Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) prolad


prolad
őstag

Komoly gép lett,sokkal jobban néz ki,mint a korábbi note-k.

(#302) h4h01 válasza Necc (#292) üzenetére


h4h01
senior tag

Hát ozt mir nem fogok profitálni?? Talán nem USB 2.0-ás portba kéne dugni a 3.0-ás usb-t. :))

[ Szerkesztve ]

(#303) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Huh b@zdmeg, ez jóra sikerült! Aki ilyet vesz annak pár évig nem nagyon kell mobilt cserélnie ha az erejét és a tudását vesszük alapul! Karácsony még messze van, addig nyilván zuhan az ára nem keveset, és szerintem a Jézuskától kérek egy ilyet! :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#304) Bélaaaa válasza zack (#291) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Na, azé' a TSF Launcher-t se felejtsük ki... :DDD

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#305) h4h01 válasza Ferenczi Áko (#303) üzenetére


h4h01
senior tag

Úgy legyen haver..Örülni fogsz neki az tuti :DD

(#306) Necc válasza h4h01 (#302) üzenetére


Necc
addikt

Naaa, aze ne nezzuk mar egymast hulyenek legyszi :(((
~8-10MB/sec -el masol. Ennyit az oldschool USB2 is tud. :(

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#307) b.rics


b.rics
csendes tag

Anyaghasználat 10 Összeszerelés minősége 10 hmm na nemár még az iphone 4 is így szerepelt
érdekesmód az ugyanolyan 4s már csak 9-et kapott mi változott :)és azóta is csak 9 fura nem.
Egy gagyi műanyag fos ne hogy már 10-es legyen

(#308) h4h01 válasza zack (#291) üzenetére


h4h01
senior tag

Hát ezek a launcherek..So-so..Apex launchert használtam egy ideig, ami tényleg sok szempontból jó, viszont a gyári s3-as widgeteket, naptárat, órát, stb ezekből szeretem a gyárit meghagyni, és nem letölteni mindenféle szarságot a telefonra..Szal én a custom romokra esküszök..Igaz ezt a Next launchert még nem próbáltam..Ott lehetőség van kirakni az alap widgeteket, vagy ott is blokkol a cucc?? (persze valahogyan meglehet ezt is kerülni mint sok más dolgot, de ennyit már nem ér az egész).

b.rics: Nem kell...

[ Szerkesztve ]

(#309) Burt1793 válasza h4h01 (#308) üzenetére


Burt1793
veterán

Nextnél ki lehet rakni az alap romos cuccokat is.

(#310) zack válasza h4h01 (#308) üzenetére


zack
nagyúr

Next Launcher közelebb áll a UI-hoz, mint egy kommersz launcherhez. Apex-el ne hasonlítsuk már össze.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#311) sniper elite


sniper elite
senior tag

Kiváló készülék! Csak ajánlani tudom mindenkinek aki most akar váltani.

(#312) oalex


oalex
senior tag

Itt is kihagyták belőle, hogy van benne ANT+
Ennyit a sok anti-fitness technology geekről. :DDD :DDD ;]

[link]

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#313) zack válasza oalex (#312) üzenetére


zack
nagyúr

Ez egyébként mit csinál?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#314) oalex válasza zack (#313) üzenetére


oalex
senior tag

ANT+ rol a lényeg.

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#315) aicon


aicon
senior tag

Jó lesz ez ha lemegy az ára idővel...akkor talán csere

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#316) oalex válasza zack (#313) üzenetére


oalex
senior tag

Ehhez hasonló appokhoz

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#317) zack válasza oalex (#316) üzenetére


zack
nagyúr

Én csak azt tudom, hogy ez eléggé korlátozott funkció lesz. Én Endomondo Pro-t használok évek óta. Ott meg van adva, milyen vevőkkel kommunikál a progi. Gondolom szerződés kérdése, melyik progi melyik vevőt preferálja, de az eddigi progiknál ezt a rendszert még nem láttam, és szerintem Endomondo sem fog vele együtt működni a jövőben. Progit meg nem fogok csak azért váltani mert esetleg a konkurencia támogatja. Pláne ha az évek folyamán bevált.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#318) DaGuardian


DaGuardian
tag

A fényképezőgép-modul értéke forintban nehezen kifejezhető; nincsen optikai képstabilizátor, se optikai zoom, 1/3.06"-es szenzor...talán 5k forint?!

