Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) AusWolf válasza Juhaszatti (#150) üzenetére


AusWolf
őstag

Kb. 10 hónapja van meg, szóval csak kitapasztaltam már, hogy mennyit bír. :U

(#149) ollie: Ja, ha máshogy hívjuk, akkor mindjárt többet is ér? :P

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#152) RaveForce válasza S e t h (#148) üzenetére


RaveForce
veterán

Faraszto vagy es nem arra reagalsz amit irtam, csak h megint folenyeskedj. Inkabb tenyleg ignoralj koszi. Es igen. Marha rossz helyen van az ujjlenyomatolvaso, innentol alig birom hasznalni majd es szolok a tobbieknek is hogy tegyenek igy, na zarjuk a temat, mert mar tenyleg csak az energiam szivod vele. Pá.

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#153) Ricardo válasza AusWolf (#145) üzenetére


Ricardo
félisten

"Ezt az S6 röhögve viszi. Kevés használattal kétnaponta töltöm."

Akkor neked valamilyen varázs S6-od van. Az Akku az egyetlen gyenge pontja.

(#154) AusWolf válasza Ricardo (#153) üzenetére


AusWolf
őstag

Ezt a screenshotot most lőttem. :)

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#155) Anulu79 válasza forgonati (#79) üzenetére


Anulu79
addikt

Számomra ez nagyon nincs a top3-ban. Ha jól értelmeztem az írást (lehet, hogy hülyeségeket írok akkor bocsi) akkor itt már nem a dual pixel-es focus van. Számomra az S8-ak jobb képeket lőnek. Nekem még az S7 edge is szebbnek tűnik. Az új HTC-nek is szebbek a képei. Szóval itt szerintem nagyobb a lángja mint a füstje effektus van. A nappali képek is "zavarosak" nekem úgy, hogy ki sincsenek nagyítva. Még mielőtt le lennék támadva elmondom még egyszer, hogy ez az én véleményem. :)

(#156) Juhaszatti válasza AusWolf (#154) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ezen pont nem látszik a kijelzőidő. De az 93%-nál nem is érdekes.

Anulu: A fő kamera Dual Pixeles, csak a 2. nem.

[ Szerkesztve ]

(#157) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Fasza teszt! Már csak 3 nap és (elméletileg) zsebre vághatom.

(#158) S e t h válasza Anulu79 (#155) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sőt, egy Nokia 3210 is jobb képeket csinál.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#159) Aryon87 válasza Ricardo (#153) üzenetére


Aryon87
félisten

+1
En napi 2x toltottem, mig volt nalam.
Lehet forditva irta :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#160) w333 válasza AusWolf (#154) üzenetére


w333
félisten

De ilyen felhasználás mellett nekem az S8 elmegy 1 hétig is ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#161) Joe.36


Joe.36
addikt

Jó lett, nekem tetszik, de marad az S7 Edge. Nem éri meg lecserélnem. Kár a kisebb aksiért.
S7 Edge-ben is nagyobb van. Gondolom félnek a Note 7 miatt.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#162) AusWolf válasza Juhaszatti (#156) üzenetére


AusWolf
őstag

Az sajna nem, de mivel nem használom sokat, így nekem a készenléti idő fontosabb (amiben a Note 8-at simán veri a teszt alapján). Szívesen letesztelném a kijelzőidőt is, csak valahogy nincs, ami rávegyen, hogy 4-5-6 órán keresztül a mobilomat nyomkodjam. :DDD Majd lehet, berakok egy filmet, vagy nem tom. :)

(#160) w333: Na az már derék! :K

(#159) Aryon87: Nem. Én komolyan kétnaponta töltöm az S6-ot. Nézd csak meg a screenshotomat. ;)

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#163) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#147) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#164) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#147) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem a véleményeddel volt bajom hanem a stílusoddal. Mint most is. LOL.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#165) Anulu79 válasza S e t h (#158) üzenetére


Anulu79
addikt

A nem egyetértést is ki lehet fejezni cinizmus nélkül.

