Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38001) szunyi777


szunyi777
őstag

Csak érdekességként készitettem egy rövid videót, ha valakit érdekel.. mert szerintem jó pár rootolt készülékkel rendelkező felhasználónak jól jön ha T...om előfizető, és TV-ni szeretne ;)

[link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#38002) fRooStzzZ válasza szunyi777 (#38001) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Akkor ha jól értem, a root miatt nem megy a TVGO?
W7-en tudtam nézni..
Aztán én barom lecseréltem W10-re, azon már bacott menni..
Mert addig is csak a FF alatt volt hajlandó elindulni, Chrome alól nem.
Aztán a főoldalon írva volt, most már Chrome alól is megy.. Persze.. Csak nem nálam.
Akkor feltettem az FF-t, majd bacott elindulni. Mondom akkor vissza egy régebbi verziót, mert ugye meg volt, melyik verzióig megy.. Amikor feltettem egy korábbi FF-t, kiírja, mac (WTF :F ) rendszeren nem lehet tv-t nézni. :D
Na, azóta nem néztem TV-t. :D

szerk:
Megcsináltam, ami a videón szerepel, de ugyan azt írja..

[ Szerkesztve ]

(#38003) szunyi777 válasza fRooStzzZ (#38002) üzenetére


szunyi777
őstag

Igen, a root miatt nem megy!!
Nekem azóta is működik! Frissitsd a Magisk-ot, és állitsd be a busybox, egyebeket benne

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#38004) fRooStzzZ válasza seger (#37995) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Végre azt hiszem, nekem is beállt.
1d22h, 1h40m kijelző, és 43%. Az elején valamiért ilyen 3-4%/h merülése volt kikapcsolt képernyőnél, úgy hogy minden ki volt lőve.
Neteztem, volt 1-2 progi telepítés, odrive-ról ~200mb töltés, pár fénykép.
Viszont, kicsit megnyugodtam, hogy csak nem vagyok annyira debil, mint gondoltam.

Amikor megvettem ezt karácsony előtt, 1 napig bírtam gyári rendszerrel, és majd jöttek a főzött cuccok.
De mint ha úgy rémlett volna, kicsivel jobb képeket csinált volna, mint ezekkel a Phr-es romokkal.
Ugye mindig az S7/N7 kamera lett telepítve, mellette a google kamera meg a snap kamera.. De egyik rosszabb volt, mint a másik.
Még idegeskedtem is, hogy a N2 jobb képeket csinált, mint ez..
Aztán most a 6.0-s telepítésnél a stock kamerát tettem fel, egyből más lett a kép minősége..
Igaz a macro funkció hiányzik belőle, de automatán is elég jól be tudja állítani magát, és mossa szépen a hátteret közeli képnél.

Szunyi777:
Elvileg a magisk 12.0 legfrissebb van fent (szerinte), hiába van busybox is telepítve, beállítva, próbáltam minden félét, de bacik menni. Mindegy, nem lesz akkor TV nézés. Úgy is ~3 éve nem nézek ilyet, csak néha mikor unom magam, jó lenne.. Már nem jut eszembe mit tőccsek le, mert mindent láttam már, azt egy kis Cobra11 vagy NatGeo jól jönne néha :D
Szóval a hiba maradt...
Ez miatt nem fog kapni stock romot a teló, abban biztos lehet. :DDD

(#38005) gyuri81 válasza szunyi777 (#38003) üzenetére


gyuri81
veterán

Mire jo a magisk program?

(#38006) szunyi777 válasza gyuri81 (#38005) üzenetére


szunyi777
őstag

Egy új ROOT eljárás..de a legjobb, hogy tudja rejteni a root jogot alkalmazásoknál.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#38007) Chrys_ válasza szunyi777 (#38006) üzenetére


Chrys_
addikt

Akkor mennek vele a banki appok?

