Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) zack válasza torrente777_ (#650) üzenetére


zack
nagyúr

Atyaég. Miért nem mennek a pics@ba? De jó hogy végül nem a Note3-mat vettem, mert lényegében a főzelékek miatt esett volna rá a választás. De most Note3 tulajként tökön is szúrnám magam. :U
Mennyire tűnik komoly védelemnek? XDA-n biztos lesz rá előbb utóbb valami.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#652) nggabi válasza torrente777_ (#646) üzenetére


nggabi
nagyúr

azt nem tudom h tudtátok e h jelenleg nem nézik a knox számlálót garanciális javítás során. de persze ez változhat még később, egyelőre nincs érvényben erre vonatkozó intézkedés.

"szenyor dzsíííí"

(#653) torrente777_ válasza zack (#651) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Nagyon komoly mert úgy néz ki még jtag al sem lehet visszaállítani.Fizetős megoldás biztosan lesz idővel.Lásd htc one java card.

Rommer.

(#654) zack válasza nggabi (#652) üzenetére


zack
nagyúr

És ez mire megoldás? Most megcsinálod mert nem nézik, aztán gondolnak egyet, és tömegesen fogják megvonni a garanciát, ha esetleg nem lenne rá megfelelő megoldás.
Mindenképpen először meg kell várni a megoldást, és utána nekiállni buherálni.

(#653) torrente777

Ha tényleg így van, akkor Note3 meszeltek a romolásnak. :F Ez a fizetős dolog is csak egy szükség megoldás lenne, de ettől még ugyanúgy átverve érezhetik magukat a Samsunghoz hű vásárlók akik eddig minden gond nélkül főzelékeztek.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#655) Varszegig válasza zack (#654) üzenetére


Varszegig
veterán

Hát az b. a samsung vásárlók 1%-a. A többi épp leszarja, lehet-e rootolni, főzelékezni. Eddig nekem is root volt az S3-on, most majd elleszek nélküle. Nem a világ vége.
A minap linkeltem a cikket, amiben ízt írják, hogy nem valószínű, hogy lesz megoldás a knox átverésére, mivel olyan chipbe van írva, amit nem tudsz akárhogy írni. Másrészt meg állítólag erre rövidesen felhívják a szervizek figyelmét is. By the way, jobb a békesség.

(#656) iSonic válasza zack (#654) üzenetére


iSonic
addikt

nekem ezzel a romolással/rootolással egy nagy bajom van, hogy a telekom által kapott rom tele van szemetelve minden baromsággal és az első fél órám abból áll, hogy ezeket letiltsam és kilőjem, ahelyett, hogy a standard független rom-ot felpakoljam, mint az S3 esetén..

mellesleg nem értem a samsungot ez ügyben.. mi a bajuk van azzal, hogyha valaki főzött rom-ot tol fel a telefonjára, majd utána nullázza a számlálót... prémium készüléket vettem 150k+-ért, azért cserébe kapjak is valamit. Ott az iphone.. ha szar valami cserélik az egész készüléket a szolgáltatók, itt ehelyett nyafognak..

[ Szerkesztve ]

(#657) zack válasza Varszegig (#655) üzenetére


zack
nagyúr

Tudod hány Play-es progit használok aminek root jog kell? El sem tudom képzelni, hogy egy Androidos telót root nélkül használjak. :U Azért használok Androidot, mert nem akarok úton-útfélen korlátokba futni. Ehhez képest a Samsung úgy tűnik innentől kezdve leves. Gondolom ezt a Knox-ot az S5 is megkapja...Szánalmasak egyébként. Mire jó ez? Még csak tömeges elhalálozások se voltak a főzelékek miatt, hogy ilyen retorziókra lett volna szükség. Miért fájt nekik, hogy moddolhatóvá tették a telefonjaikat?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#658) torrente777_


torrente777_
aktív tag

Csak egy gyors gondolat menet most az van ha az odin al frissítünk ugrik a knox számláló de a szervízben is odin t használnak ha ők frissítenek akkor is ugrik a számláló és valahogy ők vissza tudják állítani.

Rommer.