(#319) oalex válasza zack (#317) üzenetére


oalex
senior tag

Nem kell váltanod. :))
Tévedsz (szerencsére) az Endmondo (Pro) minden kerékpáros ANT+ eszközzel kommunikál.
A minden azt a gyártóra értem. Kerékpárhoz ami szóba jöhet: Sebesség, Pedálfordulat mérő és nyilván a pulzus mérő. Ezen kívül létezik persze "power" hajtási-erő mérő, amit nem tud az Endmondo, de ez egy több ezer dolláros eszköz amibe csak versenyzőknek érdemes beruházni. De még ahhoz is van program ami viszi.

Ez nem Endmondo kérdése, hanem simán ANT+ kérdés, ha a program tud ant-ot fogadni, akkor mindennel megy ami oda vonatkozó ANT szabványú mérő (mindegy, hogy milyen gyártmány). Ezt úgy képzeld el kb, mint a telefonok és a Bluetooth headset-ek. Szinte minden BT-képes telefonhoz jó minden BT-headset, mivel az egy szabvány. Semmi szerződés nincs benne.

Az a javaslatom, hogy inkább néz utána a dolgoknak, mielőtt elméleteket alkotsz. Különbem sok mindről lemaradsz az életbe. Ezt csak azért írom, mert a fogalmazásodból nem az jön le, hogy kérdezed, hanem hogy feltételezed. :B

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#320) szőröscica


szőröscica
addikt

Engem még mindig érdekelne, hogy jegyzetelni mennyire lehet vele. Mert erről egy szó nem esett a cikkben.

Illetve kellene szereznem valahonnan egyet pár napra, hogy vajon milyen vele élni. iPad helyett itthonra, HTC 8X helyett munkahelyre...

[ Szerkesztve ]

(#321) ViiiiktorOC válasza rObika8802 (#74) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Nekem is azt írja hogy sérült a 4K-s videó!

Remélem mielőbb megnézhető lesz.

Telefonba meg nem lehet nagyon belekötni!
Ahogy írták már elöttem, USB3.0 igazán terjedhetne már csatolófelületekre. ;)

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#322) joey04 válasza ViiiiktorOC (#321) üzenetére


joey04
titán

nálam jó a 4k videó

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#323) ViiiiktorOC válasza joey04 (#322) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Köszi a választ! :C

FHD videó megy, de a 4k-ra azt írja hogy sérült. FF alatt nézem az oldalt.

Kár hogy most nem letölthető a videózás teszt.

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#324) zack válasza oalex (#319) üzenetére


zack
nagyúr

1. Nem kerékpáros eszközökről beszéltem. Az Endo-t nem csak kerékpárosok használják, hanem pl futók is pulzusmérésre.
2. Ezt a BT dolgot nagyon rosszul tudod, és ha már te megvádolsz elmélet alkotással, és feltételezéssel, akkor én bátorkodom kijelenteni, hogy a bluetooth-os megállapításod egy merő baromság, elméletben lehet így van, de a gyakorlat mást mutat, de te mégis kijelented hogy így van.
Szóval javaslatok helyett, inkább válaszolj normálisan, [moderálva]

Ne személyeskedj!

Kb. egy rakat BT sztereó headset-et teszteltem különböző típusú telefonokkal, amik szabvány szerint megegyeztek. Mégis olyan dolgokat tapasztaltam ami nem szól másról, csak a gusztustalan üzletről. Teszteltem LG, Samsung füleseket is, amik nem voltak hajlandóak más márka telefonjaival működni, holott a szabvány adott volt. De olyan is volt, hogy Jabra Sztereó headset nem ment Sony telefonnal, pedig az nem is telefongyártó terméke, és ott is adott volt még a BT verziója is.
Szóval ha ez nem az üzletről szól, mivel mi működjön, és mi nem működjön azonos szabványon belül, akkor csak x-akta lehet. Jó lenne kicsit a naívságból kinőni, mert minden az üzletről szól, és csak a profit számít. Gyártók mottója?
Minden telefonhoz tartsál illetve vegyél egy aktuális BT headset-et, mert az nem pálya nekünk, hogy egyet megveszel és 5 évig használod különböző típusokhoz. Mi azt akarjuk, ha telefont cserélsz lehetőleg tőlünk vedd a hozzá való méregdrága sztereó BT fülest. Ha nem, persze szíved joga, de nem garantáljuk hogy jó lesz. A kereskedő pedig mossa kezeit, mert inkompatibilitásra nincs garancia, és az nekik sem pálya, hogy a headset jó, ki van bontva, és újként már nem lehet értékesíteni. Ezért is sok esetben olyan csomagolásba rejtik a fülest, hogy véletlenül se lehessen eredeti állapotába visszacsomagolni.