(#38008) FingR86 válasza Chrys_ (#38007) üzenetére


FingR86
őstag

igen, mennek :K

(#38009) gyuri81 válasza FingR86 (#38008) üzenetére


gyuri81
veterán

Ez a supersu mellett fent lehet? Vagy hogyan kell beállítani? Root elrejtésre a rootcloak xposed modult használom, de csak a 13.1 otp alkalmazás megy vele, a frissebbek nem

(#38010) FingR86 válasza gyuri81 (#38009) üzenetére


FingR86
őstag

(#38011) szunyi777 válasza gyuri81 (#38009) üzenetére


szunyi777
őstag

Nincs szükség a super su-ra, és müködik 7.0.1-7.0.2 -es droidon, amin sajna még nem müködik az xposed.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#38012) hunluigi


hunluigi
senior tag

Na akkor eljött a pillanat... :) Felcsapnék egy főzött nugát romot. Valaki ajánlana valami bogár mentes stabil változatot? Twrp -ből melyiket rakjam? Kernel jó az ami van (5.0 nordic) vagy azt is cserélnem kell? Kéne egy rövid itiner tőszavakban.

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#38013) ch003067


ch003067
addikt

Gyerekek!

Csak az én telóm lett használhatatlan az új frissités óta?

Facebook kifagy, túl sok a használt ram (vagy nem) elmegy a wifi, 4g, néha atom belassul, meg úgy alapjáraton szar .......

Persze értem, direkt cseszik el hogy vegyem meg az épp aktuális csúcskészüléket, de azért na.... akkor most megint muszáj lesz 180kért venni másikat hogy 3 évig legyen egy normális telefonom? ( persze nem igy van, mert nem 180k újan a note 6 / 7 ).

Csak ennyit akartam.

[ Szerkesztve ]

(#38014) Taci


Taci
addikt

Sziasztok!

Rendeltetek már eBay-ről olyan kábelt a telefonhoz, ami normálisan működik is, és tudja tölteni a telefont? Amit én rendeltem, az max adatkábelnek jó, merthogy tölteni kb. képtelen. Nem szeretnék 2-3000 Ft-ot adni egy kábelért, viszont ugyanennyit sem szeretnék rákölteni arra, amíg végre találok egy használhatót.

Ha már rendeltetek normálisan működő, minőségi(bb), de nem túl drága kábelt eBay-ről, kérlek, osszátok meg a linket.

Köszönöm!

(#38015) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Lassan lejár a kiterjesztett gari is. Úgyhogy lehet, feldobnék valami főzött cuccot. Melyik ROM az, ami teljesen megbízható, és minden működik is benne?

Az az igazság, hogy továbbra sem tudom, hogy mire cseréljem le. Gondolkodtam a Mate 9-en, de valahogy nem érzem, hogy rohannom kéne. AZ S8 Plus nagyon csábító a 6,2-es kijelzőjével, de nincs ceruza ugye. No meg egy szar telefonért nem adunk ki majdnem 300 ezer Ft-ot (röhej amúgy, hogy ezeknek a fosoknak hogy elszaladt az ára).

Volt arról szó, hogy a Samu kidobja piacra a felújított Note 7-eseket, na arra talán beneveznék, de egyelőre nincs róla semmi hír.

(#38016) barca222


barca222
tag

Sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy mivel nekem még 4.3 as szoftverem van fennt a telefonon nem frissitettem fel, mi a mostani szoftver verzio amit a beallitasoknal lévő frissiteseknel elérhető. Ha lefrissitem akkor mit veszitek el esetleg a telefonbol, vezérlések intelligens mozdulatok stb, illetve mik az előnyei az uj szoftvernek.
Eddig nem gondoltam frissiteni a telefont mert a 4.3 as nagyon jó volt, de mivel játszani szoktam a telefonon az Injustice dc játékkal és most jön ki az Injustice 2 is ahhoz már kevés a 4.3as szoftver illetve több alkalmazást már nem tudok letölteni mert régi a szoftver.
Tabletem látja több programot az újabb szoftveres, azert gondoltam megkérdezem Tőletek mik az előnyei, vagy hátránya a frissitesnek.
Köszönöm a segítséget.

(#38017) szunyi777 válasza hunluigi (#38012) üzenetére


szunyi777
őstag

És Hauptmann

TW vagy AOSP romra gondolsz?
Én a Resurrection Remix Nougat 7.1.2 hajtom, szuper!
TWRP 3.1.0
TWRP a szokásos flash Odinbol, Full wipe (system, data, cache, internal sd) , Install RR Rom, GAPPS (pico).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#38018) Tav-Csoves válasza Hauptmann (#38015) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Nos, bevallom neked, és nektek - habár nem volt titok -, hogy január 3 óta áttértem a Huawei Mate 9-re. Igyekszem nem elfogultan nyilatkozni: amik tetszenek:
Kamera, szoftver, stabilitás, gyorsaság, hardver, super töltés. 5 Amper.
Ami nem tetszik: elvárná az ember, hogy havi rendszerességgel jöjjön egy Android biztonsági frissítés.
Sajnos ez elmarad, viszont a készülék eleve Android 7.0val jött ki.
A ceruza egyáltalán nem hiányzik számomra, igaz azt note 3 esetén sem használtam.