(#659) nggabi válasza zack (#654) üzenetére


nggabi
nagyúr

ez benne van a pakliban. ki fog derülni...

egyébként pl zárt loadert se lehet kinyitni, még márkaszervizben jtaggal se lehet downradelni. bgazásba belehal a lap mert olyan kicsik az alkatrészek. szép jövő vár ránk :D

"szenyor dzsíííí"

(#660) Varszegig válasza zack (#657) üzenetére


Varszegig
veterán

S3 is megkapja, S4 már megkapta. Én tudom, mire használtam eddig a rootot: adfree, titanium. Ennyi. Ezt meg tudom oldani.

(#661) zack válasza torrente777_ (#658) üzenetére


zack
nagyúr

Lehet valami hardveres cucc, nem szoftveres. Az meg akkor sosem fog kitudódni.

(#660) Varszegig

Én meg pl a Titanium-ot nem akarom másképp megoldani, mert ahhoz drága volt, és az összes mentésemet vele mentettem. Persze lenne alternatíva, de ha most Note3 tulaj lennék, eladnám, mert nem ezért vettem volna. Nekem G2-re már fent a root, és a TWRP. A többire még várni kell, de legalább a root megoldott.
Az új S4-ek is tartalmazzák a chip-et?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#662) ForRedGlory válasza iSonic (#656) üzenetére


ForRedGlory
félisten

ELMÉLETILEG, ha Odinnal felteszel hivatalos másik romot, az nem bántja a számlálót. Szóval gyári romot fel tudsz tenni ELMÉLETILEG, de ennek utána kell nézni alaposabban azért.

(#663) torrente777_ válasza ForRedGlory (#662) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Sajnos ugrik a számláló.

Rommer.

(#664) zack válasza ForRedGlory (#662) üzenetére


zack
nagyúr

Vazze, veled így mi lesz? Meg az ARHD használattal...Szerintem sokáig nem fogsz maradni itt ilyen körülmények között. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#665) ForRedGlory válasza zack (#664) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Semi extra, marad a gyári független rom. Én mindig kizárólag azért romoltam, mert szerettem volna, ha minél gyorsabb és egyáltalán nem akad. Ezt a Note 3 alapból hozza, így a motivációm is alacsony a rootra. Szóval nem vágok eret. Így volt az HTC-nél is, ott sem volt értelme számomra romolni, mert úgy volt jó az a telefon, ahogy. Más kérdés, hogy amikor eladtam a szürkét és beinvesztáltam a feketébe, rosszul esett, hogy azt nem tudom rootolni. :D

(#663) torrente777: Nem értem az okát.... mivel gyári rom megy fel, hivatalos rom. Legalább ezt meghagyhatná a Samsung.

[ Szerkesztve ]

(#666) torrente777_ válasza ForRedGlory (#665) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Mert az odin nem házi használatra van kitalálva.A kies a frissitő de arra nem gondoltak,hogy a kies sokkal több telefont hazavág frissités közben mint az odin lesz még itt sírás rívás.
Ja és most már az odin al sem lehet felrakni más régióból származó romot mert ha a ccs nem egyezik hibával elszáll a frissités.

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#667) ForRedGlory válasza torrente777_ (#666) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Király :C :(((

(#668) zack válasza torrente777_ (#666) üzenetére


zack
nagyúr

Ez a szitu most megint arra világít rá, hogy most már résen kell lenni új telefon vételnél, és nem szabad fejest ugrani a vásárlásba, pont ezért.
Lényegében elérték, hogy a Note3 szinte egy WP8 kötöttségű telefon lett. Csak át ne vegye a többi gyártó, mert akkor azt hiszem lépek Androidról.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#669) DrJaka válasza ForRedGlory (#629) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Bebújtatós az alleeban nem volt, csak a speedshopban.

