Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22201) Yager01 válasza #67656192 (#22196) üzenetére


Yager01
senior tag

Nem igazán értem, hogy ez hogy működik. Felraktam és elvileg kikapcsoltam a gyári email melletti kapcsolót és arra számítottam, hogy nem jelez ha mail jön. De jelez...

(#22202) Szpisti válasza Yager01 (#22201) üzenetére


Szpisti
addikt

Kapcsold kézire az email szinkronizálást és akkor csak akkor tölti le az új email-ket, ha elindítod az appot.

(#22203) Yager01 válasza Szpisti (#22202) üzenetére


Yager01
senior tag

Ok. De ebben az esetben az óra felesleges

(#22204) Szpisti válasza Yager01 (#22203) üzenetére


Szpisti
addikt

Milyen óra?

(#22205) #67656192 válasza Yager01 (#22201) üzenetére


#67656192
törölt tag


Nem biztos, hogy menni fog, de egy próbát megér.
Az értesítő sávot kérdezted...
Próbáld ki azt, hogy feljebb a Gmail-t kikapcsolod, de a *select app*menüben...
bocs ott nem látok Gmail-t.
Viszont a gyári email alk ott van. Lehet, hogy arra mennék tovább.

[ Szerkesztve ]

(#22206) apaszka


apaszka
veterán

Kíváncsi vagyok van e az új Galaxy Note 4 (Snapdragon) SM-N910F DBT N910FXXU1COI3 -RÓL visszatérés?
Most újra húzom , Sajnos eldobálja vele a SÍM kártyámat,mit még soha sem produkált!

Visszarakom a SVÉD-et!
Persze ha sikerül!
CSC re is kíváncsi leszek. :Y

Szerk!

Szóval sikerült is ! CSC -ben is jobb a helyzet!

Remélem olyan tuti jó lesz mint tegnap előttig volt! :R
Ez után 4.4 lesz már!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#22207) bagyul


bagyul
újonc

Némi információt kérnék Tőletek, hogy miként lehet az android 5.0.1-ből visszatérni a 4.4.4-re hivatalosan?
Kérdésemet erre a mondatra kihegyezve teszem fel: .."Jó hír azoknak, akik frissítettek Lollipopra, de mégis a régebbi KitKat romok egyikét használnák, hogy büntetlenül térhetnek rá vissza!".. amit itt olvastam

(#22208) apaszka válasza bagyul (#22207) üzenetére


apaszka
veterán

Spityu27 oldala !

Itt tértek már vissza 4.4 re páran! Keress rájuk,és kérdezd meg őket! :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#22209) Szpisti


Szpisti
addikt

Két napja jött meg a rendelésem:

Nem lett sokkal vastagabb, egy nap alatt megszoktam. A Bugatti bőrtokba simán befért, de a gagyi szilikontokomba nem megy bele rendesen a teló így.
Ha lehet valahol olyan szilikontokot venni, ami a gyári Qi hátlappal együtt szerelt Note4-re való, ne kíméljetek a tippekel...

(#22210) Parallaxis válasza apaszka (#22206) üzenetére


Parallaxis
addikt

Most újra húzom , Sajnos eldobálja vele a SÍM kártyámat,mit még soha sem produkált!

Nálam stabil és eddig ennek a legjobb az üzemideje.

(#22211) #67656192 válasza Parallaxis (#22210) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nálam is stabil (c.. COI4), az üzemidő is jó

[ Szerkesztve ]

(#22212) BeastMode válasza Parallaxis (#22210) üzenetére


BeastMode
őstag

DBT-t használsz?

(#22213) kali válasza blu79 (#22200) üzenetére


kali
legenda

éjjel 2% teljesen normális.
a statisztikában egyedül a camera folyamata kérdéses, használtad annyit előtte direktben?
ennél a telefonnál még senkinél sem láttam kapcsolódó problémát, de korábban a nexus telefonokat, illetve az s5-öt nyírta rendesen a beragadó kamera folyamat.
van telepítve olyan külsős alkalmazás, aminek hozzáférése van a kamerához?