(#38019) Hauptmann válasza szunyi777 (#38017) üzenetére


Hauptmann
addikt

KNOX ugrás nélkül lehet lehet telepíteni?

tnilabk,

Nekem is volt a kezemben Mate 9, de valahogy nem érzem, hogy nagyon akarnék rá váltani. Ráadásul a tollat én szoktam is használni. A Galaxy 8 Plus az, ami miatt a tollat el tudnám hagyni, de egy szar telefonért annyit nem adok. Bár, még így is olcsóbb, mint az Iphone 7 Plus, azt aztán tényleg meghagyom a Store előtt hálózsákban alvó köcsögöknek. :DDD

(#38020) szunyi777 válasza Hauptmann (#38019) üzenetére


szunyi777
őstag

Van még garid?! Knox minek?!

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#38021) Hauptmann válasza szunyi777 (#38020) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nemsokára lejár a kiterjeszett. A KNOX soha sem lehet tudni, mikor jöhet jól.

(#38022) hunluigi válasza szunyi777 (#38017) üzenetére


hunluigi
senior tag

Kernel benne van vajon (a rom leírásban ez nekem nem jön le egyértelműen) vagy azt külön vadászam?

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#38023) szunyi777 válasza hunluigi (#38022) üzenetére


szunyi777
őstag

Természetesen tartalmaz Kernelt is, de én Xenial kernellel használom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#38024) Chrys_


Chrys_
addikt

xposed még nincs nougat alatt, ugye?

(#38025) szunyi777 válasza Chrys_ (#38024) üzenetére


szunyi777
őstag

Nincs sajnos

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#38026) bbubby00


bbubby00
őstag

Szenzor takarítást ki vállal? Nagyon idegesít, h elnyomkodok a fülemmel mindent. Esetleg egy ütött kopott dobozos, független note3 mit ér?

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#38027) bbubby00


bbubby00
őstag

Gondolkodom h lecserélem a tepsit egy Xiaomi Redmi Note4re. :F

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#38028) amoledus válasza bbubby00 (#38027) üzenetére


amoledus
aktív tag

Inkabb egy Samsung Note 4,kijelzoben messze lemarad a xiaomi

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#38029) gyuri81 válasza bbubby00 (#38027) üzenetére


gyuri81
veterán

Speciel en meg s6 edge + ban gondolkodom, de ez az sd hianya....hat nem tudom (90ert lenne egy patika allapotu garis)

(#38030) amoledus válasza gyuri81 (#38029) üzenetére


amoledus
aktív tag

32Giga alapból a teló van 64es is ,azért az nem rossz :D

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#38031) bbubby00 válasza gyuri81 (#38029) üzenetére


bbubby00
őstag

Note4 is jo. Mindig hasznaltan veszem a cuccaim, de most vagyok valami uj dologra. 35-40korul el tudom passzolni a samut, 50bol meg kapok uj xiaomit.
Nekem az S8 nagyon megdobogtatta a szivem, de a penztarcam ellenkezik. :)

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#38032) gyuri81 válasza bbubby00 (#38031) üzenetére


gyuri81
veterán

Note 4 nem kell, egy szervizes elmondása alapján nem olyan megbizhato mint a note 3 volt. Illetve ugyanaz a sárgás kijelző van mint a note 3-ban, ergo nincs fehér benne.

(#38033) amoledus válasza gyuri81 (#38032) üzenetére


amoledus
aktív tag

Ez nem így van , én 8éve vagyok szervizes(ahogy a leírásomban is szereple) és Note 4-et alig hoznak javításra amit hoznak azt is nagyrészt fizikai sérülések miatt , a Note4-es elég masszív fém keretes konstrukció, jelenleg az egyik legkeresettebb telefon !