Huawei Mate 20 prO

(#670) zack válasza torrente777_ (#666) üzenetére


zack
nagyúr

One-nál meg közbe kijött az 1.54-es S-OFF. Bár még az International verzióra nincs, de már tényleg csak rövid idő kérdése. Lehet ha az LG sem lesz ROM bajnok, a végén még One Max-ot veszek, vagy Nexus5-öt. Ez utóbbinál sosem volt gond a buherálás.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#671) joey04 válasza zack (#668) üzenetére


joey04
titán

lépsz? és hova? :D
még ezekkel a megkötésekkel is messze a legnyitottabb rendszer...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#672) zack válasza joey04 (#671) üzenetére


zack
nagyúr

Jailbreakes iOS... :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#673) Szakiii válasza zack (#670) üzenetére


Szakiii
addikt

A knox számláló nullázása is csak idő kérdése és megoldható lesz utána a downgraden kívül szinte minden lehet ugyan úgy. (reméljük)

(#674) torrente777_


torrente777_
aktív tag

Kellene egy samsung szervizes aki ért is hozzá tudna nekünk segíteni.

Rommer.

(#675) F-ECT$ válasza zack (#657) üzenetére


F-ECT$
titán

Gondolom most arra akarnak rámenni, hogy biztonságos legyen a rendszer, mert ugye követni kell az apple-t. Ehhez pedig ez is kell, valószínűleg ezzel több embert fognak meg, mint amennyi elveszítenek.

Dive ever, work never.

(#676) zack válasza Szakiii (#673) üzenetére


zack
nagyúr

Én csak abból indulok ki, hogy az S-OFF az csak szoftveres, de az 1.54 megoldásához több mint 4 hónap kellett, és még ki tudja az International verzió hány hét. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#677) iSonic válasza ForRedGlory (#662) üzenetére


iSonic
addikt

hát ezaz ELMÉLETILEG.. aztán majd a gyakorlatba jön a fekete leves :F

(#678) Varszegig válasza Szakiii (#673) üzenetére


Varszegig
veterán

Chainfire azt írta, hogy nehéz, ha egyáltalán lehetséges. Ő pedig csak tudja.

(#679) Nightfall75 válasza F-ECT$ (#675) üzenetére


Nightfall75
tag

A Knox-ot a Samsung a vállalati ügyfelek megszerzése miatt vezette be. Miután az USA Védelmi Minisztériuma ajánlott besorolást adott kormányzati használatra az ilyen védelemmel felszerelt Samu telefonoknak, erre meg is van minden esély. Sajnos ugyanezzel a lépésel viszont kiszúrtak a moddolásra vágyó felhasználokkal. Ja és a Knox lehet jön a régebbi telókra is (S3, S4, Note2). :(

[ Szerkesztve ]

(#680) zack válasza Nightfall75 (#679) üzenetére


zack
nagyúr

Így is, hogy most nincs Samum, csalódást érzek, hát még ha maradok Samu vonalon... A felhasználók és tulajdonosok egy részét keményen cserben hagyták. Ha pedig tényleg visszamenőleg megkapják az előző modellek, akkor aztán pont kerül az "i"-re. És mennyi mennyi csalódott júzer... :(((
Úgy látszik véget ért egy nagyon jó korszak, amiben eddig a Samu volt a legjobb, és aki maradni akar ezen a customizált vonalon, más gyártót kell keresnie.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#681) DrJaka válasza zack (#680) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Nyilván van ráció abban amit mondasz, de gondolom a samsung ezzel számolt, és arra az álláspontra jutottak ha valakinek drága telefonja van ne babrálja :D (persze vicc, igazából őket kéne megkérdezni miért döntöttek így)
Nyilván nincs ilyenről pontos adat, de azért megnéznék egy kimutatást mondjuk samsung felhasználók körében hogy hány százalékuk babrálja ilyen téren a telefonját romol/rootol.
Sőt ha lehetne bonyolítani megnéznék egy olyat is hogy mondjuk alsó/közép kategóriás telefonok hány százaléka van babrálva, és prémium kategóriásoknál mi a szitu.