(#22214) Csokiii válasza Szpisti (#22209) üzenetére


Csokiii
aktív tag

Én is gondolkoztam ezen a hátlapon de a tok miatt nem vettem, Samsungban felpróbáltam a hátlapot tokkal és nekem se ment rá. Én inkább az ebayes hátlapra ragasztósat néztem pont emiatt. Jó persze nem ugyan az a minőség de majdnem ugyan annyival tölt.

(#22215) #67656192 válasza Csokiii (#22214) üzenetére


#67656192
törölt tag

Én meg megvettem a nilkin modult és ki-be kapcsol a töltés, azonkívül kinyomja a hátlapot, annyira, hogy hátul a lednél eláll. Ki is szedtem. A gyári hátlap vastag, a modul meg nem tökéletes megoldás. Hiába ez a telefon nem erre készült.

(#22216) Szpisti válasza Csokiii (#22214) üzenetére


Szpisti
addikt

No meg felejtsd el az NFC-t is. Ha jól tudom...

(#22217) BeastMode válasza Csokiii (#22214) üzenetére


BeastMode
őstag

Nekem Samsung S View Wireless tokom van Nillkin Magic Disk 2 töltővel. Tökéletes kombó!

(#22218) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Nálam 2 hétig birta a teló megint, minden rendben volt, aztán egyszer lemerült egy fél nap alatt. Megint gyári visszaálliítás, de nem lett jobb. Csináltam egy hard resetet, most kíváncsi vagyok milyen lesz. Elég nagy a csalódottság. Ha nem lesz jobb már be sem merem jelenteni a samsungnak. Mit csinálnának, adnának egy új akksit? És ezt úgy ráadásul hogy 0 letöltött alkalmazás van a telón, ami nem kell kikapcsolva, letiltva. Érdekes.

(#22219) blu79 válasza kali (#22213) üzenetére


blu79
addikt

- igen a kamerát aznap sokat használtam , videó és fotó is volt rengeteg ezért van ott, és köszi még egyszer. :R A gyári kamerát szoktam használni. Van esetleg jobb amit érdemes használni?

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#22220) kali válasza blu79 (#22219) üzenetére


kali
legenda

akkor azzal sincs gond.
a gyárit használom, de használnak itt néhányan mást, snap és társairól írtak már véleményt.

HorviGabi; az akksit részint tudod ellenőrizni magad is, teljesen feltöltöd és a *#0228# kóddal ránézel, hogy minden blokkot feltöltött, vagy sem.
a letiltott folyamatokra is érdemes ránézni, mert olyat is lehet tiltani, ami ilyet vagy más gondot okoz.
az akkumulátoros statisztikát nézted? mert ha szoftveres oka van, akkor az látható, csak leszűkíteni nem mindig egyszerű egy konkrét folyamatra.

[ Szerkesztve ]

(#22221) Csokiii válasza #67656192 (#22215) üzenetére


Csokiii
aktív tag

Ezt jó tudni. én csak gondolkoztam rajta. de akkor így offolom inkább. Igazából megvagyok nélküle.

[ Szerkesztve ]

(#22222) Csokiii válasza BeastMode (#22217) üzenetére


Csokiii
aktív tag

Egy jó opció lenne, de gyűlölöm a hajtogatós tokokat :N

(#22223) Xanax88


Xanax88
tag

Valakinek van valami listája, hogy gyári Tmobile os romon miket lehet nyugodtan törölni, tiltani?

Krisz

(#22224) Parallaxis válasza BeastMode (#22212) üzenetére


Parallaxis
addikt

Igen DBT-t használok.

(#22225) BeastMode válasza Parallaxis (#22224) üzenetére


BeastMode
őstag

Ujjlenyomat olvasó működik rendesen?
Ha nincs vele nagy probléma, akkor lecserélem a Tré ROM-ot erre.