3. Ha veszek egy ANT+ eszközt, és hozzá egy övet, mi van ha a köv. telefonom nem ANT+-os lesz? Mert nincs elterjedve, és nem tudja minden telefon...

[ Módosította: philoxenia ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#327) #31342592


#31342592
törölt tag

Tudtam hogy jó lesz, a teszt meg is győzött(a külföldi oldalakkal együtt)

Azt hiszem a következő telefonom lesz :DD :)

[ Szerkesztve ]

(#328) oncsi válasza Giorgio1313 (#107) üzenetére


oncsi
őstag

Meg rosszul posztolja, mert
OFF
MB C osztálytól felfelé, valódi fa, 5x lakkozva. Nem is akármilyen.
OFf vége.

Note 10.1 em van, és Májusban volt kb a csúcs note (8020)
Azóta eltelt 5 hónap, és kb dupla sebesség, 50% al több RAM, full HD stb.
Nem ülnek rajta az biztos.
De nekem már a 10.1 után értelmét vesztette.
Ez akármilyen nagy tudásu, mindig kompromiszum a mérete miatt.
Szerintem nem kellene eröltetni az egy készülék mindenre jó szöveget. Helyette egy 10-12es tab kellene hasonló HW el, és egy kiegészitö telefon a tab mellé. Ami mindenre jó, az általában semmiben nem igazán jeleskedik. Nagyon lelombozó, hogy a tavasszal vásárolt 8020as még nem kapot semmi frissitést, és már itt a következö csucs samsung.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#329) wertigo1984 válasza Cyberpunk (#263) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ja asszonynak volt Note1, es most Mega-ja van. Utobbin nekem valahogy erosebbnek tunik a fenyero, pedig sc lcd van benne...asszem. :F :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#330) lacuspapus


lacuspapus
tag

Nem azért, hogy kötekedjek, de szépen megtermett emberke vagyok, aki egy S3-at nyüstül a mindennapjaiban. A kezem se éppen kicsi, de még a szegény galaxyt is nagynak érzem néha, így el se tudom képzelni, hogyan tudnám használni a majd 1 collal nagyobb telót. Biztos fantasztikus meg minden földi jó benne van, csak éppen ez már egy péklapát, mintsem telefon :D
Érzésem szerint a 4.3-4.55 col környéke lehet a legideálisabb az átlagembernek. Pl:a kedvesem htc sensation-jét szívesen taperolom, mert baromi kényelmes. De, hangsúlyozom a belsejét elismerem, sőt! Csinálhatnának egy ilyen hardware-t az S2 házába, már rohannék is a boltba :)

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#331) b.rics válasza h4h01 (#308) üzenetére


b.rics
csendes tag

Mi nem kell?
Nem kéne átbaszni az embereket hogy vedd a szemetet nem???
Kurva idegesítő nem szoktam hozzászólni de ez már komolyan durva hogy top Max telefon közbe meg nem
és aki fogott már normális telefont az tudja is hogy b kategória egy műanyag telefon anyaghasználat ne legyen 10-es még a Nokia lumia is max9 ez Max 8

(#332) oalex válasza zack (#324) üzenetére


oalex
senior tag

1. A kerékpár csak példa volt. A futásra is igaz amit írtam (amúgy ahhoz léteznek ANT+ os pedométerek). Tisztában vagyok azzal, hogy mire jó az Endmondo, az állításaid alapján nyilván jobban mint te.
Ettől még ugyan úgy téves volt az állításod, mindegy mit magyarázol rajta. Már a mondatod amivel kezdted "Én csak azt tudom, hogy ez eléggé korlátozott funkció lesz." és ezt rögtön 3 perccel azután, hogy előszór hallottál az ANT+-ról. Most komolyan vitatkozni akarsz? [link]

2. Nem tudom rosszul, ott van olvashatóan, hogy "szinte", direkt a kedvedért fűztem bele (Sejtettem, hogy majd itt fog rajta fogást keresni), mert vannak kivételek, de nem az az etalon, hogy veszel Plantronics, Sony, Samsung, Nokia Motorola, stb. headset-et és nem működik a Note-odal. Épp fordítva.