(#166) w333 válasza Joe.36 (#161) üzenetére


w333
félisten

Fizikailag nem tudták belerakni ... ceruza elvette a nagyobb aksi helyét !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#167) Aryon87 válasza AusWolf (#162) üzenetére


Aryon87
félisten

Mutatsz egy képernyőidőt? Abból kiderül a téma ;)

VJ: LOL. És ebben mi is a rossz? Képzelődsz ;)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#168) Juhaszatti válasza AusWolf (#162) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nem kell ahhoz folyamatosan nyomkodni :D Használd csak ahogy szoktad. A végén 1-2%-on ha megnézed a kijelzőidőt pont jó. Akkor is ha 2 napig tart míg eljut addig, mert ritkán nyomkodod.

(#169) AusWolf válasza Anulu79 (#165) üzenetére


AusWolf
őstag

Vannak, akik személyes szívfájdalomként élik meg, ha leszólják a kedvenc terméküket. Kb. mintha a kedvesét, vagy a barátait szidnád. Ezért is érdekes mindig ide látogatnom, és beleolvasni a hozzászólásokba. Itt legalább annyit tanul az ember másokról, mint egy kocsmában.

Filozófia off. :R

(#168) Juhaszatti: Úgy lesz. :) Csak el ne felejtsem. :D

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#170) DeathAdder válasza ollie (#146) üzenetére


DeathAdder
veterán

Egyéni preferencia kérdése :)

Sok csúcs samsungom volt, pontosan tudom milyen jók. Majdnem s7-et vettem egy hét használat után, de hozzám a oneplus kompromisszumai közelebb álltnak mint a samsungé, azért vettem végül azt.

Megértem azt is akinél ez fordítva van. Azt viszont nem hogy mit tud ez egy s7-s8-hoz képest is akár hogy 335 ezerért ajánlott legyen, főleg mert a mobiltechnológia is már egyre lassabb ütemben fejlődik :)

Valahogy már nem érzem szükségletét ennek a nagy fogyasztásnak ami korábban inkább indokolt volt mobiltéren :)

[ Szerkesztve ]

(#171) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#167) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Lehet. Ez a lol volt a jéghegy csúcsa :DDD m1, bocs.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#172) Weeman1 válasza w333 (#166) üzenetére


Weeman1
veterán

Vagy lehet hogy nem mertek.

Xiaomi 11T Pro

(#173) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#171) üzenetére


Aryon87
félisten

Én tudom mire írtam, és nem, nem úgy ahogy Te gondoltad.
Elég csak egy V30-N8 összehasonlító videót emlegetnem ugye? Na arra írtam, mert eszembe jutott egy korábbi vitasorozat, amit szintén jókedvűen követek.
Ennyi az egész.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#174) thebear007 válasza AusWolf (#129) üzenetére


thebear007
aktív tag

Dual Sim....por és csepálló, bővíthető.....volt S6-om és S6+-om is, ezt a kijelzőidőt akkor sem tudták, ha hozzá sem értem egész nap.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#175) Szellem. válasza AusWolf (#145) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A nyitó árához képest, biztos nem 2,5-szeres. Sose volt annyi. Sőt! A 128-as S6 Edge 329 vagy 319 volt nyitó áron.

(#176) S e t h válasza AusWolf (#169) üzenetére


S e t h
nagyúr

Próbáld meg értelmezni amit írt, amolyan fotós szemmel.
Ha sikerült, akkor légyszi magyarázd el. A hozzászólásom ennek szólt, a fan fanságáll tőlem. Azért is szép az online kommunikáció, mert van aki meg azért ront nekem, mert kritizálom a terméket, most meg hirtelen fan vagyok. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#177) jUUh


jUUh
addikt

Csak ne lenne ilyen kutya drága... :U

Samsung Galaxy S23+

(#178) Massmurderer válasza w333 (#127) üzenetére


Massmurderer
őstag

Miért,te szerinted miért kell összehasolitani egy olyan telóval,aminek más az oprendszere?Ég és föld a 2.

(#179) w333 válasza Massmurderer (#178) üzenetére


w333
félisten

Mert lehet valaki a két telefon között nem tud választani :)

Valami fizikai összehasonlítási alap kell, kijelző, kamera, hardver stb.