(#22226) ttamas válasza Szpisti (#22209) üzenetére


ttamas
tag

Spiegennek sima szilikon tokja alatt elfér a töltős hátlap, még tavaly Speedshopban vettem.

[ Szerkesztve ]

(#22227) Szpisti válasza ttamas (#22226) üzenetére


Szpisti
addikt

Köszi, lehet, hogy megpróbálom!

Erre gondoltál?

[ Szerkesztve ]

(#22228) HorviGabi válasza kali (#22220) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Köszi majd megnézem. Egyèbkènt pl. az èjszaka folyamán 2%-ot merült 9 óta alatt, gondolom ez teljesen jó így. A gond inkább akkor van ha netezek vele, de lehet az se gond, most tesztelem LTE hálózaton, majd kiderül mit bir.

(#22229) HorviGabi válasza kali (#22220) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

10%-ot merült folyamatos netezéssel LTE hálózaton. Az elmegy kb.?:)

(#22230) kali válasza HorviGabi (#22229) üzenetére


kali
legenda

az a baj, hogy erre nem lehet ennyi infó alapján véleményt mondani, mert nem mindegy a tartalom - mi és mennyire tekeri a procit...stb. -, a fényerő, de sok más tényező is befolyásolja még.
amennyiben van 3g és wifi elérésed, úgy azokhoz tudod hasonlítani, persze minden más tekintetben azonos használati mód mellett.
nekem a lakásban gyengébb az lte térereje, mint a 3g-é, mégis kevesebbet eszik a telefon, ha lte hálón netezek, de igaz ez a készenlétre is.

(#22231) apaszka válasza Parallaxis (#22210) üzenetére


apaszka
veterán

Egyenlőre úgy néz ki,hogy a DBT -s okozta. Azóta nincs ilyen.
Nem csináltam képernyő mentést róla :W
Olyant irt kb ki,hogy -------> A telefon nem érzékeli a SIM kártyát ,és újra kell indítani a készüléket!

Csak OK ra lehetett menni nem volt más lehetőség! Megpucoltam az érintkezőt,és mindent,de 10 perc,és nézem megint halott,és nem fogad hívást!

Szóval berágtam,és a Svédet viasza raktam. Most mentem 200 kmnél többet a Waze is ment ,és nem volt SIM eldobálás sem!

Én a Svéd nyakába engedtem,és nem volt HR vagy telóból gyári visszaállítás!

Viszont most is a DBT re engedtem minden nélkül a SVÉDet! Eddig jó,de majd egy-két nap után kiderül.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#22232) #67656192 válasza HorviGabi (#22229) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nálam WiFi-n 8-10%-ot merül folyamatos netezéssel, úgyhogy nem rossz.
Ha számolgatsz egy kicsit akkor az 10+ óra folyamatos netezést jelent ami nemhogy nem rossz hanem nagyon is jó.

@apaszka: nálam minden ok a lengyel COI4-gyel(c) . Fr nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#22233) HorviGabi válasza #67656192 (#22232) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Elfelejtettem odaírni hogy ezt fél óra alatt produkálta, akkor az csak olyan 5 órára jön ki. WiFi-n még nem mértem, de majd ma kipróbálom.

(#22234) Parallaxis válasza BeastMode (#22225) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ujjlenyomat olvasó működik rendesen?

Igen, bár nálam úgy van belőve, hogy csak akkor kérjen ujjlenyomatos beléptetést, ha leraktam az asztalra pár percnél hosszabb időre, vagy, ha kikerült a Gear 2 hatótávolságából.

(#22235) Parallaxis válasza apaszka (#22231) üzenetére


Parallaxis
addikt

Pedig szerintem nem az okozhatta, vagy régebbi SIM-ed lehet, vagy pass :)
Nálam teljesen jól működik és máshol se olvastam ilyen problémáról.

