok07 (#913) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nyugodtan leszedheted.

***

(#915) Kasya válasza james008bond (#911) üzenetére


Kasya
nagyúr

ScreenKnight az jó. Nekem a hátlapon már egy éve rajta van és tökéletesen fed, nem jött fel. Ugyanakkor minőségben a Westendes jobb, előre javaslom.

(#916) james008bond válasza Szellem. (#840) üzenetére


james008bond
őstag

Neked is köszönöm!

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#917) Ntes


Ntes
tag

Sziasztok.

Péntek óta én is Note 8 tulaj vagyok, a telefonnal meg vagyok elégedve, viszont ma érkezett meg az Ultimate Shield edzett üvegem. Fel is tettem, viszont most néztem, hogy elég csúnyácska a szélén. A piacon van olyan üveg, ami jobb megoldás ennél vagy az összes ilyen? [link]

(#918) fojtviki


fojtviki
senior tag

Sziasztok. Ha csak stndby uzemu a keszulek, akkor mert van olyan opcio benne, hogy allando ket sim? Az van melle irva, hogy :"Mindket sim-kartyaval fogadhat hivast, akar hivas kozben is."?

(#920) dawez


dawez
tag

Sziasztok nálam is van egy kis helyen ez a fényszivárgás, viszont nekem az s8+is ilyen volt az pedig vízben is volt többször is beázás nem történt. :)

(#921) mjani1172 válasza #45553408 (#816) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez mi?

(#922) Hauptmann válasza haspok07 (#913) üzenetére


Hauptmann
addikt

XEH, vagx TMH a CSC?

(#923) Luser2000 válasza mjani1172 (#921) üzenetére


Luser2000
addikt

Golyós dezodor. :DD

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#924) mjani1172 válasza Ramod (#885) üzenetére


mjani1172
addikt

És ez akadályozza a rendeltetésszerű használatot?

(#926) mjani1172 válasza #45553408 (#925) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem jöttem volna rá. :-)

(#927) SharpSA


SharpSA
veterán

Milyen a Note 8 at S8+ után? Üzemidő méret, egyebek...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#929) haris válasza #45553408 (#928) üzenetére


haris
őstag

Pont ezért kell összehasonlitani.
Persze én sem tudom a kérdező milyen választ vár.

(#931) Kasya válasza #45553408 (#930) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szvsz placebo.
A ram erezheto? Milyen a programok kezelese? Ugyanugy zarja be a hatterprogramokat, mint s8?

(#932) SharpSA válasza #45553408 (#928) üzenetére


SharpSA
veterán

Szerintem az üzemidő kb ugyanannyi lesz a több memória miatt.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#933) ollie válasza SharpSA (#932) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A több memória pont, hogy többet fogyaszt.

***

(#934) james008bond


james008bond
őstag

Valaki tudja, mitől lett ilyen nehéz ez a telefon? :-)

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#935) ForRedGlory válasza james008bond (#934) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A tudastol. :))

(#937) Luser2000 válasza SharpSA (#927) üzenetére


Luser2000
addikt

3 töltésen vagyok túl. A saját szokásaim, telepítéseim alapján szombat óta azt tapasztalom, hogy érdemben lassabban merül, mint ahogyan az S8+ tette (nálam). Igaz csak kísérletképpen, de kettő napot megkockáztattam már vele. Az S8+ esetében nem volt ilyen "kényszerem". :-)

Ahogyan sokan vélelmezték (kevesebben meg már tapasztalták is), semmivel sem rosszabb, mint az S8+ volt és a jelek szerint talán még jobb is annál.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#938) pufi35


pufi35
csendes tag

Üdv köztetek. note 4 ről váltottam. Kérdésem az lenne , hogy a gyári tárcsázó kinézetét szinét lehet e megváltoztatni?

(#939) ollie válasza pufi35 (#938) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Témával a téma áruházból.

***

(#940) Sodomizer válasza ollie (#939) üzenetére


Sodomizer
csendes tag

Én megvárom a Mate 10-et mielőtt beruháznék :C + karácsonyig még olcsóbbn is lesz

(#941) Luser2000 válasza Sodomizer (#940) üzenetére


Luser2000
addikt

Karácsonykor meg akár már az S9-et is megvárhatod. Nem? :F

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#942) boksz


boksz
senior tag

Én is S8+ váltottam:
Üzemidő kb. 5-10%-al rosszabb mint az S8+ volt.
Nálam 2 napot kibírt ez is az is, csak az S8+ 25% körül zárta a második napot a Note8 15%.

Sebesség különbséget egyenlőre nem érzek, talán egy hangyaf**nyit a Note gyorsabb.

Jobban tetszik mint az S8+ :)
Szebb, laposabb...

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#943) g4besz


g4besz
tag

Nálam is megvan a fényszivárgás bal és jobb oldalon is, és a telefon alja felé jobban látszik.
Mondjuk ha nem mondjátok fel sem tűnik. :))

(#944) Gabes13


Gabes13
tag

Udv! Ma leadtam a telot a fenyszivargas vagy barmi is legyen miatt, vissza kuldik a samsungnak, de valoszinu ujat adnak. Nem kertem masikat, mert ha tobb keszuleket erint akkor vissza adjak a lovet. Sajnalnam mert 1.5 napot volt nalam de tetszett es szeretnem meg hasznalni. Gondoltam leirom a tapasztalatokat. Kulfoldi forumokon olvastam "ALLITOLAG" a samsung tud a problemarol. Nem tudom igy van e, de minden esetre figyelem a temat.

Minden jot...

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#945) PeteePeti válasza Sodomizer (#940) üzenetére


PeteePeti
őstag

Engem a hideg ráz az EMUI-tól! Pedig a Mate széria mindig ütős! Sőt a Honor is nagyon jó telefonok csinál! De az a fránya emui! :) viszont ez a Samsung Experience felület a Touchwiz után nagyon szuper! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#946) sanyijedi válasza fojtviki (#918) üzenetére


sanyijedi
őstag

átirányítja azt a sim et ami standbyban van a másik aktív sim-re ahol a hívás várakoztatást meg bekapcsolja.
így ha 1 es sim en hívás van akkor a 2es sim átírányitva van az 1es sim-re azaz aki a 2esen hív az is az 1esen csörög.
dijcsomagtól függően, ha hálózaton belül van a két sim akkor díjmentes lesz neked, de ha hálózton kívülre esik akkor viszont rendes hívásnak számít és számlázásra kerül

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#947) Sodomizer válasza PeteePeti (#945) üzenetére


Sodomizer
csendes tag

Az EMUI pont nem irritál, viszont ar árazása lehet hogy fog ha ilyenre lövik be mint ezeket és rájön a világbajnok áfánk + artisjus. Egy fentebbi hozzászólónak mondjuk annyiban igaza volt hogy addigra lesz S9 és már 3ból lehet potenciálisat választani

(#948) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Üdv. Érdeklődni szeretnék, hogyan hordjátok a telefont. Zsebben elfér? Szemezek ezzel is, de félek, h nem tudnám megszokni a méretét :( Pedig tetszik, haver ezt vesz, neki szóba sem jöhet más készülék.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#949) S e t h válasza Luser2000 (#941) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerinted hiteles hogy télen kidobják a kilencet?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#950) vodrosjozsi válasza Scholes9 (#948) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Én csak a note4-ről tudok nyilatkozni de kb azonos súllyal rendelkezik a 8 is. Hát.. volt olyan nadrág amihez nem kellett övet felvenni de ha benne volt a telefon akkor muszáj volt :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.