3. Ezzel nem tudom, hogy mit akarsz mondani. Csak keresed a csavart, előbb még az Endmondod-ra mondtad, ugyan ezt, hogy nem fogsz másik profig megvenni. Erre azt mondom nem kell, te meg rögtön jössz a telefon váltással. Én kérek bocsánatot, hogy válaszoltam neked. Tudnom kellet volna, hogy aki nekiáll 3 perccel azután, hogy életéében előszór hallót egy technológiáról, tényként, valótlan közölni és még vitázni is róla, azt nagyon rosszul (naivan) teszem ha bármiről is meg akarom győzni.
Nem is látod, hogy ez utóbbi példád kb. olyan, mint ha azt mondanám, hogy hülyeség a (nem univerzális) telefontartó a kocsiba, mert mi van ha telefont cserélsz? Vagy, hogy tokot is hülyeség venni, mert az sem lesz jó következő telefonodra. A választ egyszerű....majd szépen eladod (vele vagy külön).

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#333) zozyk válasza b.rics (#331) üzenetére


zozyk
addikt

Azért egy ~200k-s telefonra rámondani hogy gagyi műanyag fos/szemét,furcsa értékrended lehet... :Y

Vagy csak az irigység beszél belőled és komment után mész vissza tolni a snake-t a 3310-el? :F

Mindenki a hátlapon lovagol,pedig azt a legkönnyebb cserélni...

[ Szerkesztve ]

(#334) joey04 válasza zozyk (#333) üzenetére


joey04
titán

a megfogalmazása erős, de pont azért necces ez az anyagminőség, mert egy 200k-s telefonról beszélünk... :U
Bár szerencsére azért jobb mint amit az elődön használtak.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#335) zozyk válasza joey04 (#334) üzenetére


zozyk
addikt

Ha választani kellene a nem cserélhető üveg hátlap vagy a cserélhető "gagyi" (sicc!)bőrutánzat között,sokan az utóbbira szavaznának szerintem.
Nekem pl többet ér a cserélhető akku.
Az S3 akkufedele után a note3-é kimondottan extra. :)

Az a jó ebben,hogy olyanok fikázzák itt a leghangosabban,akinek még a közelében sem volt a note3...csak most ez az új,ezt kell fikázni... :C

[ Szerkesztve ]

(#336) Sanya válasza zozyk (#333) üzenetére


Sanya
nagyúr

ha én árulom a nokia 3310-esemet 2013-ban 200.000 forintért, akkor az már tökszupijó/übecsillaggalaxisos/justin bieber kedvence lesz?

Egy drága telefon nem lehet rossz minőségű?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#337) Peterson_ válasza b.rics (#331) üzenetére


Peterson_
addikt

"...aki fogott már normális telefont az tudja is hogy b kategória egy műanyag telefon anyaghasználat ne legyen 10-es még a Nokia lumia is max9 ez Max 8"

-Ezzel egyet kell értsek, bár nekem a Lumiák, attól, hogy polikarbonátból vannak, a legjobbak között vannak ebből a szempontból.
Nyilván itt sem lenne ez a majré, ha pl egy ilyen hátlapot kap a Note 3, de most hogy megtapiztam, el kell mondjam, hogy igenis jó kézben tartani és eléggé masszív érzést kelt.
A Samsungtól még így is nagy előrelépés, soha nem is a bajnok dizájnról és a prémium anyaghasználatról voltak híresek.

"de ez már komolyan durva hogy top Max telefon közbe meg nem"
-Ettől ez még top telefon, a max meg talán a méret :D

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#338) Locutus


Locutus
veterán

A régiózár már egy appal is kilőhető

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#339) Cyberpunk válasza zozyk (#335) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Csak elvárunk némi minőséget miért olyan baj ez?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#340) zack válasza zozyk (#335) üzenetére


zack
nagyúr

Az aksik 2013-ban már olyan szintre fejlődtek, hogy gari idő alatt, illetve a termék életciklusát figyelembe véve, elenyésző a meghibásodás esélye. Pár okostelón túl vagyok már, és még egyiknek se volt gond az aksijával.
Ami gyári hibás, azt meg így is úgy is szakszerviz cseréli. Hogy cserélhető e az aksi vagy nem, igazából manapság nem előny illetve hátrány.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#341) Necc válasza Locutus (#338) üzenetére


Necc
addikt

Amivel egy szolgaltatast is vegervenyesen kilosz (KNOX).

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#342) Locutus válasza Necc (#341) üzenetére


Locutus
veterán

Ami amúgy mire jó?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#343) Sanya válasza Locutus (#338) üzenetére


Sanya
nagyúr

melyhez root szükséges

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#344) Necc


Necc
addikt

Lesz egy vedett alkalmazasfuttato kornyezeted, kb. olyan, mintha windows alatt futtatnal egy virtualboxot, es azon belul is egy masik windows OS-t. A virtualizalt rendszerben futo folyamatokba a host OS nem lat bele.