De is nem az oprendszere volt összehasonlítva hanem a telefon tulajdonságai !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#180) forgonati válasza Anulu79 (#155) üzenetére


forgonati
őstag

Szerintem igencsak félreértelmezted... A sima nagylátószögű szenzor az S5K2L2 és Dual Pixel fókusszal, ahogyan Az S8-ban meg az S8+-ban is... A tele kamera az amit te mondasz, az nem Dual Pixel, hanem PDAF.

A képekről meg tényleg inkább ne vitázzunk. Ízlés dolga. Egyébként én is az új HTC-re gondoltam mikor azt mondtam hogy a legjobb 2-ben benne van. Vagy ha a legjobb háromról beszélünk, akkor még a Pixel is ott van.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#181) Massmurderer válasza w333 (#179) üzenetére


Massmurderer
őstag

Összehasolitási alapnál akkor a kijelzö,kamera miatt iphone ki is esik :)

(#182) Heinkel válasza babosmiki (#103) üzenetére


Heinkel
csendes tag

Felesleges, mivel ha a képernyő bármelyik részét ha lehúzod,előjön az állapotsor.

A valósággal az a gáz,hogy nincsen hozzá háttérzene !

(#183) Massmurderer válasza forgonati (#180) üzenetére


Massmurderer
őstag

Oneplusz 5 képeket néztem multkor,ha valakinek note 8al löt képek nem tetszenek,néze meg oneplusz 5 képeket.Még meg se közeliti a note 8 képeket.Oneplusz 5 képei szemcsések,és olyan mint egy olajfestmény.pedig azt a telot agyon dicsérték,szépsége miatt is :DD :DD ami úgye koppintás

(#184) Drakmusz


Drakmusz
őstag

Ma megnyomkodtam egy kicsit,meg lőttem egy képet összevetésképpen.Mellette az enyém valamiféle játéktelefonnak tűnt a külsejét tekintve.:)
Note 8
Nexus 6P
HDR auto volt mind a kettő.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#185) samu74


samu74
addikt

Jó lett a teszt,köszönjük! :)
A telefon profi nagyon,nekem tetszik.Az ára annyi amennyi,de ahogy írták fentébb annyiért adják amennyiért akarják,alternatíva híján.Esetleg aki olcsóbb telefon+ebayes toll kombón agyal,az gondolja újra... :)

-----------

(#186) SkyLine3000 válasza .Szaki. (#51) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ha neked 335ezer forint egy nyamvadt telefonért ajánlott, akár milyen is, akkor elég rosszul vagy összerakva. Ja, akinek ennyi pénz nem gond, annak lehet ajánlott. Ha milliókat keresnék egy hónapban, akkor sem adnék egy telefonért ennyi pénzt, már elvből. Jövőre, meg utána majd jönnek a 4-500ezres telefonok? Röhej...
Nyilván sokat el fognak adni belőle. A célközönség nem én vagyok. És nem azért, mert olyan rosszul keresnék...

[ Szerkesztve ]

(#187) forgonati válasza Massmurderer (#183) üzenetére


forgonati
őstag

Most majd lehet hogy valaki leugat mert Samu fanboy vagyok, de a OP5-öt tényleg ne vegyük már a Note 8-hoz. Az OP5 csalódás kamerában. És igen, tudom hogy nem fair összevetni őket mert a Note 8 jóóóval drágább. De az OP5 akkor is gyengusz lett, szinte alig hoz valamit képminőségben a OP3-hoz képest. De legalább ismét csak drágábban indított mint az elődje.

Keelah Se'lai!

(#188) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nagyon szuper készülék lett, az biztos, de nekem nem igazán tetszik, a kerekebb S8-ak sokkal szebbek szvsz

Nagyon remélem hogy az S9 is kerekebb formákat kap majd

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#189) papi77 válasza SkyLine3000 (#186) üzenetére


papi77
addikt

Nyugi,ebből is a legtöbb,2 év hűségre,és részletre lesz eladva ;)

Az első: NOKIA 1611

(#190) Ricardo válasza enginev3.0 (#188) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem pont az tetszik benne, hogy szögletesebb mint az S8 páros (egyébként az is testzik), így egy kicsit elegánsabb.