Lehet, hogy csak véletlen egybeesés és kezdhetsz aggódni egy hardveres probléma miatt.

(#22236) apaszka válasza Parallaxis (#22235) üzenetére


apaszka
veterán

Ne rémíts meg!
Nem olyan rég alaplap cserém volt ami fizetős ugye! .
Eddig semmi baj nem volt,és remélem nem is lesz! Szeretem ezt a telót még ha ez az utolsó Samum is!

A SIM nem nagyon régi. KB 2 éves. Nem vágott,hanem gyárilag ilyen volt! Eddig soha nem volt ilyen gond vele.

Most figyelem ,és pár nap után kiderül.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#22237) ttamas válasza Szpisti (#22227) üzenetére


ttamas
tag

Én anno ilyet vettem, akkor még nem volt másik, de lehet a többi is jó, ki kellene próbálni.
SPIGEN SGP CAPSULE
[link]

[ Szerkesztve ]

(#22238) #97246720 válasza apaszka (#22236) üzenetére


#97246720
törölt tag

Nekem is a Note4 volt az uccsó samsung teló az életemben :) jó ez a nexus vonal... :)

(#22239) laverdadb


laverdadb
tag

Hát nem tudom, ez az elso fele 5.1.1 frissites igencsak balul sult el. Ertesitesi sav laggol, ujjlenyomatrol ne is beszeljunk. Ugy merul mint a fene. Kivancsi leszek minden regioba idoben kiadjak e majd a COI verziot...

[ Szerkesztve ]

(#22240) kali válasza laverdadb (#22239) üzenetére


kali
legenda

nem merül - jobb az akkumulátoros üzemidő, mint az 5.0.1 esetén -, nem laggol - gördülékenyebb, mint a korábbi verziók -, illetve az ujjlenyomatos feloldás (miatt) akinek akad, arra is írtak itt több megoldást is, valakinek elég volt törölni a hitelesítési adatokat, másoknál csak a teljes visszaállítás/újrahúzás segített.
próbáld ki kikapcsolt ujjlenyomatos azonosítással, úgy kiderül, ha az okozza a problémát és az írt megoldásokkal tudsz tenni ellene.
nyomtál legalább egy gyári visszaállítást a frissítés után, ha már problémákat tapasztalsz?

[ Szerkesztve ]

(#22241) apaszka válasza #97246720 (#22238) üzenetére


apaszka
veterán

Nexus 6 ra elcserélném,64 esre.
Bár a fránya cerka hiányozna.

És eddig ez a legjobb készülékem.
Ebbe a mai SIM dobálást nemnézve hiba mentes készülék volt! Remélem az is marad!
Majd lecserélem,és Nexus lesz. N7 talán?
A fiamnak az N5 is jó,és nem gondolkodik cserén.

(#22239) laverdadb

Nálam is jól bírta az aksi! Sőt minden ROMon! Nem voltak gondjaim a telefonnal soha! Szerintem még mindig a legjobb amit lehet kapni itthon. :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#22242) laverdadb válasza kali (#22240) üzenetére


laverdadb
tag

Gyorsabb ez vitathatatlan. Igen gondolkozom az FR-en. A SmartSwitch mindenrol csinal biztonsagi mentest? Ha nem, mivel tudok teljes mentest csinalni root nelkul, hogy a legkevesebbet kelljen bajlodnom a visszakoltozessel?

[ Szerkesztve ]

(#22243) theBigFace


theBigFace
tag

Össze foglalva tömören megérné nekem felrakni az 5.1.1-et?