Az elv itt is hasonlo, de meg van erositve a biztonsag alaposan. Pl. KNOX alol nem mukodik a home+power gombnyomasos screenshot lovo funkcio se, es a KNOX-os alkalmazasok mentesei sehogy se lathatoak kifele, nem nyerheto ki adat belole, sot a feltelepitheto alkalmazasokat is erosen monitorozza a samsung, nem lehet barmit feltelepiteni.

Ha pedig megprobalod megpiszkalni a ROM-ot (pl. /system particio buzeralasa (rootolas), cutom recovery) akkor onnantol a KNOX se fog tobbe normalisan mukodni, hogy a titkositott adataid megsemmisulnek-e azt nem tudom, de a KNOX lenyege az hogy az itt tarolt adataid tokeletes biztonsagban legyenek.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#345) Varszegig válasza Locutus (#342) üzenetére


Varszegig
veterán

A KNOX egy olyan rendszere a Samsungnak, amivel a biztonságot úgy növeli, hogy céges telefonnak is elfogadhatóak (vagy akár nemzetbiztonságilag kényes helyzetekben). Különválik vele a magán és hivatalos felhasználás, szeparálva futnak bizonyos appok.
Ha rootolod a knox-os telót, akkor a knox jelző void lesz, amitől egyrészt nem tudsz megszabadulni, aztán inaktiválódik a knox funkciók egy része, a szerviz meg megvonhatja a garanciát.

(#346) Peterson_ válasza Varszegig (#345) üzenetére


Peterson_
addikt

"Ha rootolod a knox-os telót, akkor a knox jelző void lesz, amitől egyrészt nem tudsz megszabadulni, aztán inaktiválódik a knox funkciók egy része, a szerviz meg megvonhatja a garanciát."

-Na ez mondjuk elég genyó dolog, már csak azért is,mert én még nem találkoztam olyan droidos készülékkel ami ne lett volna teleszemetelve olyan appokkal amit soha a büdös életben nem fogok-és nem is akarok- használni,
Ha másért nem is, ezért biztos kirootolnám ezt is.
Azt hadd döntsem már én el, hogy mit akarok a telefonomon tudni és mit nem, ha már egyszer kifizettem érte azt a k*rva sok pénz :K

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#347) Necc válasza Peterson_ (#346) üzenetére


Necc
addikt

Akkor rootold, a kutya se allit meg, ideertve a samsungot is.

Viszont ertsd meg hogy egy rootolt telo tobbe mar nem tokeletesen biztonsagos, ergo innentol a KNOX futtatasi kornyezet se lesz az! Es pont ez lenne a celja.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#348) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Tisztelt Mobilaréna!

A Galaxy Note 3 fényereje 341 nit max fényerőnél (kézi állítás), és piacvezető 660 nit automatikus max fényerőnél. Egyébként Movie módban 6,612K a színbalansz, amivel szintén a topra kerülta Samsung.

DisplayMate teszt

[ Szerkesztve ]

(#349) Varszegig válasza Peterson_ (#346) üzenetére


Varszegig
veterán

Rootolhatod, de a nyoma a jelenlegi tudásunk szerint nem tüntethető el véglegesen. Másrészt a teleszemetelést azért már a feladatkezelőből is lehet ritkítani, ott is lehet appokat letiltani.
Mellesleg, ha tetszik, ha nem arrafelé megyünk, hogy elfogadják biztonságosnak a rendszert ott is, ahol eddig nem tették, lévén a droid könnyen törhető. Ilyenek pl. az NFC-s fizetések is, azok se mennek pl. rootolt telóval. El lehet képzelni, hogy mondjuk a kormányzati telefonoknál sem néznének sehol jó szemmel egy rootolt telefont, de akár egy hightech cégnél sem, ahol lehetnek komoly szakmai titkok. Arra megyünk, hogy használd out of the box. Kapsz 3 GB ramot, mit zavar pár hülye app?

[ Szerkesztve ]

(#350) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Egyébként az oldalkeret nem fém, soha nem volt fém, és soha nem is lesz, amíg a Samu polikarbonátból építi a középelemet (az oldalkeret ugyanannak az öntött műanyagnak a része, ami az alkatrészeket fedi, ha a hátlapot levesszük). A fém-nem fém azért számít, mert a Samuk hajlamosak a fémes festést pár hónap alatt lekoptatni, és akkor marad a jellegtelen műanyagszín.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.