Persze ha egy xiaomira akarod cserélni a samsungod az a e döntésed ,nem akarlak meggyőzni :)

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#38034) amoledus válasza amoledus (#38033) üzenetére


amoledus
aktív tag

bbubby00 Persze ha egy xiaomira akarod cserélni a samsungod az a te döntésed ,nem akarlak meggyőzni :)

*telefonról írok, összekeveredtek a válaszok :)

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#38035) bbubby00 válasza amoledus (#38034) üzenetére


bbubby00
őstag

Nem vagyok meg elkotelezve. Elotte szeretnem megtapogatni a cuccot. Jol elvagyok a S.note3al is.
Csak bo 3ev utan egy kis ujdonsagra vagyik az ember.
Regen felevente cserelgettem a keszulekeket, de ennel a tepsinel nagyon leragadtam, mert kivalo szerkezet! :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#38036) bbubby00 válasza bbubby00 (#38035) üzenetére


bbubby00
őstag

Viszont ha minden igaz, nyaron ujra kiadjak a note7et.
Remelem az eu-ban is! Arra viszont biztos beneveznék.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#38037) janaman01


janaman01
addikt

Ha fent van a supersu akkor kegyetlenül bekavar a magisk progi. Viszont ha ke van takaritva a root és úgy rakjátok fel majd a letöltött frissitést twr ből install , akkor szépen megy. Nálam az otp és a tv go van kilőve . Köszi az infókat !

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#38038) gyuri81


gyuri81
veterán

Hogy műxik a phronesis 6.0? Erdemes frissíteni 5.1-ről?

(#38039) Chrys_ válasza janaman01 (#38037) üzenetére


Chrys_
addikt

A Magisk Manager telepítésekor elvileg el is távolítja a SuperSU-t (bár talán ez csak választható opció, amit persze érdemes ráhagyni).

(#38040) Chrys_ válasza gyuri81 (#38038) üzenetére


Chrys_
addikt

Nekem valamiért nem működik az "OK Google"-rész. Beállítható, de nincs reakció rá.

(#38041) amoledus válasza bbubby00 (#38035) üzenetére


amoledus
aktív tag

Igen celszeru elotte megtapogatni :) Ha beszerezheto lesz nekem is Note7 a következő telefon,szervizeskent nem volt meg egy olyan keszulek ami ennyire "kell nekem" erzest ad,pedig mindenfele atfut a kezeim kozt :K

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#38042) Kurrens


Kurrens
tag

Phrorensis 6.0-nál azt csinálja a telefonom, hogy 3-4 naponta úgy kikapcsol random,
hogy csak aksi kivétellel lehet újraindítani (Iphone-nál ez kemény lenne).
Valaki tapasztalt már ilyet? 5.1 csinál ilyesmit?

(#38043) seger válasza Kurrens (#38042) üzenetére


seger
addikt

Nem tapasztaltam anno ilyet. De akkut se biztos hogy ki kell venni. Lehet elég ha nyomod a bekapcs gombot 20-30mp-ig.

(#38044) Kurrens válasza seger (#38043) üzenetére


Kurrens
tag

Egy percig is nyomhatom. Ezért fura a dolog. 5.2-nél nem tapasztaltam ilyet.

(#38045) fRooStzzZ válasza Kurrens (#38044) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Nekem is a 6,0 van, de ilyesmit nem csinált még, igaz a korábbiak sem..
Nekem egyedüli bajom a 4.x feletti rendszerekkel, hogy a mail meg ilyesmi néha későn jön.
Egyik nap semmi, majd másnap 17 egyszerre. Vagy míg nincs feloldva a képernyő addig semmi. Utána jönnek sorba.

(#38046) Bandusek


Bandusek
tag

Tud valaki linkelni kitkat 4.4.2 N9005XXUGNG1 4 fájlos romot? Előre is köszi.

(#38047) Tav-Csoves válasza Bandusek (#38046) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Aláírásomban megtalálod a fontosabb dolgokat, azt is, amit keresel. ;)

(#38048) georg52 válasza Bandusek (#38046) üzenetére


georg52
csendes tag

Szia.Felrakom a megára,ha kész linkelem.

(#38049) bbubby00


bbubby00
őstag

Szerintetek mennyi az esély arra, hogy nálunk is kidobják újra a Note7et?
Az előre kigondolt 170-200ezres áron még el is gondolkodnék a vételen.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#38050) Chrys_ válasza bbubby00 (#38049) üzenetére


Chrys_
addikt

Nem hiszem, hogy itt is terjesztenék, de a kínaiaknak meg Indiába jó lesz a kisebb akkuval is olcsóbban. Ide inkább majd az új széria jön.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.