A50 (A505FN)

(#22244) #97246720 válasza apaszka (#22241) üzenetére


#97246720
törölt tag

Nekem máshogy volt a csere bere mire a moto x-ig eljutottam :) a moto nexus 6 ugyan az hardveresen mint a Note4F csak AOSP rendszer van rajta... Utoljára 95órája volt a rendszer újraindítva :)

Sajnos a Samunak leáldozóban van, megnéztem aa jofogáson mennyi samu van eladó, 30.000huf felett,országosan közel 4ezer, Sony kb.1300, Nexus 115db... Az utóbbiból vagy azért ilyen kevés van eladó mert itthon kevés embernek van vagy azért mert nagyon jó teló... Nekem mióta megvan semmi akadás,semmi belassulás...hasít mint a TGV.... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22245) kali válasza laverdadb (#22242) üzenetére


kali
legenda

a smart switch passz, nem próbáltam még, odin alól frissítek mindig, teljes újraparticionálással, korábbi mentést meg nem szoktam visszaállítani, elkerülve így azt a hibalehetőséget, hogy a mentés vigye tovább a problémát is, ha van olyan.
a kies nem/sem ment mindent, bár nem is tudni, hogy mikre gondolsz.

theBigFace; igen, több tekintetben is jobb az elődöktől, de ha problémát tapasztalsz, akkor tiszta alapot kell neki teremteni.

Spityu27; leáldozóban? ez fájt...
talán inkább sokkal több telefont értékesít összességében a samsung, mint bármelyik más gyártó, illetve lentről fentig minden kategóriát lefed, valamint kellően sűrűn és nagy számban ad ki új típusokat, így sűrűbben is cserélgetik a tulajok.
amennyiben mindenki csak eladná a samsung telefonjait, de más gyártósra cserélné, úgy nem a samsung lenne az első az eladott darabszám tekintetében, de nincs gyártó, ami csak megközelíteni képes lenne, amelyik több kategóriát is lefed.
arról nem is beszélve, hogy a kamu, becsapós hirdetések is samsung - meg iphone - telefonokról szólnak leginkább, mert arra harapnak a legtöbben, nem véletlenül...

[ Szerkesztve ]

(#22246) ronson válasza #97246720 (#22244) üzenetére


ronson
őstag

Azért van olyan kevés eladó, mert olyan kevés van belőlük. Ezek az adatok amiket írtál jól tükrözik a piaci részesedést.
Semmi olyan jelentése nincs, hogy azért van ennyi eladó, mert az emberek szabadulnának tőle, mert xar.

(#22247) nggabi válasza apaszka (#22236) üzenetére


nggabi
nagyúr

csak szivatod magad. reseteld ki és cseréltess simet is.

"szenyor dzsíííí"

(#22248) Dealer95 válasza #97246720 (#22244) üzenetére


Dealer95
őstag

Azért van kevés Nexus mert:
1. nincs reklámozva
2. sokan a bevált márkákat veszik
3. főként gsm-ekben kapni normális áron
Azért van sok Samsung (Sony, LG) mert:
1. Többszörösét adja el mint a többi gyártó
2. A szolgáltatók is mindig inkább ezeket akciózzák

A Note4ről meg gondolom azért olvasni több problémát mert szerintem 5x többet adtak el belőle, ha nem többet mint a Nexus 6-ból.

iPhone-ból sem azért van sok eladó mert rossznak tartják a tulajok hanem mert mindig az újabbra váltanak :)

Egyébként a G Flexem volt hogy 2 hétig nem volt újraindítva és semmi baja nem volt.
A Note 4most van 70 óránál mert egyszer hagytam lenerülni de amúgy már 200nál járna.

[ Szerkesztve ]

(#22249) S e t h


S e t h
nagyúr

Gondolom senkinek sincs tapasztalata, mert korábban sem érkezett válasz, megpróbálom ismét.

Spigen Neo Hybrid tok esetében próbálta már vki a vezeték nélküli töltést?Vagy találkozott vele bárhol a neten?
S6-nál szépen megy.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#22250) theBigFace válasza kali (#22245) üzenetére


theBigFace
tag

Köszi válaszod akkor majd felpakolok mineent gépre és lehet, hogy lefrissítem. :) Vagy kipróbálom így, hogy bevan lakva

[ Szerkesztve ]

A50 (A505FN)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.