Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Qru


Qru
MODERÁTOR

Hanyagoljátok a Samsung vs Iphone vitát, ne trollkodjatok és ne személyeskedjetek.

#nincsbennetarcsi

(#4002) PeLa87


PeLa87
aktív tag

Be lehet állítani a telefonon valahogy, hogy ha rádugom a töltőre és ha feltöltötte akkor is jelezzen?

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#4003) kavics325i válasza Qru (#4001) üzenetére


kavics325i
őstag

Ment pü. Kérlek válaszolj!!!

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#4004) Necc válasza Varszegig (#4000) üzenetére


Necc
addikt

Milyen troll? ő nem az, ő leirta, ő nem trollkodik, ő nem csinalja nem azert van itt... :))

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#4005) Dondenis válasza gazfickooo (#3984) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Nagyon elfogultak a fórum társak. Mind a kettő nagyon jó készülék. Az ár miadt szerintem a G2 jobb választás. Akksiban is oda-vissza veri a noteot. Persze nem azt mondom hogy hibátlan kütyü de, a note nem tud annyival többet amennyivel drágább.

(#4006) kavics325i válasza Dondenis (#4005) üzenetére


kavics325i
őstag

Miért? Egy G2 mennyit tud aksiban?

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#4007) berigazek válasza PeLa87 (#4002) üzenetére


berigazek
őstag

Google Play-ről próbáld ki a ,,Full Battery &Theft Alarm" progit..van több fajta is speciell erre kifejlesztve :)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#4008) Dondenis válasza kavics325i (#4006) üzenetére


Dondenis
aktív tag

7ó kijelző használat még 2 napos készenléttel is meg van. Persze böngészéssel, filmezéssel. De, izmosabb játékokkal 4-5 ó. Használat függő.

[ Szerkesztve ]

(#4009) berigazek válasza Dondenis (#4008) üzenetére


berigazek
őstag

LG G2-ről beszéltek?

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#4010) Dondenis válasza berigazek (#4009) üzenetére


Dondenis
aktív tag

igen

(#4011) maximilian4 válasza Dondenis (#4005) üzenetére


maximilian4
addikt

Maxi

(#4012) Dondenis válasza maximilian4 (#4011) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Én azt hiszem amit látok, tapasztalok. Olvassgattam hogy milyen üzemidőkről beszélgettek az első tulajok. Jóval gyengébb eredményeket tapasztaltak mint én a G2 nél.

(#4013) berigazek válasza Dondenis (#4012) üzenetére


berigazek
őstag

Akkor neked G2-öd van...milyen a képernyője a Samsungéhoz viszonyítva?

Apropó akksi...nincs két egyforma telefon,amelyik egyformán fogyasztana,ha két G2-ről vagy két Samsung Note 3-ról beszélünk,na meg arról nem is beszélve,hogy kinek milyen progija fut a háttérben éjjel nappal ezt se feledjétek...

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#4014) maximilian4 válasza Dondenis (#4012) üzenetére


maximilian4
addikt

Akkor nézd vissza amit tnap felraktam képet.

#4015 Most kérdés az hogy kinek mi a hétköznapi. Amúgy is ez egy átlag. Talán így az igazságos.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#4015) migabi24 válasza maximilian4 (#4011) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ezen a képen is látszik, hogy a note gyengébb a hétköznapokban, böngészés, telefonálás, videólejátszással javítja fel a végeredményt

(#4016) robesz25


robesz25
csendes tag

Hyperion Samsung Galaxy Note 3 6400mAh Extended jónak mondható ? :D

(#4017) kavics325i válasza maximilian4 (#4014) üzenetére


kavics325i
őstag

Éppen ugyanezt szerettem volna tanácsolni neki.
A múltkor tettek fel egy S4-g2 tesztet kijelző ügyileg. Az eredmény láttán a Note 3 és a g2 közötti különbség konzekvenciáját is le tudom vonni.

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#4018) robesz25


robesz25
csendes tag

(#4019) Dondenis válasza maximilian4 (#4014) üzenetére


Dondenis
aktív tag

ha csak olvasnék rajta ez is ütné a 10ó-t. De, nem akarok semmit bizonygatni. Kinek mi.......

Berigazeg: egyszer volt alkalmam egymás mellé rakni. Nem igazán hasonlíthatóak össze. Mind a kettőnek van előnye is és hátránya is.

[ Szerkesztve ]

(#4020) maximilian4 válasza Dondenis (#4019) üzenetére


maximilian4
addikt

Akkor ennyi erővel ha nem böngésztem volna közben rajta, meg 1-1 játék nem csúazott volna be és a kijelző fényerejét is levettem volna és a wifit is kikapcsoltam volna, sőt benyomtam volna az energiatakarékos módot akkor sztem én is ki tudtam volna hozni belőle még valami pluszt. :) :)

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#4021) Dondenis válasza maximilian4 (#4020) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Egész biztos! Ezek szerint az a teló egy atomerőmű! Nehogy átláss a Samsung feliraton..... csak az a jó, semmi más.