Huawei Mate 20 prO

(#682) zack válasza DrJaka (#681) üzenetére


zack
nagyúr

Fokozhatom...Szerinted az átlag polgárok közül ki vesz Note3-mat? :U Előbb vesznek i5S-t vagy S4-et a pénzesebb felhasználók akik nem akarják babrálni, mint Note3-mat. Ez egy geek telefon lett szerintem, sok jó dologgal megspékelve, de a mérete bekorlátozza a felhasználói kört, ahogy ez Note2-nél is volt.
Nagyon le van nézve a romolgatósok oldala, ami S4 esetén akár igaz is lehet, de egy olyan szélsőségnél mint a Note3, szerintem nem.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#683) Necc válasza Szakiii (#673) üzenetére


Necc
addikt

"A knox számláló nullázása is csak idő kérdése"

WAT

Ha egyszer az olvadobiztositek kieg, azt megis hogy allitod helyre?
Igy van, kicsereled.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#684) F-ECT$ válasza DrJaka (#681) üzenetére


F-ECT$
titán

A kérdés inkább az, hogyha 1 telefonból kiadnak 8-10 verziót, akkor miért nem adnak ki egy olyat, amit szabadon lehet romolni. A többi verzió lehetne zárt és akkor mindenki jól járna.

Dive ever, work never.

(#685) DrJaka válasza zack (#682) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Igazad van. Nyilván sokkal több "átlag" felhasználó vesz s4-et mint note2/3-t.
Ettől függetlenül szerintem ebben a romolás témában, az ár elég sokat nyom a latba a többségnél.
Most hogy S4, vagy note3, vagy Xperia Z, tök mindegy :) Drága telefonok. Nekem a note2-nél ugyanúgy nem fordult meg a fejemben, hogy babráljam, mint most a 3nál, de szerintem ha s4-em lenne is ugyanez lenne a helyzet. De ez csak Én vagyok. Biztos hogy rengetegen vannak akik nem így gondolják, csak sajnos ahogy a mellékelt ábra mutatja a samu szerint: nem elegen.
Aztán az is lehet hogy csak beszélgetünk f@szságokról és tök messze járunk a valós okától hogy miért "nézi le" a "romolósokat" a Samu. Vagy szimplán üzleti oka van, amibe megint nem látunk bele.

Huawei Mate 20 prO

(#686) andrew01


andrew01
tag

Najó.. mostmár elegem van h a sírást kell látnom.. térjen vissza "4 hónap múlva" akinek ez kardinális probléma.. és ne minden 3. hozzászolás legyen 'sírás' mindig más formában..
Addig más örömmel és megelégedéssel használja ezt a remek készüléket.. ; )
De szerintem én is hanyagolni fogom, mert nagyjából az van mint N2-nél is.. emberek száz és száz hozzászóláson keresztül csak azon töprengenek h a 160k ajánlat gyáris garis-e.. LoL.. stb..
kb. 10. androidos telóm.. N2 is volt.. N3-m van.. sosem root-oltam.. paff van ilyen is..
persze világos-mindenki más-vki root addict.. oké.. csak már uncsi..... és számomra már groteszk!-a legek legje ez a készülék,Android csúcsa-és van egy info, és leves a teló?!? :F Miközben természetes állapotában úgy remek ahogy van és egyszerűen klassz használni..

[ Szerkesztve ]

(#687) Szakiii


Szakiii
addikt

(#688) Bélaaaa válasza andrew01 (#686) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Nyugalom, nyugalom.

KI VAGY, hogy utasítasz embereket, "Térjen vissza 4 (akárhány) hónap múlva?". Ember, gondolkozz!
Ha eleged van, ne olvasd. Ez egy nyílt fórum. Mindenki úgy sír, ahogy tetszik neki.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#689) znagy69 válasza andrew01 (#686) üzenetére


znagy69
őstag

+1. Én az eddigi S készülékeimen főzeteket használtam ugyan, de itt semmi szükség rá. Sőt egyenlőre root sem kell. Ez a készülék úgy jó ahogy van. Egyenlőre. Aksi idő szuper pedig 1 napja van meg. Éjjel (wifi, bt stb bekapcsolva, sőt még üzenetet is jelzett) 3 százalékot esett. Nem mondom, hogy ha lesz lehetőség akkor egy CM-t vagy MIUI-t nem próbálok ki.