Az ára meg magas és ez nekem sem tetszik, de nem csodálkozom rajta. A Médiában (tudom nem olcsó hely) még mindig 180 az S7E.

(#191) joey04 válasza Massmurderer (#178) üzenetére


joey04
titán

Én az i7 plust szeretném legalább átmenetileg lecserélni egy csúcs androidos telefonra. Nekem hasznos az értelmes összevetés. Fórumokon persze agyatlan flame lesz belőle, de az egy másik téma.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#192) Soybex válasza SkyLine3000 (#186) üzenetére


Soybex
őstag

400-500 még idén ha debutál az iphone :DDD

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#193) SX Wave válasza jUUh (#177) üzenetére


SX Wave
aktív tag

S8+ 300 000,- volt megjelenésekor. Nézzük a promóciós árat... DeX jelenleg 35 000,- vagyis a telefon 300 000,- jön ki. Aki spórolni akár, az most megrendelli, vagy majd karácsony környékén megveszi 275 000,- Dex nélkül. Drága vagy nem drága, ezt tényleg szubjektiv ( én is szívesebben adnék ki érte kevesebbet), csak nézzük meg a 128GB almás telefonok árait és itt már lehet az ember objektív, hogy azért az árért az mit nyújt egy Note 8 képest.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#194) RozogA87


RozogA87
tag

Az árán nem lepődtem meg, gondoltam hogy 300 felett lesz. De ez a "véroxigén telítettség mérő" a szenzoroknál...
WTF??? Gondolom ez valami parasztvakítás hogy jobban megvegyék.

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#195) enginev3.0 válasza Ricardo (#190) üzenetére


enginev3.0
félisten

180 fölé sosem mennék egy összegben telefon vásárlásnál
Esetleg szolgáltatónál, előfizetés mellé részletre, de hogy kiadjak ennyi, vagy akár 210ezret is egyben telefonért, soha

S7 Edget vettem 3 hónaposan 135ért egy éve

És igazából nem is irigylem azokat akik bemennek és mondjuk egy MM-ben megveszik ezt a telefont ennyiért :N

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#196) joey04 válasza enginev3.0 (#195) üzenetére


joey04
titán

Nálam 220 a lélektani határ. Az meg is lesz 2-3 hónap múlva a kedvenc boltomban.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#197) ΞΔGLΞ válasza enginev3.0 (#188) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Semmi bajom, ha valaki a kerekebb formákat szereti, én utálom és már régóta vártam ezt a formát egy préimum flagship-től, a szappantartókkal a tököm tele volt/van már.
Ezért, remélem a samu mind a kettőt (formavilágot) gyártja majd a jövőben.

(#198) Massmurderer válasza forgonati (#187) üzenetére


Massmurderer
őstag

Hát eme samu note 8 teszt elött már elég sokan lehuzták a note 8at,és op5 isteniteték,ha meglesed a tesztjét.itt is csak azok sirnak,fikázák,akiknek nincs pénze rá,vagy akik tutti ájfon fanok.Persze ájfon mikor bejött jó 300ezerért,nemvolt ám drága picit se.

(#199) Massmurderer válasza RozogA87 (#194) üzenetére


Massmurderer
őstag

Ájfon 5 se volt ám semmi úgye.ujjlenyomat olvasó,tutti védelem,azt video van arrol hogy a csáko macskája 2x ráverte a mancsát az ujlenyomat olvasora,azt felnyitotta a telot lezárt állapotbol,meg ugye hiper super ájfon navigácio több 100 mérföldre arrébb navigált.persze ezek úgye alap dolgok.Retina kijelzö hiper szuper,mindenki odavan érte,és nem parasztvakitás,mert az kell a népnek úgye.

(#200) joey04 válasza Massmurderer (#198) üzenetére


joey04
titán

Neked a magyar az anyanyelved?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.