(#4022) 72mviktor válasza robesz25 (#3997) üzenetére


72mviktor
senior tag

Ha te a windows-t részesíted előnyben egy telefonon el is mondtál mindent magadról.
A régi pda-kon nagyon szerettem a wint mert télleg mindent meg lehetett oldani rajta.De ez a mostani csempés okádék valami egy sz@r szerintem.Ennyire buta puritán rendszer nem is gondoltam hogy létezhet.Páromnak vettünk egy Lumia900 at mert ugye ő Nő és küllemben az tetszett neki.Okos telefon :Y Megdöbbentően kuka.Fél év után könyörgött hogy adjuk el mert ez még neki sem kell.Mondanom sem kellett áron alul is alig bírtuk eladni.Egy pozitívuma volt hogy a gyönyörű képeket készített.Ennyi.

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#4023) migabi24 válasza maximilian4 (#4020) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ezzel csak az a baj, hogy aki rendeltetésszerűen használja a gépet, 4-5h kijelzőidőket hoznak ki belőlle, te vagy az eggyetlen aki ilyen üzemidőt csinált

(#4024) maximilian4 válasza Dondenis (#4021) üzenetére


maximilian4
addikt

Így van! :D
"A Samsung a legjobb, a többi egy nagy szar" - Tippszmiksz Csabi (+1 módosítás)

#4023 általában laptopon tanulok,csakhát elromlott, szóval most a vizsgám hivatalos támogatója a nóta3

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#4025) berigazek válasza robesz25 (#4018) üzenetére


berigazek
őstag

Semmi konkrét nem volt ebben csak annyi,hogy a pasi mutogatta,hogy mekkora vágódeszka...Maradjunk a jó magyar közmondásnál:,,Kinek a pap kinek a papné!' :)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#4026) znagy69 válasza 72mviktor (#4022) üzenetére


znagy69
őstag

+1

(#4027) WinnerB0Y válasza robesz25 (#3997) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Ő bocs.
Akkor most mit keresel itt?
Nem akartam leírni ezt így ebben a formában, mert szíved joga itt lenni, hanem húznád le itt az egész márkát a rendszerével együtt.

EUNE: iNeeko

(#4028) kiskornel válasza Dondenis (#4019) üzenetére


kiskornel
addikt

Nah... már megint. Megtelt a topic ellenforradalmárokkal.

Szerintem senki nem mondja azt, hogy ez a legjobb telefon. Nem is lehet az, mert mindenkinek más igényei vannak, és mindenben nem lehet a legjobb.
Samsungok sose arról voltak híresek, hogy az akku idejük olyan szuper. Persze a gyártó a hardverre optimalizálja a rendszerét, de akkor se lesz az a nagy szám sose.

Ellenben a többi telefon egyáltalán nem arra lett tervezve, hogy baromi gyorsan feldolgozz vele képeket, továbbítsd, megjegyzésekkel lásd el, vágólapon össze-vissza variáld. Vagy baromi gyorsan jegyzetelj. Mivel? Az ujjaddal akarod felülmúlni a cerkát?

Van egy csomó szolgáltatás, amit nem találunk meg az alap androidban, és ez a készülék nyújtja. Javaslom a youtube-on keress rá a note 3 szóra, és fél órás videokat találsz, amiben egyfolytában azt taglalják, hogy milyen cuccok kerültek bele extraként.

A notenak sem a hangja, sem a kamerája, se semmije nem kiemelkedő. Nem sztereó, nem igazán jó minőségű zenelejátszó, nem kiscsillió mpxes a kamerája, nincs igazi optikai stabilizátor, a kijelzője nem a legszuperebb, van jobb is nála.

Viszont van 4K video. És van lassítással is. Tehát bírja nagy frame-rate-tel is.

Összességében mégis ez tetszik, annak ellenére, hogy egyik tulajdonsága se a "legjobb". Samsung nem occsó, ellenben drága. Fizesd meg, ha szeretnél a klubb tagja lenni. Ha meg nem, akkor ez a topic nem a te helyed, hidd el!

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#4029) kavics325i válasza kiskornel (#4028) üzenetére


kavics325i
őstag

Azért ha már ilyen telefonod van akkor illene tisztában lenned azzal,hogy ebben van az "egyik ha nem a legjobb DAC" ami tud 24/192-es mintavételezési és sávszélességi jel feldolgozást. Ami nemhogy nem mindennapi,hanem nagyon keresve találsz elvétve párat. A hangja meg kiemelkedően jó. Csak,hogy megnyugtassalak. Nem a beépített lejátszóval,de mint hw benne van.

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#4030) fater1969 válasza fojtviki (#3972) üzenetére


fater1969
tag

Én adok érte 100 fontot meg egy s4 et,ami 2 órát volt használva

Nimbochromis Venustus

(#4031) engine88


engine88
aktív tag

Udv
Beleptem a klubba en is egy fekete szepseggel.