(#690) skifekete


skifekete
senior tag

Érdekes hogy a speedshop még mindíg 250ezerért kínálja :U

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#691) Tsaba007


Tsaba007
csendes tag

Nos.Megvan az aksigyilkos alkalmazás.IndexService.Nem tudom hogy ez csak a 4.3 hulladéka vagy kifejezetten a Note 3 átka.Kitöröltem az összes PDF fájlt,majd újrainditás után leállitottam az IndexService alkalmazást.Megszünt a hátlap melegedése és az aksi normálisan viszi a telefont.Már nem csak 18 óra a készenlét.DE.!!Amit nem értek.A 32-es kártyát simán átraktam a Note 2-ből,neki nem volt vele baja,ez a finnyás perszóna meg lépten nyomon összeakad.Remélem ki lesz javitva mert a PDF kezelés miatt csiptem a 2-es verziót..Ha ilyen hulladék a 4,3 ezen a készüléken akkor miért engedik el még?Mindegy.

Retro 4 ever

(#692) skifekete válasza Tsaba007 (#691) üzenetére


skifekete
senior tag

Nem teljesen értem amit írsz, de azt több helyen is olvastam, hogy mielőtt átrakod a kártyádat mentsd le róla az összes olyan dolgokat, ami a tiéd, és nincs köze alkalmazáshoz. (pl képek, zenék, dokumentumok) aztán egy wipe a kártyára, mert a 4.3 összeakadhat a korábbi telefon által létrehozott kártyán lévő filokkal. Továbbá az indexszervíz szintén előzetes olvasgatásaim alapján csak a note3 "átka", ez kell az S keresőhöz, de ez addig tart amíg a telefonon található összes dokumentumot, stb. nem rendezi el, aztán elmúlik magától. Hangsúlyozom, ezeket olvastam csak, így lehet hogy a valóságtartalom nem 100%

forrás

[ Szerkesztve ]

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#693) Tsaba007 válasza skifekete (#692) üzenetére


Tsaba007
csendes tag

Nos az indexservice cseszett abbahagyni és kb 2 hét után is szivta az aksit.Értelme nincs,A Note 2 elég gyors volt a PDF kezelésben,nem tudom minek kell belepiszkálni valamibe ami jó.Én hiányolom azt a stabil futást amit az N2 tudott.Szerintem a N3 még nem kész ...de ez csak az én véleményem.

Retro 4 ever

(#694) blackydan


blackydan
senior tag

Sajna a telefonomat nem ismeri fol a parom laptopja. Hogyan tudnam ezt a problemat athidalni? Esetleg PhoneUtil?

(#695) torrente777_ válasza blackydan (#694) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Rakd fel a kies t a laptopra.

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#696) Locutus válasza andrew01 (#686) üzenetére


Locutus
veterán

Teljesen igazad van, marha unalmas már ez a root meg knox körüli siránkozás. Az N3 gyári állapotában feltörli a padlót bármelyik másik androidos, hátmég WP8 telóval. Nincs itt semmi szükség arra, hogy összevissza barmolja valaki a rendszert rajta.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#697) fdisk válasza Nightfall75 (#679) üzenetére


fdisk
őstag

Ha így lesz,minden bizonnyal megmaradok a jelenlegi Hawkish romnál.
Gyors,sok extrát tartalmazó rom.
Nekem nem lesz okom váltani,ha az N2-nél is zárják a loadert.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#698) Bagoly81 válasza Locutus (#696) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

sajnos nemigen érted a fözött romok világát.

(#699) torrente777_ válasza Locutus (#696) üzenetére


torrente777_
aktív tag

A nap írása bekereteztetem és kirakom a falamra!! :C

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#700) Wave86


Wave86
tag

Nekem annyira nem hiányzik a módosított ROM használata, eddig is megvoltam nélküle, ezután se fog hiányozni. A Note 3 így is elég ütős telefon lett, új ROM nélkül is teljesen jól használható. Viszont a magasabb biztonsági szintet, így a Knox-ot üdvözítem.

Előtte meg oldalakon keresztül olyan hozzászólásokat olvastam, hogy ki milyen sargi GSM boltban veszi meg a készülékét. Azok 0 perces használt telefonok ÁFA tartalom nélkül. Ha meg valamelyik tényleg új, akkor meg elég kétes eredetű lehet.

Legyen olcsóbb, de minden szolgáltatást tartalmazzon, mint a hivatalos Samsung partnerektől vásárolt, de eközben meg legyen agyon moddingolható is.
Nem értem ezeket a usereket... :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.