Az normalis hogy mar a hatodik szoftver frissitest rakja fel elso bekapcsolas utan? Mindegyik mas meretu: 30MB 25MB 110MB 25MB...

(#4032) handrash válasza engine88 (#4031) üzenetére


handrash
őstag

Biztosan... grat!

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#4033) trapi80


trapi80
tag

Óriási kérdés felétek: fehér vagy fekete színben vegyem? A jövő héten szeretném megvenni, de nem tudok dönteni. Fehér volt már a kezemben és tetszett, szerintem nem "buzis". A feketében meg nem annyira tetszik az ezüst csík.
Érv&ellenérv?!
:R

Üdv: Roland

(#4034) maximilian4 válasza trapi80 (#4033) üzenetére


maximilian4
addikt

Rózsaszínt!!! ;]

Maxi

(#4035) handrash válasza trapi80 (#4033) üzenetére


handrash
őstag

Fehéret vegyél! Az tetszik neked.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#4036) berigazek válasza trapi80 (#4033) üzenetére


berigazek
őstag

Vegyél olyan színűt,amilyet szeretnél,idővel,ha megunod,csak tokokat cserélj rajta :)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#4037) nggabi válasza trapi80 (#4033) üzenetére


nggabi
nagyúr

a feketének tapintásra bőrhatásúbb az akkufedele mint a fehérnek.

"szenyor dzsíííí"

(#4038) trapi80 válasza maximilian4 (#4034) üzenetére


trapi80
tag

Köszi! :DDD

Üdv: Roland

(#4039) baladam86


baladam86
aktív tag

Komolyan nem értem, miért kell idejönni, és összehányni ezt a topikot. Annyira, de annyira szubjektív dolog, hogy kinek mi a legjobb telefon. Szerintem innen mi nem járkálunk át máshova, és osztjuk az észt, illetve hittérítünk.

Kijelző témához csak annyit, hogy pont a napokban volt szerencsém könnyeket csalni egy HTC ONE, egy iPhone 5S és egy LG G2-es tulaj szemébe, mikor összehasonlítottuk a Note 3-mal. Mindegyik csöndben maradt. Ennél több nekem nem kell, mint elismerés, bár én AMOLED párti vagyok, aki meg szidja a túlszaturáltság miatt, az nem tudja ugye, hogy többféle kijelzőmód közül lehet választani, ez a technológia szerintem fejlettebb és drágább, mint az IPS LCD féle megoldások.

[ Szerkesztve ]

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#4040) berigazek válasza nggabi (#4037) üzenetére


berigazek
őstag

Ez komoly?

baladam86!

Tényleg szebb a Note 3 képernyője? :)

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#4041) nggabi válasza berigazek (#4040) üzenetére


nggabi
nagyúr

jah, haveromnak fehér van, pont ma néztük össze őket.

"szenyor dzsíííí"

(#4042) Necc válasza trapi80 (#4033) üzenetére


Necc
addikt

Dontson a szemelyiseged: a feher feltunobb, hivalkodobb, mig a fekete inkabb az elegancia es a konzervativ nezopont fele igyekszik mutatkozni.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#4043) berigazek válasza nggabi (#4041) üzenetére


berigazek
őstag

Egy telefont sem vártam annyira,mint ezt,hogy megjöjjön (pedig volt egy jó pár,30 fölött) 46 évesen,mint egy kisgyerek :)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#4044) PeLa87 válasza nggabi (#4041) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Tudom, hogy méreteiben teljesen azonos, de így képen a fekete nekem nagyobbnak tűnik... :D

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#4045) baladam86 válasza berigazek (#4040) üzenetére


baladam86
aktív tag

Még S4 után is hatalmas élmény ránézni, pedig az sem volt csúnya. Múltkoriban S2-S3-S4-et tettünk egymás alá, majd ugyanazt a videót elindítottuk, nagyon szép volt az S4. Ezután nem sokkal S4-Note 3 összehasonlítás következett, és az még jobban megerősített, hogy cserélnem kell :DD

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#4046) berigazek válasza baladam86 (#4045) üzenetére


berigazek
őstag

Én innen rendeltem és az S4-es egyik típusa drágább volt,mint a Note 3,vajon miért,design miatt?

[link]

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#4047) kop8


kop8
őstag

Üdv!

Valaki találkozott már a clon note 3 telóval?

Szinte ugyan az mint az erdeti csak picit gyengébb hárdveresen.
Külsőre olyanak néz ki, videón nézegettem őket...

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#4048) baladam86 válasza berigazek (#4046) üzenetére


baladam86
aktív tag

A két kártyásat látom drágábbnak, hogy miért, az passz.

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#4049) berigazek válasza baladam86 (#4048) üzenetére


berigazek
őstag

Dual Simest rendeltem Note 3-ból és annál drágább az S4 Dual...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#4050) baladam86 válasza berigazek (#4049) üzenetére


baladam86
aktív tag

Igen, én is ezt írtam, hogy ezt láttam, de nem tudom miért drágább az S4 Dual...

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.